Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

INFO | Cupe Europene

INFO | Romania Liga I

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu
 

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports
Oradea Str.Vasile Alecsandri, nr.10
Sector 3 Calea Vitan, nr. 58
Buzau str. Unirii, bloc E3
Sector 5 Zidarului,. Nr 4, parter, sector 5
Tirgu-Jiu Str. Victoriei, Bl. 194
Sector 3 Str. Prevederii, Nr. 13A, Bl. M1C
Sector 3 B-dul Liviu Rebreanu, Nr. 6A,Galeriile Titan,etaj 3, SPORTS BAR & BILLIARD
Moreni Str.Cpt.Pantea Ioan, nr.13A, parter, spatiul 2
Sector 4 Aleea Huedin, Nr. 3
Piatra Neamt Str. 1 Decembrie 1918, nr.02, Bl. 19, SC B, parter

vezi toate agentiile
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
AFRICA DE SUD PREMIER LEAGUE
8665 Mp Black Aces : Bay United 16:00 2.00 3.15 3.45 1.22 1.65 1.27
+
8664 Amazulu : University Of Pretoria 16:00 2.35 3.00 2.85 1.32 1.46 1.29
+
ANGLIA PREMIER LEAGUE
2686 Norwich : Liverpool 14:00 7.05 4.75 1.35 2.84 1.05 1.13
+
2685 Hull : Arsenal 16:05 4.00 3.50 1.80 1.87 1.19 1.24
+
2724 Everton : Manchester United 18:10 2.40 3.30 2.70 1.39 1.49 1.27
+
ARGENTINA CLAUSURA
1065 Colon : Belgrano 22:00 2.30 2.90 3.00 1.28 1.47 1.30
+
1067 Argentinos Jrs : Racing Club 23:00 2.20 3.10 3.00 1.29 1.52 1.27
+
1068 Arsenal Sarandi : Lanus 23:00 2.75 2.90 2.48 1.41 1.34 1.30
+
ARMENIA PREMIER LEAGUE
2285 Mika Fc : Pyunik Yerevan 15:00 2.10 3.25 3.05 1.28 1.57 1.24
+
2286 Alashkert : Ulisses Yerevan Fc 17:00 1.95 3.20 3.50 1.21 1.67 1.25
+
AUSTRIA BUNDESLIGA
6304 Grodig : Rapid Vienna 17:30 2.96 3.25 2.15 1.55 1.29 1.25
+
AZERBAIJAN PREMIER LEAGUE
5195 Fk Baku : Inter Baku 13:00 2.70 3.35 2.25 1.50 1.35 1.23
+
5198 Simurq : Karabakh Agdam 15:00 4.75 3.40 1.65
+
5199 Khazar Lankaran : Azal Baku 16:00 1.95 3.30 3.40
+
5197 Ravan Baku : Gabala 15:00 3.10 3.20 2.10 1.57 1.27 1.25
+
5196 Neftchi : Sumgayit 15:00 1.30 4.70 7.80 1.02 2.93 1.11
+
BELGIA 2E KLASSE
6356 Vise : Hoogstraten 16:00 2.75 3.30 2.25 1.50 1.34 1.24
+
6353 Peruwelz : Westerlo 16:00 2.90 3.45 2.10 1.58 1.31 1.22
+
6355 Tubize : St Truiden 16:00 2.58 3.35 2.35 1.46 1.38 1.23
+
6354 Royal Antwerp : Dessel Sport 16:00 1.56 3.75 4.95 1.10 2.13 1.19
+
6350 Geel : Boussu Dour Borinage 16:00 2.00 3.27 3.27 1.24 1.64 1.24
+
6349 Eupen : Fc Brussels 16:00 1.23 5.22 9.35 3.35 1.09
+
6348 Eendracht Aalst : White Star Woluwe 16:00 2.70 3.15 2.35 1.45 1.35 1.26
+
6352 Lommel : Virton 16:00 1.42 3.90 6.50 1.04 2.44 1.17
+
6351 Heist : Roeselare 16:00 2.20 3.20 2.90 1.30 1.52 1.25
+
BELGIA JUPILER LEAGUE
8997 Lokeren : Zulte Waregem 21:00 2.15 3.35 2.85 1.31 1.54 1.23
+
BOLIVIA LIGA PROFESIONAL CLAUSURA
2268 Nacional Potosi : Universitario Sucre 22:30 2.40 3.15 2.65 1.36 1.44 1.26
+
2264 Guabira : Real Potosi 22:30 1.75 3.50 3.90 1.17 1.84 1.21
+
2261 Sport Boys : Blooming 22:00 2.10 3.25 3.05 1.28 1.57 1.24
+
BRAZILIA SERIE A
5032 Sao Paulo Sp : Botafogo 22:00 1.88 3.40 3.55
+
5030 Atletico Pr : Gremio 22:00 2.60 3.10 2.50
+
5029 Atletico Mg : Corinthians 22:00 2.20 3.10 3.00 1.29 1.52 1.27
+
5031 Bahia Ba : Cruzeiro 22:00 2.50 3.10 2.70 1.38 1.44 1.30
+
CHILE PRIMERA DIVISION
1430 Colo Colo : Universidad Catolica 21:30 1.85 3.20 3.85 1.17 1.75 1.25
+
1436 Cobreloa : Antofagasta 22:00 1.70 3.40 4.40 1.13 1.92 1.23
+
CHINA SUPER LEAGUE
2050 Dalian Aerbing : Shanghai East Asia 10:30 2.35 3.20 2.65 1.35 1.45 1.25
+
2049 Changchun Yatai : Guangzhou R&f Fc 10:30 2.85 3.20 2.25 1.51 1.32 1.26
+
2052 Hangzhou : Harbin Yiteng 14:35 1.55 3.65 5.25 1.09 2.15 1.20
+
2051 Shanghai Shenxin : Jiangsu Sainty 12:30 3.30 3.10 2.05 1.60 1.23 1.26
+
COLUMBIA
5230 U. D. Popayan : Cucuta Deportivo 19:30 1.95 3.30 3.35 1.23 1.66 1.23
+
5231 Llaneros Fc : U. M. Santa Marta 23:00 1.80 3.30 3.95 1.16 1.80 1.24
+
5232 Deportes Quindio : Expreso Rojo 23:30 1.40 3.95 6.90 1.03 2.51 1.16
+
COLUMBIA LIGA POSTOBON
1538 Alianza Petrolera : Envigado 23:15 1.95 3.25 3.45 1.22 1.67 1.25
+
1541 Itagui Ditares : Once Caldas 23:15 2.00 3.15 3.40 1.22 1.64 1.26
+
1540 Independiente Medellin : Boyaca Chico 23:15 2.50 3.10 2.57 1.38 1.41 1.27
+
1539 Deportivo Cali : Deportivo La Equidad 23:15 2.20 3.10 2.99 1.29 1.52 1.27
+
COSTA RICA PREMIER DIVISION CLAUSURA
5233 Uruguay De Coronado : Puntarenas 22:30 1.80 3.40 3.80 1.18 1.79 1.22
+
DANEMARCA DIVIZIA 1
1439 Horsens : Ab Copenhagen 15:30 1.40 4.06 6.65 1.04 2.52 1.16
+
DANEMARCA SUPERLIGAEN
1248 Aalborg : Randers Fc 18:00 1.55 3.95 4.70 1.11 2.15 1.17
+
1247 Fc Vestsjaelland : Odense 16:00 2.84 3.00 2.35 1.46 1.32 1.29
+
ECUADOR SERIE A
7061 Olmedo : Manta Fc 21:00 2.00 3.30 3.25 1.25 1.64 1.24
+
FRANTA LIGUE 1
2960 Valenciennes : Nantes 18:00 2.05 3.10 3.55 1.23 1.65 1.30
+
2961 Marseille : Lille 22:00 2.25 3.03 3.15 1.29 1.54 1.31
+
2959 Reims : Sochaux 18:00 2.30 3.05 3.05 1.31 1.52 1.31
+
2952 Lorient : Montpellier 18:00 2.30 3.04 3.05 1.31 1.52 1.31
+
2950 Bastia : Ajaccio 18:00 1.75 3.39 4.45 1.15 1.92 1.26
+
2951 Bordeaux : Guingamp 18:00 2.05 3.10 3.55 1.23 1.65 1.30
+
2949 Monaco : Nice 15:00 1.40 4.20 7.30 1.05 2.67 1.17
+
GERMANIA 2ND BUNDESLIGA
4437 Paderborn : Greuther Furth 14:30 2.55 3.15 2.50 1.41 1.39 1.26
+
4436 Kaiserslautern : Fsv Frankfurt 14:30 1.40 4.20 6.30 1.05 2.52 1.15
+
4416 Aalen : Ingolstadt 14:30 2.80 3.05 2.35 1.46 1.33 1.28
+
GERMANIA 3RD LIGA
5690 Preussen Munster : Saarbrucken 15:00 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
GERMANIA BUNDESLIGA
2922 Stuttgart : Schalke 18:30 2.50 3.25 2.60 1.41 1.44 1.27
+
2920 Nurnberg : Bayer Leverkusen 16:30 4.50 3.40 1.75 1.94 1.16 1.26
+
GERMANIA OBERLIGA NOFV NORD
4133 Hansa Rostock Ii : Waltersdorf 1909 15:00 1.45 4.33 5.25 1.09 2.37 1.14
+
4134 Sv Altludersdorf : Malchower Sv 90 15:00 1.85 3.70 3.33 1.23 1.75 1.19
+
GERMANIA REGIONALLIGA BAVARIA
7019 Buchbach : Augsberg Am 18:00 2.35 3.25 2.65 1.36 1.46 1.25
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
8457 Zwickau : Cz Jena 14:30 2.45 3.15 2.60 1.38 1.42 1.26
+
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
8286 Hoffenheim Am : Wormatia Worms 15:00 1.80 3.45 3.80 1.18 1.81 1.22
+
GERMANIA REGIONALLIGA WEST
8434 Bayer Leverkusen Am : Uerdingen 15:00 1.65 3.50 4.50 1.12 1.97 1.21
+
8435 Siegen : Schalke Am 15:00 2.25 3.15 2.85 1.31 1.50 1.26
+
GUATEMALA LIGA NACIONAL
5239 Deportivo Malacateco : Marquense 22:00 1.65 3.45 4.60 1.12 1.97 1.21
+
5238 Coatepeque : Penarol Halcones 21:00 1.65 3.55 4.45 1.13 1.97 1.20
+
INTERNATIONAL AMICALE INTERNATIONALE U19
5430 Portugalia : Rusia 13:30 1.35 4.60 6.50 1.04 2.69 1.12
+
JAPONIA J2 LEAGUE
6291 Mito Hollyhock : Tokyo Verdy 12:00 2.20 2.99 3.10 1.27 1.52 1.29
+
6292 Fagiano Okayama : Giravanz Kitakyushu 13:00 2.25 3.00 3.00 1.29 1.50 1.29
+
LETONIA VIRSLIGA
5165 Skonto Riga : Fc Daugava 2 17:00 1.15 6.00 13.0 4.11 1.06
+
5164 Fk Jelgava : Ventspils 16:00 5.30 4.00 1.50 2.28 1.09 1.17
+
5162 Fk Liepaja : Daugava Riga 14:00 1.65 4.10 3.80 1.18 1.97 1.15
+
MAROC DIVIZIA 1
5454 Fus Rabat : Khouribga 20:30 1.65 3.30 4.90 1.10 1.97 1.23
+
5453 Kacm Marrakesh : Raja Casablanca 19:00 2.75 2.75 2.60 1.38 1.34 1.34
+
5452 Kac Kenitra : Moghreb Tetouan 18:00 3.05 2.75 2.40 1.45 1.28 1.34
+
MEXIC PRIMERA DIVISION
1257 Unam Pumas : Chivas 20:00 2.36 3.10 2.74 1.34 1.45 1.27
+
OLANDA KNVB BEKER
6309 Fc Zwolle : Ajax(n) 19:00 7.10 4.30 1.35 2.68 1.03 1.13
+
PARAGUAY PRIMERA DIVISION APERTURA
5289 Club Libertad : General Diaz 23:45 1.40 3.85 7.10 1.03 2.50 1.17
+
PERU
2055 Fbc Melgar : Universitario De Deportes 23:30 1.85 3.15 4.00 1.17 1.76 1.26
+
1984 Leon De Huanuco : Juan Aurich 21:00 2.30 3.10 2.82 1.32 1.48 1.27
+
PORTUGALIA PRIMERA LIGA
5624 Benfica : Olhanense 20:00 1.10 6.96 17.4 4.97 1.03
+
REPUBLICA CEHA FNL
7029 Viktoria Zizkov : Vlasim 11:15 1.50 3.66 5.85 1.06 2.25 1.19
+
7033 Slovan Varnsdorf : Loko Vltavin 18:00 1.40 3.91 7.10 1.03 2.52 1.17
+
7031 Mfk Karvina : Pardubice 18:00 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
7030 Hradec Kralove : Usti Nad Labem 18:00 1.60 3.59 4.80 1.11 2.05 1.20
+
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
4759 Dukla Prague : Sparta Prague 20:00 3.80 3.50 1.78 1.82 1.18 1.21
+
4758 Sigma Olomouc : Pribram 18:00 2.15 3.20 3.00 1.29 1.55 1.25
+
4757 Fk Teplice : Brno 18:00 1.45 3.75 6.50 1.05 2.38 1.19
+
ROMANIA LIGA I
1073 Dinamo Bucharest : Afc Astra Giurgiu 14:00 2.65 3.20 2.50 1.45 1.40 1.29
+
1074 Fc Botosani : Pandurii Tg.jiu 16:30 2.85 3.20 2.35 1.51 1.35 1.29
+
1075 Sageata Navodari : Petrolul Ploiesti 19:00 3.90 3.25 1.90 1.77 1.20 1.28
+
RUSIA FIRST DIVISION
8989 Gazovik Orenburg : Angusht Nazran 12:00 1.23 5.12 9.75 3.36 1.09
+
8993 Spartak Nalchik : Khimk Dzerzhinsk 17:30 2.00 3.07 3.50 1.21 1.64 1.27
+
8992 Shinnik Yaroslavl : Fc Ufa 16:00 2.65 3.15 2.40 1.44 1.36 1.26
+
8991 Petrotrest St Petersburg : Baltika Kaliningrad 15:00 2.71 3.15 2.35 1.46 1.35 1.26
+
8990 Torpedo Moscow : Rotor Volgograd 14:00 1.32 4.16 8.80 2.82 1.15
+
RUSIA PREMIER LEAGUE
6222 Kuban : Cska Moscow 17:30 4.10 3.25 1.80 1.81 1.16 1.25
+
6221 Dynamo Moscow : Fk Krasnodar 15:00 1.70 3.45 4.25 1.14 1.90 1.21
+
6220 Rubin Kazan : Spartak Moscow 12:30 2.50 3.05 2.60 1.37 1.40 1.27
+
SINGAPORE S.LEAGUE
5431 Harimau Muda B : Young Lions 15:45 2.45 3.30 2.50 1.41 1.42 1.24
+
SLOVACIA SUPERLIGA
6313 Zlate Moravce : Banska Bystrica 19:30 2.35 3.05 2.79 1.33 1.46 1.28
+
6312 Ruzomberok : Trnava 18:30 2.30 3.10 2.82 1.32 1.48 1.27
+
SPANIA LA LIGA
3005 Barcelona : Athletic Bilbao 22:00 1.27 5.50 8.20 1.03 3.29 1.10
+
3004 Sevilla : Granada Cf 20:00 1.40 4.21 7.15 1.05 2.65 1.17
+
3003 Rayo Vallecano : Real Betis 18:00 1.90 3.40 3.65 1.22 1.76 1.25
+
3002 Almeria : Celta Vigo 13:00 2.50 3.15 2.68 1.39 1.45 1.29
+
SPANIA LIGA ADELANTE
4861 Real Zaragoza : Jaen 19:15 1.90 3.10 3.85 1.18 1.72 1.27
+
4869 Alcorcon : Sabadell 22:00 1.70 3.40 4.35 1.13 1.91 1.22
+
4859 Sporting Gijon : Real Murcia 18:00 1.78 3.24 4.15 1.15 1.82 1.25
+
4860 Tenerife : Numancia 19:00 1.90 3.20 3.75 1.19 1.73 1.26
+
4858 Rec De Huelva : Alaves 18:00 2.05 3.09 3.35 1.23 1.61 1.27
+
4857 Mallorca : Deportivo La Coruna 13:00 2.20 3.00 3.10 1.27 1.52 1.29
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP I
8378 Zamora : Ourense 19:00 1.75 3.20 4.35 1.13 1.84 1.25
+
8372 Guijuelo : Fc Coruxo 19:00 1.60 3.40 5.20 1.09 2.06 1.22
+
8370 Racing Ferrol : Real Oviedo 18:00 1.95 3.10 3.60 1.20 1.67 1.26
+
8371 Cultural Leonesa : Logrones 19:00 2.00 2.95 3.65 1.19 1.63 1.29
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP II
8387 Toledo : Puerta Bonita 13:15 1.50 3.60 6.00 1.06 2.25 1.20
+
8385 Getafe B : Cd Laudio 13:00 2.00 3.10 3.45 1.22 1.63 1.27
+
8386 Las Palmas B : Leganes 13:00 2.05 3.05 3.35 1.23 1.60 1.27
+
8380 Atletico Madrid B : Huesca 13:00 3.30 3.10 2.05 1.60 1.23 1.26
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP III
8407 Lleida : Valencia B 20:00 1.70 3.25 4.60 1.12 1.90 1.24
+
8406 Levante B : Gimnastic 19:00 2.75 3.00 2.40 1.43 1.33 1.28
+
8405 Huracan Valencia : Alcoyano 18:30 2.65 3.00 2.50 1.41 1.36 1.29
+
8404 Sant Andreu : Atletico Baleares 13:00 3.20 3.00 2.15 1.55 1.25 1.29
+
8403 Llagostera : Reus 13:00 1.40 3.90 7.00 1.03 2.50 1.17
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP IV
8424 La Hoya Lorca : Almeria B 19:30 1.60 3.55 4.90 1.10 2.06 1.21
+
8425 Algeciras : Granada Cf B 20:00 1.65 3.55 4.50 1.13 1.98 1.21
+
8426 San Fernando : Cartagena 20:00 2.85 3.25 2.20 1.52 1.31 1.24
+
8423 Guadalajara : Arroyo Cp 19:00 1.40 3.80 7.50 1.02 2.52 1.18
+
8422 Cadiz : Sevilla Atletico 19:00 1.35 4.20 7.50 1.02 2.69 1.14
+
8421 Albacete : Melilla 13:00 1.30 4.50 8.10 2.89 1.12
+
SUEDIA ALLSVENSKAN
7199 Mjallby : Bk Hacken 18:30 3.30 3.10 2.05 1.60 1.23 1.26
+
7187 Kalmar : Gotenborg 16:00 2.80 3.15 2.30 1.48 1.33 1.26
+
7188 Aik Stockholm : Norrkoping 18:30 1.60 3.45 5.20 1.09 2.07 1.22
+
7186 Halmstad : Helsingborg 16:00 3.30 3.20 2.00 1.62 1.23 1.25
+
SUEDIA SUPERETTAN
6831 Osters : Sundsvall 19:15 1.85 3.30 3.75 1.19 1.76 1.24
+
6830 Assyriska : Degerfors 18:00 1.80 3.25 4.00 1.16 1.79 1.24
+
6829 Gais : Ljungskile 17:00 1.90 3.20 3.70 1.19 1.72 1.26
+
THAILANDA PREMIER LEAGUE
5457 Sisaket : Bangkok Glass 14:00 2.90 3.15 2.25 1.51 1.31 1.27
+
5458 Bangkok United : Ratchaburi 15:00 2.35 3.10 2.75 1.34 1.46 1.27
+
5459 Tot : Police United 15:00 2.80 3.15 2.30 1.48 1.33 1.26
+
5460 Army United : Ptt Rayong Fc 16:00 1.75 3.35 4.10 1.15 1.84 1.23
+
5456 Osotspa : Bec Tero Sasana 14:00 3.10 3.20 2.10 1.57 1.27 1.25
+
TURCIA FIRST LEAGUE
4144 Gaziantep Bb : Buyuksehir 13:30 4.80 3.75 1.60 2.11 1.12 1.20
+
4147 Trabzon Karadeniz : Kahramanmaras 13:30 1.30 4.50 8.90 2.99 1.13
+
4140 Ankaraspor : Mersin Idman Yurdu 13:30 1.80 3.40 3.80 1.18 1.79 1.22
+
4141 Balikesirspor : Manisaspor 13:30 1.65 3.65 4.30 1.14 1.97 1.19
+
4142 Boluspor : Tavsanli Linyitspor 13:30 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
4145 Samsunspor : Karsiyaka 13:30 1.55 3.60 5.20 1.08 2.13 1.19
+
4146 Sanliurfaspor : Adanaspor 13:30 2.85 3.00 2.35 1.46 1.32 1.29
+
4143 Bucaspor : Orduspor 13:30 4.70 3.70 1.60 2.07 1.12 1.19
+
4139 Adana Demirspor : Fethiyespor 13:30 2.20 3.30 2.85 1.32 1.53 1.24
+
TURCIA SUPER LEAGUE
5655 Caykur Rizespor : Konyaspor 13:30 2.35 3.15 2.87 1.35 1.50 1.29
+
5657 Besiktas : Fenerbahce 19:00 2.35 3.25 2.80 1.36 1.50 1.28
+
UCRAINA VYSCHA LIHA
9006 Chernomorets Odessa : Dnipro Dniprope 19:30 5.70 3.70 1.50 2.24 1.07 1.19
+
9005 Metalurg Zaporizhya : Metalist Kharkiv 17:00 4.95 4.14 1.50 2.25 1.10 1.15
+
9004 Dinamo Kiev : Vorskla Poltava 17:00 1.23 5.00 10.0 3.33 1.10
+
9003 Volyn Lutsk : Zorya Lugansk 15:00 2.20 3.05 3.05 1.28 1.52 1.28
+
9002 Tavriya Simferopol : Karpaty Lviv 14:00 2.75 3.10 2.35 1.46 1.34 1.27
+
UNGARIA NB I
6364 Mezokovesd Zsory : Diosgyor 19:30 3.10 3.10 2.15 1.55 1.27 1.27
+
6363 Honved : Ferencvaros 17:30 3.00 3.20 2.15 1.55 1.29 1.25
+
URUGUAY PRIMERA DIVISION CLAUSURA
1281 Rentistas : Montevideo Wanderers 21:30 3.20 3.35 2.00 1.64 1.25 1.23
+
1280 Miramar Misiones : Cerro 21:30 4.50 3.70 1.62 2.03 1.13 1.19
+
1279 Juventud Piedras : Liverpool Montevideo 21:30 2.62 3.20 2.40 1.44 1.37 1.25
+
1275 El Tanque Sisley : Defensor Sporting 21:30 2.42 3.30 2.54 1.40 1.44 1.24
+
VENEZUELA PRIMERA DIVISION
5327 Tachira : Anzoategui 23:30 1.95 3.20 3.50 1.21 1.67 1.25
+
5320 Dep. La Guaira : Zamora 23:30 3.80 3.25 1.85 1.75 1.18 1.24
+
CodPartidaOra1X 21XX2Extra
ANGLIA BBL
5474 -3.5manchester Giants : Mk Lions(180.5) 19:30 1.63 16.5 2.33 1.48 2.04
+
5473 -17.5glasgow Rocks : Guildford Heat(167.5) 19:00 1.01 25.0 14.0 8.97
+
5472 +2.5plymouth Raiders : Sheffield Sharks(155.5) 18:00 2.17 16.0 1.73 1.91 1.56
+
5471 -2.5durham Wildcats : Cheshire Jets(172.5) 18:00 1.73 16.0 2.17 1.56 1.91
+
AUSTRIA ABL PLAY OFF
4581 -1.5bk Dukes Klosterneuburg : Basketclubs Vienna(156.5) 21:00 1.80 16.0 2.07 1.62 1.83
+
4579 +1.5wbc Kraftwerk Wels : Swans Gmunden(153.5) 19:00 2.07 16.0 1.80 1.83 1.62
+
4577 -4.5oberwart Gunners : Okostadt Gussing Knights(157.5) 19:00 1.53 17.0 2.57 1.40 2.23
+
4554 +6.5bsc Furstenfeld : Kapfenberg Bulls(160.5) 19:00 3.30 17.0 1.35 2.76 1.25
+
FILIPINE PBA COMMISSIONER CUP
4442 +1.5alaska Aces : San Mig Coffee Mixers(170.5) 10:00 2.07 16.0 1.80 1.83 1.62
+
4464 -3.5rain Or Shine Elasto : Barangay Ginebra(184.5) 12:15 1.63 16.5 2.33 1.48 2.04
+
GERMANIA BBL
4609 -8.5alba Berlin : Artland Dragons(153.5) 21:15 1.20 18.0 4.65 1.13 3.70
+
INTERNATIONAL EUROLEAGUE PLAYOFF
1549 +7.5galatasaray Sk : Barcelona Regal(143.5) 20:00 4.05 18.0 1.25 3.31 1.17
+
REPUBLICA CEHA NBL PLAY OFF
5204 -17.5bk Prostejov : Bc Kolin(159.5) 19:00 1.01 25.0 14.0 8.97
+
SPANIA LEB ORO PROMOVARE PLAY OFF
4774 +4.5cb Clavijo : Ford Burgos(155.5) 20:00 2.57 17.0 1.53 2.23 1.40
+
4776 +1.5cb Penas Huesca : Leche Rio Breogan(141.5) 21:00 2.07 16.0 1.80 1.83 1.62
+
4773 -6.5bto. Oviedo : Leyma Basquet Coruna(150.5) 20:00 1.35 17.0 3.30 1.25 2.76
+
SPANIA LIGA ACB
1107 -13.5obradoiro Cab : Blancos De Rueda Valladolid(150.5) 21:00 1.06 22.0 9.00 1.01 6.39
+
1105 +7.5asefa Estudiantes : Valencia Basket(158.5) 19:00 4.05 18.0 1.25 3.31 1.17
+
1104 +4.5assignia Manresa : Cajasol Banca Civica(147.5) 13:30 2.57 17.0 1.53 2.23 1.40
+
1103 +5.5iberostar Tenerife : Caja Laboral Baskonia(163.5) 13:15 2.90 17.0 1.43 2.48 1.32
+
1102 -1.5cai Zaragoza : Unicaja Malaga(151.5) 13:15 1.80 16.0 2.07 1.62 1.83
+
SUA NBA PLAY OFF
8594 -9.5miami Heat : Charlotte Bobcats(187.5) 22:30 1.17 19.0 5.20 1.10 4.08
+
8593 -9.5san Antonio Spurs : Dallas Mavericks(205.5) 20:00 1.17 19.0 5.20 1.10 4.08
+
TURCIA TBL
4724 +4.5tofas Bursa : Anadolu Efes Istanbul(151.5) 16:00 2.57 17.0 1.53 2.23 1.40
+
4727 -27.5banvitspor : Olin Edirne(164.5) 16:00
+
CodPartidaOra1X 21XX212
CUPA EHF
2979 +1.5sporting Clube : Pick Szeged(55.5) 19:00 2.70 9.00 1.60 2.08 1.36 1.00
DANEMARCA DAMEHANDBOLDLIGAEN
6466 +2.5randers : Midtjylland(49.5) 18:10 3.00 9.50 1.50 2.28 1.30
GERMANIA BUNDESLIGA
2971 Fuchse Berlin : Gummersbach(53.5) 18:15 1.13 14.0 6.75 6.57
INTERNATIONAL CHALLENGE CUP
4177 Savehof : Azoty Pulawy(57.5) 19:00 1.20 13.0 5.00 1.10 3.61
LIGA CAMPIONILOR
2976 +2.5rhein Neckar Lowen : Barcelona Borges(57.5) 20:15 3.05 9.20 1.50 2.29 1.29 1.01
REPUBLICA CEHA 2 EXTRALIGA
8348 Hranice : Lovosice(51.5) 11:30 1.65 9.00 2.55 1.39 1.99 1.00
SPANIA ASOBAL
6676 Granollers : Ximenez Puente(50.5) 13:00 1.10 15.0 8.00 1.02 5.22
SUEDIA ELITESERIEN PLAYOFF
3478 Guif : Redbergslids(51.5) 17:00 1.17 11.5 6.25 1.06 4.05
3479 Kristianstad : Hammarby(50.5) 17:30 1.30 10.5 4.25 1.16 3.03
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
CAMPIONATUL MONDIAL U18
5207 Denmark : Usa(0) 18:30 23.0 17.0 1.01 9.78
+
5208 Slovakia : Canada(0) 16:00 11.0 8.70 1.13 4.86 1.00 1.02
+
INTERNATIONAL WORLD CHAMPIONSHIP
5137 Japan : Slovenia(5.5) 10:00 7.80 6.10 1.25 3.42 1.04 1.08
+
5138 South Korea : Hungary(5.5) 13:30 8.00 7.00 1.21 3.73 1.03 1.05
+
5057 Croatia : Great Britain(5.5) 13:00 5.55 5.90 1.35 2.86 1.10 1.09
+
5084 Lithuania : Netherlands(6.5) 20:00 2.50 4.90 2.05 1.66 1.45 1.13
+
5065 Romania : Poland(6.5) 16:30 23.0 16.5 1.01 9.61
+
REPUBLICA CEHA EXTRALIGA PLAY OUT
5206 Kladno : Olomouc(5.5) 19:10 1.55 4.50 4.30 1.21 2.06 1.15
+
5205 Mlada Boleslav : Chomutov(4.5) 19:10 1.95 4.30 2.90 1.34 1.73 1.17
+
RUSIA KHL PLAY OFF
4612 M Magnitogorsk : Lev Praha(5.5) 14:00 1.85 3.70 3.55 1.23 1.81 1.22
+
SUA NHL PLAY OFF
2082 New York Rangers : Philadelphia Flyers(5.5) 19:00 2.00 3.70 3.10 1.30 1.69 1.22
+
4620 Boston Bruins : Detroit Red Wings(5.5) 22:00 1.70 4.05 3.90 1.20 1.99 1.18
+
CodPartidaOra1  2Extra
MLB
5427 -1.5san Diego Padres : San Francisco Giants(6.5) 23:10 1.80   1.90
+
5425 -1.5colorado Rockies : Philadelphia Phillies(9.5) 23:10 1.60   2.20
+
5426 -1.5l A Dodgers : Arizona Diamondbacks(7.5) 23:10 1.60   2.20
+
5413 -1.5tampa Bay Rays : New York Yankees(8.5) 20:40 1.70   2.03
+
5414 -1.5kansas City Royals : Minnesota Twins(7.5) 21:10 1.45   2.55
+
5415 +1.5chicago Cubs : Cincinnati Reds(8.5) 21:20 1.96   1.75
+
5423 -1.5texas Rangers : Chicago White Sox(9.5) 22:05 1.50   2.42
+
5424 -1.5oakland Athletics : Houston Astros(7.5) 23:05 1.40   2.72
+
5411 -1.5washington Nationals : St Louis Cardinals(6.5) 20:35 1.65   2.10
+
5404 -1.5new York Mets : Atlanta Braves(7.5) 20:10 1.90   1.80
+
5405 -1.5pittsburgh Pirates : Milwaukee Brewers(6.5) 20:35 1.70   2.03
+
5403 +1.5miami Marlins : Seattle Mariners(8.5) 20:10 1.90   1.80
+
5401 -1.5cleveland Indians : Toronto Blue Jays(8.5) 20:05 1.90   1.80
+
5402 -1.5detroit Tigers : L A Angels(8.5) 20:08 1.60   2.20
+
CodPartidaOra1  2Extra
BARCELONA CALIFICARI ATP
5213 A.kuznetsov : L.giustino 15:45 1.30   3.02
+
5210 E.donskoy : M.viola 13:15 1.35   2.75
+
5211 S.robert : A.beck 13:15 1.70   1.95
+
5212 D.thiem : M.fucsovics 13:45 1.22   3.55
+
5214 J.huta Galung : M.ilhan 15:15 1.60   2.10
+
5215 M.lopez : J.checa Calvo 15:35 1.35   2.76
+
BUCURESTI CALIFICARI ATP
3458 P.riba : A.patrui(0) 10:30 1.01   9.00
+
3423 A.ungur : M.bachinger 10:00 1.28   3.10
+
3456 J.mertl : S.vagnozzi 11:00 1.75   1.90
+
3459 T.grozdanov : A.vatutin 13:10 2.35   1.48
+
3429 O.rochus : B.trinker 13:10 1.45   2.44
+
3455 A.apostol : R.berankis(0) 12:50 9.00   1.01
+
3454 P.mathieu : A.szekely(0) 12:20 1.01   9.00
+
CHALLENGER SANTIAGO CHILE
5216 J.duckworth : T.de Bakker 18:00 2.42   1.45
+
CHALLENGER SAO PAULO BRAZILIA
5228 B.rola : R.dutra Silva 17:00 1.60   2.10
+
CUPA FEDERATIILOR
5451 M.keys : C.garcia 22:30 1.70   1.95
+
5450 A.wozniak : K.kucova 21:30 1.50   2.30
+
5449 S.stephens : A.cornet 21:00 2.20   1.55
+
5447 E.bouchard : J.cepelova 20:00 1.35   2.76
+
5249 K.bertens : K.nara 13:00 2.00   1.65
+
5251 S.soler Espinosa : U.radwanska 13:45 1.70   1.95
+
5250 S.cirstea : B.jovanovski 14:15 1.42   2.50
+
5254 S.arvidsson : N.lertcheewakarn 14:30 1.10   5.20
+
5253 E.vesnina : M.irigoyen 14:40 1.22   3.55
+
5252 A.rus : M.doi 16:25 1.60   2.10
+
5255 T.pereira : B.bencic 19:00 3.02   1.30
+
5256 P.goncalves : T.bacsinszky 20:30 2.90   1.32
+
5244 J.larsson : L.kumkhum 13:00 1.40   2.60
+
5243 E.makarova : P.ormaechea 13:00 1.33   2.85
+
5203 L.safarova : C.giorgi 14:45 1.45   2.43
+
5202 P.kvitova : S.errani 13:00 1.20   3.75
+
KUALA LUMPUR WTA
5167 D.cibulkova : D.vekic 13:55 1.17   4.60
+
KUALA LUMPUR WTA DUBLU
5201 T.babos&chan H C : Chan Y J&s.zheng(0) 12:30 1.70   2.02
+
MARRAKECH MAROC CALIFICARI WTA
5317 Y.bonaventure : M.koehler 15:45 1.84   1.80
+
5319 S.foretz Gacon : L.arrubarrena Vecino 16:55 3.30   1.25
+
5318 M.georges : C.sibille 17:50 2.14   1.58
+
5315 D.seguel : A.parra Santonja 14:55 2.10   1.60
+
5316 G.sanesi : R.voracova 14:25 2.76   1.35
+
5296 S.zaniewska : B.garcia Vidagany 13:00 2.15   1.57
+
5292 M.zanevska : M.gasparyan 13:00 1.23   3.45
+
5291 K.piter : A.grymalska 13:00 1.30   3.00
+
MONTE CARLO MONACO ATP DUBLU
5200 B.bryan&m.bryan : I.dodig&m.melo(0) 13:30 1.25   3.55
+
MONTECARLO MONACO ATP
5166 S.wawrinka : R.federer 16:00 2.20   1.65
+
STUTTGART CALIFICARI WTA
5331 A.beck : E.birnerova 14:00 1.08   5.70
+
5332 K.vankova : A.friedsam 14:20 4.80   1.12
+
5359 A.lottner : M.barthel 15:55 2.90   1.32
+
5360 A.tomljanovic : S.vickery 16:45 1.09   5.45
+
5362 T.pironkova : G.barbieri 17:00 1.35   2.75
+
5361 A.zaja : J.konta 18:15 2.65   1.38
+
 
 
Contactati-ne!
Tel: 0213001000
Fax: 0372300008

© Stanleybet Romania.

Toate drepturile rezervate.
Powered by Stanleybet

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL
Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei