Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Agentii nou deschise

Craiova
Maria Tanase, nr.19, bloc A7, scara 1
Tirgu-Jiu
Str. 9 Mai(Complex Lido), Bl. 56(25)
Bacau
Str. Mioritei, nr. 14, judet Bacau
Sector 4
Sos. Oltenitei, nr.240, bl.48
Ploiesti
Str.Aleea Chimiei, nr.11, bloc 59C
Cernavoda
Str.Dacia, nr.56
Giurgiu
Str.Bucuresti, bloc 28/853, ap.6, Magazin 3 Industrial
Craiova
Cartier Sarari Siloz, bloc M51-M52
Tirgoviste
Str.Gen.I.E.Florescu, bloc C 1-A, ap.1/2
Sector 6
Str. Chilia Veche, nr.2

vezi toate agentiile

Rezultate Live Betting

inapoi la LIVE BETTING

Filtru tari  
Evenimente
Toate evenimentele
In derulare
Finalizate
Duminica, 24.05.2015
Japan - J.League
Ended Vegalta Sendai
0 : 1
Ventforet Kofu
Ended Urawa Red Diamonds
2 : 1
Kashima Antlers
Ended FC Tokyo
0 : 1
Nagoya Grampus
Ended Kawasaki Frontale
3 : 2
Sagan Tosu
Ended Matsumoto Yamaga FC
0 : 3
Yokohama F Marinos
Ended Sanfrecce Hiroshima
4 : 2
Niigata Albirex
Russia - Premier League
Ended Amkar Perm
1 : 0
FC Zenit ST Petersburg
Denmark - 2nd Division East
Ended B 1908 Amager
3 : 0
Svebølle
Ended Herlev
2 : 5
BK Frem
Ended Avedore IF
1 : 3
Nykobing FC
Denmark - 2nd Division West
Ended IK Skovbakken
1 : 4
Marienlyst
Ended Kolding IF
2 : 1
Naestved BK
Germany Amateur - Regionalliga Southwest
Ended 1899 Hoffenheim II
2 : 1
KSV Baunatal
Germany Amateur - Regionalliga West
Ended FC Schalke 04 II
2 : 1
Borussia Mönchengladbach II
Lithuania - LFF Cup
Ended Vmfd Zalgiris
2 : 0
Atlantas Klaipeda
Scotland - Premiership, Relegation/Promotion
Ended Hibernian FC
1 : 0
Glasgow Rangers
Turkey - Super Lig
Ended Kasimpasa
3 : 3
Kayseri Erciyesspor
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
Ended Kasimpasa
2 : 1
Kayseri Erciyesspor
Ukraine - Premier League
Ended Olimpik Donetsk
1 : 3
Volyn Lutsk
Germany - 3. Liga
Ended Dynamo Dresden
2 : 1
Hansa Rostock
Ended Energie Cottbus
2 : 3
VfB Stuttgart II
Ended SC Preussen Münster
1 : 2
Borussia Dortmund II
Ended ROT Weiss Erfurt
1 : 0
SpVgg Unterhaching
Ended Holstein Kiel
0 : 2
Stuttgarter Kickers
Ended SV Wehen Wiesbaden
1 : 0
MSV Duisburg
Ended SSV Jahn Regensburg
4 : 0
Fortuna Cologne
Ended SG Sonnenhof Grossaspach
0 : 1
Arminia Bielefeld
Ended 1. Fsv Mainz 05 II
1 : 1
Chemnitzer FC
Ended VfL Osnabrück
2 : 0
Hallescher FC
Germany Amateur - Regionalliga Northeast
Ended 1. FC Magdeburg
1 : 2
FC Viktoria Berlin
China - Chinese Super League
Ended Shandong Luneng
2 : 0
Shanghai Shenhua
Ended Jiangsu Guoxin-Sainty FC
0 : 0
Beijing Guoan FC
Belarus - Vysshaya League
Ended FC Vitebsk
0 : 0
Dinamo Minsk
China - Chinese Super League
Ended Guangzhou Evergrande
2 : 2
Guangzhou R&f FC
Denmark - 2nd Division East
Ended GVI
0 : 4
Hvidovre IF
Denmark - 2nd Division West
Ended Middelfart
3 : 0
Ringkobing
Ended FC Sydvest 05 Tonder
4 : 3
Kjellerup
Germany Amateur - Regionalliga Bavaria
Ended FV Illertissen
1 : 2
TSV 1860 München II
Ended SV Seligenporten
4 : 1
FC Schweinfurt 05
Ended FC Eintracht Bamberg 2010
2 : 4
TSV Buchbach
Ended SpVgg Bayreuth
1 : 0
FC Würzburger Kickers
Ended FC Memmingen
1 : 0
SV Schalding-Heining
Ended SpVgg Greuther Fürth II
0 : 2
Wacker Burghausen
Ended VfR Garching
1 : 1
SV Heimstetten
Germany Amateur - Regionalliga North
Ended BSV SW Rehden
0 : 0
VfL Wolfsburg II
Ended BV Cloppenburg
0 : 2
Werder Bremen II
Ended Hamburger SV II
0 : 0
Goslarer SC
Germany Amateur - Regionalliga Southwest
Ended FC Astoria Walldorf
4 : 2
FC Nöttingen
Ended SpVgg Elversberg 07
5 : 0
SVN Zweibrücken
Ended Hessen Kassel
1 : 0
Offenbacher Kickers
Ended FK Pirmasens
2 : 0
Eintracht Trier
Ended SpVgg Neckarelz
0 : 4
1. FC Kaiserslautern II
Ended Wormatia Worms
3 : 0
1. FC Saarbrücken
Ended FC Homburg
1 : 0
SV Waldhof Mannheim
Ended SC Freiburg II
5 : 2
TUS Koblenz
Germany Amateur - Regionalliga West
Ended SV Rödinghausen
3 : 2
ROT Weiss Oberhausen
Ended Sportfreunde Siegen
0 : 7
TSV Alemannia Aachen
Ended SG Wattenscheid 09
2 : 0
SC Wiedenbrück
Ended FC Hennef 05
1 : 6
Sportfreunde Lotte
Ended ROT Weiss Essen
1 : 2
1. FC Köln II
Ended KFC Uerdingen 05
0 : 1
Fortuna Düsseldorf II
Ended FC Viktoria Köln
5 : 4
FC Kray
Hungary - NB I
Ended Puskas Akademia FC
4 : 5
Ujpest FC
Norway - 2nd Division, Group 3
Ended Odda
2 : 6
Arendal
Russia - Youth League
Ended Dinamo Moscow
5 : 2
Arsenal Tula
Norway - 2nd Division, Group 4
Ended Ham-Kam
0 : 0
Molde FK II
Russia - Premier League
Ended Torpedo Moscow
3 : 1
Ural Ekaterinburg
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. 1. Lig
Ended Samsunspor
0 : 1
Denizlispor
Ended Karsiyaka
6 : 4
Adanaspor
Ended Osmanlispor FK
0 : 3
Bucaspor
Ended Elazigspor
2 : 2
Antalyaspor
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
Ended Trabzonspor
4 : 2
Balikesirspor
Denmark - 2nd Division East
Ended BK Søllerød-Vedbæk
1 : 4
Rishøj Boldklub
Ended B 93 Kopenhagen
1 : 1
Fremad Amager
Denmark - 2nd Division West
Ended Odder Igf
3 : 3
Naesby BK
Ended Varde IF
1 : 0
Thisted FC
Finland - Veikkausliiga
Ended Ilves
2 : 1
FC Lahti
Finland - Ykkonen
Ended PK 35
0 : 1
PS Kemi
Ended Vifk
0 : 4
JJK Jyväskylä
Italy - Lega Pro, Girone B, Relegation Playoffs
Ended Savona 1907 Fbc
2 : 1
AS Gubbio 1910
Ended AS Pro Piacenza 1919
2 : 1
Forli
Romania - Liga I
Ended FC Otelul Galati
2 : 1
Universitatea Cluj
Russia - Youth League
Ended Mordoviya Saransk
2 : 0
Terek Grozny
Estonia - Premium Liiga
Ended Nomme Kalju FC
1 : 2
FC Levadia Tallinn
Germany - Bundesliga
Ended Hamburger SV
2 : 0
FC Schalke 04
Ended 1. FC Köln
2 : 2
VfL Wolfsburg
Ended SC Paderborn 07
1 : 2
VfB Stuttgart
Ended FC Bayern München
2 : 0
FSV Mainz 05
Ended Borussia Dortmund
3 : 2
Werder Bremen
Ended Borussia Mönchengladbach
1 : 3
FC Augsburg
Ended TSG 1899 Hoffenheim
2 : 1
Hertha BSC Berlin
Ended Hannover 96
2 : 1
SC Freiburg
Ended Eintracht Frankfurt
2 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Poland - Ekstraklasa, Championship Round
Ended Slask Wroclaw
1 : 1
Gornik Zabrze
Turkey - TFF 1. Lig
Ended Karsiyaka
2 : 1
Adanaspor
Belarus - Vysshaya League
Ended FC Minsk
2 : 0
Neman Grodno
Ended Naftan Novopolotsk
1 : 1
Slavia Mozyr
Ended FC Dinamo Brest
1 : 1
FC Slutsk
Cyprus - 1st Division, Relegation group
Ended Agia Napa
2 : 2
Othellos Athienou
Ended AEL Limassol
2 : 0
NEA Salamina Famagusta
Ended Doxa Katokopias
1 : 5
Ethnikos Achnas
Hungary - NB I
Ended MTK Budapest FC
2 : 0
Szombathelyi Haladas
International - International Friendly Games, Women
Ended Belgium
3 : 2
Norway
Italy - Lega Pro, Girone A, Relegation Playoffs
Ended AC Lumezzane
1 : 0
Aurora Pro Patria 1919
Ended Pordenone Calcio
0 : 2
AC Monza Brianza 1912
Norway - 2nd Division, Group 3
Ended Vard Haugesund
3 : 0
Eidsvold
Scotland - Premiership
Ended Motherwell FC
0 : 0
Partick Thistle
Ended Kilmarnock FC
1 : 2
Ross County
Ended Hamilton Academical
1 : 0
ST Mirren
Spain - Segunda Division
Ended Recreativo Huelva
3 : 1
CE Sabadell
Ended CD Mirandes
3 : 0
CD Alaves
Sweden - Superettan
Ended IK Frej Taby
1 : 0
Gais Göteborg
Ended Jönköpings Södra
2 : 1
Athletic FC United
Turkey - Super Lig
Ended Torku Konyaspor
1 : 1
Caykur Rizespor
Ukraine - Premier League
Ended Metalurg Donetsk
0 : 0
FK Goverla Uzhgorod
Argentina - Primera B Nacional
Ended Los Andes
1 : 1
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
Bulgaria - A PFG, Championship Round
Ended PFC Beroe Stara Zagora
2 : 1
PFK Botev Plovdiv
Ended PFC Litex Lovech
4 : 2
Ludogorets Razgrad
Ended Lokomotiv Sofia
1 : 1
CSKA Sofia
Denmark - 1st Division
Ended Skive IK
1 : 1
Aarhus GF
Egypt - Premier League
Ended Alaab Damanhour
0 : 2
Ismaily SC
Ended Misr Lel Makasa
0 : 1
EL Gouna FC
Ended EL Daklyeh
0 : 0
Ittihad El-Shorta
Ended Al-Mokawloon Al-Arab
0 : 1
AL Ragaa
Spain - Primera Division
Ended UD Levante
0 : 0
CF Elche
Russia - Youth League
Ended FK Krasnodar
1 : 2
FK Rostov
Austria Amateur - Regionalliga West
Ended Cashpoint Scr Altach (A)
2 : 1
SC Schwaz
Ended SV Austria Salzburg
0 : 0
TSV St. Johann
Ended FC Bizau
0 : 2
FC Hard
Ended FC Kufstein
2 : 1
FC Dornbirn 1913
Bosnia & Herzegovina - Premijer Liga
Ended NK Zvijezda Gradacac
3 : 2
FK Velez Mostar
Ended Sloboda Tuzla
3 : 2
FK Mladost Velika Obarska
Ended FK Zeljeznicar
1 : 0
NK Travnik
Ended Radnik Bijeljina
2 : 2
NK Celik Zenica
Ended Zrinjski Mostar
2 : 0
FK Olimpic Sarajevo
Ended FK Slavija Sarajevo
1 : 1
NK Siroki Brijeg
Ended NK Vitez
0 : 3
FK Sarajevo
Ended Borac Banja Luka
2 : 1
FK Drina Zvornik
Croatia - 1. HNL
Ended HNK Hajduk Split
1 : 0
NK Zagreb
Italy - Lega Pro, Girone C, Relegation Playoffs
Ended Ischia Isolaverde
4 : 1
SF Aversa Normanna
Poland - I Liga
Ended Stomil Olsztyn
1 : 3
Dolcan Zabki
Ended GKS Katowice
3 : 0
Sandecja Nowy Sacz
Ended Chrobry Glogow
0 : 0
Arka Gdynia
Ended Olimpia Grudziadz
3 : 1
GKS Tychy
Portugal - Segunda Liga
Ended SC Beira Mar
1 : 1
Academico De Viseu FC
Russia - Premier League
Ended Spartak Moscow
1 : 2
FK Ufa
Slovenia - PrvaLiga
Ended FC Luka Koper
0 : 3
NK Rudar Velenje
Ended NK Domzale
4 : 0
NK Radomlje
Ended NK Celje
0 : 3
ND Gorica
Ended NK Krka
1 : 3
NK Maribor Piv Lasko
Ended NK Zavrc
1 : 2
NK Olimpija Ljubljana
Tunisia - Ligue 1
Ended US Monastir
1 : 3
Avenir S Marsa
Ukraine - Premier League
Ended Dnipro Dnipropetrovsk
3 : 2
Shakhtar Donetsk
Belarus - Vysshaya League
Ended FC Granit Mikashevichi
1 : 0
FC Gomel
Czech - 1. Liga
Ended 1 FK Pribram
3 : 2
FC Zbrojovka Brno
Ended 1 FC Slovacko
1 : 1
FK Mlada Boleslav
Ended FC Vysocina Jihlava
4 : 0
FC Slovan Liberec
Ended Bohemians 1905
3 : 2
FC Viktoria Plzen
Ended SK Dynamo Ceske Budejovice
1 : 3
AC Sparta Praha
Ended FK Dukla Prague
5 : 1
FK Teplice
Ended Hradec Kralove
0 : 1
SK Slavia Praha
Ended FK Baumit Jablonec
4 : 0
Banik Ostrava
Slovakia - Superliga
Ended ZP Sport Podbrezova
2 : 3
FK Dac 1904 Dunajska Streda
Ended SK Slovan Bratislava
1 : 0
FC Vion Zlate Moravce
Ended AS Trencin
0 : 1
MSK Zilina
Ended FC Spartak Trnava
3 : 1
FK Dukla Banska Bystrica
Ended MFK Kosice
1 : 1
FK Senica
Ended Spartak Myjava
1 : 1
MFK Ruzomberok
Romania - Liga I
Ended FC Viitorul Constanta
0 : 2
FC Brasov
Algeria - Ligue 1
Ended JS Kabylie
1 : 0
USM EL Harrach
Ended MO Bejaia
3 : 2
MC EL Eulma
Ended JS Saoura
1 : 0
USM Bel Abbès
Ended ASO Chlef
0 : 0
NA Hussein Dey
Ended CR Belouizdad
1 : 1
RC Arbaa
Ended ES Setif
2 : 0
CS Constantine
Ended MC Alger
1 : 0
MC Oran
Ended ASM Oran
1 : 0
USM Alger
Austria Amateur - Regionalliga West
Ended WSG Wattens
5 : 0
FC Höchst
Estonia - Premium Liiga
Ended JK Sillamae Kalev
0 : 0
Tallinna FC Infonet
Italy - Serie A
Ended Juventus Turin
3 : 1
SSC Napoli
Morocco - Botola
Ended RSB Berkane
1 : 1
AS Far Rabat
Ended Chabab Atlas Khenifra
1 : 0
RCA Raja Casablanca Atlhletic
Ended CRA De Hoceima
1 : 0
DHJ Difaa Hassani Jdidi
Ended MAS Maghrib A Fes
2 : 1
KAC Kenitra
Ended IZK Itihad Z Khemisset
2 : 1
Maghreb Athletic Tetouan
Poland - Ekstraklasa, Championship Round
Ended Pogon Szczecin
0 : 1
Legia Warszawa
Portugal - Primeira Liga
Ended Estoril Praia
2 : 0
Boavista Porto
Portugal - Segunda Liga
Ended Portimonense SC
1 : 1
Leixoes SC
Spain - Segunda Division
Ended SD Ponferradina
1 : 0
CD Lugo
Sweden - Superettan
Ended Syrianska FC
1 : 1
Utsiktens BK
Spain - Segunda Division
Ended CD Leganes
1 : 1
CA Osasuna
Egypt - Premier League
Ended Talaea EL Gaish
0 : 0
Wadi Degla SC
Ended Al-Masry
0 : 1
Petrojet FC
Ended Smouha SC
1 : 0
Enppi Club
Hungary - NB I
Ended Lombard Papa FC
0 : 4
Paksi FC
Ended Györ Eto FC
3 : 0
Pecs MFC
Ended Nyiregyhaza FC
1 : 2
Diosgyöri Vtk
Spain - Primera Division
Ended UD Almeria
2 : 3
CF Valencia
Ended CF Malaga
2 : 3
FC Sevilla
Ended Athletic Bilbao
4 : 0
CF Villarreal
Ended FC Barcelona
2 : 2
Deportivo La Coruna
Ended Granada CF
0 : 0
Atletico Madrid
Ended Rayo Vallecano
2 : 4
Real Sociedad
Ended SD Eibar
3 : 0
Cordoba CF
Ended RC Celta De Vigo
3 : 2
RCD Espanyol Barcelona
Turkey - TFF 1. Lig
Ended Osmanlispor FK
5 : 1
Bucaspor
Ended Gaziantep Bld Spor
0 : 2
Alanyaspor
Ended Adana Demirspor
0 : 5
Altinordu
Ended Sanliurfaspor
2 : 3
Kayserispor
Ended Orduspor
0 : 2
Boluspor
Ended Manisaspor
4 : 1
Giresunspor
Ended Samsunspor
2 : 1
Denizlispor
Ended Sanica Boru Elazigspor
3 : 1
Antalyaspor AS
Croatia - 1. HNL
Ended HNK Rijeka
3 : 0
NK Osijek
Portugal - Primeira Liga
Ended FC Gil Vicente
0 : 2
CF Belenenses
Ended CD Nacional Madeira
3 : 0
FC Pacos Ferreira
Ended FC Arouca
1 : 2
Moreirense FC
Ended Rio Ave FC
0 : 1
Sporting CP
Ended SL Benfica
4 : 1
Maritimo Funchal
Turkey - Super Lig
Ended Trabzonspor
3 : 2
Balikesirspor
Greece - Greece Cup, Knockout stage
Ended Olympiacos Piraeus
3 : 1
Skoda Xanthi FC
Peru - Primera Division, Apertura
Ended Inti Gas Ayacucho
2 : 1
Alianza Atletico
Argentina - Primera Division
Ended Arsenal De Sarandi
1 : 1
Union De Santa Fe
Belgium - Pro League, Europa League Playoffs, Knockout stage
Ended Yellow Red KV Mechelen
2 : 1
Sporting Lokeren
Egypt - Premier League
Ended AL Nasr
2 : 1
Al-Ittihad Al-Sakndary
Romania - Liga I
Ended CFR Cluj
2 : 1
Rapid Bucuresti
Uruguay - Primera Division, Clausura
Ended CA River Plate
4 : 0
EL Tanque Sisley
Argentina - Primera B Nacional
Ended Juventud Unida Gualeguaychu
2 : 1
Club Atletico Chacarita Juniors
Ireland - Premier Division
Ended Longford Town
1 : 0
Limerick 37 FC
Poland - Ekstraklasa, Championship Round
Ended Jagiellonia Bialystok
2 : 1
Wisla Krakow
Spain - Primera Division
Ended Real Madrid
7 : 3
CF Getafe
Italy - Serie A
Ended Genoa Cfc
3 : 2
Inter Milano
France - Ligue 1
Ended Paris Saint Germain
3 : 2
Stade De Reims
Ended FC Girondins Bordeaux
2 : 1
HSC Montpellier
Ended SM Caen
3 : 2
Evian Thonon Gaillard FC
Ended RC Lens
1 : 0
FC Nantes
Ended FC Lorient
0 : 1
AS Monaco
Ended Olympique Marseille
3 : 0
SC Bastia
Ended FC Metz
1 : 4
OSC Lille
Ended FC Stade Rennes
0 : 1
Olympique Lyonnais
Ended AS Saint Etienne
2 : 1
EA Guingamp
Ended FC Toulouse
2 : 3
OGC Nice
USA - North American Soccer League, Spring season
Ended Ottawa Fury FC
1 : 0
Indy Eleven
Portugal - Primeira Liga
Ended Academica De Coimbra
2 : 4
Vitoria Guimaraes
Ended Sporting Braga
5 : 0
Vitoria Setubal
Brazil - Brasileiro Serie B
Ended Atletico GO
0 : 0
Botafogo RJ
Ended Paysandu PA
2 : 1
Ceara CE
Ended America Mineiro MG
4 : 1
Santa Cruz PE
Ended Parana Clube PR
1 : 1
BOA EC MG
Spain - Segunda Division
Ended Union Deportiva Las Palmas
4 : 3
FC Barcelona B
Peru - Primera Division, Apertura
Ended FBC Melgar
0 : 0
Sporting Cristal
Argentina - Primera Division
Ended Club Atletico Rosario Central
1 : 1
Atletico Lanus
Ended Colon De Santa Fe
2 : 2
San Martin De San Juan
Ecuador - Serie A, Primera Etapa
Ended Deportivo Quito
1 : 1
Mushuc Runa
Paraguay - Primera Division, Apertura
Ended Olimpia Asuncion
1 : 1
SOL De America
Uruguay - Primera Division, Clausura
Ended Club Atletico Rentistas
0 : 2
Penarol Montevideo
USA - Major League Soccer
Ended Toronto FC
1 : 0
Portland Timbers
Argentina - Primera Division
Ended CA Banfield
1 : 3
Velez Sarsfield
Paraguay - Primera Division, Apertura
Ended Deportivo Capiata
2 : 0
Deportivo Santani
Brazil - Brasileiro Serie A
Ended SAO Paulo SP
3 : 0
Joinville SC
Ended Vasco DA Gama RJ
1 : 1
Internacional RS
Ecuador - Serie A, Primera Etapa
Ended CD River Plate Ecuador
1 : 2
Independiente Del Valle
Argentina - Primera Division
Ended Olimpo Bahia Blanca
0 : 0
Nueva Chicago
Colombia - Primera B
Ended Bogota FC
4 : 2
Real Cartagena
Argentina - Primera B Nacional
Ended CA All Boys
0 : 2
Instituto AC Cordoba
USA - North American Soccer League, Spring season
Ended New York Cosmos
3 : 0
San Antonio Scorpions FC
Argentina - Primera Division
Ended San Lorenzo
3 : 0
CA Sarmiento
Ended Atletico Rafaela
1 : 2
Estudiantes De La Plata
USA - Major League Soccer
Ended New England Revolution
1 : 1
Washington DC United
USA - North American Soccer League, Spring season
Ended Fort Lauderdale Strikers
0 : 1
Carolina Railhawks
Brazil - Brasileiro Serie A
Ended Gremio RS
1 : 0
Figueirense SC
Brazil - Brasileiro Serie B
Ended CRB AL
0 : 3
Bahia BA
Ended ABC RN
1 : 1
Luverdense MT
Guatemala - Liga Nacional, Clausura Playoffs
Ended CSD Comunicaciones
2 : 3
CSD Municipal
USA - Major League Soccer
Ended Montreal Impact
2 : 1
FC Dallas
USA - North American Soccer League, Spring season
Ended Minnesota United FC
3 : 2
Jacksonville Armada
Colombia - Primera A, Apertura, Playoffs
Ended Deportivo Cali
1 : 0
Atletico Nacional Medellin
USA - Major League Soccer
Ended Colorado Rapids
1 : 0
Vancouver Whitecaps FC
Ended Real Salt Lake
2 : 0
New York City FC
Ended Seattle Sounders
0 : 0
Sporting Kansas City
Japan - J.League 2
Ended V-Varen Nagasaki
3 : 1
Ehime FC
Ended Mito Hollyhock
0 : 2
Kyoto Sanga FC
Ended Tochigi SC
1 : 1
Zweigen Kanazawa
Ended Fagiano Okayama
0 : 0
Yokohama FC
Ended Avispa Fukuoka
1 : 3
Kamatamare Sanuki
Ended Tokushima Vortis
1 : 2
Consadole Sapporo
Ended Oita Trinita
0 : 1
Tokyo Verdy
Ended Jubilo Iwata
1 : 2
Thespakusatsu Gunma
Russia - Football National League
Ended FC Sakhalin
2 : 1
Luch-Energia Vladivostok
South Korea - K-League Classic
Ended Gwangju FC
0 : 1
Busan I Park
Japan - J.League 2
Ended Roasso Kumamoto
0 : 0
Cerezo Osaka
Ended JEF United Chiba
1 : 3
Giravanz Kitakyushu
South Korea - K-League Challenge
Ended Suwon City FC
2 : 1
Gangwon FC
China - Chinese Super League
Ended Liaoning Whowin FC
1 : 1
Chongqing Lifan
Ended Changchun Yatai
2 : 0
Henan Jianye
Kazakhstan - Premier League
Ended Shakhtyor Karagandy
0 : 4
FC Astana
South Korea - K-League Challenge
2nd half ? FC Anyang
0 : 1
Korean Police FC
Japan - J.League 2
Halftime FC Gifu
0 : 4
Omiya Ardija
Kazakhstan - Premier League
Halftime Okzhetpes Kokshetau
0 : 0
Tobol Kostanay
Russia - Football National League
Halftime FK Yenisey
0 : 0
Khimik Dzerzhinsk
Halftime Dinamo Saint Petersburg
0 : 1
Sokol Saratov
Russia - Youth League
Halftime Lokomotiv Moscow
0 : 1
Kuban Krasnodar
Holland - Eredivisie, Europa League Playoffs
28' Vitesse Arnhem
1 : 0
PEC Zwolle
Italy - Serie A
27' Empoli FC
0 : 0
UC Sampdoria
Poland - I Liga
26' Bytovia Bytow
0 : 0
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Russia - Premier League
28' FK Krasnodar
1 : 0
FK Rostov
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
27' Istanbul Basaksehir
1 : 0
Fenerbahce
Denmark - 1st Division
14:00 FC Roskilde
? : ?
FC Fredericia
Denmark - 2nd Division East
14:00 FC Helsingor
? : ?
HIK Hellerup
Denmark - 2nd Division West
14:00 FC Svendborg
? : ?
Kolding BK
Kazakhstan - Premier League
14:00 FC Irtysh Pavlodar
? : ?
Kaisar Kyzylorda
14:00 Zhetysu Taldykorgan
? : ?
Kairat Almaty
Turkey - Super Lig
14:00 Gaziantepspor
? : ?
Eskisehirspor
14:00 Kardemir Karabük
? : ?
Sivasspor
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
14:00 Kardemir Karabukspor
? : ?
Sivasspor
Ukraine - Premier League
14:00 Metalist Kharkiv
? : ?
Illichivec Mariupol
Scotland - Premiership
14:30 Dundee United
? : ?
Dundee FC
14:30 Aberdeen FC
? : ?
FC ST Johnstone
14:30 Celtic Glasgow
? : ?
Inverness Caledonian Thistle
China - Chinese Super League
14:45 Shanghai Shenxin
? : ?
Tianjin Teda
International - World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. F
15:00 Thailand
? : ?
Vietnam
Kazakhstan - Premier League
15:00 FK Aktobe
? : ?
Taraz
Latvia - Virsliga
15:00 FK Jelgava
? : ?
BFC Daugavpils
Russia - Football National League
15:00 FK Gazovik Orenburg
? : ?
FC Tom Tomsk
Germany Amateur - Regionalliga Northeast
15:05 FSV Zwickau
? : ?
SV Babelsberg 03
15:05 FSV Wacker Nordhausen
? : ?
Germania Halberstadt
15:05 ZFC Meuselwitz
? : ?
VFC Plauen
15:05 Berliner Athletik Klub 07
? : ?
1. FC Union Berlin II
15:05 TSG Neustrelitz
? : ?
Hertha BSC Berlin II
15:05 FSV Budissa Bautzen
? : ?
BFC Dynamo
15:05 VfB Auerbach
? : ?
FC Carl Zeiss Jena
Belgium - Pro League, Championship Round
15:30 Club Brugge
? : ?
KV Kortrijk
15:30 RSC Anderlecht
? : ?
KAA Gent
15:30 Standard Liege
? : ?
Royal Charleroi SC
Turkey Amateur - U21 Ligi, Gr. Super Lig
15:30 Galatasaray
? : ?
Besiktas
15:30 Akhisar Belediye Genclik VE Spor
? : ?
Bursaspor
Denmark - 1st Division
16:00 AC Horsens
? : ?
Brönshöj BK
16:00 AB Kopenhagen
? : ?
Viborg FF
16:00 HB Koge
? : ?
Vendsyssel FF
Italy - Serie A
16:00 Udinese Calcio
? : ?
US Sassuolo Calcio
16:00 AC Cesena
? : ?
Cagliari Calcio
16:00 US Palermo
? : ?
AC Fiorentina
16:00 AC Chievo Verona
? : ?
Atalanta Bergamasca Calcio
16:00 FC Parma
? : ?
Hellas Verona
Kazakhstan - Premier League
16:00 FK Atyrau
? : ?
Ordabasy Shymkent
Romania - Liga I
16:00 FC Ceahlaul Piatra Neamt
? : ?
CS Universitatea Craiova
Russia - Football National League
16:00 FK Volga Nizhny Novgorod
? : ?
FK Tyumen
16:00 Samara Kryliya Sovetov
? : ?
SKA Energia Khabarovsk
Russia - Premier League
16:00 Mordoviya Saransk
? : ?
Terek Grozny
South Africa - Premier League, Relegation/Promotion
16:00 Jomo Cosmos
? : ?
Moroka Swallows
Sweden - Allsvenskan
16:00 Oerebro SK
? : ?
Gefle IF
16:00 Halmstads BK
? : ?
IFK Gothenborg
Germany - 2. Bundesliga
16:30 SV Darmstadt 98
? : ?
FC ST Pauli
16:30 RB Leipzig
? : ?
SpVgg Greuther Fürth
16:30 1. FC Heidenheim
? : ?
FC Erzgebirge Aue
16:30 VfL Bochum
? : ?
SV Sandhausen
16:30 1. FC Union Berlin
? : ?
Eintracht Braunschweig
16:30 Fortuna Düsseldorf
? : ?
FSV Frankfurt
16:30 Karlsruher SC
? : ?
TSV 1860 München
16:30 1. FC Nürnberg
? : ?
VfR Aalen
16:30 1. FC Kaiserslautern
? : ?
FC Ingolstadt 04
Holland - Eredivisie, Europa League Playoffs
16:30 Feyenoord Rotterdam
? : ?
SC Heerenveen
Poland - Ekstraklasa, Relegation Round
16:30 Piast Gliwice
? : ?
Podbeskidzie Bielsko Biala
Belarus - Cup
17:00 BATE Borisov
? : ?
Shakhter Soligorsk
Brazil - Brasileiro Serie A
17:00 Palmeiras SP
? : ?
Goias GO
Cyprus - 1st Division, Championship group
17:00 AEK Larnaca
? : ?
Anorthosis Famagusta
17:00 Ermis Aradippou
? : ?
Apoel Nicosia
17:00 Apollon Limassol
? : ?
AC Omonia Nicosia
England - Premier League
17:00 Everton FC
? : ?
Tottenham Hotspur
17:00 Chelsea FC
? : ?
Sunderland AFC
17:00 Crystal Palace
? : ?
Swansea City
17:00 Newcastle United
? : ?
West Ham United
17:00 Leicester City
? : ?
Queens Park Rangers
17:00 Manchester City
? : ?
Southampton FC
17:00 Hull City
? : ?
Manchester United
17:00 Aston Villa
? : ?
Burnley FC
17:00 Arsenal FC
? : ?
West Bromwich Albion
17:00 Stoke City
? : ?
Liverpool FC
Greece - Football League, Relegation Playoffs, Gr. 1
17:00 Ermionidas AE
? : ?
Kallithea FC Athen
17:00 Panegialios
? : ?
Episkopi
17:00 Iraklis Psachnon
? : ?
Acharnaikos
Greece - Football League, Relegation Playoffs, Gr. 2
Cancelled Anagennisi Karditsas
? : ?
Pierikos
Latvia - Virsliga
17:00 Skonto Riga
? : ?
FK Liepaja
Norway - 2nd Division, Group 1
17:00 Harstad
? : ?
Valerenga IF 2
17:00 Senja
? : ?
Ullern IF
Russia - Football National League
17:00 Baltika Kaliningrad
? : ?
Sibir Novosibirsk
Russia - Youth League
17:00 CSKA Moscow
? : ?
Rubin Kazan
Sweden - Superettan
17:00 Ostersunds FK
? : ?
Assyriska FF
Spain - Segunda Division
17:15 Girona FC
? : ?
UE Llagostera
Belgium - Pro League, Relegation/Promotion
17:30 AS Eupen
? : ?
Oud-Heverlee Leuven
17:30 Lommel United
? : ?
Lierse SK
Hungary - NB I
17:30 Videoton FC
? : ?
Kecskemeti
Macedonia - 1. MFL, Championship group
17:30 Shkendija 79 Tetovo
? : ?
Metalurg Skopje
17:30 FK Renova
? : ?
FK Rabotnicki Skopje
17:30 FK Sileks Kratovo
? : ?
Vardar 1947 Skopje
Macedonia - 1. MFL, Relegation group
17:30 FK Pelister Bitola
? : ?
Teteks Tetovo
17:30 Horizont Turnovo
? : ?
Bregalnica Stip
Croatia - 1. HNL
18:00 NK Istra 1961
? : ?
NK Dinamo Zagreb
Czech - FNL
18:00 FK Pardubice
? : ?
FK Kolin
18:00 Sokolov
? : ?
SFC Opava
18:00 FK Varnsdorf
? : ?
SK Sigma Olomouc
18:00 FK Viktoria Zizkov
? : ?
FC Mas Taborsko
18:00 FC Fastav Zlin
? : ?
FC Graffin Vlasim
18:00 1.sc Znojmo
? : ?
FK Banik Most
18:00 MFK Frydek-Mistek
? : ?
Fotbal Trinec
18:00 MFK Karvina
? : ?
FK Usti Nad Labem
Denmark - Superligaen
18:00 Sonderjyske
? : ?
FC Vestsjaelland
Greece - Football League, Relegation Playoffs, Gr. 2
18:00 Agrotikos Asteras
? : ?
Zakynthos
18:00 Aiginiakos FC
? : ?
Tyrnavos 2005 FC
Poland - I Liga
18:00 Pogon Siedlce
? : ?
Miedz Legnica
Portugal - Segunda Liga
18:00 Maritimo Funchal B
? : ?
FC Porto B
Russia - Football National League
18:00 Anzhi Makhachkala
? : ?
Shinnik Yaroslavl
Serbia - Superliga
18:00 FK Spartak Subotica
? : ?
FK Cukaricki
18:00 Vojvodina Novi Sad
? : ?
FK Radnicki 1923
18:00 FK Napredak Krusevac
? : ?
RAD Beograd
18:00 FK Crvena Zvezda
? : ?
FK Mladost Lucani
18:00 FK Jagodina
? : ?
OFK Beograd
18:00 FK Novi Pazar
? : ?
FK Donji Srem Pecinci
18:00 FK Radnicki Nis
? : ?
FK Vozdovac
18:00 FK Borac
? : ?
Partizan Beograd
Sweden - Superettan
18:00 Ljungskile SK
? : ?
Ängelholms FF
18:00 IF Brommapojkarna
? : ?
Varbergs Bois
Greece - Super League, Playoffs
18:15 PAOK Thessaloniki
? : ?
Asteras Tripolis
Egypt - Premier League
18:30 Haras EL Hodood
? : ?
Al-Ahly Cairo
Finland - Veikkausliiga
18:30 Seinäjoen JK
? : ?
HJK Helsinki
18:30 FF Jaro
? : ?
FC Ktp
Finland - Ykkonen
18:30 MP Mikkeli
? : ?
AC Oulu
18:30 FC Jazz
? : ?
FC Haka Valkeakoski
Romania - Liga I
18:30 CS Pandurii Targu Jiu
? : ?
CS Municipal Studentesc Iasi
Russia - Premier League
18:30 Dinamo Moscow
? : ?
Arsenal Tula
Sweden - Allsvenskan
18:30 Kalmar FF
? : ?
Malmö FF
18:30 Aatvidabergs FF
? : ?
IF Elfsborg
Austria - Bundesliga
18:45 SV Josko Fenster Ried
? : ?
FK Austria Wien
18:45 Red Bull Salzburg
? : ?
Wolfsberger AC
18:45 SK Rapid Wien
? : ?
SC Wiener Neustadt
18:45 FC Admira Wacker Mödling
? : ?
SK Sturm Graz
18:45 Cashpoint Scr Altach
? : ?
SV Scholz Grödig
Italy - Lega Pro, Promotion Playoffs
19:00 AC Reggiana 1919
? : ?
Bassano Virtus 55 ST
Morocco - Botola
19:00 FUS Fath Union Sportive Rabat
? : ?
Husa Hassania Agadir
19:00 Kacm Marrakesh
? : ?
OCS Olympique De Safi
Norway - Eliteserien
19:00 FK Haugesund
? : ?
Stromsgodset IF
Poland - Ekstraklasa, Championship Round
19:00 Lechia Gdansk
? : ?
Lech Poznan
Poland - I Liga
19:00 Wisla Plock
? : ?
MKS Chojniczanka Chojnice
Portugal - Segunda Liga
19:00 CD Santa Clara
? : ?
Sporting Covilha
19:00 SC Olhanense
? : ?
Atletico Clube De Portugal
19:00 CD Aves
? : ?
CD Trofense
19:00 SL Benfica B
? : ?
Vitoria Guimaraes B
19:00 Sporting Braga B
? : ?
Sporting CP B
19:00 Desportivo Chaves
? : ?
Uniao Desportiva Oliveirense
19:00 Sporting Farense
? : ?
CD Feirense
19:00 SC Freamunde
? : ?
CD Tondela
19:00 Clube Oriental
? : ?
CF Uniao Madeira
Spain - Segunda Division
19:00 Sporting Gijon
? : ?
CD Tenerife
19:00 CD Numancia
? : ?
Racing De Santander
19:00 Real Valladolid
? : ?
Real Zaragoza
Peru - Primera Division, Apertura
19:15 Club Sportivo Cienciano
? : ?
Union Comercio
Colombia - Primera B
19:30 Universitario De Popayan
? : ?
Atletico Bucaramanga
Ecuador - Serie A, Primera Etapa
19:30 Liga Dep Universitaria Quito
? : ?
Deportivo Cuenca
England - League One, Playoffs
19:30 Preston North End FC
? : ?
Swindon Town
Hungary - NB I
19:30 Ferencvarosi TC
? : ?
Budapest Honved FC
Ukraine - Premier League
19:30 Karpaty Lviv
? : ?
Dynamo Kiev
19:30 Metalurg Zaporizhya
? : ?
Zorya Lugansk
19:30 Vorskla Poltava
? : ?
Chernomorets Odessa
Argentina - Primera B Nacional
20:00 Club Atletico Patronato Parana
? : ?
CD Santamarina Tandil
Croatia - 1. HNL
20:00 NK Lokomotiva Zagreb
? : ?
RNK Split
Ecuador - Serie A, Primera Etapa
Postponed Universidad Catolica Del Ecuador
? : ?
Club Sport Emelec
Israel - Premier League, Playoffs 1-6
20:00 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
? : ?
Hapoel Beer Sheva
Italy - Lega Pro, Promotion Playoffs
20:00 Calcio Como
? : ?
FC Matera
Morocco - Botola
20:00 Wydad Athletic Club Casablanca
? : ?
OCK Olympique De Khouribga
Russia - Football National League
20:00 FC Volgar
? : ?
FK Tosno
Turkey - Super Lig
20:00 Galatasaray
? : ?
Besiktas JK
Egypt - Premier League
20:30 Al-Zamalek
? : ?
AL Asyooti Sport
Greece - Super League, Playoffs
20:30 Panathinaikos
? : ?
Atromitos Athinon
Argentina - Primera B Nacional
21:00 SP Estudiantes San Luis
? : ?
Villa Dalmine
Argentina - Primera Division
21:00 Racing Club
? : ?
CA Independiente
Poland - I Liga
Cancelled Wigry Suwalki
? : ?
Flota Swinoujscie
Romania - Liga I
21:00 Steaua Bucuresti
? : ?
FC Botosani
21:00 FC Astra Giurgiu
? : ?
ASA Targu Mures
Spain - Segunda Division
21:00 Betis Sevilla
? : ?
AD Alcorcon
Uruguay - Primera Division, Clausura
21:00 Racing Club Montevideo
? : ?
Atletico Fenix Montevideo
21:00 Rampla Juniors
? : ?
Juventud De Las Piedras
21:00 Montevideo Wanderers
? : ?
Tacuarembo FC
21:00 CA Atenas De San Carlos
? : ?
Defensor Sporting
21:00 Danubio FC
? : ?
Institucion Atletica Sud America
21:00 CA Cerro
? : ?
Club Nacional De Football
Argentina - Primera B Nacional
21:10 Boca Unidos
? : ?
Club Atletico Parana
Peru - Primera Division, Apertura
21:30 Universidad Cesar Vallejo
? : ?
Real Garcilaso
Italy - Serie A
21:45 AC Milan
? : ?
FC Torino
Argentina - Primera Division
22:00 Argentinos Juniors
? : ?
Newell'S Old Boys
Brazil - Brasileiro Serie A
22:00 Chapecoense SC
? : ?
Santos SP
22:00 Fluminense RJ
? : ?
Corinthians SP
22:00 Atletico PR
? : ?
Atletico Belo Horizonte MG
22:00 Avai SC
? : ?
Flamengo RJ
Spain - Segunda Division
22:00 Albacete Balompie
? : ?
RCD Mallorca
Argentina - Primera B Nacional
22:15 Gimnasia Y Esgrima Jujuy
? : ?
Club Atletico Tucuman
Colombia - Primera B
23:00 Union Magdalena Santa Marta
? : ?
Deportivo Pereira
23:00 CD Real Santander
? : ?
Leones FC
23:00 Depor FC Aguablanca
? : ?
Expreso Rojo
USA - North American Soccer League, Spring season
23:00 FC Edmonton
? : ?
Atlanta Silverbacks
Colombia - Primera A, Apertura, Playoffs
23:15 Independiente Medellin
? : ?
Junior De Barranquilla
Colombia - Primera B
23:30 Llaneros FC
? : ?
America De Cali
Peru - Primera Division, Apertura
23:30 Deportivo Municipal
? : ?
Sport Loreto
USA - Major League Soccer
2015-05-25 New York Red Bulls
? : ?
Philadelphia Union
Argentina - Primera Division
2015-05-25 Boca Juniors
? : ?
CA Aldosivi
2015-05-25 Godoy Cruz A.t.
? : ?
CA Belgrano
Brazil - Brasileiro Serie A
2015-05-25 Sport Recife PE
? : ?
Coritiba PR
2015-05-25 Cruzeiro MG
? : ?
Ponte Preta SP
Ecuador - Serie A, Primera Etapa
2015-05-25 Barcelona SC
? : ?
EL Nacional
Colombia - Primera A, Apertura, Playoffs
2015-05-25 Atletico Huila
? : ?
Deportes Tolima
Paraguay - Primera Division, Apertura
2015-05-25 Rubio NU
? : ?
Guarani Asuncion
2015-05-25 San Lorenzo
? : ?
Cerro Porteno
Argentina - Primera B Nacional
2015-05-25 Union De Mar Del Plata
? : ?
Central Cordoba (SE)
Peru - Primera Division, Apertura
2015-05-25 Alianza Lima
? : ?
Universitario De Deportes
USA - Major League Soccer
2015-05-25 San Jose Earthquakes
? : ?
Orlando City SC
Argentina - Primera B Nacional
2015-05-25 Sportivo Belgrano
? : ?
Ferro Carril Oeste
Mexico - Primera Division, Clausura Playoffs
2015-05-25 Guadalajara Chivas
? : ?
Santos Laguna
Argentina - Primera Division
2015-05-25 CA Tigre
? : ?
River Plate
Colombia - Primera A, Apertura, Playoffs
2015-05-25 Envigado FC
? : ?
Millonarios FC
Mexico - Primera Division, Clausura Playoffs
2015-05-25 Gallos Blancos De Queretaro
? : ?
Atletico Pachuca
South Korea - K-League Classic
2015-05-25 Ulsan Hyundai
? : ?
Pohang Steelers
Holland - Eredivisie, Relegation/Promotion Playoffs
2015-05-25 GO Ahead Eagles
? : ?
De Graafschap
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei Licenta: RO2838L000658
Autorizatie: RO2838X014226