Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Agentii nou deschise

Craiova
Maria Tanase, nr.19, bloc A7, scara 1
Tirgu-Jiu
Str. 9 Mai(Complex Lido), Bl. 56(25)
Bacau
Str. Mioritei, nr. 14, judet Bacau
Sector 4
Sos. Oltenitei, nr.240, bl.48
Ploiesti
Str.Aleea Chimiei, nr.11, bloc 59C
Cernavoda
Str.Dacia, nr.56
Giurgiu
Str.Bucuresti, bloc 28/853, ap.6, Magazin 3 Industrial
Craiova
Cartier Sarari Siloz, bloc M51-M52
Tirgoviste
Str.Gen.I.E.Florescu, bloc C 1-A, ap.1/2
Sector 6
Str. Chilia Veche, nr.2

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari  
Evenimente
Toate evenimentele
In derulare
Finalizate
Sambata, 30.05.2015
Russia - Youth League
Ended Dinamo Moscow
6 : 0
FK Krasnodar
Ended FC Zenit ST Petersburg
1 : 1
Lokomotiv Moscow
International Clubs - Club Friendly Games
Ended Adelaide United
2 : 3
CF Villarreal
International Youth - U19 European Championship Elite round - Gr. 1
Ended Portugal
6 : 1
Turkey
Russia - Youth League
Ended Torpedo Moscow
2 : 4
Mordoviya Saransk
Kazakhstan - Premier League
Ended FC Astana
0 : 0
FK Atyrau
Russia - Youth League
Ended Kuban Krasnodar
0 : 1
Arsenal Tula
China - Chinese Super League
Ended Shanghai Sipg
3 : 4
Shandong Luneng
Kazakhstan - Premier League
Ended Tobol Kostanay
1 : 0
FC Irtysh Pavlodar
Ended Ordabasy Shymkent
0 : 1
FK Aktobe
Ended Kaisar Kyzylorda
2 : 0
Shakhtyor Karagandy
Ended Zhetysu Taldykorgan
0 : 1
Okzhetpes Kokshetau
International Youth - U19 European Championship Elite round - Gr. 1
Ended Spain
4 : 1
Georgia
Kazakhstan - Premier League
Ended Kairat Almaty
2 : 0
Taraz
Russia - Youth League
Ended Terek Grozny
0 : 1
Ural Ekaterinburg
Ended Spartak Moscow
1 : 0
Amkar Perm
Turkey - Super Lig
Ended Kayseri Erciyesspor
4 : 3
Kardemir Karabük
Ukraine - Premier League
Ended Volyn Lutsk
1 : 1
Metalurg Donetsk
Croatia - 1. HNL
Ended RNK Split
1 : 1
HNK Hajduk Split
International Youth - U23 Toulon Tournament, Group A
Ended USA
3 : 1
Netherlands U20
Latvia - Virsliga
Ended Skonto Riga
1 : 0
FK Jelgava
Finland - Veikkausliiga
Ended Rovaniemi PS
1 : 0
Vaasa PS
Ended HJK Helsinki
1 : 1
Kuopio PS
Romania - Liga I
Ended FC Botosani
4 : 4
FC Viitorul Constanta
International - International Friendly Games, Women
Ended Norway
2 : 0
Finland
Algeria - Ligue 1
Ended MC EL Eulma
3 : 0
ASM Oran
Ended RC Arbaa
2 : 1
MC Alger
Ended MC Oran
2 : 1
ES Setif
Ended CS Constantine
3 : 1
JS Kabylie
Ended USM EL Harrach
2 : 1
CR Belouizdad
Ended USM Alger
3 : 1
ASO Chlef
Ended NA Hussein Dey
1 : 0
JS Saoura
Ended USM Bel Abbès
1 : 3
MO Bejaia
Poland - Ekstraklasa, Relegation Round
Ended Podbeskidzie Bielsko Biala
0 : 3
Cracovia Krakow
Ukraine - Premier League
Ended Zorya Lugansk
1 : 1
Vorskla Poltava
Austria Amateur - Regionalliga Centre
Ended SPG FC Pasching/Lask Juniors
1 : 1
Atsv Wolfsberg
Ended SK Vorwärts Steyr
1 : 0
SC Kalsdorf
Ended SC Weiz
3 : 0
SAK Klagenfurt
Ended Union Gurten
1 : 4
SV Allerheiligen
Ended FC Blau Weiss Linz
2 : 0
SV Lafnitz
Ended Wolfsberger AC (A)
5 : 1
Union ST Florian
Ended Union Volksbank Vöcklamarkt
1 : 2
SK Sturm Graz (A)
Ended SK Austria Klagenfurt
1 : 0
SV Zaunergroup Wallern
Austria Amateur - Regionalliga East
Ended SK Rapid Wien (A)
3 : 3
Austria Wien (A)
Ended 1. SC Sollenau
0 : 0
SV Stegersbach
Ended SV Schwechat
1 : 2
Wiener Sportklub Axa
Ended SV Mattersburg (A)
1 : 1
First Vienna FC 1894
Ended SR Donaufeld
2 : 2
SKN St. Pölten (A)
Denmark - 2nd Division East
Ended Hvidovre IF
2 : 0
B 93 Kopenhagen
Denmark - 2nd Division West
Ended Marienlyst
2 : 2
Varde IF
Italy - Serie B, Promotion Playoffs
Ended Pescara Calcio
1 : 0
Vicenza Calcio
Austria Amateur - Regionalliga East
Ended SC Esv Parndorf 1919
4 : 1
FC Admira Wacker Mödling (A)
Austria Amateur - Regionalliga West
Ended TSV St. Johann
4 : 0
SV Seekirchen
Ended FC Pinzgau Saalfelden
4 : 5
FC Kufstein
Croatia - 1. HNL
Ended NK Dinamo Zagreb
4 : 0
HNK Rijeka
Hungary - NB I
Ended Pecs MFC
2 : 1
Nyiregyhaza FC
International Youth - U23 Toulon Tournament, Group A
Ended Qatar
0 : 2
France U20
Norway - Eliteserien
Ended Odd BK
1 : 1
Aalesunds FK
Sweden - Allsvenskan
Ended Gefle IF
2 : 0
BK Haecken
Turkey - Super Lig
Ended Balikesirspor
1 : 1
Gaziantepspor
Ended Eskisehirspor
1 : 3
Akhisar Belediye GS
Ended Besiktas JK
2 : 1
Genclerbirligi Ankara
Austria - Erste Liga
Ended FAC
0 : 0
LASK Linz
Ended KSV 1919
3 : 0
SC Austria Lustenau
Ended FC Liefering
0 : 4
SV Mattersburg
Ended FC Wacker Innsbruck
3 : 0
SV Horn
Ended SKN St. Pölten
5 : 3
TSV Hartberg
Austria Amateur - Regionalliga West
Ended FC Kitzbühel
0 : 1
SV Austria Salzburg
Romania - Liga I
Ended Dinamo Bucuresti
0 : 2
FC Astra Giurgiu
Germany - 2. Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
Ended Holstein Kiel
0 : 0
TSV 1860 München
Poland - Ekstraklasa, Relegation Round
Ended Korona Kielce
2 : 1
Piast Gliwice
Switzerland - Super League
Ended Young Boys Bern
2 : 1
FC Vaduz
Ended FC Luzern
3 : 0
FC Sion
Ended FC Aarau
3 : 2
FC Thun
Ended FC Basel
4 : 3
FC St. Gallen
Ended FC Zürich
4 : 3
Grasshopper Club Zurich
Ireland - FAI Cup
Ended Bohemians Dublin
4 : 1
Firhouse Clover
Ended ST Patricks Athletic
2 : 1
Shamrock Rovers
Ended Tolka Rovers
2 : 1
Waterford United
Ended FC Dundalk
5 : 0
Shelbourne Dublin
Portugal - League Cup, Final round
Ended SL Benfica
2 : 1
Maritimo Funchal
Italy - Serie B, Promotion Playoffs
Ended AS Avellino 1912
0 : 1
Bologna FC
Paraguay - Primera Division, Apertura
Ended Deportivo Santani
2 : 3
General Diaz
Ended Sportivo Luqueno
3 : 0
Deportivo Capiata
Brazil - Brasileiro Serie B
Ended Santa Cruz PE
0 : 1
ABC RN
Ended Bragantino SP
0 : 1
America Mineiro MG
Argentina - Primera B Nacional
Ended CD Santamarina Tandil
2 : 1
CA All Boys
International - International Friendly Games, Women
Ended Canada
1 : 0
England
USA - North American Soccer League, Spring season
Ended Ottawa Fury FC
0 : 0
FC Edmonton
Argentina - Primera Division
Ended Quilmes Atletico Club
1 : 2
San Lorenzo
Brazil - Brasileiro Serie B
Ended Bahia BA
1 : 0
Parana Clube PR
International Youth - U20 World Cup, Group A
Ended New Zealand
0 : 0
Ukraine
USA - Major League Soccer
Ended Sporting Kansas City
4 : 0
FC Dallas
International Youth - U20 World Cup, Group A
Ended USA
2 : 1
Myanmar
International Youth - U20 World Cup, Group B
Ended Argentina
2 : 2
Panama
Japan - J.League
Ended Niigata Albirex
0 : 2
Ventforet Kofu
Ended Nagoya Grampus
0 : 0
Montedio Yamagata
South Korea - K-League Challenge
Ended FC Anyang
1 : 1
Daegu FC
South Korea - K-League Classic
Ended Gwangju FC
1 : 0
Jeju United
Ended Pohang Steelers
2 : 1
Daejeon Citizen FC
International Youth - U20 World Cup, Group B
53' Ghana
0 : 1
Austria
Japan - J.League
48' Vissel Kobe
0 : 1
Vegalta Sendai
South Korea - K-League Challenge
51' Gangwon FC
0 : 0
Sangju Sangmu Phoenix
South Korea - K-League Classic
52' Jeonnam Dragons
1 : 1
Busan I Park
Russia - Football National League
12:00 Sibir Novosibirsk
? : ?
FK Volga Nizhny Novgorod
South Korea - K-League Challenge
12:00 Seoul E-Land FC
? : ?
Suwon City FC
International Clubs - Club Friendly Games
13:00 Sydney FC
? : ?
Tottenham Hotspur
Japan - J.League
13:00 Kashima Antlers
? : ?
Matsumoto Yamaga FC
13:00 FC Tokyo
? : ?
Kashiwa Reysol
13:00 Yokohama F Marinos
? : ?
Gamba Osaka
13:00 Shonan Bellmare
? : ?
Sanfrecce Hiroshima
13:00 Shimizu S-Pulse
? : ?
Kawasaki Frontale
13:00 Sagan Tosu
? : ?
Urawa Red Diamonds
Turkey - Super Lig
13:00 Caykur Rizespor
? : ?
Galatasaray
Russia - Premier League
13:30 Dinamo Moscow
? : ?
FK Krasnodar
13:30 FC Zenit ST Petersburg
? : ?
Lokomotiv Moscow
13:30 FK Rostov
? : ?
CSKA Moscow
13:30 FK Ufa
? : ?
Rubin Kazan
13:30 Spartak Moscow
? : ?
Amkar Perm
13:30 Terek Grozny
? : ?
Ural Ekaterinburg
13:30 Torpedo Moscow
? : ?
Mordoviya Saransk
13:30 Kuban Krasnodar
? : ?
Arsenal Tula
Denmark - 2nd Division East
14:00 HIK Hellerup
? : ?
Herlev
14:00 Svebølle
? : ?
FC Helsingor
International Clubs - Club Friendly Games
14:00 Thailand XI
? : ?
Chelsea FC
Russia - Football National League
14:00 Baltika Kaliningrad
? : ?
Shinnik Yaroslavl
14:00 FC Sakhalin
? : ?
Anzhi Makhachkala
14:00 SKA Energia Khabarovsk
? : ?
Luch-Energia Vladivostok
14:00 Khimik Dzerzhinsk
? : ?
Samara Kryliya Sovetov
14:00 FC Tom Tomsk
? : ?
Dinamo Saint Petersburg
14:00 FK Tosno
? : ?
FK Gazovik Orenburg
China - Chinese Super League
14:35 Chongqing Lifan
? : ?
Jiangsu Guoxin-Sainty FC
14:35 Hangzhou Greentown FC
? : ?
Changchun Yatai
14:45 Shanghai Shenhua
? : ?
Shijiazhuang Ever Bright FC
Hungary - NB I
15:00 Ujpest FC
? : ?
Kecskemeti
Norway - 2nd Division, Group 3
15:00 Fana
? : ?
Flekkeroy
Norway - 2nd Division, Group 4
15:00 Floro
? : ?
Rodde FK
Russia - Football National League
15:00 FK Tyumen
? : ?
FC Volgar
Austria Amateur - Regionalliga West
15:30 Cashpoint Scr Altach (A)
? : ?
WSG Wattens
Austria Amateur - Regionalliga East
16:00 SC Ritzing
? : ?
SC Neusiedl 1919
Denmark - 2nd Division East
16:00 BK Frem
? : ?
GVI
Denmark - 2nd Division West
16:00 Thisted FC
? : ?
FC Sydvest 05 Tonder
16:00 Naesby BK
? : ?
Jammerbugt FC
International Youth - U23 Toulon Tournament, Group B
16:00 England U20
? : ?
Ivory Coast
Italy - Lega Pro, Girone C, Relegation Playoffs
Cancelled Messina
? : ?
AC Savoia 1908
16:00 SF Aversa Normanna
? : ?
Ischia Isolaverde
16:00 Messina
? : ?
Reggina Calcio Spa
Latvia - Virsliga
16:00 Spartaks Jurmala
? : ?
FK Liepaja
Norway - 2nd Division, Group 3
16:00 Eidsvold
? : ?
Egersund
Turkey - Super Lig
16:00 Fenerbahce
? : ?
Kasimpasa
Ireland - FAI Cup
16:30 Killester United
? : ?
Cobh Ramblers
Norway - Eliteserien
16:30 FK Haugesund
? : ?
IK Start
Poland - Ekstraklasa, Relegation Round
16:30 Gornik Leczna
? : ?
Ruch Chorzow
Austria Amateur - Regionalliga West
17:00 FC Dornbirn 1913
? : ?
FC Höchst
Belarus - Vysshaya League
17:00 Slavia Mozyr
? : ?
FC Dinamo Brest
Denmark - 1st Division
17:00 Lyngby BK
? : ?
Aarhus GF
17:00 AB Kopenhagen
? : ?
Vendsyssel FF
17:00 Skive IK
? : ?
FC Fredericia
17:00 HB Koge
? : ?
FC Roskilde
17:00 Brönshöj BK
? : ?
Viborg FF
17:00 AC Horsens
? : ?
Vejle BK
Denmark - 2nd Division West
17:00 Kjellerup
? : ?
Kolding IF
Italy - Lega Pro, Girone A, Relegation Playoffs
17:00 AC Monza Brianza 1912
? : ?
Pordenone Calcio
17:00 Aurora Pro Patria 1919
? : ?
AC Lumezzane
Norway - 2nd Division, Group 1
17:00 Ullern IF
? : ?
Holmen
Norway - 2nd Division, Group 2
17:00 Notodden FK
? : ?
Drammen FK
17:00 Nybergsund
? : ?
FK Gjovik-Lyn
Norway - 2nd Division, Group 3
17:00 Vindbjart
? : ?
Sola
17:00 Vidar
? : ?
Odda
17:00 Ullensaker/Kisa
? : ?
Vard Haugesund
17:00 Arendal
? : ?
FK Fyllingsdalen
17:00 Donn
? : ?
Odd BK II
Norway - 2nd Division, Group 4
17:00 Stjordals/Blink
? : ?
Byasen
17:00 Strindheim IL
? : ?
Ham-Kam
17:00 Elverum
? : ?
Traeff
Poland - I Liga
17:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza
? : ?
Pogon Siedlce
17:00 Wisla Plock
? : ?
Stomil Olsztyn
17:00 MKS Chojniczanka Chojnice
? : ?
Wigry Suwalki
Cancelled Flota Swinoujscie
? : ?
Bytovia Bytow
17:00 GKS Tychy
? : ?
GKS Katowice
17:00 Sandecja Nowy Sacz
? : ?
Dolcan Zabki
17:00 Miedz Legnica
? : ?
Zaglebie Lubin
17:00 Widzew Lodz
? : ?
Chrobry Glogow
17:00 Arka Gdynia
? : ?
Olimpia Grudziadz
Russia - Football National League
17:00 Sokol Saratov
? : ?
FK Yenisey
Scotland - Scottish Cup
17:00 Inverness Caledonian Thistle
? : ?
Falkirk FC
Sweden - Allsvenskan
17:00 Hammarby IF
? : ?
Halmstads BK
17:00 IFK Norrköping
? : ?
Kalmar FF
17:00 Falkenbergs FF
? : ?
GIF Sundsvall
Sweden - Superettan
17:00 Utsiktens BK
? : ?
Jönköpings Södra
17:00 IK Sirius FK
? : ?
Athletic FC United
17:00 Varbergs Bois
? : ?
Degerfors IF
17:00 IFK Värnamo
? : ?
IK Frej Taby
17:00 Ljungskile SK
? : ?
Ostersunds FK
17:00 Assyriska FF
? : ?
IF Brommapojkarna
Ukraine - Premier League
17:00 Dynamo Kiev
? : ?
Metalurg Zaporizhya
17:00 Illichivec Mariupol
? : ?
Olimpik Donetsk
Israel - Premier League, Playoffs 1-6
17:15 Maccabi Haifa
? : ?
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Austria Amateur - Regionalliga East
17:30 SV Neuberg
? : ?
SKU Amstetten
Belarus - Vysshaya League
17:30 Neman Grodno
? : ?
FC Granit Mikashevichi
Hungary - NB I
17:30 Ferencvarosi TC
? : ?
Videoton FC
Argentina - Primera B Nacional
18:00 Club Atletico Chacarita Juniors
? : ?
Club Atletico Patronato Parana
Austria Amateur - Regionalliga West
18:00 USC Eugendorf
? : ?
FC Bizau
18:00 FC Hard
? : ?
FC Wacker Innsbruck (A)
Bosnia & Herzegovina - Premijer Liga
18:00 FK Mladost Velika Obarska
? : ?
NK Zvijezda Gradacac
18:00 FK Drina Zvornik
? : ?
FK Slavija Sarajevo
18:00 FK Velez Mostar
? : ?
Borac Banja Luka
18:00 FK Sarajevo
? : ?
Sloboda Tuzla
18:00 NK Travnik
? : ?
NK Vitez
18:00 NK Celik Zenica
? : ?
FK Zeljeznicar
18:00 NK Siroki Brijeg
? : ?
Zrinjski Mostar
18:00 FK Olimpic Sarajevo
? : ?
Radnik Bijeljina
International Youth - U23 Toulon Tournament, Group B
18:00 China
? : ?
Morocco
Italy - Lega Pro, Girone B, Relegation Playoffs
Cancelled AS Gubbio 1910
? : ?
AS Pro Piacenza 1919
18:00 AS Gubbio 1910
? : ?
Savona 1907 Fbc
18:00 Forli
? : ?
AS Pro Piacenza 1919
Cancelled Forli
? : ?
Savona 1907 Fbc
Romania - Liga I
18:00 CS Universitatea Craiova
? : ?
CFR Cluj
Slovenia - PrvaLiga
18:00 NK Maribor Piv Lasko
? : ?
FC Luka Koper
18:00 NK Rudar Velenje
? : ?
NK Celje
18:00 NK Radomlje
? : ?
NK Krka
18:00 NK Olimpija Ljubljana
? : ?
NK Domzale
18:00 ND Gorica
? : ?
NK Zavrc
Czech - 1. Liga
18:15 FC Viktoria Plzen
? : ?
1 FK Pribram
18:15 SK Slavia Praha
? : ?
1 FC Slovacko
18:15 AC Sparta Praha
? : ?
Bohemians 1905
18:15 FK Teplice
? : ?
Hradec Kralove
18:15 FK Mlada Boleslav
? : ?
FC Vysocina Jihlava
18:15 FC Slovan Liberec
? : ?
SK Dynamo Ceske Budejovice
18:15 Banik Ostrava
? : ?
FK Dukla Prague
18:15 FC Zbrojovka Brno
? : ?
FK Baumit Jablonec
Slovakia - Superliga
18:15 FK Dac 1904 Dunajska Streda
? : ?
SK Slovan Bratislava
18:15 FC Vion Zlate Moravce
? : ?
AS Trencin
18:15 Spartak Myjava
? : ?
MFK Kosice
18:15 FK Dukla Banska Bystrica
? : ?
MFK Ruzomberok
18:15 MSK Zilina
? : ?
FC Spartak Trnava
18:15 FK Senica
? : ?
ZP Sport Podbrezova
Belarus - Vysshaya League
18:30 FC Gomel
? : ?
FC Vitebsk
18:30 Shakhter Soligorsk
? : ?
Torpedo-Belaz
Israel - Premier League, Playoffs 1-6
18:40 Hapoel Beer Sheva
? : ?
Beitar Jerusalem
Switzerland - Challenge League
18:45 FC Le Mont LS
? : ?
FC Chiasso
18:45 FC Schaffhausen
? : ?
FC Biel Bienne
18:45 FC Winterthur
? : ?
Servette FC
18:45 FC Wil 1900
? : ?
FC Lausanne-Sport
18:45 FC Lugano
? : ?
FC Wohlen
Austria Amateur - Regionalliga West
19:00 SC Schwaz
? : ?
TSV Neumarkt
Belarus - Vysshaya League
19:00 BATE Borisov
? : ?
FC Minsk
Italy - Serie A
19:00 Hellas Verona
? : ?
Juventus Turin
Norway - Eliteserien
19:00 Molde FK
? : ?
Sandefjord Fotball
Poland - Ekstraklasa, Relegation Round
19:00 GKS Belchatow
? : ?
Zawisza Bydgoszcz
Turkey - Super Lig
19:00 Mersin Idman Yurdu
? : ?
Istanbul Basaksehir FK
19:00 Bursaspor
? : ?
Torku Konyaspor
19:00 Sivasspor
? : ?
Trabzonspor
England - FA Cup
19:30 Arsenal FC
? : ?
Aston Villa
Italy - Serie B, Relegation Playoffs
19:30 Virtus Entella
? : ?
Modena FC
Ukraine - Premier League
19:30 Shakhtar Donetsk
? : ?
Karpaty Lviv
19:30 FK Goverla Uzhgorod
? : ?
Dnipro Dnipropetrovsk
Bulgaria - Bulgarian Cup
20:00 Levski Sofia
? : ?
Cherno More Varna
Croatia - 1. HNL
20:00 NK Zagreb
? : ?
NK Istra 1961
20:00 NK Osijek
? : ?
NK Slaven Belupo
20:00 NK Zadar
? : ?
NK Lokomotiva Zagreb
Hungary - NB I
20:00 Szombathelyi Haladas
? : ?
Puskas Akademia FC
20:00 Paksi FC
? : ?
Dunaujvaros Pase
20:00 Budapest Honved FC
? : ?
Lombard Papa FC
Serbia - Superliga, Relegation/Promotion Playoffs
20:00 Metalac Gornji Milanovac
? : ?
FK Napredak Krusevac
Argentina - Primera Division
21:00 Nueva Chicago
? : ?
Club Atletico Temperley
Germany - DFB Pokal
21:00 Borussia Dortmund
? : ?
VfL Wolfsburg
Uruguay - Primera Division, Clausura
21:00 Juventud De Las Piedras
? : ?
Club Nacional De Football
Argentina - Primera B Nacional
21:30 Ferro Carril Oeste
? : ?
Union De Mar Del Plata
21:30 Villa Dalmine
? : ?
Sportivo Belgrano
Poland - Ekstraklasa, Championship Round
21:30 Slask Wroclaw
? : ?
Lechia Gdansk
Italy - Serie A
21:45 Atalanta Bergamasca Calcio
? : ?
AC Milan
France - Coupe de France
22:00 AJ Auxerre
? : ?
Paris Saint Germain
Brazil - Brasileiro Serie B
22:30 Botafogo RJ
? : ?
Vitoria BA
22:30 BOA EC MG
? : ?
Paysandu PA
22:30 Criciuma SC
? : ?
Atletico GO
22:30 Sampaio Correa MA
? : ?
Nautico PE
Spain - Copa del Rey
22:30 Athletic Bilbao
? : ?
FC Barcelona
Colombia - Primera B
23:00 CD Real Santander
? : ?
Deportes Quindio
23:00 Expreso Rojo
? : ?
Union Magdalena Santa Marta
23:00 Barranquilla FC
? : ?
Depor FC Aguablanca
23:00 Valledupar FC
? : ?
Llaneros FC
International - International Friendly Games, Women
23:00 Sweden
? : ?
Netherlands
Argentina - Primera Division
23:10 CA Sarmiento
? : ?
Argentinos Juniors
Uruguay - Primera Division, Clausura
23:30 Defensor Sporting
? : ?
Montevideo Wanderers
USA - Major League Soccer
2015-05-31 Toronto FC
? : ?
San Jose Earthquakes
Argentina - Primera Division
2015-05-31 CA Belgrano
? : ?
Gimnasia Y Esgrima La Plata
Brazil - Brasileiro Serie A
2015-05-31 Ponte Preta SP
? : ?
Chapecoense SC
2015-05-31 Coritiba PR
? : ?
Avai SC
USA - Major League Soccer
2015-05-31 Vancouver Whitecaps FC
? : ?
Real Salt Lake
2015-05-31 New York City FC
? : ?
Houston Dynamo
2015-05-31 Washington DC United
? : ?
Philadelphia Union
Argentina - Primera Division
2015-05-31 CA Independiente
? : ?
CA Tigre
2015-05-31 Newell'S Old Boys
? : ?
CA Banfield
2015-05-31 Union De Santa Fe
? : ?
Godoy Cruz A.t.
USA - Major League Soccer
2015-05-31 Orlando City SC
? : ?
Columbus Crew
USA - North American Soccer League, Spring season
2015-05-31 Indy Eleven
? : ?
FC Tampa Bay Rowdies
2015-05-31 Jacksonville Armada
? : ?
Carolina Railhawks
Argentina - Primera B Nacional
2015-05-31 CD Guarani A.f.
? : ?
Juventud Unida Gualeguaychu
Brazil - Brasileiro Serie A
2015-05-31 Joinville SC
? : ?
Atletico PR
Brazil - Brasileiro Serie B
2015-05-31 Luverdense MT
? : ?
Macae RJ
2015-05-31 Oeste SP
? : ?
Mogi Mirim SP
USA - North American Soccer League, Spring season
2015-05-31 Minnesota United FC
? : ?
New York Cosmos
USA - Major League Soccer
2015-05-31 Chicago Fire
? : ?
Montreal Impact
USA - North American Soccer League, Spring season
2015-05-31 San Antonio Scorpions FC
? : ?
Fort Lauderdale Strikers
Colombia - Primera B
2015-05-31 Deportivo Pereira
? : ?
Atletico Bucaramanga
International Youth - U20 World Cup, Group C
2015-05-31 Qatar
? : ?
Colombia
International Youth - U20 World Cup, Group D
2015-05-31 Mexico
? : ?
Mali
USA - Major League Soccer
2015-05-31 Colorado Rapids
? : ?
Portland Timbers
International Youth - U20 World Cup, Group C
2015-05-31 Portugal
? : ?
Senegal
International Youth - U20 World Cup, Group D
2015-05-31 Uruguay
? : ?
Serbia
Japan - J.League 2
2015-05-31 Tokyo Verdy
? : ?
Tochigi SC
2015-05-31 Kyoto Sanga FC
? : ?
Roasso Kumamoto
2015-05-31 Kamatamare Sanuki
? : ?
Fagiano Okayama
2015-05-31 Thespakusatsu Gunma
? : ?
JEF United Chiba
2015-05-31 Tokushima Vortis
? : ?
Jubilo Iwata
South Korea - K-League Challenge
2015-05-31 Gyeongnam FC
? : ?
Goyang HI FC
South Korea - K-League Classic
2015-05-31 Seongnam FC
? : ?
Jeonbuk Hyundai Motors
2015-05-31 Incheon United FC
? : ?
Suwon Samsung Bluewings
Japan - J.League 2
2015-05-31 Giravanz Kitakyushu
? : ?
Oita Trinita
2015-05-31 Ehime FC
? : ?
Yokohama FC
2015-05-31 Omiya Ardija
? : ?
Avispa Fukuoka
South Korea - K-League Challenge
2015-05-31 Chungju Hummel FC
? : ?
Bucheon FC 1995
South Korea - K-League Classic
2015-05-31 FC Seoul
? : ?
Ulsan Hyundai
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei Licenta: RO2838L000658
Autorizatie: RO2838X014226