Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Drobeta Turnu-Severin
Bd. Mihai Viteazu, nr 18, bl. M10
Craiova
Bd. Dacia nr 108, bl. M8
Reghin
Str. Iernuteni, nr. 2-8
Sector 5
Str.Barca, nr.16,bloc M160
Brasov
Str. Al.Vlahuta, nr. 10
Viseu De Sus
Str.22 Decembrie, nr. 10
Sector 6
B-dul Timisoara, nr 47, sector 6, interior Casino Novosat
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2

vezi toate agentiile

Oferta de pariere

    Alege un sport
    Alege un campionat

   FOTBAL
ANGLIA CUPA LIGII
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6786 Fulham : Doncaster 22:00
1.80
3.34
4.05
1.17
1.83
1.25
+
6785 Swansea : Everton 21:45
2.10
3.10
3.30
1.25
1.60
1.28
+
6784 Sunderland : Stoke 21:45
2.35
3.10
2.83
1.34
1.48
1.28
+
6783 Shrewsbury : Norwich 21:45
4.05
3.34
1.80
1.83
1.17
1.25
+
6782 Milton Keynes Dons : Bradford 21:45
1.78
3.35
4.15
1.16
1.85
1.25
+
6781 Liverpool : Middlesbrough 21:45
1.45
4.30
5.50
1.08
2.41
1.15
+
6780 Leyton Orient : Sheffield United 21:45
2.30
3.10
2.90
1.32
1.50
1.28
+
6779 Derby : Reading 21:45
1.70
3.40
4.55
1.13
1.95
1.24
+
6778 Cardiff : Bournemouth 21:45
2.64
3.10
2.50
1.43
1.38
1.28
+
6776 Arsenal : Southampton 21:45
1.82
3.25
4.10
1.17
1.81
1.26
+
ANGLIA FOOTBALL LEAGUE TROPHY
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6871 Newport County : Swindon 21:45
2.83
3.30
2.25
1.52
1.34
1.25
+
ANGLIA ISTHMIAN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2865 Margate : Maidstone United 21:45
1.90
3.75
3.24
1.26
1.74
1.20
+
2868 Witham Town : East Thurrock 21:45
2.40
3.60
2.46
1.44
1.46
1.21
+
2867 Tonbridge : Leiston 21:45
2.40
3.60
2.46
1.44
1.46
1.21
+
2866 Metropolitan Police : Bognor Regis Town 21:45
2.60
3.55
2.30
1.50
1.40
1.22
+
2852 Harrow Borough : Afc Hornchurch 21:45
2.30
3.60
2.57
1.40
1.50
1.21
+
2844 Dulwich Hamlet : Wingate & Finchley 21:45
1.80
3.63
3.70
1.20
1.83
1.21
+
2847 Hampton & Richmond : Enfield 21:45
1.90
3.80
3.20
1.27
1.74
1.19
+
ANGLIA SOUTHERN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5215 Truro City : Frome Town 21:45
1.40
5.12
5.25
1.10
2.59
1.11
+
ARGENTINA NACIONAL B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1128 Cd Santamarina Tandil : Atletico Patronato Parana 02:30
2.40
2.95
2.90
1.32
1.46
1.31
+
1098 Douglas Haig : Cd Guarani A.f. 02:00
1.75
3.27
4.45
1.14
1.88
1.26
+
ARGENTINA PRIMERA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5024 Defensa Y Justicia : San Lorenzo 00:10
2.40
3.00
2.85
1.33
1.46
1.30
+
5031 Racing Club : Newell S 02:30
2.50
2.90
2.80
1.34
1.42
1.32
+
ARGENTINA PRIMERA B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1667 Almagro : Club Atletico Los Andes 03:05
2.70
2.85
2.55
1.39
1.35
1.31
+
AUSTRALIA FFA CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3941 Sydney United : Sydney 12:30
9.75
8.00
1.13
4.39
 
1.01
+
3930 St Albans Saints : Perth 12:30
12.1
7.49
1.13
4.63
 
1.03
+
3928 Palm Beach Sharks : South Springvale Sc 12:30
1.25
5.94
7.55
1.03
3.32
1.07
+
3926 Adelaide : Brisbane 12:30
2.69
3.20
2.40
1.46
1.37
1.27
+
AUSTRIA OFB STIEGL CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1242 Austria Salzburg : Sturm Graz 21:30
5.40
4.00
1.50
2.30
1.09
1.17
+
1241 Vorwarts Steyr : Grodig 20:00
5.20
4.10
1.50
2.29
1.10
1.16
+
1240 Sv Lafnitz : Hartberg 20:00
3.25
3.40
2.00
1.66
1.26
1.24
+
1239 St Johann : St Polten 20:00
3.75
3.60
1.80
1.84
1.20
1.22
+
1153 Ritzing : Horn 20:00
2.90
3.30
2.20
1.54
1.32
1.25
+
1143 Atsv Wolfsburg : Wacker Innsbruck 20:00
5.50
4.30
1.45
2.41
1.08
1.15
+
1144 Neusiedl : Kapfenberg 20:00
2.85
3.35
2.20
1.54
1.33
1.24
+
1142 Sv Grun Weiss Micheldorf : Mattersburg 19:30
10.0
6.50
1.18
3.94
 
1.06
+
1145 Ried : Wolfsberger Ac 20:00
3.00
3.30
2.15
1.57
1.30
1.25
+
1133 Kufstein : Team Vienna 19:00
4.00
3.40
1.80
1.84
1.18
1.24
+
AUSTRIA REGIONALLIGA EAST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5633 Admira Wacker Ii : Sollenau 20:00
3.40
3.39
1.95
1.70
1.24
1.24
+
BRAZILIA SERIE C
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4077 Fortaleza : Treze 02:30
1.50
3.60
6.00
1.06
2.25
1.20
+
COLUMBIA TORNEO POSTOBON 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4064 Deportes Quindio : Atletico Bucaramanga 02:00
1.85
3.30
3.85
1.19
1.78
1.25
+
4065 Barranquilla Fc : America De Cali 04:00
4.20
3.40
1.75
1.88
1.16
1.24
+
CROATIA HR NOGOMETNI CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7480 Bijelo Brdo : Lokomotiva Zagreb 16:30
10.5
6.63
1.17
4.06
 
1.05
+
DANEMARCA LANDSPOKAL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7516 Aarhus Gf : Hobro 20:00
1.85
3.48
3.65
1.21
1.78
1.23
+
7515 Svendborg : Kjellerup 17:30
1.70
4.15
3.67
1.21
1.95
1.16
+
7511 Herlev : B93 Kopenhagen 17:30
3.46
4.15
1.75
1.89
1.23
1.16
+
7510 Greve : Nykobing Fc 17:30
2.96
3.80
2.00
1.66
1.31
1.19
+
7508 Brabrand : Horsens 17:30
9.35
6.24
1.20
3.74
 
1.06
+
ELVETIA SUPER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6767 Basel : Vaduz 20:45
1.30
4.80
8.00
1.02
3.00
1.12
+
6768 Thun : Luzern 20:45
2.05
3.20
3.30
1.25
1.62
1.26
+
FINLANDA KAKKONEN ETELAINEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7587 Klubi 04 : Bk 46 18:30
2.25
4.05
2.44
1.45
1.52
1.17
+
FRANTA LIGUE 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2403 Rennes : Toulouse 22:00
2.25
3.20
3.10
1.32
1.57
1.30
+
2402 Reims : Marseille 20:00
4.15
3.20
1.90
1.81
1.19
1.30
+
FRANTA LIGUE 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8876 Sochaux : Brest 21:55
2.10
3.02
3.40
1.24
1.60
1.30
+
8327 Ac Arles : Stade Lavallois 21:55
2.25
3.04
3.05
1.29
1.52
1.29
+
8856 Dijon : Creteil 21:55
1.72
3.39
4.45
1.14
1.92
1.24
+
8874 Nimes Olympique : Chateauroux 21:55
1.82
3.10
4.35
1.15
1.81
1.28
+
8877 Troyes : Niort 21:55
1.90
3.21
3.80
1.19
1.74
1.27
+
8875 Orleans : Ajaccio Gfco 21:55
2.00
3.15
3.50
1.22
1.66
1.27
+
8857 Nancy : Tours 21:55
1.90
3.11
3.95
1.18
1.74
1.28
+
8696 Angers Sco : Auxerre 21:55
2.00
3.06
3.65
1.21
1.66
1.29
+
8328 Ajaccio : Le Havre 21:55
2.25
2.95
3.15
1.28
1.52
1.31
+
GERMANIA 2ND BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1009 St Pauli : E. Braunschweig 18:30
2.40
3.30
2.62
1.39
1.46
1.25
+
1008 Sandhausen : 1860 Munich 18:30
2.45
3.20
2.63
1.39
1.44
1.27
+
1007 Ingolstadt : Aue 18:30
1.40
4.10
7.00
1.04
2.59
1.17
+
1005 Greuther Furth : Aalen 18:30
1.50
3.84
5.75
1.08
2.30
1.19
+
GERMANIA 3RD LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2588 Mainz Am : Preussen Munster 20:00
3.10
3.20
2.15
1.57
1.29
1.27
+
2599 Osnabruck : Wehen 20:00
2.05
3.23
3.30
1.25
1.63
1.26
+
2600 Stuttgart Kickers : Unterhaching 20:00
1.65
3.50
4.85
1.12
2.03
1.23
+
2587 Chemnitzer : Energie Cottbus 20:00
1.95
3.20
3.65
1.21
1.71
1.27
+
GERMANIA BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6863 Hoffenheim : Freiburg 21:00
1.65
3.77
4.75
1.15
2.10
1.22
+
6864 Werder Bremen : Schalke 21:00
2.76
3.40
2.35
1.52
1.39
1.27
+
6858 Eintracht Frankfurt : Mainz 21:00
2.40
3.30
2.77
1.39
1.51
1.29
+
6855 Bayern Munich : Paderborn 21:00
1.13
7.70
15.0
 
5.09
1.05
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORD
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5232 Eintracht Brauschweig Ii : Hannover Am 17:30
2.70
3.10
2.45
1.44
1.37
1.28
+
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5440 Offenbacher Kickers : Homburg 20:00
1.75
3.54
4.05
1.17
1.89
1.22
+
GERMANIA REGIONALLIGA WEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5451 Sportfreunde Lotte : Kray 20:30
1.55
3.96
4.95
1.11
2.20
1.18
+
5453 Wattenscheid : Sc Verl 20:30
3.15
3.25
2.10
1.60
1.28
1.26
+
5449 Aachen : Bochum Am 20:30
1.60
3.87
4.60
1.13
2.10
1.19
+
5452 Uerdingen : Siegen 20:30
1.90
3.36
3.60
1.21
1.74
1.24
+
5450 Rw Essen : Viktoria Koln 20:30
3.30
3.35
2.00
1.66
1.25
1.25
+
5447 Sc Wiedenbruck 2000 : Rw Oberhausen 20:00
2.75
3.30
2.30
1.50
1.36
1.25
+
IRLANDA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5202 Bohemians : Shamrock Rovers 21:45
3.26
3.26
2.05
1.63
1.26
1.26
+
ISLANDA PEPSI DEILDIN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8084 Fjolnir : Stjarnan 19:30
3.35
3.30
2.00
1.66
1.25
1.25
+
ITALIA SERIE A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2167 Empoli : Milan 21:45
4.00
3.45
1.85
1.85
1.20
1.26
+
ITALIA SERIE B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2259 Brescia : Lanciano 21:30
2.10
2.91
3.55
1.22
1.60
1.32
+
2281 Ternana : Bologna 21:30
2.65
2.85
2.69
1.37
1.38
1.33
+
2261 Crotone : Catania 21:30
2.87
2.90
2.45
1.44
1.33
1.32
+
2308 Vicenza : Bari 21:30
3.40
2.92
2.15
1.57
1.24
1.32
+
2307 Trapani : Virtus Entella 21:30
1.90
3.08
4.00
1.18
1.74
1.29
+
2271 Livorno : Varese 21:30
1.95
2.94
4.05
1.17
1.70
1.32
+
2264 Frosinone : Avellino 21:30
2.40
2.81
3.05
1.29
1.46
1.34
+
2274 Pescara : Latina 21:30
2.40
2.85
3.00
1.30
1.46
1.33
+
2260 Cittadella : Pro Vercelli 21:30
2.10
2.91
3.55
1.22
1.60
1.32
+
2273 Modena : Perugia 21:30
2.55
2.85
2.80
1.35
1.41
1.33
+
JAPONIA J LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1537 Vegalta Sendai : Kashima Antlers 08:00
3.40
3.25
2.00
1.66
1.24
1.26
+
1571 Yokohama Marinos : Sanfrecce Hiroshima 09:00
2.20
3.04
3.15
1.28
1.55
1.30
+
1593 Cerezo Osaka : Nagoya Grampus 13:00
2.25
3.15
2.95
1.31
1.52
1.28
+
1590 Kofu : Vissel Kobe 12:00
2.40
3.10
2.75
1.35
1.46
1.28
+
1664 Kashiwa Reysol : Sagan Tosu 13:00
2.30
3.15
2.86
1.33
1.50
1.27
+
1588 Omiya Ardija : Kawasaki Frontale 09:30
3.80
3.53
1.80
1.83
1.19
1.22
+
1569 Fc Tokyo : Tokushima Vortis 09:00
1.25
5.08
9.60
 
3.32
1.11
+
1568 Albirex Niigata : Urawa Red Diamonds 08:30
3.80
3.21
1.90
1.74
1.19
1.27
+
1449 Shimizu S Pulse : Gamba Osaka 08:00
4.55
3.40
1.70
1.95
1.13
1.24
+
JAPONIA J2 LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2816 Tochigi Sc : Montedio Yamagata 07:00
3.40
3.25
2.00
1.66
1.24
1.26
+
2823 Yokohama Fc : Oita Trinita 07:00
2.30
3.15
2.85
1.33
1.50
1.27
+
2825 Ehime Fc : Jef United 08:00
3.25
3.25
2.05
1.63
1.26
1.26
+
2830 Kyoto Ps : Shonan Bellmare 12:00
3.30
3.35
2.00
1.66
1.25
1.25
+
2828 Mito Hollyhock : Jubilo Iwata 10:00
3.00
3.20
2.20
1.55
1.30
1.27
+
2829 Giravanz Kitakyushu : Matsumoto Yamaga 12:00
3.15
3.25
2.10
1.60
1.28
1.26
+
2812 Fc Gifu : Roasso Kumamoto 07:00
2.50
3.20
2.55
1.40
1.42
1.26
+
2827 Kamatamare Sanuki : V Varen Nagasaki 10:00
3.90
3.30
1.85
1.79
1.19
1.25
+
2815 Kataller Toyama : Thespa Kusatsu 07:00
2.70
3.15
2.40
1.45
1.36
1.27
+
2808 Avispa Fukuoka : Tokyo Verdy 06:30
2.10
3.20
3.20
1.27
1.60
1.27
+
2810 Consadole Sapporo : Fagiano Okayama 07:00
2.30
3.10
2.90
1.32
1.50
1.28
+
OLANDA KNVB BEKER
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5537 Roda : Heerenveen 21:45
3.77
3.77
1.75
1.89
1.20
1.20
+
5536 Vvv Venlo : Eindhoven 21:00
2.75
3.30
2.30
1.44
1.41
1.25
+
5532 Kozakken Boys : Zsv Sportlust 46 21:00
1.15
6.78
12.0
 
4.33
1.05
+
5530 Flevo Boys : Dos 37 21:00
1.35
4.52
7.20
1.04
2.78
1.14
+
5531 Hardenberg : Rkc Waalwijk 21:00
3.52
3.85
1.80
1.84
1.23
1.19
+
5529 Excelsior Maassluis : Emmen 21:00
10.8
6.21
1.18
3.94
 
1.06
+
5528 Deltasport : Willem 21:00
20.2
11.1
1.04
7.16
   
+
5527 Almere : Den Haag 21:00
4.45
3.46
1.70
1.95
1.14
1.23
+
5526 Ajax Amateurs : Nec Nijmegen 21:00
11.5
6.29
1.17
4.07
 
1.06
+
5524 Vvsb : Vitesse 18:00
10.8
6.21
1.18
3.94
 
1.06
+
5525 Spakenburg : Nac Breda 19:30
9.35
6.24
1.20
3.74
 
1.06
+
5522 Rijnsburgse Boys : Sparta Rotterdam 18:00
9.35
6.24
1.20
3.74
 
1.06
+
5523 Scheveningen : Lisse 18:00
1.90
3.80
3.22
1.27
1.74
1.19
+
5519 Capelle : Volendam 18:00
5.95
4.11
1.45
2.43
1.07
1.17
+
5533 Ons Sneek : Dordrecht 21:00
9.95
5.54
1.22
3.56
 
1.09
+
POLONIA PUCHAR POLSKI
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6752 Pulawy : Piast Gliwice 20:00
5.75
3.84
1.50
2.30
1.08
1.19
+
6753 Widzew Lodz : Slask Wroclaw 21:00
4.05
3.53
1.75
1.89
1.17
1.22
+
6750 Gornik Zabrze : Korona Kielce 19:00
1.65
3.54
4.70
1.13
2.02
1.22
+
REPUBLICA CEHA CUPA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6539 Viktoria Zizkov : Mlada Boleslav 17:30
3.20
3.45
2.00
1.66
1.27
1.23
+
6540 Jablonec : Bohemians 1905 18:00
1.53
3.90
5.25
1.10
2.24
1.18
+
ROMANIA CUPA ROMANIEI
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7327 Suceava : Gaz Metan Medias 16:00
3.60
3.36
1.90
1.74
1.21
1.24
+
7326 Csm Ramnicu Valcea : Csm Studentesc Iasi 16:00
2.83
3.30
2.25
1.52
1.34
1.25
+
7324 Cf Braila : Otelul Galati 16:00
2.83
3.30
2.25
1.52
1.34
1.25
+
7325 Cs Soimii Pancota : Pandurii Tg.jiu 16:00
5.10
4.18
1.50
2.30
1.10
1.16
+
7328 Fcm Targu Mures : Concordia 18:30
1.65
3.63
4.55
1.13
2.02
1.21
+
7329 Rapid Bucuresti : Fc Botosani 20:30
2.75
3.35
2.45
1.51
1.42
1.30
+
RUSIA 2ND DIVISION EST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5459 Dynamo Barnaul : Baikal Irkutsk 13:30
2.45
3.00
2.78
1.35
1.44
1.30
+
5460 Metallurg Kuzbas Novokuznetsk : Fc Chita 14:00
1.75
3.53
4.05
1.17
1.89
1.22
+
5458 S 2 Novosibirsk : Tom Tomsk 2 12:00
2.25
3.05
3.05
1.29
1.52
1.29
+
RUSIA 2ND DIVISION VEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6875 Pskov 747 : Domodedovo 16:30
1.70
3.44
4.50
1.14
1.95
1.23
+
6856 Fk Kolomna : Solaris 16:00
1.80
3.53
3.80
1.19
1.83
1.22
+
6862 Volga Tver : Tekstilshchik 16:00
3.30
3.35
2.00
1.66
1.25
1.25
+
6857 Spartak 2 : Znamya Truda 16:00
1.25
5.68
8.05
1.02
3.33
1.08
+
6879 Strogino : Zenit St Petersburg Ii 18:00
2.45
3.20
2.63
1.39
1.44
1.27
+
6878 Khimki : Torpedo Vladimir 18:00
1.70
3.47
4.45
1.14
1.95
1.23
+
6877 Dnepr Smolensk : Saturn 17:30
2.45
3.20
2.63
1.39
1.44
1.27
+
6876 Fk Dolgoprudny : Spartak Kostroma 17:00
1.40
4.62
5.90
1.07
2.59
1.13
+
RUSIA CUPA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6880 Smena Komsomolsk : Spartak Moscow 08:00
9.90
6.03
1.20
3.75
 
1.07
+
SCOTIA DIVIZIA 3
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6112 Clyde : Montrose 21:45
2.15
3.45
2.90
1.32
1.58
1.23
+
SCOTIA LEAGUE CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6894 Ross County : Hibernian 21:45
2.05
3.30
3.22
1.26
1.63
1.25
+
6874 Kilmarnock : St Johnstone 21:45
2.35
3.25
2.72
1.36
1.48
1.26
+
6893 Partick Thistle : St Mirren 21:45
2.25
3.25
2.86
1.33
1.52
1.26
+
6873 Falkirk : Rangers 21:45
5.20
3.68
1.57
2.15
1.10
1.21
+
6872 Aberdeen : Livingston 21:45
1.35
4.31
7.85
1.03
2.78
1.15
+
SINGAPORE CUPA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6113 Home United : Brunei Dpmm 14:30
2.15
3.35
2.95
1.31
1.57
1.24
+
SPANIA LA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3000 Real Madrid : Elche 21:00
1.06
11.0
22.0
 
7.33
1.01
+
3001 Celta Vigo : Deportivo La Coruna 23:00
1.57
3.60
6.45
1.09
2.31
1.26
+
SUEDIA SUPERETTAN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7501 Landskrona : Jonkopings Sodra 20:00
3.30
3.30
2.03
1.65
1.26
1.26
+
7502 Sirius : Osters 20:00
1.85
3.36
3.80
1.19
1.78
1.24
+
TARA GALILOR LEAGUE CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7337 The New Saints : Penybont 21:30
1.13
7.73
11.6
 
4.64
1.03
+
7335 Bala Town : Llandudno Town 21:30
1.50
4.02
5.40
1.09
2.30
1.17
+
7336 Prestatyn : Bangor City 21:30
2.40
3.40
2.56
1.41
1.46
1.24
+
UNGARIA MAGYAR KUPA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6841 Szigetszentmiklos : Videoton 16:00
10.8
6.51
1.17
4.06
 
1.06
+
6765 Kazincbaricika Bsc : Csakvar 16:00
2.94
3.65
2.05
1.63
1.31
1.21
+
6836 Nagyatad : Szolnoki 16:00
4.39
4.39
1.55
2.19
1.15
1.15
+
6766 Kozarmisleny : Pecs 16:00
6.90
5.04
1.32
2.91
1.05
1.11
+
6764 Bkv Elore : Honved 16:00
6.65
5.03
1.33
2.86
1.05
1.11
+
   TENIS
CHALLENGE ORLEANS FRANCE
CodPartidaOra1  2Extra
3054 M.fischer : M.lammer 16:00
1.40
 
2.60
+
3052 G.barrere : K.de Schepper 14:40
4.30
 
1.15
+
3053 J.vesely : A.sitak 13:20
1.15
 
4.30
+
3049 A.kudryavtsev : L.lokoli 12:00
1.28
 
3.15
+
3050 D.guez : I.bozoljac 21:40
2.45
 
1.45
+
3051 D.matsukevitch : D.brown 20:20
3.30
 
1.25
+
3057 P.mathieu : A.pavic 19:00
1.27
 
3.20
+
CHALLENGER KENITRA MAROC
CodPartidaOra1  2Extra
3045 J.samper Montana : E.lopez Perez 13:00
1.64
 
2.05
+
3047 M.viola : R.machado 15:40
1.35
 
2.80
+
3044 I.cervantes Huegun : L.ouahab 15:40
1.35
 
2.75
+
3043 H.laaksonen : L.pouille 14:20
3.00
 
1.30
+
3042 A.karatsev : M.bourgue 13:00
1.90
 
1.75
+
3048 Y.reuter : D.gimeno Traver 13:00
3.55
 
1.22
+
3046 K.coppejans : H.podlipnik Castillo 14:20
1.22
 
3.55
+
3041 A.bedene : M.safwat 13:00
1.12
 
4.75
+
CHALLENGER NAPA SUA
CodPartidaOra1  2Extra
3024 L.broady : R.ginepri 02:30
2.60
 
1.40
+
3039 R.williams : J.thompson 20:00
1.85
 
1.80
+
3040 T.sandgren : M.russell 20:00
2.80
 
1.35
+
3038 R.harrison : J.donaldson 20:00
1.45
 
2.45
+
3029 M.reid : J.millman 20:00
2.75
 
1.35
+
3028 M.baghdatis : M.giron 20:00
1.15
 
4.30
+
3027 J.mcgee : E.ymer 20:00
1.23
 
3.50
+
3026 D.novikov : M.seeberger 20:00
1.10
 
5.20
+
3025 A.bolt : P.polansky 20:00
2.90
 
1.32
+
CHALLENGER PEREIRA COLUMBIA
CodPartidaOra1  2Extra
3078 V.estrella Burgos : N.jarry 18:00
1.80
 
1.84
+
3077 T.androic : M.trungelliti 18:00
2.20
 
1.55
+
3076 N.mektic : P.lorenzi 18:00
4.65
 
1.13
+
3073 G.lama : A.krajicek 18:00
1.85
 
1.80
+
3075 J.londero : G.escobar 18:00
1.65
 
2.00
+
3074 H.zeballos : C.lindell 18:00
1.25
 
3.30
+
3072 A.velotti : A.falla 18:00
3.35
 
1.25
+
3071 A.molteni : D.galan Riveros 18:00
1.09
 
5.35
+
3069 A.gonzalez : H.dellien 18:00
1.15
 
4.25
+
CHALLENGER PORTO ALEGRE
CodPartidaOra1  2Extra
3089 D.king : J.pereira 16:00
1.77
 
1.87
+
3096 F.de Paula : R.becker 16:00
2.10
 
1.60
+
3083 A.michon : E.russi 16:00
1.04
 
7.00
+
3082 A.ghem : F.arguello 21:45
2.02
 
1.65
+
3103 N.kicker : D.schwartzman 21:00
5.20
 
1.10
+
3084 A.sikora : F.neis 17:20
1.52
 
2.25
+
3098 G.andreozzi : I.klec 17:20
1.18
 
3.95
+
3102 M.zormann Da Silva : C.garin 18:40
3.55
 
1.22
+
3085 C.berlocq : A.collarini 17:30
1.10
 
5.20
+
CHALLENGER SIBIU
CodPartidaOra1  2Extra
3199 V.crivoi : V.hanescu 15:00
3.00
 
1.30
+
3123 J.eysseric : A.montanes 14:10
3.75
 
1.20
+
3198 P.torebko : V.cornea 12:40
1.15
 
4.30
+
3131 M.fucsovics : J.kovalik 12:40
1.70
 
1.95
+
3121 A.setkic : M.cecchinato 11:20
3.75
 
1.20
+
3104 A.arnaboldi : A.ungur 11:20
2.75
 
1.35
+
3124 J.pospisil : M.copil 10:00
1.85
 
1.80
+
3122 B.rola : R.albot 10:00
1.45
 
2.45
+
KUALA LUMPUR ATP
CodPartidaOra1  2Extra
7042 P.oswald : J.nieminen 10:40
6.35
 
1.08
+
7041 J.ward : P.petzschner 09:20
1.60
 
2.20
+
7040 G.soeda : K.takeuchi 08:00
1.08
 
6.35
+
6716 M.matosevic : N.kyrgios 14:30
2.30
 
1.53
+
6625 G.burquier : P.andujar 09:20
2.95
 
1.35
+
6624 B.tomic : P.herbert 13:30
1.50
 
2.40
+
6717 O.jasika : R.ram 08:00
4.05
 
1.20
+
KUALA LUMPUR ATP DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
7116 J.melzer&p.petzschner : P.cuevas&s.gonzalez(0) 10:40
1.80
 
1.86
+
SHENZHEN ATP
CodPartidaOra1  2Extra
6550 E.gerasimov : T.kokkinakis 10:40
2.95
 
1.35
+
6549 M.klizan : V.troicki 09:20
2.10
 
1.65
+
6548 B.ouyang : S.giraldo 08:00
7.55
 
1.05
+
SHENZHEN CHINA ATP
CodPartidaOra1  2Extra
6726 G.muller : M.chiudinelli 08:00
1.19
 
4.15
+
6727 G.simon : R.berankis 14:30
1.25
 
3.55
+
6734 M.gonzalez : A.seppi 08:00
2.40
 
1.50
+
6735 S.groth : J.duckworth 09:20
1.55
 
2.30
+
6736 V.pospisil : T.gabashvili 09:20
1.30
 
3.20
+
6733 L.lacko : E.donskoy 08:00
1.60
 
2.20
+
SHENZHEN CHINA ATP DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
7170 M.gonzalez&j.monaco : S.giraldo&m.venus(0) 09:20
1.50
 
2.35
+
7172 Rojer J J&h.tecau : C.fleming&r.lindstedt(0) 10:40
1.45
 
2.50
+
WUHAN CHINA WTA
CodPartidaOra1  2Extra
6527 A.pavlyuchenkova : C.dellacqua 08:30
1.85
 
1.85
+
6529 M.barthel : E.bouchard 13:00
2.95
 
1.35
+
6528 C.vandeweghe : J.jankovic 08:30
2.55
 
1.45
+
6526 A.petkovic : Ka.pliskova 07:15
1.80
 
1.90
+
5761 G.muguruza Blanco : S.halep 06:00
2.95
 
1.35
+
5754 C.suarez Navarro : C.wozniacki 08:00
4.40
 
1.17
+
5738 K.flipkens : J.gajdosova 07:15
2.02
 
1.70
+
5760 S.williams : A.cornet 09:15
1.10
 
5.70
+
5719 S.errani : A.riske 06:00
1.32
 
3.05
+
5736 B.zahlavova Strycova : M.keys 07:15
2.40
 
1.50
+
5721 T.bacsinszky : E.makarova 06:00
3.70
 
1.23
+
5720 S.lisicki : E.svitolina 06:00
1.50
 
2.40
+
1612 K.knapp : P.kvitova 14:15
4.70
 
1.15
+
1611 A.kerber : Z.diyas 09:45
1.16
 
4.55
+
WUHAN CHINA WTA DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
7244 O.kalashnikova&l.thorpe : M.barthel&m.minella(0) 10:15
1.98
 
1.70
+
7229 B.mattek Sands&a.petkovic : Pliskova Ka&pliskova Kr(0) 09:45
1.87
 
1.80
+
7230 M.hingis&f.pennetta : A.pavlyuchenkova&l.safarova(0) 09:45
1.50
 
2.35
+
7228 A.riske&h.watson : C.black&c.garcia(0) 09:00
2.25
 
1.55
+
7259 S.soler Espinosa&m.t.torro Flor : G.muguruza&c.suarez Navarro(0) 08:30
3.10
 
1.30
+
   BASCHET
EUROLEAGUE CALIFICARI
CodPartidaOra1X 21XX2Extra
5439 -3.5telindus Oostende : Asvel Lyon Villeurbanne(153.5) 21:45
1.63
16.5
2.33
1.48
2.04
+
5434 +5.5vef Riga : Strasbourg(151.5) 19:00
2.90
17.0
1.43
2.48
1.32
+
FRANTA SUPERCUPA
CodPartidaOra1X 21XX2Extra
3228 -5.5limoges : Nanterre(153.5) 22:00
1.43
17.0
2.90
1.32
2.48
+
   HOCHEI
BELARUS EXTRALIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7022 Yunost Minsk : Hk Mogilev(5.5) 18:30
1.02
14.0
23.5
 
8.77
 
+
7020 Hk Lida : Khimik-ska(5.5) 18:30
2.65
4.20
2.10
1.62
1.40
1.17
+
7021 Neman Grodno : Hk Vitebsk(5.5) 18:30
1.10
9.30
13.0
 
5.42
1.01
+
7019 Hk Brest : Metallurg Zhlobin(5.5) 18:30
7.20
5.35
1.30
3.07
1.05
1.10
+
7018 Hc Dinamo Maladzyechna : Shakhter Soligorsk(5.5) 18:30
3.65
4.30
1.70
1.97
1.22
1.16
+
ELVETIA NLB
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5512 Chaux-de-fonds : Olten(6.5) 21:00
1.95
4.60
2.75
1.37
1.72
1.14
+
5515 Thurgau : Ajoie(5.5) 21:00
2.15
4.60
2.40
1.47
1.58
1.13
+
5511 Scl Tigers : Visp(6.5) 20:45
2.05
4.55
2.60
1.41
1.65
1.15
+
5513 Martigny : Gck Lions(5.5) 21:00
1.70
4.70
3.35
1.25
1.96
1.13
+
FINLANDA SM LIIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6738 Pelicans : Ilves(5.5) 18:30
1.97
4.05
2.95
1.33
1.71
1.18
+
6751 Sport : Blues(5.5) 18:30
2.80
4.00
2.05
1.65
1.36
1.18
+
6737 Hpk : Assat(5.5) 18:30
2.00
3.90
2.95
1.32
1.68
1.19
+
LIGA CAMPIONILOR
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2162 Djurgardens If : Zlin(5.5) 21:05
1.65
4.50
3.80
1.21
2.06
1.15
+
2153 Vsv : Servette(5.5) 20:30
2.70
4.40
2.00
1.67
1.38
1.15
+
2161 Eisbaren Berlin : Fr. Gotteron(5.5) 20:30
2.50
4.40
2.15
1.59
1.44
1.16
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1107 Zsc Lions : Vienna Capitals(5.5) 20:45
1.80
4.20
3.35
1.26
1.86
1.17
+
1108 Farjestads : Valerenga(5.5) 21:05
1.18
7.50
8.65
1.02
4.02
1.04
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA E
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1086 Bern : Stavanger(5.5) 20:45
1.55
4.75
4.20
1.17
2.23
1.13
+
1085 Trinec : Tappara(5.5) 18:30
1.73
4.40
3.40
1.24
1.92
1.15
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA F
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1103 Pardubice : Bolzano(5.5) 18:30
1.40
5.00
5.50
1.09
2.62
1.12
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA G
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1109 Adler Mannheim : Sparta Prague(5.5) 20:30
3.20
4.40
1.80
1.85
1.28
1.15
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA H
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1665 Saipa : Zug(5.5) 18:30
1.85
4.40
3.05
1.30
1.80
1.15
+
1726 Erc Ingolstadt : Vitkovice(5.5) 20:30
1.90
4.40
2.95
1.33
1.77
1.16
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA I
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2049 Kloten : Red Bull Salzburg(5.5) 20:45
2.75
4.30
2.00
1.68
1.37
1.16
+
1940 Jyp : Hv 71(4.5) 18:30
2.05
4.30
2.65
1.39
1.64
1.16
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA K
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2126 Lulea : Lukko(5.5) 21:05
1.90
4.25
3.00
1.31
1.76
1.16
+
2125 Nottingham Panthers : Hamburg Freezers(5.5) 18:30
5.30
5.30
1.40
2.65
1.11
1.11
+
RUSIA KHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5345 Salavat Ufa : Dynamo Moscow(5.5) 16:00
2.10
4.15
2.65
1.39
1.62
1.17
+
5346 Yugra : Traktor Chelyabinsk(5.5) 16:30
2.20
4.05
2.55
1.43
1.56
1.18
+
5341 M Magnitogorsk : Sibir Novosibirsk(5.5) 16:00
1.50
4.65
4.80
1.13
2.36
1.14
+
5353 Dinamo Riga : Atlant Moscow(5.5) 19:30
2.00
4.15
2.85
1.35
1.69
1.18
+
5352 Ska St Petersburg : Admiral Vladivostok(5.5) 18:30
1.30
5.70
6.50
1.06
3.04
1.08
+
5351 Jokerit : Vityaz Chekhov(5.5) 18:30
1.40
5.40
5.20
1.11
2.65
1.10
+
5349 Severstal Cherepovets : Neftekhimik(5.5) 18:00
2.00
4.15
2.85
1.35
1.69
1.18
+
5348 Cska Moscow : Lada Togliatti(5.5) 18:00
1.30
5.60
7.00
1.06
3.11
1.10
+
5347 Ak Bars Kazan : Amur Khabarovsk(5.5) 18:00
1.30
5.50
7.10
1.05
3.10
1.10
+
5350 Torpedo Nn : Dinamo Minsk(5.5) 18:00
2.10
4.10
2.70
1.39
1.63
1.18
+
5340 Avtomobilist : M Novokuznetsk(5.5) 16:00
1.85
4.10
3.25
1.27
1.81
1.18
+
RUSIA MHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7492 Sahalinskie Akuly : Rb Salzburg(5.5) 11:30
3.70
4.65
1.65
2.06
1.22
1.14
+
7494 Vityazi Chekhov : Hk Riga(5.5) 16:00
2.35
4.15
2.35
1.50
1.50
1.18
+
7493 Omskie Yastreby : Kirovo-chepetsk(5.5) 13:00
1.25
6.40
7.30
1.05
3.41
1.07
+
7491 Amurskie Tigry K. : E. Karlovy Vary(5.5) 11:00
3.30
4.55
1.75
1.91
1.26
1.14
+
7495 Kapitan Stupino : St Petersburg(5.5) 18:00
3.15
4.60
1.80
1.87
1.29
1.15
+
RUSIA VHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7027 Ska Karelia : Buran Voronezh(5.5) 18:00
2.30
4.00
2.45
1.46
1.52
1.19
+
SLOVACIA EXTRALIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4076 Trencin : Slovakia U20(5.5) 18:30
1.26
6.10
7.10
1.04
3.28
1.07
+
   BASEBALL
JAPONIA
CodPartidaOra1  2Extra
7481 +1.5tokyo Yakult Swallows : Hiroshima Toyo Carp(7.5) 07:00
2.20
 
1.60
+
7485 -1.5fukuoka Softbank Hawks : Tohoku Rakuten Golden Eagles(7.5) 08:00
1.50
 
2.40
+
7486 +1.5orix Buffaloes : Saitama Seibu Lions(6.5) 11:00
1.90
 
1.80
+
7482 +1.5yokohama Dena Baystars : Hanshin(6.5) 07:00
2.10
 
1.65
+
7484 +1.5chiba Lotte Marines : Hokkaido Nippon-ham Fighters(6.5) 07:00
2.02
 
1.70
+
7483 +1.5chunichi Dragons : Yomiuri(6.5) 12:00
2.55
 
1.45
+
MLB
CodPartidaOra1  2Extra
1099 -1.5san Diego Padres : Colorado Rockies(6.5) 05:10
1.75
 
1.95
+
1096 -1.5oakland Athletics : L A Angels(7.5) 05:05
1.63
 
2.13
+
1094 -1.5texas Rangers : Houston Astros(7.5) 03:05
1.62
 
2.15
+
1097 -1.5l A Dodgers : San Francisco Giants(6.5) 05:10
1.77
 
1.93
+
1095 -1.5minnesota Twins : Arizona Diamondbacks(7.5) 03:10
1.75
 
1.95
+
1093 +1.5chicago Cubs : St Louis Cardinals(0) 03:05
2.30
 
1.55
+
1089 +1.5toronto Blue Jays : Seattle Mariners(8.5) 02:07
1.95
 
1.75
+
1092 +1.5atlanta Braves : Pittsburgh Pirates(6.5) 02:10
2.10
 
1.65
+
1090 -1.5detroit Tigers : Chicago White Sox(8.5) 02:08
1.47
 
2.50
+
1088 -1.5new York Yankees : Baltimore Orioles(7.5) 02:05
1.82
 
1.88
+
1087 -1.5cleveland Indians : Kansas City Royals(7.5) 02:05
1.70
 
2.02
+
   HANDBAL
SUEDIA ELITESERIEN
CodPartidaOra1X 21XX212
4060 Skovde : Redbergslids(54.5) 20:00
1.60
10.0
2.65
1.38
2.09
 
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei