Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2
Sector 6
Str.Ceahlau, nr.20, bloc 103, parter, Spatiul Comercial 3
Arad
Str.A.Vlaicu, nr.57, bloc U4, scara A+B, ap.17/B, Piata Uta
Galati
Str. Cosminului, nr.98 (prelungirea strazii Brailei)
Brasov
Str. Michael Weiss, nr. 9,
Constanta
B-dul Tomis, Nr. 129-131, incinta H10 Sport Lounge
Focsani
B-dul Unirii, nr.20, bloc B2, ap.88, scara 3, parter
Cluj - Napoca
Str.Avram Iancu, nr.492-500, etaj 1, unitatea K-499/A, Complex Comercial Polus Center Cluj

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari   Vineri, 25.07.2014
International Clubs - Club Friendly Games
Ended Adelaide United
1 : 5
CF Malaga
Finland - Ykkonen
18:30 FC Jazz
? : ?
JJK Jyväskylä
Romania - Liga I
18:30 CS Concordia Chiajna
? : ?
FC Astra Giurgiu
Czech - 1. Liga
19:00 Bohemians 1905
? : ?
AC Sparta Praha
Estonia - Premium Liiga
19:00 FC Levadia Tallinn
? : ?
Tallinna FC Infonet
19:00 Jalgpallikool Tammeka
? : ?
Johvi FC Lokomotiv
International Youth - U19 European Championship, Group A
19:00 Israel
? : ?
Hungary
19:00 Austria
? : ?
Portugal
Moldova - Divizia Nationala
19:00 FC Sheriff Tiraspol
? : ?
FC Tiraspol
Peru - Primera Division, Apertura
19:00 Real Garcilaso
? : ?
FBC Melgar
Poland - Ekstraklasa
19:00 GKS Belchatow
? : ?
Korona Kielce
Ukraine - Premier League
19:00 Metalurg Donetsk
? : ?
Dnipro Dnjepropetrowsk
Austria - Erste Liga
19:30 SV Horn
? : ?
SV Mattersburg
19:30 LASK Linz
? : ?
TSV Hartberg
19:30 FC Wacker Innsbruck
? : ?
SC Austria Lustenau
19:30 FC Liefering
? : ?
FAC
Denmark - 1st Division
19:30 Lyngby BK
? : ?
AB Kopenhagen
Denmark - Superligaen
19:30 FC Vestsjaelland
? : ?
Odense BK
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
19:30 FC Würzburger Kickers
? : ?
FC Memmingen
International Clubs - Club Friendly Games
19:30 Eintracht Braunschweig
? : ?
FC Sevilla
Austria Amateur - Regionalliga West
20:00 FC Kufstein
? : ?
FC Kitzbühel
Denmark - 1st Division
20:00 Skive IK
? : ?
HB Koge
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
20:00 FC Ingolstadt 04 II
? : ?
FC Eintracht Bamberg 2010
20:00 Wacker Burghausen
? : ?
1. FC Nürnberg II
20:00 TSV Buchbach
? : ?
FC Bayern München II
Hungary - NB I
20:00 Nyiregyhaza FC
? : ?
Debreceni VSC
International Clubs - Club Friendly Games
20:00 Rayo Vallecano
? : ?
FC Cartagena
Sweden - Superettan
20:20 Östers IF
? : ?
Ängelholms FF
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
20:30 FC Schweinfurt 05
? : ?
SpVgg Bayreuth
Germany Amateur - Regionalliga North
20:30 Eintracht Norderstedt
? : ?
VfR Neumünster
Slovakia - Superliga
20:30 FK Senica
? : ?
MSK Zilina
International Clubs - Club Friendly Games
21:00 Grimsby Town
? : ?
Mansfield Town
21:00 La Hoya Lorca CF
? : ?
Granada CF
Romania - Liga I
21:00 CS Universitatea Craiova
? : ?
CS Pandurii Targu Jiu
Croatia - 1. HNL
21:15 NK Lokomotiva Zagreb
? : ?
NK Dinamo Zagreb
Czech - 1. Liga
21:15 FK Dukla Prague
? : ?
Banik Ostrava
International Youth - U19 European Championship, Group B
21:15 Germany
? : ?
Ukraine
21:15 Serbia
? : ?
Bulgaria
Belgium - Pro League
21:30 Standard Liege
? : ?
Royal Charleroi SC
International Clubs - Club Friendly Games
21:30 Ucam Murcia CF
? : ?
UD Almeria
21:30 Morecambe FC
? : ?
Preston North End
21:30 Tranmere Rovers
? : ?
Bolton Wanderers
Poland - Ekstraklasa
21:30 Lechia Gdansk
? : ?
Podbeskidzie Bielsko Biala
International Clubs - Club Friendly Games
21:45 Dover Athletic
? : ?
Colchester United
21:45 Havant & Waterlooville
? : ?
Crystal Palace Reserve
21:45 AFC Bournemouth
? : ?
Southampton FC
Ireland - First Division
21:45 Galway FC
? : ?
Cobh Ramblers
Scotland - Challenge Cup
21:45 Queens Park FC
? : ?
Berwick Rangers
Ireland - First Division
22:00 Shelbourne Dublin
? : ?
Finn Harps
22:00 Wexford Youths
? : ?
Shamrock Rovers II
Ireland - Premier Division
22:00 Bohemians Dublin
? : ?
Cork City FC
22:00 Shamrock Rovers
? : ?
Drogheda United
Paraguay - Primera Division, Clausura
23:00 Nacional Asuncion
? : ?
Deportivo Capiata
Argentina - Copa Argentina
2014-07-26 Gimnasia Y Esgrima De La Plata
? : ?
Argentinos Juniors
Brazil - Brasileiro Serie B
2014-07-26 Oeste SP
? : ?
Luverdense MT
2014-07-26 America RN
? : ?
America Mineiro MG
2014-07-26 BOA EC MG
? : ?
Bragantino SP
Chile - Primera Division, Apertura
2014-07-26 Deportes Antofagasta
? : ?
Audax Italiano La Florida
Mexico - Primera Division, Apertura
2014-07-26 Atletico Monarcas Morelia
? : ?
Atlas De Guadalajara
USA - Major League Soccer
2014-07-26 Colorado Rapids
? : ?
Chivas Usa
International Clubs - Club Friendly Games
2014-07-26 Sydney FC
? : ?
West Ham United
Mexico - Primera Division, Apertura
2014-07-26 Santos Laguna
? : ?
Cruz Azul
Japan - J.League 2
2014-07-26 Montedio Yamagata
? : ?
Thespakusatsu Gunma
2014-07-26 Yokohama FC
? : ?
Jubilo Iwata
2014-07-26 Matsumoto Yamaga FC
? : ?
Tokyo Verdy
2014-07-26 Kamatamare Sanuki
? : ?
FC Gifu
2014-07-26 Giravanz Kitakyushu
? : ?
Oita Trinita
2014-07-26 Fagiano Okayama
? : ?
Tochigi SC
2014-07-26 Ehime FC
? : ?
Consadole Sapporo
2014-07-26 Roasso Kumamoto
? : ?
Mito Hollyhock
2014-07-26 Kyoto Sanga FC
? : ?
Avispa Fukuoka
2014-07-26 Shonan Bellmare
? : ?
Kataller Toyama
2014-07-26 JEF United Chiba
? : ?
V-Varen Nagasaki
China - Chinese Super League
2014-07-26 Dalian Aerbing FC
? : ?
Hangzhou Lvcheng
2014-07-26 Guangzhou R&f FC
? : ?
Tianjin Teda
2014-07-26 Changchun Yatai
? : ?
Beijing Guoan FC
2014-07-26 Guizhou Renhe
? : ?
Jiangsu Shuntian
2014-07-26 Shanghai Shenhua
? : ?
Shanghai Shenxin
Germany - 3. Liga
2014-07-26 ROT Weiss Erfurt
? : ?
Borussia Dortmund II
2014-07-26 Holstein Kiel
? : ?
SpVgg Unterhaching
2014-07-26 Dynamo Dresden
? : ?
VfB Stuttgart II
2014-07-26 Hallescher FC
? : ?
Chemnitzer FC
2014-07-26 1. Fsv Mainz 05 II
? : ?
Arminia Bielefeld
2014-07-26 SSV Jahn Regensburg
? : ?
MSV Duisburg
2014-07-26 SV Wehen Wiesbaden
? : ?
Stuttgarter Kickers
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
2014-07-26 FC Augsburg II
? : ?
VfR Garching
2014-07-26 TSV 1860 München II
? : ?
SpVgg Greuther Fürth II
2014-07-26 FV Illertissen
? : ?
SV Seligenporten
Germany Amateur - Regionalliga North
2014-07-26 VfL Wolfsburg II
? : ?
BSV SW Rehden
2014-07-26 Etsv Weiche Flensburg
? : ?
FC St. Pauli II
Kazakhstan - Premier League
2014-07-26 Ordabasy Shymkent
? : ?
Taraz
Denmark - 1st Division
2014-07-26 Vejle BK
? : ?
Brönshöj BK
Finland - Veikkausliiga
2014-07-26 FF Jaro
? : ?
Seinäjoen JK
Finland - Ykkonen
2014-07-26 Hifk
? : ?
FC Viikingit
2014-07-26 FC Haka Valkeakoski
? : ?
Jippo
International Clubs - Club Friendly Games
2014-07-26 FC ST Pauli
? : ?
Celtic Glasgow
Kazakhstan - Premier League
2014-07-26 FC Irtysh Pavlodar
? : ?
FK Aktobe
2014-07-26 Kaisar Kyzylorda
? : ?
Zhetysu Taldykorgan
International Clubs - Club Friendly Games
2014-07-26 Kaizer Chiefs
? : ?
Orlando Pirates
Norway - 2nd Division, Group 4
2014-07-26 Drøbak/Frogn
? : ?
MO
Norway - Eliteserien
2014-07-26 Aalesunds FK
? : ?
Lillestrøm SK
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei