Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Reghin
Str. Iernuteni, nr. 2-8
Sector 5
Str.Barca, nr.16,bloc M160
Brasov
Str. Al.Vlahuta, nr. 10
Viseu De Sus
Str.22 Decembrie, nr. 10
Sector 6
B-dul Timisoara, nr 47, sector 6, interior Casino Novosat
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2
Sector 6
Str.Ceahlau, nr.20, bloc 103, parter, Spatiul Comercial 3
Arad
Str.A.Vlaicu, nr.57, bloc U4, scara A+B, ap.17/B, Piata Uta

vezi toate agentiile

Oferta de pariere

    Alege un sport
    Alege un campionat

   FOTBAL
ANGLIA FOOTBALL LEAGUE TROPHY
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1163 Wycombe : Coventry 21:45
2.66
3.25
2.40
1.46
1.38
1.26
+
1147 Accrington Stanley : Carlisle 21:45
2.57
3.20
2.50
1.43
1.40
1.27
+
1153 Crawley Town : Cambridge United 21:45
2.00
3.21
3.45
1.23
1.66
1.27
+
1154 Fleetwood : Morecambe 21:45
1.65
3.60
4.60
1.13
2.02
1.21
+
1164 Yeovil : Portsmouth 21:45
2.30
3.30
2.75
1.36
1.50
1.25
+
1158 Notts County : Mansfield 21:45
2.10
3.10
3.30
1.25
1.60
1.28
+
1162 Stevenage : Gillingham 21:45
2.40
3.15
2.70
1.36
1.45
1.27
+
1159 Peterborough : Leyton Orient 21:45
2.35
3.20
2.75
1.35
1.48
1.27
+
1161 Scunthorpe : Chesterfield 21:45
2.55
3.05
2.62
1.39
1.41
1.29
+
1160 Preston : Shrewsbury 21:45
1.60
3.62
5.00
1.11
2.10
1.21
+
1152 Cheltenham : Oxford United 21:45
2.15
3.20
3.10
1.29
1.57
1.27
+
1150 Barnsley : York 21:45
1.80
3.25
4.20
1.16
1.83
1.26
+
1149 Afc Wimbledon : Southend 21:45
2.45
3.20
2.63
1.39
1.44
1.27
+
1146 Oldham : Bradford 21:30
2.45
3.15
2.66
1.38
1.44
1.28
+
1145 Crewe : Rochdale 21:30
2.50
3.20
2.57
1.40
1.43
1.27
+
ANGLIA ISTHMIAN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3068 Leiston : East Thurrock 21:45
1.55
3.84
5.10
1.10
2.19
1.19
+
3056 Canvey Island : Hendon 21:45
2.20
3.70
2.66
1.38
1.55
1.20
+
3067 Harrow Borough : Hampton & Richmond 21:45
1.70
3.73
4.10
1.17
1.95
1.20
+
3066 Enfield : Tonbridge 21:45
2.30
3.65
2.55
1.41
1.50
1.21
+
3065 Dulwich Hamlet : Margate 21:45
2.85
3.65
2.10
1.60
1.33
1.21
+
3048 Bognor Regis Town : Vcd Athletic 21:45
1.90
3.65
3.32
1.25
1.74
1.21
+
3047 Afc Hornchurch : Maidstone United 21:45
4.08
4.35
1.60
2.11
1.17
1.15
+
3069 Witham Town : Wingate & Finchley 21:45
2.85
3.65
2.10
1.60
1.33
1.21
+
ANGLIA NORTHERN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3095 Witton Albion : Halesowen 21:45
2.53
3.45
2.40
1.46
1.42
1.23
+
3085 Trafford Fc : Whitby Town 21:45
2.10
3.65
2.85
1.33
1.60
1.21
+
3083 Stourbridge : Nantwich Town 21:45
1.90
3.70
3.28
1.26
1.74
1.20
+
3082 Stamford : Ilkeston Town 21:45
1.90
3.70
3.28
1.26
1.74
1.20
+
3081 Skelmersdale United : Ashton United 21:45
1.85
3.65
3.48
1.23
1.78
1.21
+
3079 Frickley Athletic : Matlock Town 21:45
2.53
3.45
2.40
1.46
1.42
1.23
+
3078 Buxton : Grantham 21:45
2.30
3.45
2.65
1.38
1.50
1.23
+
3080 Ramsbottom Utd : Marine 21:45
2.40
3.65
2.44
1.45
1.46
1.21
+
3077 Blyth Spartans : Fc United Of Manchester 21:45
2.80
3.45
2.20
1.55
1.34
1.23
+
3074 Barwell : Rushall Olympic 21:45
2.76
3.40
2.25
1.52
1.35
1.24
+
3076 Belper Town : Kings Lynn 21:45
2.65
3.45
2.30
1.50
1.38
1.23
+
ARGENTINA PRIMERA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5022 Tigre : Quilmes 03:30
2.00
3.05
3.65
1.21
1.66
1.29
+
5021 Arsenal Sarandi : Banfield 01:15
2.35
2.95
2.95
1.31
1.48
1.31
+
ARGENTINA PRIMERA B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1070 Club Villa Dalmine : Atletico Atlanta 03:05
2.25
2.90
3.10
1.27
1.50
1.30
+
1071 Deportivo Merlo : Tristan Suarez 21:30
2.10
2.91
3.45
1.22
1.58
1.31
+
2228 Comunicaciones : Deportivo Moron 21:30
2.65
2.95
2.55
1.40
1.37
1.30
+
2227 Club Atletico Acassuso : Villa San Carlos 21:30
2.15
2.80
3.40
1.22
1.54
1.32
+
BELGIA 2E KLASSE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2342 St Truiden : Oud Heverlee 21:30
2.40
3.25
2.65
1.38
1.46
1.26
+
COLOMBIA LIGA POSTOBON 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5038 Deportivo La Equidad : Atletico Nacional 04:00
3.70
3.45
1.82
1.79
1.19
1.22
+
GERMANIA REGIONALLIGA WEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1207 Wattenscheid : Borussia Monchengladbach Am 21:15
2.50
3.30
2.45
1.42
1.41
1.24
+
INDONEZIA SUPER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2909 Mitra Kukar : Surabaya 11:30
2.82
3.20
2.30
1.50
1.34
1.27
+
2910 Lamongan : Jayapura 15:00
4.25
3.55
1.70
1.93
1.15
1.21
+
INTERNATIONAL AMICALE INTERNATIONALE U19
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2933 Fyr Macedonia U19 : Bulgaria U19 17:30
3.15
3.30
2.05
1.61
1.26
1.24
+
2944 Scotland U19 : Republica Ceha 21:00
2.50
3.35
2.45
1.43
1.42
1.24
+
2934 Muntenegru : Wales U19 18:00
2.15
3.57
2.75
1.34
1.55
1.21
+
NORTHERN IRELAND PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2915 Glenavon : Ballinamallard United 21:45
1.60
3.83
4.65
1.13
2.10
1.19
+
2916 Glentoran : Portadown 21:45
2.45
3.30
2.55
1.41
1.44
1.25
+
2914 Dungannon : Warrenpoint 21:45
1.75
3.73
3.85
1.19
1.89
1.20
+
2913 Coleraine : Crusaders 21:45
3.35
3.45
1.95
1.70
1.25
1.23
+
2911 Ballymena : Institute 21:45
1.80
3.63
3.70
1.20
1.83
1.21
+
2912 Cliftonville : Linfield 21:45
2.05
3.45
3.09
1.29
1.63
1.23
+
REPUBLICA CEHA CUPA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1939 Fc Velke Mezirici : Sigma Olomouc 18:00
10.0
5.20
1.23
3.42
 
1.10
+
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8863 Fk Teplice : Budejovice 19:00
1.50
3.65
5.75
1.06
2.23
1.19
+
RUSIA 2ND DIVISION URAL POVOLZHYE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2961 Spartak Yoshkar Ola : Kamaz 17:00
7.50
5.04
1.30
3.01
1.03
1.11
+
2962 Volga Ulyanovsk : Dinamo Kirov 17:00
1.35
4.61
7.00
1.04
2.78
1.13
+
2963 Syzran 2003 : Zenit Izhevsk 18:00
2.62
3.15
2.50
1.43
1.39
1.28
+
2960 Chelyabinsk : Rubin 2 Kazan 15:30
1.60
3.82
4.65
1.13
2.10
1.19
+
SINGAPORE S.LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2917 Houngang United : Harimau Muda B 14:30
1.50
4.17
5.15
1.10
2.30
1.16
+
SLOVACIA SLOVAKIA POHAR
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2383 Fk Aquacity Poprad : Tatran Presov 19:30
2.15
3.30
3.00
1.30
1.57
1.25
+
2382 Mfk Skalica : Sfm Senec 18:00
2.05
3.50
3.05
1.29
1.63
1.23
+
SUEDIA SUPERETTAN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2216 Syrianska : Gais 20:20
2.85
3.25
2.25
1.52
1.33
1.26
+
TARA GALILOR LEAGUE CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2923 The New Saints : Airbus 21:45
1.35
4.74
6.70
1.05
2.78
1.12
+
2922 Aberystwyth : Bala Town 21:45
1.95
3.50
3.30
1.25
1.70
1.23
+
2920 Llandudno Town : Rhyl 21:30
2.55
3.35
2.45
1.45
1.42
1.25
+
2919 Carmarthen : Penybont 21:30
1.40
4.69
5.75
1.08
2.58
1.13
+
2918 Bangor City : Newi Cefn Druids 21:30
1.65
3.90
4.20
1.16
2.02
1.18
+
2921 Prestatyn : Caernarfon Town 21:30
1.40
4.69
5.75
1.08
2.58
1.13
+
UNGARIA LIGA KUPA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2315 Videoton : Ajkai Fc 19:00
1.20
6.24
9.35
1.01
3.74
1.06
+
2317 Gyor : Honved 19:00
1.50
4.17
5.15
1.10
2.30
1.16
+
2320 Debreceni : Szeged 17:30
1.20
6.00
9.00
 
3.60
1.06
+
2323 Szigetszentmiklos : Pecs 17:30
6.10
5.10
1.35
2.78
1.07
1.11
+
2321 Cegledi : Diosgyor 17:30
6.30
5.80
1.30
3.02
1.06
1.08
+
2316 Balmazujvaros : Mezokovesd Zsory 17:30
3.08
3.35
2.10
1.60
1.29
1.25
+
2322 Soroksar : Puskas Akademia 17:30
6.00
5.60
1.30
2.90
1.06
1.07
+
2319 Bekescsaba : Kecskemeti 17:30
6.10
5.10
1.35
2.78
1.07
1.11
+
2318 Csakvar : Gyirmot 20:00
2.83
3.30
2.25
1.52
1.34
1.25
+
   BASCHET
INTERNATIONAL WORLD CHAMPIONSHIP
CodPartidaOra1X 21XX2Extra
1215 -4.5finland : Dominican Republic(151.5) 22:30
1.53
17.0
2.57
1.40
2.23
+
1217 +4.5australia : Lithuania(153.5) 18:30
2.57
17.0
1.53
2.23
1.40
+
1218 +23.5south Korea : Slovenia(150.5) 21:00          
+
1216 +1.5angola : Mexico(146.5) 14:31
2.07
16.0
1.80
1.83
1.62
+
1213 +6.5ukraine : Turkey(140.5) 16:00
3.30
17.0
1.35
2.76
1.25
+
1214 -42.5usa : New Zealand(180.5) 18:30          
+
   HANDBAL
AUSTRIA HLA
CodPartidaOra1X 21XX212
1879 +2.5ulz Schwaz : Alpha Hard(53.5) 20:00
3.15
8.50
1.50
2.30
1.27
1.02
DANEMARCA DAMEHANDBOLDLIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212
8843 Viborg Hk : Odense(51.5) 20:30
1.32
11.0
3.95
1.18
2.91
 
8842 +3.5aarhus : Kobenhavn H.b.(48.5) 20:30
2.85
9.20
1.55
2.18
1.33
1.00
SEHA LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212
2413 +6.5tatran Presov : Veszprem(59.5) 19:00
7.90
15.0
1.08
5.17
1.01
 
   HOCHEI
AMICALE CLUBURI
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2959 Hc Vita Hasten : Almtuna Is(0) 20:00
2.15
4.05
2.50
1.40
1.55
1.16
+
2952 Epinal : Ajoie(0) 20:00
2.85
4.20
1.95
1.70
1.33
1.16
+
2951 Pelicans : Jyp(0) 18:30
2.20
4.15
2.40
1.44
1.52
1.15
+
2950 Nitra : Olomouc(0) 18:00
2.20
4.15
2.40
1.44
1.52
1.15
+
2949 Buran Voronezh : Hk Ryazan(0) 18:00
1.50
4.70
4.30
1.14
2.25
1.11
+
2948 Neftjanik Almetjevsk : Dizel Penza(0) 17:30
2.10
4.15
2.60
1.39
1.60
1.16
+
2946 Thc Tver : Hk Lipetsk(0) 13:30
1.80
4.30
3.20
1.27
1.83
1.15
+
2908 Bad Nauheim : Bietigheim Steelers(0) 20:30
2.85
4.35
1.90
1.72
1.32
1.14
+
2945 Molot Perm : Toros Neftekamsk(0) 12:00
2.90
4.35
1.90
1.74
1.32
1.15
+
2907 Sparta Sarpsborg : Lorenskog(0) 19:30
2.15
4.40
2.45
1.44
1.57
1.15
+
2906 Stadion Litomerice : Most(0) 19:00
1.45
5.00
4.60
1.12
2.40
1.10
+
2900 Tps : Blues(0) 17:53
2.65
4.20
2.05
1.62
1.38
1.16
+
2896 Zilina : Trencin(0) 18:00
2.85
4.20
1.95
1.70
1.33
1.16
+
2905 Rebel Havlickuv Brod : Ceske Budejovice(0) 19:00
2.85
4.45
1.90
1.74
1.33
1.14
+
2901 Karlovy Vary : Plzen(0) 19:00
2.00
4.35
2.70
1.37
1.67
1.15
+
2904 Piestany : Dab Docler(0) 19:00
1.30
5.30
7.00
1.04
3.02
1.10
+
2903 Orli Znojmo : Mountfield Hk(0) 19:00
2.50
4.15
2.15
1.56
1.42
1.16
+
2898 Kladno : Chomutov(0) 19:00
2.20
4.15
2.45
1.44
1.54
1.16
+
2899 Mlada Boleslav : Litvinov(0) 18:30
2.25
4.15
2.40
1.46
1.52
1.16
+
2897 Dukla Jihlava : Horacky Fk Trebic(0) 18:30
1.70
4.40
3.50
1.23
1.95
1.14
+
RUSIA MHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1045 Ska-1946 : Sahalinskie Akuly(5.5) 18:00
1.21
7.20
8.00
1.04
3.79
1.05
+
1044 Kirovo-chepetsk : Junior Kurgan(5.5) 17:30
1.65
4.70
3.65
1.22
2.05
1.14
+
1042 Chaika Nizhny Nov. : Avto Yekaterinburg(5.5) 16:00
1.85
4.55
3.00
1.32
1.81
1.14
+
1040 Belye Medvedi : Kristall Berdsk(5.5) 16:00
1.50
4.75
4.65
1.14
2.35
1.13
+
1038 Serebryanye : Amurskie Tigry K.(5.5) 13:00
1.80
4.55
3.15
1.29
1.86
1.15
+
1043 S. Barsy Astana : Belye Tigry Orenburg(5.5) 16:00
1.30
5.60
6.80
1.06
3.07
1.09
+
1039 Stalnye Lisy : Kuznetskie Medvedi(5.5) 14:00
1.80
4.55
3.15
1.29
1.86
1.15
+
   BASEBALL
JAPONIA
CodPartidaOra1  2Extra
2234 +1.5saitama Seibu Lions : Chiba Lotte Marines(7.5) 12:00
1.65
 
2.10
+
2240 +1.5hanshin : Yokohama Dena Baystars(7.5) 12:00
1.60
 
2.20
+
2245 +1.5tokyo Yakult Swallows : Chunichi Dragons(8.5) 12:00
1.65
 
2.10
+
2248 +1.5yomiuri : Hiroshima Toyo Carp(7.5) 12:00
1.75
 
1.96
+
2232 +1.5hokkaido Nippon-ham Fighters : Tohoku Rakuten Golden Eagles(7.5) 12:00
1.60
 
2.20
+
2231 -1.5fukuoka Softbank Hawks : Orix Buffaloes(6.5) 12:00
1.80
 
1.90
+
   TENIS
CHALLENGER ALPHEN
CodPartidaOra1  2Extra
2571 K.coppejans : T.de Bakker 21:00
3.00
 
1.30
+
2557 T.lamasine : R.carballes Baena 16:45
2.20
 
1.55
+
2542 N.mektic : J.sels 13:45
1.10
 
5.15
+
2569 D.gimeno Traver : M.donati 15:50
1.15
 
4.30
+
2545 T.garanganga : L.giustino 13:00
2.75
 
1.35
+
2538 M.viola : D.munoz De La Nava 13:00
1.55
 
2.20
+
2547 Y.mertens : A.michon 13:00
2.20
 
1.55
+
CHALLENGER BRASOV
CodPartidaOra1  2Extra
2650 P.luncanu : V.cornea 15:20
1.28
 
3.10
+
2648 G.rufin : F.cipolla 13:25
1.35
 
2.75
+
2647 R.rodriguez Pace : C.buchanan 13:10
2.50
 
1.42
+
2601 V.rudnev : A.sikora 11:00
2.20
 
1.55
+
2649 M.bourgue : F.arguello 13:00
2.45
 
1.45
+
2599 L.grigelis : L.pouille 11:00
3.15
 
1.28
+
2598 G.melzer : M.jankovic 11:00
1.33
 
2.85
+
CHALLENGER GENOA
CodPartidaOra1  2Extra
2763 J.hajek : G.mager 22:00
1.25
 
3.30
+
2755 A.setkic : F.picco 14:30
1.55
 
2.20
+
2742 J.kubler : G.elias 12:30
2.60
 
1.40
+
2741 A.giannessi : G.andreozzi 12:30
2.20
 
1.55
+
2762 U.ignatik : F.volandri 16:40
2.10
 
1.60
+
2651 A.arnaboldi : A.bedene 12:30
2.75
 
1.35
+
CHALLENGER MEDELLIN
CodPartidaOra1  2Extra
2823 M.trungelliti : H.dellien 21:50
1.37
 
2.70
+
2821 D.novikov : G.mina 21:40
2.60
 
1.40
+
2818 C.salamanca Caicedo : J.spir 20:30
1.55
 
2.20
+
2770 M.cuevas : T.lipovsek Puches 20:20
1.50
 
2.30
+
2768 A.ghem : F.romboli 20:20
1.22
 
3.55
+
2766 T.turini : J.hernandez 19:00
2.10
 
1.60
+
2765 G.lama : K.king 19:00
1.35
 
2.75
+
2764 D.konstantinov : A.krajicek 19:00
6.70
 
1.05
+
CHALLENGER SHANGHAI
CodPartidaOra1  2Extra
1014 Y.bai : S.zhong 06:20
1.15
 
4.30
+
1007 J.duckworth : E.ymer 06:20
1.35
 
2.75
+
1013 W.zheng : T.fabbiano 05:00
5.20
 
1.10
+
1009 L.huang : Y.uchiyama 05:00
2.10
 
1.60
+
1004 D.wu : T.matsui 05:00
1.20
 
3.75
+
CHALLENGER ST. REMY
CodPartidaOra1  2Extra
2835 N.mahut : R.becker 19:00
1.22
 
3.55
+
2830 F.martin : F.serra 16:00
1.80
 
1.85
+
2833 M.vaisse : M.fischer 17:05
2.45
 
1.45
+
2829 J.ouanna : N.gombos 14:30
1.95
 
1.70
+
2828 F.veger : P.herbert(0) 14:00
3.55
 
1.22
+
2827 B.botzer : Y.marti 13:20
3.55
 
1.22
+
2824 H.moriya : V.millot 12:00
1.95
 
1.70
+
2825 K.kravchuk : R.bemelmans 12:00
2.30
 
1.50
+
US OPEN ATP
CodPartidaOra1  2Extra
8577 K.nishikori : M.raonic 03:15
2.05
 
1.72
+
8579 S.wawrinka : T.robredo 00:00
1.45
 
2.60
+
1001 M.cilic : G.simon 20:15
1.50
 
2.45
+
1003 T.berdych : D.thiem 21:45
1.25
 
3.65
+
1000 G.dimitrov : G.monfils 20:15
1.65
 
2.15
+
US OPEN ATP DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
1878 S.lipsky&r.ram : E.butorac&r.klaasen(0) 18:00
2.00
 
1.65
+
US OPEN WTA
CodPartidaOra1  2Extra
8580 A.krunic : V.azarenka 02:00
5.40
 
1.13
+
1205 B.bencic : S.peng 19:00
2.15
 
1.65
+
US OPEN WTA DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
2844 C.black&s.mirza : Z.diyas&xu Y F(0) 23:15
1.30
 
3.20
+
2836 M.hingis&f.pennetta : K.peschke&k.srebotnik(0) 22:00
1.55
 
2.30
+
1036 S.williams&v.williams : E.makarova&e.vesnina(0) 19:00
1.30
 
3.20
+
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei