Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2
Sector 6
Str.Ceahlau, nr.20, bloc 103, parter, Spatiul Comercial 3
Arad
Str.A.Vlaicu, nr.57, bloc U4, scara A+B, ap.17/B, Piata Uta
Galati
Str. Cosminului, nr.98 (prelungirea strazii Brailei)
Brasov
Str. Michael Weiss, nr. 9,
Constanta
B-dul Tomis, Nr. 129-131, incinta H10 Sport Lounge
Focsani
B-dul Unirii, nr.20, bloc B2, ap.88, scara 3, parter
Cluj - Napoca
Str.Avram Iancu, nr.492-500, etaj 1, unitatea K-499/A, Complex Comercial Polus Center Cluj

vezi toate agentiile

Rezultate

    Alege ziua
    Alege un sport
    Alege un campionat
   FOTBAL
ARGENTINA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5900 (N)Gimnasia Lp : Argentinos Jrs 0-0 0-0 -
AUSTRALIA VICTORIA PREMIER
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1187 Port Melbourne Sharks : Green Gully Cavaliers 0-0 1-1 58
AUSTRIA 1E LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4021 Fc Liefering : Team Vienna 0-0 1-1 51
4022 Horn : Mattersburg 0-0 0-0 -
4023 Lask : Hartberg 0-0 0-0 -
4024 Wacker Innsbruck : Austria Lustenau 1-0 1-2 10
AUSTRIA REGIONALLIGA WEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5337 Kufstein : Kitzbuhel 1-0 2-0 35
BELARUS CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3526 Lida : Fc Slutsk 0-0 0-1 74
BELGIA JUPILER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4201 Standard Liege : Charleroi 2-0 3-0 13
BRAZILIA SERIE B
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3244 Oeste Sp : Luverdense Mt 0-1 2-1 35
CAF CHAMPIONS LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1174 Al-Ahli Benghzi : Es Setif 0-1 0-2 18
COLUMBIA COPA COLUMBIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1245 Cucuta Deportivo : Patriotas 1-1 1-1 35
CROATIA PRVA HNL
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1183 Lokomotiva Zagreb : Dinamo Zagreb 3-1 3-4 15
DANEMARCA DIVIZIA 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3249 Lyngby : Ab Copenhagen 0-0 1-0 82
3250 Skive : Hb Koge 0-1 1-1 6
DANEMARCA SUPERLIGAEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1577 Fc Vestsjaelland : Odense 2-0 3-1 9
ESTONIA ESILIIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1833 Viljandi Tulevik : Vandra Vaprus 1-0 2-0 28
ESTONIA MEISTRILIIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1798 Jalgpallikool Tammeka : Johvi Orbit 3-1 3-3 11
1831 Levadia Tallinn : Infonrt Tallinn 0-2 2-3 25
FINLANDA KAKKONEN ETELAINEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3429 Salpa : Kapa 0-1 0-1 43
FINLANDA KAKKONEN LANTINEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3430 Masku : Hameenlinna 0-1 1-1 28
3431 P-Iirot : Aifk 0-0 1-0 63
FINLANDA YKKONEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1043 Jazz : Jyvaskyla Jk 1-1 1-1 2
GERMANIA BAYERNLIGA NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3777 Ansbach : Erlangen Bruck 1-0 1-0 30
3778 Memmelsdorf : Ammerthal 0-0 0-0 -
3779 Eltersdorf : Weiden 0-0 1-0 50
3780 Neudrossenfeld : Jahn Forchheim 0-1 0-1 18
GERMANIA REGIONALLIGA BAVARIA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1246 Wurzburger Kickers : Memmingen 1-0 4-0 37
1247 Buchbach : Bayern Munich Am 1-0 1-1 43
1248 Burghausen : Nurnberg Am 0-0 2-1 70
1249 Schweinfurt : Bayreuth 3-2 5-3 13
1526 Ingolstadt Am : Eintracht Bamberg 2010 2-0 2-2 6
GERMANIA REGIONALLIGA NORD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1216 Eintracht Norderstedt : Vfr Neumunster 1-0 2-1 35
1222 Werder Bremen Am : Bv Cloppenburg v-v v-v v-v
IRLANDA DIVISION 1
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5155 Galway Fc : Cobh Ramblers 3-1 4-1 1
5156 Shelbourne : Finn Harps 0-1 1-1 33
5157 Wexford Youths : Shamrock Rovers Ii 0-0 2-0 58
IRLANDA PREMIER LEAGUE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4220 Bohemians : Cork City 1-0 2-0 6
4221 Shamrock Rovers : Drogheda 0-1 0-1 15
ISLANDA 1.DEILD
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1050 Selfoss : Vikingur Olafsvik 0-1 0-2 17
LITUANIA A LYGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4719 Siauliai : Pakruojo Kruoja 1-2 1-5 41
MECIURI AMICALE CLUBURI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1941 (N)Milan : Olympiakos Piraeus 0-1 0-3 16
3113 Adelaide : Malaga 0-1 1-5 19
3114 Augsburg : Rennes 1-1 2-1 25
3169 Kaiserslautern : Nancy 1-1 2-2 27
3183 Bochum : Terek Grozni 0-0 1-2 65
3186 E. Braunschweig : Sevilla 1-0 1-2 30
3187 Derby : Slavia Sarajevo 0-0 1-0 63
3188 Hannover : Fc Zwolle 1-2 1-2 10
3189 Rayo Vallecano : Cartagena 1-1 3-1 8
3192 Sochaux : Metz 0-1 2-1 8
3193 Greuther Furth : Getafe 2-0 3-2 15
3194 Grimsby : Mansfield 0-1 0-1 44
3195 La Hoya Lorca : Granada Cf 0-0 0-2 68
3196 Tranmere : Bolton 0-1 1-1 35
3197 Ucam Murcia : Almeria 0-1 1-2 36
3200 Bournemouth : Southampton 0-1 0-1 20
3201 Dover Athletic : Colchester 1-2 2-2 5
3202 Havant & Waterlooville : Crystal Palace U21 0-0 0-0 -
4617 Le Havre : Amiens 1-0 3-0 7
4618 Pacos Ferreira : Braga 2-0 3-1 19
4619 Proleter Novi Sad : Hapoel Haifa 1-0 1-0 18
4620 Angers Sco : Niort 0-0 1-0 55
4621 Tus Koblenz : Beitar Jerusalem 0-1 0-2 6
4622 Um Escobedo : Racing Santander 0-1 0-2 13
4623 Wuppertaler : Sv Zweckel 0-0 1-0 88
4655 Evv : Fortuna Sittard 0-4 1-6 3
4656 Ajaccio : Ca Bastia 0-1 2-1 3
4659 Auxerre : Red Star Fc 93 2-0 3-0 18
4660 Fc Oss : Excelsior Maassluis 2-0 4-0 7
4661 Nimes Olympique : Clermont Foot 0-1 1-2 32
4662 Sheffield United : Dundee 1-1 4-2 7
4671 Morecambe : Preston 0-1 1-2 19
4672 Atletico Sanluqueno : Real Betis 0-1 0-2 23
4673 Setubal : Boavista 0-0 0-0 -
MOLDOVA DIVIZIA NATIONALA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3523 Sheriff Tiraspol : Tiraspol 2-0 2-1 41
PARAGUAY PRIMERA DIVISION CLAUSURA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4033 Nacional Par : Deportivo Capiata 0-1 0-3 32
PERU PRIMERA DIVISION
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1060 Real Garcilaso : Fbc Melgar 0-1 1-1 3
POLONIA EKSTRAKLASA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3271 Gks Belchatow : Korona Kielce 2-0 2-0 6
3272 Lechia Gdansk : Bielsko Biala 1-0 1-0 29
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1374 Bohemians 1905 : Sparta Prague 0-1 1-2 25
1375 Dukla Prague : Banik Ostrava 0-0 0-0 -
ROMANIA LIGA I
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3903 Concordia : Afc Astra Giurgiu 0-2 0-2 12
3916 Cs Universitatea Craiova : Pandurii Tg.Jiu 0-0 1-1 74
RUSIA 2ND DIVISION CENTRU
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1836 Arsenal-2 : Fk Vybor-Kurbatovo Voronezh 0-0 0-0 -
1837 Fk Tambov : Chertanovo 0-0 3-1 -
1838 Zenit Penza : Podolye 0-0 0-1 -
1839 Zvezda Ryazan : Metallurg Vyksa 0-0 1-0 -
1840 Fakel Worenesch : Kaluga 0-0 1-0 -
1842 Fk Orel : Metallurg Lipetsk 0-0 0-0 -
1843 Lokomotiv Liski : Avangard Kursk 0-0 1-0 -
1844 Vityaz Podolsk : Dynamo Bryansk 0-0 2-2 -
RUSIA 2ND DIVISION VEST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1857 Znamya Truda : Spartak Kostroma 0-0 1-0 -
1861 Dnepr Smolensk : Fk Dolgoprudny 0-0 0-1 -
1867 Khimki : Solaris 0-0 1-2 -
1878 Pskov 747 : Fk Kolomna 0-0 4-1 -
1879 Torpedo Vladimir : Domodedovo 0-0 2-2 -
1880 Spartak 2 : Tekstilshchik 0-0 0-2 -
1881 Strogino : Volga Tver 0-0 1-1 -
1882 Zenit St Petersburg Ii : Saturn 0-0 2-1 -
SCOTIA CUPA CHALLENGE
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3432 Queen'S Park : Berwick 1-1 1-1 3
SLOVACIA SUPERLIGA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
5744 Senica : Zilina 0-1 1-1 26
SUA MLS
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1357 Real Salt Lake : Montreal Impact 1-1 3-1 3
SUEDIA SUPERETTAN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1039 Osters : Angelholms 0-0 2-0 67
UCRAINA VYSCHA LIHA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1883 Metalurg Donetsk : Dnipro Dniprope 0-0 0-2 64
UEFA U19 CHAMPIONSHIP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
3222 Germania U19 : Ucraina U19 1-0 2-0 3
3223 Serbia U19 : Bulgaria U19 0-0 1-0 90
3231 Austria U19 : Portugalia U19 0-1 1-2 41
3243 Israel U19 : Ungaria U19 1-2 1-2 24
UNGARIA NB I
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1531 Nyiregyhaza : Debreceni 0-1 1-1 39
   TENIS
ATP ATLANTA
Cod Partida Primul set Rezultat final
4059 J.Isner : R.Ginepri 4-6 2-1
4061 T.Smyczek : M.Matosevic 4-6 0-2
ATP ATLANTA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1016 C.Guccione&J.P.Smith : N.barrientos&V.Estrella Burgos 5-7 1-2
1017 V.Pospisil&J.Sock : B.Becker&F.moser 6-4 2-0
1018 S.Johnson&S.Querrey : S.Gonzalez&S.lipsky 7-6 2-0
ATP ATLANTA MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
2972 J.Isner : M.Matosevic 7-6 2-0
2989 B.Becker : T.De Bakker 6-4 2-0
ATP GSTAAD
Cod Partida Primul set Rezultat final
1214 J.Monaco : T.Bellucci 7-6 2-0
1215 P.Andujar : M.Granollers 7-5 2-0
ATP GSTAAD DUBLU MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
3009 R.Junaid&M.Mertinak : J.Brunstrom&N.Monroe 7-6 2-1
3021 A.Begemann&R.Haase : P.Marx&B.rola 6-1 2-0
ATP GSTAAD MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
2110 M.Youzhny : R.Haase 6-3 1-2
5996 V.Troicki : F.Verdasco 4-6 1-2
ATP UMAG
Cod Partida Primul set Rezultat final
1199 L.Rosol : M.Cilic 0-6 0-2
1200 P.Carreno-Busta : T.Robredo 1-6 0-2
ATP UMAG DUBLU MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
3066 J.Knowle&O.Marach : F.Cermak&L.rosol 4-6 1-2
3067 D.Lajovic&F.Skugor : P.Cuevas&H.zeballos 6-7 2-1
ATP UMAG MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
3048 T.Gabashvili : P.Cuevas 3-6 1-2
3065 F.Fognini : B.Coric 5-7 2-1
CHALLENGE LEXINGTON USA
Cod Partida Primul set Rezultat final
4114 M.Copil : T.Kokkinakis 4-6 1-2
CHALLENGER ASTANA II KAZAHSTAN
Cod Partida Primul set Rezultat final
1502 M.Ilhan : F.Cipolla 6-4 2-0
1505 M.Kukushkin : E.Gerasimov 6-4 1-2
5590 A.Menendez-Maceiras : R.Berankis 4-6 0-2
5591 K.Edmund : B.Kavcic 6-3 2-0
CHALLENGER LEXINGTON
Cod Partida Primul set Rezultat final
1510 J.Duckworth : C.Buchanan 6-4 2-0
1515 V.Millot : J.Ward 6-7 v-v
3068 J.Mcgee : W.Odesnik 3-6 0-2
CHALLENGER OBERSTAUFEN
Cod Partida Primul set Rezultat final
3070 M.Fucsovics : M.Berrer 6-3 1-2
3071 A.Beck : G.Diarra 6-2 2-0
3072 S.Bolelli : J.Hajek 6-3 2-0
3073 R.Marcora : P.Gojowczyk 6-3 2-0
CHALLENGER TAMPERE
Cod Partida Primul set Rezultat final
1516 G.Lapentti : L.Lokoli 6-4 2-0
1517 P.Krstin : R.Ramirez Hidalgo 6-3 2-1
3074 E.Ymer : D.Goffin 2-6 0-2
3075 J.Nieminen : R.Dutra Silva 6-4 2-1
WTA BAKU
Cod Partida Primul set Rezultat final
5588 M.Eguchi : B.Jovanovski 6-4 1-2
WTA BAKU DUBLU FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
1568 O.Kalashnikova&O.Savchuk : A.Panova&H.watson 5-7 0-2
WTA BAKU FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
1518 S.Voegele : S.Peer 6-2 2-1
1521 P.Parmentier : E.Svitolina 4-6 0-2
1522 K.Mladenovic : F.Schiavone 3-6 1-2
   BASEBALL
JAPONIA
Cod Partida Rezultat final
1528 Chunichi Dragons : Yomiuri 10-0
1529 Hiroshima Toyo Carp : Hanshin 3-4
1530 Tokyo Yakult Swallows : Yokohama Dena Baystars 2-3
1539 Fukuoka Softbank Hawks : Orix Buffaloes 5-2
1540 Saitama Seibu Lions : Chiba Lotte Marines 2-3
1541 Tohoku Rakuten Golden Eagles : Hokkaido Nippon-Ham Fighters 1-8
MLB
Cod Partida Rezultat final
1005 Atlanta Braves : Miami Marlins 2-3
1006 Kansas City Royals : Cleveland Indians 2-1
1007 Milwaukee Brewers : New York Mets 9-1
1008 Minnesota Twins : Chicago White Sox 2-5
1010 L A Angels : Detroit Tigers 4-6
1011 Seattle Mariners : Baltimore Orioles 0-4
1501 Chicago Cubs : San Diego Padres 3-13
3382 Chicago Cubs : St. Louis Cardinals 7-6
   BASCHET
AMICALE INTERNATIONALE
Cod Partida Rezultat final
4714 Canada : Ucraina 68-68
4715 Montenegro : Italia 84-86
4716 Austria : Bulgaria 78-67
4717 Fyr Macedonia : Polonia 73-63
4718 Slovenia : Georgia 95-68
CAMPIONATUL EUROPEAN U18
Cod Partida Rezultat final
3550 Belgia U18 : Italia U18 79-75
3551 Letonia U18 : Polonia U18 72-68
3552 Montenegro U18 : Serbia U18 78-73
3553 Rusia U18 : Spania U18 60-67
3560 Republica Ceha U18 : Grecia U18 57-75
3561 Bosnia & Herzegovina U18 : Turcia U18 73-66
3569 Irlanda : Portugalia 33-65
3570 Ucraina U18 : Scotia U18 81-34
3571 Bulgaria U18 : Danemarca U18 57-65
3659 Fyr Macedonia : Norvegia U18 73-79
3660 Elvetia U18 : Slovenia 32-74
3661 Anglia U18 : Franta 45-73
3662 Lituania U18 : Croatia U18 66-89
3666 Ungaria U18 : Luxemburg U18 60-57
3667 Romania U18 : Suedia U18 72-72
3668 Estonia U18 : Georgia U18 89-59
3695 Germania U18 : Islanda U18 60-58
3701 Austria U18 : Israel U18 47-69
CAMPIONATUL EUROPEAN U18 FEMININ
Cod Partida Rezultat final
3702 Franta U18 : Olanda U18 70-57
3703 Rusia U18 : Croatia U18 67-41
3704 Italia U18 : Serbia U18 51-66
3707 Spania U18 : Belgia U18 52-47
INTERNATIONAL U18 EC DIV. A WOMEN PLACEMENT QUALIFICATION
Cod Partida Rezultat final
5999 Lituania U18 : Polonia U18 52-75
6000 Portugalia U18 : Grecia U18 57-54
SUA WNBA
Cod Partida Rezultat final
1012 Seattle Storm : New York Liberty 75-75
1014 Los Angeles Sparks : Phoenix Mercury 73-93
   HANDBAL
CAMPIONATUL EUROPEAN U20
Cod Partida Rezultat final
3022 Macedonia U20 : Franta U20 22-25
3023 Isreal U20 : Slovenia U20 25-41
3024 Ungaria U20 : Suedia U20 19-26
3038 Serbia U20 : Elvetia U20 29-23
3039 Belarus U20 : Germania U20 24-36
3040 Norvegia U20 : Spania U20 24-23
3041 Estonia U20 : Danemarca U20 15-35
3047 Slovacia U20 : Austria U20 24-27
CAMPIONATUL MONDIAL U18 FEMININ
Cod Partida Rezultat final
3076 Romania U18 : Germania U18 27-25
3083 Montenegro U18 : China U18 24-17
3095 Macedonia U18 : Danemarca U18 18-38
3096 Croatia U18 : Portugalia U18 18-32
3098 Argentina U18 : Uzbekistan U18 35-28
3099 Franta U18 : Angola U18 31-23
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei