Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2
Sector 6
Str.Ceahlau, nr.20, bloc 103, parter, Spatiul Comercial 3
Arad
Str.A.Vlaicu, nr.57, bloc U4, scara A+B, ap.17/B, Piata Uta
Galati
Str. Cosminului, nr.98 (prelungirea strazii Brailei)
Brasov
Str. Michael Weiss, nr. 9,
Constanta
B-dul Tomis, Nr. 129-131, incinta H10 Sport Lounge
Focsani
B-dul Unirii, nr.20, bloc B2, ap.88, scara 3, parter
Cluj - Napoca
Str.Avram Iancu, nr.492-500, etaj 1, unitatea K-499/A, Complex Comercial Polus Center Cluj

vezi toate agentiile

Rezultate

    Alege ziua
    Alege un sport
    Alege un campionat
   FOTBAL
CALIFICARI LIGA CAMPIONILOR EUROPENI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1076 F91 Dudelange : Ludogorets Razgrad 0-0 1-1 51
1077 Levadia Tallinn : Sparta Prague 0-1 1-1 38
1078 Karabakh Agdam : Valletta 1-0 4-0 15
1079 Maccabi Tel Aviv : Fc Santa Coloma 0-0 2-0 61
1080 Hb Torshavn : Partizan Belgrade 1-0 1-3 35
1081 Skenderbeu : Bate Borisov 0-1 1-1 29
1087 Sutjeska Niksic : Sheriff Tiraspol 0-2 0-3 5
1088 The New Saints : Slovan Bratislava 0-0 0-2 74
COLUMBIA TORNEO POSTOBON 2
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1117 Fc Aguablanca : Club Cortulua 0-1 0-2 45
1118 Cucuta Deportivo : U. M. Santa Marta 1-0 2-1 45
ESTONIA CUPA
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
2153 Maardu Esteve : Emmaste 1-0 2-1 33
FINLANDA YKKONEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1245 Viikingit : Ac Oulu 0-2 0-2 26
MECIURI AMICALE CLUBURI
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1094 Bayer Leverkusen : Lokomotiv Moscow 2-0 3-1 1
1106 Osnabruck : Borussia Dortmund 1-0 1-1 33
1107 Rw Erfurt : Qpr 0-1 0-1 21
1753 Sydney : Newcastle 0-3 0-4 19
1754 Roda : Aachen 1-0 1-1 45
1787 Fsv Frankfurt : Hannover 1-3 1-4 12
1788 Atsv Wolfsburg : St Pauli 1-3 1-5 1
1789 Eupen : Bochum 0-0 0-1 75
1791 Go Ahead Eagles : Heerenveen 0-1 1-2 34
1792 Nac Breda : Dundee United 1-0 1-2 10
1793 Sv Lippstadt 08 : Rodinghausen 0-1 1-2 8
1924 Derby : Zenit St Petersburg 0-1 0-2 86
1925 Dessel Sport : Eindhoven 0-0 1-1 58
2110 Zaglebie Lubin : Bytovia Bytow 0-0 0-0 -
2111 Wolfsburg Am : Cz Jena 1-0 3-5 36
2112 Nurnberg : Ingolstadt 0-1 1-2 38
2114 Rostov : Velez Mostar 1-0 1-0 5
2116 St Gallen : Freiburg 0-1 0-1 8
2117 Dordrecht : Den Haag 0-2 0-3 6
2118 Wuppertaler : Tus Heven 1-0 4-0 37
NORVEGIA TIPPELIGAEN
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1518 Sarpsborg : Aalesund 2-0 3-2 22
RUSIA 2ND DIVISION EST
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
1954 Baikal Irkutsk : Fc Chita 0-0 0-0 -
1955 S-2 Novosibirsk : Metallurg Kuzbas Novokuznetsk 1-1 2-2 1
1956 Tom Tomsk 2 : Smena Komsomolsk 0-0 4-1 49
1958 Irtysh Omsk : Dynamo Barnaul 1-0 1-0 29
UEFA U19 CHAMPIONSHIP
Cod Partida Pauza Final Min.1 gol
4662 Austria U19 : Israel U19 2-0 3-0 28
4672 Germania U19 : Serbia U19 1-2 2-2 32
   TENIS
ATP ATLANTA
Cod Partida Primul set Rezultat final
1029 D.Young : D.Sela 3-6 0-2
1035 T.Smyczek : R.Harrison 6-0 2-0
1036 V.Estrella Burgos : M.Matosevic 0-6 0-2
1607 R.Ram : D.Istomin 1-6 0-2
1608 S.Diez : T.De Bakker 1-6 0-2
ATP ATLANTA DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1001 R.Ginepri&R.Harrison : K.Skupski&N.skupski 4-6 2-1
ATP GSTAAD DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1011 J.Murray&J.Peers : D.Bracciali&A.Golubev 6-3 2-0
ATP GSTAAD MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
1176 B.Rola : F.De Paula 6-4 2-0
1181 F.Volandri : K.De Schepper 3-6 0-2
1183 G.Melzer : T.Bellucci 3-6 0-2
1185 G.Simon : P.Andujar 2-6 v-v
1186 J.Struff : A.Haider-Maurer 6-2 v-v
1187 O.Nedovyesov : R.Haase 4-6 1-2
ATP UMAG
Cod Partida Primul set Rezultat final
1192 A.Montanes : A.Zverev 6-4 2-0
1194 J.Reister : I.Sijsling 6-7 1-2
1195 L.Rosol : D.Schwartzman 6-3 2-1
1197 T.Gabashvili : D.Lajovic 6-4 2-0
ATP UMAG MASCULIN
Cod Partida Primul set Rezultat final
1592 C.Berlocq : A.Martin 7-6 2-0
1593 M.Delic : P.Cuevas 6-4 1-2
1594 A.Pavic : H.Zeballos 4-6 1-2
1595 M.Cecchinato : A.Seppi 2-6 1-2
CHALLENGE LEXINGTON USA
Cod Partida Primul set Rezultat final
3038 J.Thompson : E.King 6-3 2-0
3039 R.Sarmiento : H.Moriya 4-6 0-2
CHALLENGER ASTANA II
Cod Partida Primul set Rezultat final
1040 A.Lobkov : M.Chiudinelli 3-6 0-2
1041 A.Menendez-Maceiras : K.Kravchuk 3-6 2-1
1042 D.Molchanov : V.Rudnev 6-2 2-0
1043 D.Popko : D.Rice 6-3 2-1
1044 D.Yevseyev : A.Kudryavtsev 2-6 0-2
1045 L.Vanni : E.Lopez-Perez 2-6 0-2
1047 M.Kukushkin : L.Huang 6-1 2-0
1048 T.Chen : R.Ortega-Olmedo 4-6 0-2
1049 T.Fabbiano : S.Bubka 6-7 2-1
CHALLENGER ASTANA II KAZAHSTAN
Cod Partida Primul set Rezultat final
1539 J.Pulgar-Garcia : I.Arenas-Gualda 6-2 2-0
1540 F.Cipolla : Y.Shyla 7-6 v-v
1541 K.Edmund : T.Ismailov 6-3 2-0
1563 M.Biryukov : E.Gerasimov 3-6 0-2
CHALLENGER LEXINGTON
Cod Partida Primul set Rezultat final
1050 J.Duckworth : E.Quigley 7-6 2-1
1052 M.Reid : P.Polansky 6-4 2-1
1053 J.Donaldson : J.Ward 6-7 0-2
1054 R.Williams : C.Buchanan 3-6 1-2
1167 D.Evans : V.Millot 4-6 0-2
1171 E.Gomez : B.Mitchell 4-6 2-1
1174 T.Garanganga : A.Krajicek v-v v-v
CHALLENGER TAMPERE
Cod Partida Primul set Rezultat final
1136 A.Karatsev : L.Lokoli 6-4 1-2
1137 A.Pavlasek : J.Zopp 6-4 2-0
1138 B.Westerhof : P.Krstin 4-6 0-2
1139 D.Munoz-De La Nava : D.Goffin 3-6 0-2
1140 E.Ymer : A.Van Der Duim 6-0 2-0
1141 H.Heliovaara : G.Elias 1-6 0-2
1142 I.Arvidsson : J.Huta Galung 2-6 0-2
1143 J.Nieminen : G.Quinzi 6-3 2-0
1144 J.Samper-Montana : M.Teixeira 1-6 0-2
1146 M.Kontinen : M.Giner 6-3 2-1
1147 N.Desein : H.Sillanpaa 7-6 1-2
1150 R.Hocevar : R.Dutra Silva 0-6 0-2
1152 R.Ramirez Hidalgo : T.Wang 7-6 2-0
1153 Y.Mertens : T.Kivijarvi 6-3 2-0
WTA BAKU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1505 O.Savchuk : D.Vekic 6-7 0-2
1510 V.Dolonc : K.Gaydarzhi 6-0 2-0
1515 J.Glushko : K.Bondarenko 6-2 2-1
1516 M.Rybarikova : M.Eguchi 4-6 0-2
1521 D.Kovinic : S.Soler-Espinosa 2-6 0-2
1522 N.Abduraimova : E.Svitolina 2-6 0-2
WTA BAKU DUBLU
Cod Partida Primul set Rezultat final
1070 A.Cadantu&K.Piter : R.Olaru&S.peer 6-3 1-2
1071 A.Hesse&P.Parmentier : A.Sasnovich&K.Siniakova 6-2 2-1
1074 J.Glushko&S.Klemenschits : K.Bondarenko&N.Melichar 4-6 0-2
WTA BAKU FEMININ
Cod Partida Primul set Rezultat final
1065 F.Schiavone : K.Nara 6-2 2-0
1066 H.Watson : K.Mladenovic 2-6 1-2
1067 J.Cepelova : N.Jafarova 6-1 2-0
1068 S.Cirstea : O.Jabeur 6-3 2-0
   BASEBALL
JAPONIA
Cod Partida Rezultat final
1611 Hanshin : Yomiuri 3-2
1669 Tokyo Yakult Swallows : Hiroshima Toyo Carp 4-7
1670 Yokohama Dena Baystars : Chunichi Dragons 3-7
1677 Fukuoka Softbank Hawks : Chiba Lotte Marines 3-4
1716 Orix Buffaloes : Hokkaido Nippon-Ham Fighters 4-3
1718 Saitama Seibu Lions : Tohoku Rakuten Golden Eagles 2-0
MLB
Cod Partida Rezultat final
1119 New York Yankees : Texas Rangers 2-4
1120 Philadelphia Phillies : San Francisco Giants 4-7
1121 Pittsburgh Pirates : L A Dodgers 2-5
1122 Toronto Blue Jays : Boston Red Sox 1-14
1123 Atlanta Braves : Miami Marlins 1-3
1124 Chicago White Sox : Kansas City Royals 3-1
1125 Milwaukee Brewers : Cincinnati Reds 5-2
1126 Minnesota Twins : Cleveland Indians 4-3
1127 Colorado Rockies : Washington Nationals 2-7
1128 Arizona Diamondbacks : Detroit Tigers 3-4
1129 L A Angels : Baltimore Orioles 2-4
1130 Seattle Mariners : New York Mets 5-2
   BASCHET
CAMPIONATUL EUROPEAN U18 FEMININ
Cod Partida Rezultat final
2920 Franta U18 : Serbia U18 68-52
2921 Lituania U18 : Slovenia U18 62-69
2923 Rusia U18 : Belgia U18 54-42
2924 Spania U18 : Republica Ceha U18 69-60
SUA NBA SUMMER LEAGUE
Cod Partida Rezultat final
1220 Sacramento Kings : Houston Rockets 77-68
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei