Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

INFO | Cupe Europene

INFO | Romania Liga I

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu
 

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports
Oradea Str.Vasile Alecsandri, nr.10
Sector 3 Calea Vitan, nr. 58
Buzau str. Unirii, bloc E3
Sector 5 Zidarului,. Nr 4, parter, sector 5
Tirgu-Jiu Str. Victoriei, Bl. 194
Sector 3 Str. Prevederii, Nr. 13A, Bl. M1C
Sector 3 B-dul Liviu Rebreanu, Nr. 6A,Galeriile Titan,etaj 3, SPORTS BAR & BILLIARD
Moreni Str.Cpt.Pantea Ioan, nr.13A, parter, spatiul 2
Sector 4 Aleea Huedin, Nr. 3
Piatra Neamt Str. 1 Decembrie 1918, nr.02, Bl. 19, SC B, parter

vezi toate agentiile
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
AFRICA DE SUD PREMIER LEAGUE
8667 Bloemfontein Celtic : Orlando Pirates 16:00 2.65 3.00 2.50 1.41 1.36 1.29
+
ANGLIA CHAMPIONSHIP
4664 Leeds : Nottingham Forest 19:15 2.45 3.00 2.70 1.35 1.42 1.28
+
4663 Yeovil : Huddersfield 17:00 2.40 3.35 2.52 1.40 1.44 1.23
+
4662 Sheffield Wednesday : Charlton 17:00 2.02 3.20 3.30 1.24 1.62 1.25
+
4657 Burnley : Wigan 17:00 2.30 3.15 2.78 1.33 1.48 1.26
+
4659 Ipswich : Bournemouth 17:00 2.25 3.20 2.82 1.32 1.50 1.25
+
4660 Millwall : Doncaster 17:00 1.80 3.30 3.95 1.16 1.80 1.24
+
4661 Qpr : Watford 17:00 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
4658 Derby : Barnsley 17:00 1.60 3.42 5.15 1.09 2.06 1.22
+
4656 Brighton : Blackpool 17:00 1.50 3.44 6.50 1.04 2.25 1.22
+
4655 Birmingham : Blackburn 17:00 2.75 3.05 2.40 1.45 1.34 1.28
+
ANGLIA CONFERENCE PREMIER
5702 Barnet : Braintree Town 19:15 2.45 3.15 2.59 1.38 1.42 1.26
+
5701 Wrexham : Lincoln City 17:00 2.10 3.20 3.10 1.27 1.57 1.25
+
5700 Southport : Halifax 17:00 3.30 3.25 2.00 1.64 1.24 1.25
+
5699 Salisbury : Welling 17:00 2.25 3.15 2.86 1.31 1.50 1.26
+
5698 Macclesfield : Gateshead 17:00 3.55 3.29 1.90 1.71 1.20 1.24
+
5697 Luton : Forest Green 17:00 1.75 3.48 3.95 1.16 1.85 1.21
+
5696 Kidderminster : Nuneaton 17:00 1.55 3.66 5.20 1.09 2.15 1.19
+
5695 Hereford : Alfreton Town 17:00 2.68 3.20 2.35 1.46 1.35 1.25
+
5694 Grimsby : Hyde United 17:00 1.15 6.47 11.5 4.14 1.05
+
5691 Dartford : Tamworth 17:00 1.65 3.47 4.60 1.12 1.98 1.21
+
5682 Cambridge United : Chester 17:00 1.65 3.37 4.80 1.11 1.98 1.23
+
5681 Woking : Aldershot 15:00 2.45 3.20 2.56 1.39 1.42 1.25
+
ANGLIA LEAGUE 1
4651 Walsall : Gillingham 17:00 1.75 3.40 4.05 1.17 1.75 1.25
+
4650 Tranmere : Sheffield United 17:00 3.05 2.95 2.25 1.50 1.28 1.29
+
4649 Swindon : Bradford 17:00 1.72 3.25 4.45 1.12 1.88 1.24
+
4648 Stevenage : Bristol City 17:00 2.30 3.30 2.68 1.36 1.48 1.24
+
4647 Rotherham : Port Vale 17:00 1.55 3.72 5.05 1.09 2.14 1.19
+
4646 Preston : Shrewsbury 17:00 1.55 3.69 5.15 1.09 2.15 1.19
+
4645 Peterborough : Carlisle 17:00 1.65 3.50 4.55 1.12 1.98 1.21
+
4632 Oldham : Coventry 17:00 2.00 3.10 3.45 1.22 1.63 1.27
+
4631 Notts County : Crawley Town 17:00 2.00 3.21 3.35 1.23 1.64 1.25
+
4630 Milton Keynes Dons : Brentford 17:00 3.50 3.34 1.90 1.71 1.21 1.23
+
4629 Crewe : Colchester 17:00 2.05 3.17 3.25 1.24 1.60 1.26
+
4628 Leyton Orient : Wolves 14:15 3.05 3.25 2.10 1.57 1.28 1.24
+
ANGLIA LEAGUE 2
5184 York : Bury 17:00 2.05 3.30 3.12 1.26 1.60 1.24
+
5183 Southend : Accrington Stanley 17:00 1.65 3.45 4.65 1.12 1.98 1.22
+
5182 Scunthorpe : Oxford United 17:00 1.73 3.29 4.35 1.13 1.87 1.24
+
5181 Plymouth : Afc Wimbledon 17:00 1.95 3.29 3.40 1.22 1.67 1.24
+
5180 Northampton : Portsmouth 17:00 2.30 3.15 2.78 1.33 1.48 1.26
+
5179 Newport County : Burton Albion 17:00 2.90 3.10 2.25 1.50 1.30 1.27
+
5175 Fleetwood : Wycombe 17:00 1.70 3.37 4.45 1.13 1.92 1.23
+
5177 Hartlepool : Morecambe 17:00 2.00 3.15 3.40 1.25 1.58 1.28
+
5170 Dagenham & Redbridge : Chesterfield 17:00 3.75 3.45 1.80 1.80 1.18 1.22
+
5178 Mansfield : Cheltenham 17:00 2.10 3.15 3.15 1.26 1.57 1.26
+
5172 Exeter : Torquay 17:00 1.95 3.29 3.40 1.22 1.67 1.24
+
5168 Bristol Rovers : Rochdale 15:00 2.95 3.15 2.20 1.52 1.30 1.26
+
ANGLIA PREMIER LEAGUE
2800 Manchester City : West Brom 22:00 1.20 6.09 10.7 3.88 1.08
+
ARGENTINA CLAUSURA
1070 Tigre : Boca Juniors 03:30 2.55 2.80 2.75 1.33 1.39 1.32
+
1069 River Plate : Velez Sarsfield 00:15 1.90 3.15 3.75 1.19 1.71 1.26
+
1080 Gimnasia Lp : All Boys 22:10 1.60 3.20 5.60 1.07 2.04 1.24
+
1079 Godoy Cruz : Atletico De Rafaela 20:00 2.00 2.95 3.65 1.19 1.63 1.29
+
ARGENTINA NACIONAL B
8253 Sp. Belgrano De S. F. : Ferro Carril Oeste 01:00 2.25 2.90 3.10 1.27 1.50 1.30
+
8252 Sarmiento : Ca Brown De Adrogue 01:00 2.05 2.95 3.55 1.21 1.61 1.30
+
8251 Talleres : Atletico Patronato Parana 00:00 2.25 2.90 3.10 1.27 1.50 1.30
+
AUSTRALIA NSW PREMIER LEAGUE
8996 Rockdale City Suns : Marconi Stallion 08:00 1.75 3.48 3.95 1.16 1.85 1.21
+
AUSTRALIA VICTORIA PREMIER LEAGUE
5931 Heidelberg United : Ballarat Red Devils 08:00 1.95 3.50 3.20 1.25 1.67 1.21
+
AUSTRIA 1E LIGA
1431 Mattersburg : Kapfenberg 19:30 1.95 3.29 3.40 1.22 1.67 1.24
+
BELGIA JUPILER LEAGUE
8999 Genk : Anderlecht 19:00 3.15 3.15 2.10 1.57 1.26 1.26
+
8998 Club Brugge : Standard Liege 15:30 2.20 3.20 2.90 1.30 1.52 1.25
+
BOLIVIA LIGA PROFESIONAL CLAUSURA
2270 Oriente Petrolero : Wilstermann 02:00 1.55 3.80 4.95 1.10 2.15 1.18
+
2269 Aurora : San Jose Oruro 00:00 3.20 3.35 2.00 1.64 1.25 1.23
+
BRAZILIA SERIE A
5049 Santos : Sport Recife 00:30 1.42 4.15 6.10 1.06 2.47 1.15
+
5040 Flamengo : Goias 00:30 1.92 3.40 3.40 1.23 1.70 1.23
+
5039 Criciuma : Palmeiras 00:30 2.60 3.10 2.50 1.41 1.38 1.27
+
BULGARIA A
8474 Levski Sofia : Cska Sofia 16:00 2.71 3.15 2.35 1.46 1.35 1.26
+
CHILE PRIMERA DIVISION
1437 Everton De Vina : Nublense 00:30 1.75 3.50 3.90 1.17 1.84 1.21
+
COLUMBIA LIGA POSTOBON
1543 Fortaleza Fc : Depotivo Pasto 03:15 2.40 3.05 2.73 1.34 1.44 1.28
+
1542 Atletico Junior : Independiente Santa Fe 01:30 2.05 3.15 3.25 1.24 1.60 1.26
+
COSTA RICA PREMIER DIVISION CLAUSURA
5237 Deportivo Saprissa : Belen Siglo 02:00 1.30 4.60 8.00 1.01 2.92 1.12
+
5236 Universidad De Costa Rica : Deportiva Alajuelense 01:00 3.15 3.15 2.10 1.57 1.26 1.26
+
5235 Carmelita : Santos Dg 01:00 1.80 3.35 3.85 1.17 1.79 1.23
+
5234 Perez Zeledon : Cartagines 00:00 2.05 3.20 3.25 1.25 1.61 1.26
+
DANEMARCA DIVIZIA 1
1444 Vejle : Hvidovre 16:00 1.60 3.65 4.70 1.11 2.05 1.19
+
1443 Hobro : Hb Koge 16:00 2.35 3.10 2.75 1.34 1.46 1.27
+
1442 Fredericia : Vendsyssel Ff 16:00 1.75 3.23 4.35 1.14 1.85 1.25
+
1441 Silkeborg : Bk Marienlyst 14:45 1.17 6.02 11.2 3.92 1.06
+
1440 Lyngby : Bronshoj 14:00 1.80 3.42 3.80 1.18 1.80 1.22
+
DANEMARCA SUPERLIGAEN
1260 Fc Copenhagen : Esbjerg Fb 20:00 1.70 3.27 4.60 1.12 1.91 1.24
+
1259 Aarhus Gf : Brondby If 18:00 3.50 3.20 1.95 1.67 1.21 1.25
+
1258 Midtjylland : Viborg 16:00 1.52 3.60 5.75 1.07 2.21 1.20
+
1249 Sonderjyske : Fc Nordsjaelland 14:00 2.65 3.00 2.50 1.41 1.36 1.29
+
ELVETIA SCHWEIZER CUP
5288 Zurich : Basel 15:00 3.50 3.35 1.90 1.71 1.21 1.23
+
FRANTA LIGUE 2
5712 Chateauroux : Lens 21:30 2.81 2.95 2.40 1.44 1.32 1.29
+
GERMANIA 2ND BUNDESLIGA
4438 Fc Koln : Bochum 21:15 1.50 3.56 6.10 1.06 2.25 1.20
+
GERMANIA OBERLIGA NOFV NORD
4135 Union Furstenwalde : Fc Strausberg 15:00 1.90 3.65 3.23 1.25 1.71 1.20
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
8458 Babelsberg : Plauen 14:30 2.30 3.30 2.67 1.36 1.48 1.24
+
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
8287 Waldhof Mannheim : Pfullendorf 15:00 1.25 5.20 8.50 3.23 1.09
+
8288 Ulm : Kaiserslautern Am 16:00 3.15 3.25 2.05 1.60 1.26 1.24
+
GUATEMALA LIGA NACIONAL
5240 Csd Comunicaciones : Suchitepequez 01:00 1.35 4.10 7.90 1.02 2.70 1.15
+
IRLANDA PREMIER LEAGUE
5648 Shamrock Rovers : Bray 21:00 1.24 5.05 9.45 3.29 1.10
+
5646 Drogheda : St Patrick S 20:00 4.05 3.09 1.85 1.75 1.16 1.27
+
5645 Athlone : Dundalk 19:00 9.75 5.12 1.23 3.36 1.09
+
5644 Ucd : Cork City 17:00 7.25 3.86 1.40 2.52 1.03 1.17
+
5643 Derry City : Limerick 17:00 1.65 3.42 4.70 1.11 1.98 1.22
+
5642 Bohemians : Sligo 17:00 4.80 3.37 1.65 1.98 1.11 1.23
+
ISRAEL LIGAT HA AL PLAY OFF
1223 Bnei Sakhnin : Maccabi Tel Aviv 20:50 5.10 4.00 1.50 2.24 1.09 1.16
+
1227 Hapoel Haifa : Beitar Jerusalem 20:00 2.10 3.25 3.05 1.28 1.57 1.24
+
ISRAEL NATIONAL LEAGUE PLAYOFF
5634 Hapoel Bney Lod : Maccabi Netanya 18:00 2.86 3.15 2.25 1.50 1.31 1.26
+
5635 Hak Ramat Gan : Maccabi Herzelia 18:30 2.35 3.15 2.73 1.35 1.46 1.26
+
5636 Hapoel Katamon : Maccabi Yavne 20:30 2.05 3.16 3.25 1.24 1.60 1.26
+
MAROC DIVIZIA 1
5455 Hassania Agadir : Rsb Berkane 21:00 2.45 2.50 3.30 1.24 1.42 1.41
+
MEXIC PRIMERA DIVISION
1255 Atlante : Tijuana 01:00 2.80 3.10 2.30 1.47 1.32 1.26
+
NORVEGIA ADECCOLIGAEN
8263 Tromsdalen : Ullensakerkisa 19:00 1.90 3.35 3.50 1.21 1.71 1.23
+
8262 Ranheim : Bryne 19:00 1.95 3.55 3.15 1.26 1.67 1.20
+
8261 Mjondalen : Strommen 19:00 1.50 3.85 5.40 1.08 2.25 1.17
+
8260 Ham Kam : Kristiansund 19:00 2.18 3.25 2.90 1.30 1.53 1.24
+
8259 Baerum : Nest Sotra 19:00 1.80 3.48 3.75 1.19 1.80 1.22
+
8257 Alta : Sandefjord 19:00 2.70 3.20 2.35 1.46 1.35 1.26
+
8256 Honefoss : Tromso 16:00 3.00 3.30 2.10 1.57 1.28 1.24
+
8255 Fredrikstad : Hodd 14:00 1.80 3.45 3.80 1.18 1.81 1.22
+
NORVEGIA TIPPELIGAEN
4291 Bodo Glimt : Rosenborg 20:00 2.50 3.15 2.55 1.39 1.41 1.26
+
4286 Sogndal : Stromsgodset 19:00 4.50 3.50 1.65 1.97 1.12 1.21
+
4285 Odd Bk : Stabaek 19:00 1.39 4.00 7.00 1.03 2.55 1.16
+
4284 Molde : Sarpsborg 19:00 1.28 4.75 8.00 2.98 1.10
+
4283 Brann : Lillestrom 19:00 1.95 3.30 3.40 1.23 1.67 1.24
+
4282 Viking : Haugesund 16:30 1.60 3.55 4.85 1.10 2.05 1.20
+
4273 Valerenga : Sandnes Ulf 16:30 1.58 3.55 5.00 1.09 2.08 1.20
+
4264 Aalesund : Start 16:30 1.90 3.30 3.55 1.21 1.71 1.24
+
PARAGUAY PRIMERA DIVISION APERTURA
5290 Sol De America : Club Guarani Asuncion 02:00 3.40 3.15 2.00 1.64 1.22 1.26
+
PERU
2053 Alianza Lima : Cd San Simon 01:45 1.30 4.29 9.25 2.93 1.14
+
PORTUGALIA PRIMERA LIGA
5637 Porto : Rio Ave 22:00 1.25 4.50 11.3 3.22 1.13
+
5625 Setubal : Braga 20:00 3.05 3.15 2.15 1.55 1.28 1.26
+
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
4760 Slavia Prague : Viktoria Plzen 17:30 3.50 3.34 1.90 1.71 1.21 1.23
+
ROMANIA LIGA I
1078 Viitorul Constanta : Steaua Bucharest 21:00 4.00 3.80 1.70 1.95 1.17 1.19
+
1077 Fc Brasov : Concordia 19:30 1.65 3.50 4.95 1.12 2.05 1.24
+
1076 Poli Timisoara : U Cluj 18:30 2.35 3.15 2.85 1.35 1.50 1.29
+
RUSIA FIRST DIVISION
8994 Mordovia Saransk : Luch Vladivostock 18:00 1.55 3.56 5.40 1.08 2.15 1.20
+
RUSIA PREMIER LEAGUE
6239 Volga Novgorod : Rostov 18:00 3.65 3.20 1.90 1.71 1.19 1.25
+
SPANIA LA LIGA
3012 Malaga : Villarreal 23:00 2.77 3.10 2.45 1.46 1.37 1.30
+
SUEDIA ALLSVENSKAN
7201 Falkenberg : Elfsborg 16:00 4.50 3.34 1.70 1.92 1.13 1.23
+
7202 Brommapojkarna : Orebro 18:30 2.40 3.05 2.75 1.34 1.45 1.28
+
7203 Malmo : Djurgarden 18:30 1.55 3.39 5.85 1.06 2.15 1.23
+
7200 Atvidaberg : Gefle If 16:00 1.65 3.38 4.80 1.11 1.98 1.23
+
SUEDIA DIVISION 1 NORRA
8268 Ik Brage : Athletic Fc 18:00 2.05 3.50 3.00 1.29 1.62 1.22
+
8269 Vasalunds If : Valsta Syrianksa 18:00 1.50 3.90 5.25 1.08 2.24 1.17
+
8267 Nykoping : Vasteras 17:00 1.80 3.60 3.60 1.20 1.80 1.20
+
8266 Huddinge : Skelleftea 17:00 1.75 3.50 3.95 1.17 1.86 1.21
+
8265 Lulea : Sylvia 16:00 2.45 3.20 2.55 1.39 1.42 1.25
+
SUEDIA DIVISION 1 SODRA
8344 Trollhattan : Qviding 18:00 2.20 3.40 2.75 1.34 1.52 1.22
+
8343 Orgryte : Skovde 18:00 1.30 4.75 7.50 1.02 2.91 1.11
+
8342 Norrby : Lunds 18:00 2.55 3.40 2.35 1.46 1.39 1.22
+
8341 Kristianstad : Oddevold 17:00 2.95 3.50 2.05 1.60 1.29 1.21
+
SUEDIA SUPERETTAN
6832 Sirius : Varberg 18:00 1.40 3.95 6.50 1.03 2.46 1.15
+
6833 Hammarby : Angelholms 20:20 1.25 4.85 8.60 3.10 1.09
+
TURCIA SUPER LEAGUE
1351 Karabukspor : Eskisehirspor 20:00 2.10 3.16 3.35 1.26 1.63 1.29
+
1350 Antalyaspor : Sivasspor 20:00 1.95 3.29 3.65 1.22 1.73 1.27
+
CodPartidaOra1X 21XX2Extra
DANEMARCA BASKETLIGAEN PLAY OFF
6053 -14.5bakken Bears : Horsens Ic(160.5) 20:00 1.05 23.0 9.50 1.00 6.72
+
FINLANDA KORISLIIGA PLAY OFF
5930 -10.5nilan Bisons : Korikouvot Kouvola(157.5) 18:30 1.12 19.0 6.45 1.06 4.82
+
5929 -7.5ktp Kotka : Kauhajoen Karhu(167.5) 18:30 1.25 18.0 4.05 1.17 3.31
+
5928 -9.5kataja Joensuu : Honka Espoo(166.5) 18:30 1.15 19.0 5.50 1.08 4.27
+
5927 -14.5pyrinto Tampere : Namika Lahti(160.5) 15:00 1.05 23.0 9.50 1.00 6.72
+
FRANTA PRO A
5631 -4.5orleans Loiret : Chalon Sur Saone(150.5) 21:30 1.53 17.0 2.57 1.40 2.23
+
GERMANIA BBL
5926 -6.5telekom Baskets Bonn : Mitteldeutscher Bc(156.5) 18:00 1.35 17.0 3.30 1.25 2.76
+
5735 -3.5skyliners Frankfurt : Tbb Trier(139.5) 18:00 1.63 16.5 2.33 1.48 2.04
+
5714 -9.5ewe Baskets Oldenburg : Phoenix Hagen(167.5) 18:00 1.15 19.0 5.50 1.08 4.27
+
5713 -7.5enbw Ludwigsburg : S.oliver Baskets Wurzburg(152.5) 18:00 1.25 18.0 4.05 1.17 3.31
+
5710 -21.5brose Baskets Bamberg : Rasta Vechta(157.5) 18:00
+
5707 -5.5eisbaren Bremerhaven : Walter Tigers Tubingen(155.5) 17:00 1.43 17.0 2.90 1.32 2.48
+
5708 -10.5ratiopharm Ulm : Bbc Bayreuth(158.5) 17:00 1.12 19.0 6.45 1.06 4.82
+
INTERNATIONAL EUROLEAGUE PLAYOFF
4611 -1.5panathinaikos : Cska Moscow(139.5) 21:45 1.80 16.0 2.07 1.62 1.83
+
1550 +2.5olympiakos Piraeus : Real Madrid(154.5) 20:00 2.17 16.0 1.73 1.91 1.56
+
4610 -4.5maccabi Tel Aviv : Ea7 Emporio Armani Milano(154.5) 21:15 1.53 17.0 2.57 1.40 2.23
+
SPANIA LIGA ACB
1108 -7.5bizkaia Bilbao : Ucam Murcia(162.5) 21:30 1.25 18.0 4.05 1.17 3.31
+
SUA NBA PLAY OFF
8596 -5.5houston Rockets : Portland Trail Blazers(214.5) 04:30 1.43 17.0 2.90 1.32 2.48
+
8595 -4.5chicago Bulls : Washington Wizards(178.5) 02:00 1.53 17.0 2.57 1.40 2.23
+
CodPartidaOra1X 21XX212
CUPA EHF
5633 +0.5hbc Nantes : Montpellier(56.5) 20:30 2.20 9.00 1.85 1.77 1.53 1.00
DANEMARCA HOLDBOLDLIGAEN
5650 Skjern : Tvis Holstebro(53.5) 18:10 1.45 10.0 3.15 1.27 2.40
5649 Gog : Aarhus Gf(55.5) 18:10 1.13 13.0 7.10 1.04 4.59
5641 Sonderjyske : Bjerringbro Silkeborg(54.5) 18:10 2.00 8.50 2.05 1.62 1.65 1.01
5638 Kif Kolding : Aab Handbold(49.5) 18:10 1.55 9.75 2.80 1.34 2.18
GERMANIA 2 BUNDESLIGA
6050 Leipzig : Djk Rimpar(0) 19:00 1.07 15.0 9.00 5.63
GERMANIA BUNDESLIGA
2973 +0.5minden : Melsungen(56.5) 18:15 2.40 9.00 1.75 1.89 1.47 1.01
2972 Frisch Auf Goppingen : Lubbecke(57.5) 17:45 1.50 9.00 3.10 1.29 2.31 1.01
LIGA CAMPIONILOR
2977 Flensburg Handewitt : Vardar Skopje(55.5) 20:00 1.25 10.0 4.90 1.11 3.29
SUEDIA ELITESERIEN FEMININ
3481 +0.5skovde Hf : H65 Hoor(49.5) 17:00 2.25 8.60 1.85 1.78 1.52 1.02
SUEDIA ELITESERIEN PLAYOFF
3480 Alingsas : Malmo(48.5) 17:10 1.40 10.0 3.50 1.23 2.59
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
CAMPIONATUL MONDIAL U18
6048 Russia U18 : Germany U18(0) 16:00 1.11 9.00 12.0 5.14 1.02
+
6049 Finland U18 : Czech Republic U18(0) 15:00 1.75 4.65 3.25 1.27 1.91 1.14
+
CANADA OHL PLAY OFF
5651 Oshawa Generals : North Bay Battalion(5.5) 01:05 1.70 4.20 3.70 1.21 1.97 1.16
+
FINLANDA SM LIIGA PLAY OFF
5652 Tappara : Karpat(4.5) 18:30 2.45 3.60 2.45 1.46 1.46 1.23
+
GERMANIA 2.BUNDESLIGA PLAY OFF
5653 Bremerhaven Pinguins : Bietigheim Steelers(5.5) 18:00 2.00 4.30 2.75 1.37 1.68 1.16
+
GERMANIA 2.BUNDESLIGA PLAY OUT
6101 Wolfe Freiburg : Ver Selb(0) 19:00 1.30 7.00 5.10 1.10 2.95 1.04
+
6100 Esv Kaufbeuren : Lowen Frankfurt(0) 19:00 1.75 4.30 3.40 1.24 1.90 1.16
+
6099 Crimmitschau : Kassel Huskies(0) 19:00 1.65 4.95 3.35 1.24 2.00 1.11
+
GERMANIA DEL PLAY OFF
5656 Kolner Haie : Erc Ingolstadt(4.5) 15:30 1.95 4.05 3.00 1.32 1.72 1.18
+
INTERNATIONAL WORLD CHAMPIONSHIP
6043 Austria : Japan(5.5) 06:30 1.67 4.60 3.65 1.23 2.04 1.15
+
6044 Hungary : Ukraine(5.5) 10:00 2.30 4.40 2.30 1.51 1.51 1.15
+
6106 Netherlands : Croatia(6.5) 16:30 2.85 4.60 1.90 1.76 1.34 1.14
+
6105 Great Britain : Romania(6.5) 13:00 1.01 17.0 22.0 9.59
+
6047 Slovenia : South Korea(6.5) 13:30 1.15 8.50 9.60 1.01 4.51 1.03
+
ITALIA SERIE A1 PLAY OFF
5660 Val Pusteria : Ritten Sport(5.5) 20:30 2.10 4.40 2.55 1.42 1.61 1.15
+
REPUBLICA CEHA EXTRALIGA PLAY OFF
2087 Kometa Brno : Zlin(5.5) 19:50 2.15 3.65 2.85 1.35 1.60 1.23
+
SLOVACIA EXTRALIGA PLAY OFF
5661 Kosice : Nitra(4.5) 18:00 1.95 4.00 3.00 1.31 1.71 1.18
+
SUA NHL PLAY OFF
4622 San Jose Sharks : Los Angeles Kings(5.5) 05:00 2.05 3.65 3.05 1.31 1.66 1.23
+
4621 Montreal Canadiens : Tampa Bay Lightning(5.5) 02:00 1.95 3.70 3.25 1.28 1.73 1.22
+
SUEDIA ELITSERIEN PLAY OFF
5673 Farjestads : Skelleftea(4.5) 18:00 4.05 4.15 1.65 2.05 1.18 1.17
+
CodPartidaOra1  2Extra
MLB
5428 -1.5boston Red Sox : Baltimore Orioles(8.5) 02:05 1.55   2.30
+
CodPartidaOra1  2Extra
BARCELONA ATP
5440 S.giraldo : I.sijsling 12:00 1.28   3.35
+
5441 T.gabashvili : M.przysiezny 12:00 1.25   3.55
+
5433 D.gimeno Traver : R.carballes Baena 12:00 1.96   1.75
+
5436 J.sousa : M.matosevic 16:00 1.20   4.05
+
5437 L.kubot : R.bautista Agut 15:50 5.10   1.13
+
5434 I.cervantes Huegun : O.nedovyesov 13:20 2.55   1.45
+
BUCURESTI ATP
6034 J.nieminen : L.mayer 17:00 1.52   2.35
+
6033 S.stakhovsky : P.ciorcila 15:40 1.12   5.25
+
6023 J.chardy : J.vesely 14:20 1.50   2.40
+
CHALLENGE SARASOTA USA
5229 F.krajinovic : N.kyrgios 01:30 1.82   1.82
+
CHALLENGE SHENZHEN CHINA
5584 G.soeda : G.muller 07:40 3.15   1.28
+
5593 Z.zhang : G.zemlja 07:40 1.47   2.35
+
5582 D.cox : X.gao 06:20 1.04   7.00
+
5585 H.moriya : B.ouyang 06:20 1.06   6.35
+
MARRAKECH MOROCCO WTA
5945 P.martic : S.peer 14:15 2.10   1.62
+
5946 Y.meusburger : P.cetkovska 15:30 1.67   2.02
+
5944 L.dominguez Lino : A.kudryavtseva 14:15 1.42   2.60
+
STUTTGART WTA
5938 C.wozniacki : K.kanepi 21:00 1.25   3.55
+
 
 
Contactati-ne!
Tel: 0213001000
Fax: 0372300008

© Stanleybet Romania.

Toate drepturile rezervate.
Powered by Stanleybet

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL
Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei