Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

INFO | Cupe Europene

INFO | Romania Liga I

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu
 

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports
Oradea Str.Vasile Alecsandri, nr.10
Sector 3 Calea Vitan, nr. 58
Buzau str. Unirii, bloc E3
Sector 5 Zidarului,. Nr 4, parter, sector 5
Tirgu-Jiu Str. Victoriei, Bl. 194
Sector 3 Str. Prevederii, Nr. 13A, Bl. M1C
Sector 3 B-dul Liviu Rebreanu, Nr. 6A,Galeriile Titan,etaj 3, SPORTS BAR & BILLIARD
Moreni Str.Cpt.Pantea Ioan, nr.13A, parter, spatiul 2
Sector 4 Aleea Huedin, Nr. 3
Piatra Neamt Str. 1 Decembrie 1918, nr.02, Bl. 19, SC B, parter

vezi toate agentiile
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
ANGLIA CHAMPIONSHIP
5445 Nottingham Forest : Birmingham 17:00 1.85 3.29 3.75 1.18 1.75 1.24
+
5446 Watford : Ipswich 17:00 2.05 3.25 3.16 1.26 1.60 1.24
+
5444 Middlesbrough : Millwall 17:00 1.95 3.15 3.55 1.20 1.67 1.26
+
5443 Barnsley : Leeds 17:00 2.30 3.20 2.75 1.34 1.48 1.25
+
5442 Leicester : Qpr 14:15 1.85 3.35 3.65 1.19 1.75 1.23
+
ANGLIA CONFERENCE NORTH
8331 Telford : Gloucester 17:00 1.30 4.85 7.00 1.03 2.86 1.10
+
8332 Worcester City : Brackley Town 17:00 3.00 3.30 2.10 1.57 1.28 1.24
+
8330 Stalybridge : Gainsborough 17:00 2.10 3.45 2.90 1.31 1.58 1.22
+
8329 Oxford City : Hednesford 17:00 3.80 3.60 1.75 1.85 1.18 1.20
+
8328 North Ferriby : Harrogate Town 17:00 1.55 4.10 4.45 1.12 2.13 1.15
+
8327 Leamington : Boston Utd 17:00 2.95 3.35 2.10 1.57 1.29 1.23
+
8326 Histon : Solihull Moors 17:00 2.70 3.35 2.25 1.50 1.35 1.23
+
8324 Barrow : Bradford Park Avenue 17:00 2.00 3.45 3.10 1.27 1.63 1.22
+
8325 Guiseley : Colwyn Bay 17:00 1.45 4.10 5.60 1.07 2.37 1.15
+
ANGLIA CONFERENCE PREMIER
8305 Nuneaton : Barnet 17:00 2.71 3.25 2.30 1.48 1.35 1.24
+
8304 Halifax : Macclesfield 17:00 1.55 3.76 5.00 1.10 2.15 1.18
+
8303 Forest Green : Woking 17:00 2.10 3.25 3.06 1.28 1.58 1.25
+
8302 Welling : Luton 14:30 4.10 3.38 1.75 1.85 1.15 1.23
+
8301 Chester : Wrexham 14:00 2.15 3.20 3.00 1.29 1.55 1.25
+
ANGLIA CONFERENCE SOUTH
8316 Whitehawk : Dorchester 17:00 1.65 3.65 4.30 1.14 1.97 1.19
+
8315 Tonbridge : Bromley 17:00 2.45 3.50 2.40 1.44 1.42 1.21
+
8313 Hayes & Yeading United : Boreham Wood 17:00 2.70 3.15 2.35 1.45 1.35 1.26
+
8314 Staines : Chelmsford City 17:00 2.05 3.30 3.10 1.26 1.60 1.23
+
8312 Gosport Borough : Bath City 17:00 2.90 3.45 2.10 1.58 1.31 1.22
+
8311 Farnborough : Maidenhead United 17:00 1.90 3.55 3.30 1.24 1.71 1.21
+
8310 Concord Rangers : Dover Athletic 17:00 2.40 3.20 2.60 1.37 1.43 1.25
+
8309 Bishop S Stortford : Sutton United 17:00 3.50 3.50 1.85 1.75 1.21 1.21
+
ANGLIA LEAGUE 2
6602 Burton Albion : Hartlepool 17:00 1.85 3.15 3.95 1.17 1.75 1.26
+
6606 Portsmouth : Bristol Rovers 17:00 2.20 3.05 3.04 1.28 1.52 1.28
+
ANGLIA PREMIER LEAGUE
2720 Chelsea : Sunderland 19:30 1.18 5.83 13.8 4.10 1.09
+
2684 West Ham : Crystal Palace 17:00 2.20 3.15 3.13 1.30 1.57 1.29
+
2678 Newcastle : Swansea 17:00 2.65 3.20 2.50 1.45 1.40 1.29
+
2676 Aston Villa : Southampton 17:00 3.15 3.25 2.15 1.60 1.29 1.28
+
2677 Cardiff : Stoke 17:00 2.40 3.15 2.80 1.36 1.48 1.29
+
2650 Tottenham : Fulham 14:45 1.50 3.94 5.85 1.09 2.35 1.19
+
ARGENTINA NACIONAL B
8245 Almirante Brown : Defensa Y Justicia 21:00 3.65 3.00 2.00 1.65 1.20 1.29
+
8246 Independiente Rivadavia : Douglas Haig 22:00 2.00 2.92 3.75 1.19 1.64 1.30
+
8247 Banfield : Aldosivi 23:10 1.50 3.41 6.65 1.04 2.25 1.22
+
8241 Huracan : Atletico Tucuman 01:10 2.10 2.83 3.55 1.21 1.57 1.32
+
AUSTRALIA A LEAGUE PLAY OFF
6335 Central Coast : Adelaide 09:30 2.40 3.10 2.70 1.35 1.44 1.27
+
AUSTRALIA NSW PREMIER LEAGUE
8339 Sydney United : South Coast Wolves 12:30 1.35 4.56 6.65 1.04 2.71 1.12
+
8338 Sutherland Sharks : Blacktown City Fc 12:30 3.15 3.55 1.95 1.67 1.26 1.20
+
8337 Bonnyrigg W. E. : St George Saints Fc 12:30 1.45 3.90 6.05 1.06 2.37 1.17
+
8336 Blacktown Spartans : Manly Utd. Fc 12:30 1.45 4.29 5.30 1.08 2.37 1.14
+
AUSTRALIA VICTORIA PREMIER LEAGUE
1060 Goulburn Valley Suns : Werribee City Fc 12:30 3.60 3.60 1.80 1.80 1.20 1.20
+
AUSTRIA BUNDESLIGA
6272 Admira Wacker : Salzburg 20:00 6.80 4.65 1.33 2.76 1.03 1.11
+
6281 Sturm Graz : Ried 20:00 1.70 3.40 4.35 1.13 1.91 1.22
+
6303 Wacker Innsbruck : Wiener Neustadt 20:00 1.95 3.15 3.55 1.20 1.67 1.26
+
6271 Austria Vienna : Wolfsberger Ac 17:30 1.50 3.90 5.25 1.08 2.24 1.17
+
BELARUS VYSSHAYA LIGA
7174 Bate Borisov : Belshina 19:00 1.50 3.70 5.70 1.07 2.24 1.19
+
7172 Fc Gomel : Fc Slutsk 17:00 1.35 4.00 8.40 2.71 1.16
+
7173 Fc Dnepr Mogilev : Neman Grodno 18:00 2.40 3.05 2.70 1.34 1.43 1.27
+
7171 Dinamo Minsk : Fc Minsk 17:00 1.47 3.80 6.00 1.06 2.33 1.18
+
7170 Naftan Novopolotsk : Shakhtar Soligorsk 16:00 3.35 3.20 2.00 1.64 1.23 1.25
+
BELGIA JUPILER LEAGUE
8113 Waasland : Gent 21:00 3.20 3.45 1.97 1.66 1.25 1.22
+
8112 Mechelen : Kortrijk 21:00 2.25 3.25 2.78 1.33 1.50 1.24
+
8111 Lierse : Oostende 21:00 2.50 3.00 2.65 1.36 1.41 1.29
+
8110 Charleroi : Cercle Brugge 21:00 1.50 3.76 5.60 1.07 2.25 1.18
+
BRAZILIA SERIE B
6402 Vasco Da Gama : America Mineiro 22:20 1.65 3.55 4.65 1.13 2.01 1.22
+
6401 Santa Cruz Pe : Abc 22:20 1.70 3.45 4.25 1.14 1.90 1.21
+
6400 Ituiutaba Mg : Atletico Go 22:20 2.15 3.20 3.00 1.29 1.55 1.25
+
6399 Bragantino Sp : Nautico Pe 22:20 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
6397 Vila Nova : Luverdense Mt 01:30 2.00 3.30 3.25 1.25 1.64 1.24
+
6398 Ponte Preta : Icasa Ce 03:50 1.62 3.50 4.70 1.11 2.01 1.20
+
6396 Sampaio Correa Ma : Parana Clube Pr 01:30 2.35 3.20 2.65 1.35 1.45 1.25
+
6395 Joinville : Portuguesa Sp 01:30 2.02 3.30 3.20 1.25 1.62 1.24
+
BULGARIA A
8473 Lokomotiv Plovdiv : Botev Plovdiv 16:15 3.60 3.26 1.90 1.71 1.20 1.24
+
CHINA SUPER LEAGUE
2046 Beijing Guo An : Shandong Luneng 14:30 1.85 3.41 3.60 1.20 1.75 1.22
+
2047 Guangzhou Evergrande : Shanghai Shenhua 15:00 1.22 5.38 9.50 3.43 1.08
+
COREEA DE SUD K LEAGUE
7066 Chunnam Dragons : Jeonbuk Motors 10:00 2.87 3.05 2.30 1.48 1.31 1.28
+
7065 Ulsan Hyundai : Suwon Bluewings 08:00 2.30 3.05 2.87 1.31 1.48 1.28
+
7064 Busan I Park : Seongnam Ilhwa 08:00 2.20 3.04 3.05 1.28 1.52 1.28
+
ECUADOR SERIE A
7059 Universidad Catolica : Ldu Quito 20:00 2.35 3.10 2.70 1.34 1.44 1.26
+
7058 Deportivo Cuenca : Barcelona Guayaquil 20:00 2.65 3.00 2.50 1.41 1.36 1.29
+
ESTONIA MEISTRILIIGA
8485 Tallinna Kalev : Flora Tallinn 18:45 14.5 5.80 1.15 4.14 1.07
+
8480 Sillamae Kalev : Nomme Kalju 16:00 2.10 3.35 2.95 1.29 1.57 1.23
+
8479 Johvi Orbit : Levadia Tallinn 13:00 16.5 7.00 1.10 4.91 1.03
+
FINLANDA VEIKKAUSLIIGA
1145 Mariehamn : Rops 16:00 1.82 3.45 3.70 1.19 1.79 1.22
+
1146 Vps : Tps 16:00 1.55 3.55 5.50 1.08 2.16 1.21
+
1141 Lahti : Hjk Helsinki 16:00 3.20 3.30 2.02 1.62 1.25 1.24
+
1093 Kups : Jaro 16:00 2.05 3.20 3.20 1.25 1.60 1.25
+
1092 Inter Turku : Seinajoen Jk 16:00 1.95 3.20 3.50 1.21 1.67 1.25
+
FRANTA COUPE DE LA LIGUE
6305 Lyon : Paris St Germain 22:00 6.45 3.89 1.43 2.43 1.05 1.17
+
FRANTA LIGUE 2
5711 Caen : Auxerre 15:00 1.45 3.49 7.45 1.02 2.38 1.21
+
GERMANIA 2ND BUNDESLIGA
4385 Karlsruher : Union Berlin 14:00 2.15 3.20 3.00 1.29 1.55 1.25
+
4384 1860 Munich : Arminia Bielefeld 14:00 2.00 3.15 3.40 1.22 1.64 1.26
+
GERMANIA 3RD LIGA
5671 Elversberg : Heidenheim 15:00 4.05 3.24 1.80 1.80 1.16 1.25
+
5672 Hallescher : Stuttgart Kickers 15:00 1.98 3.10 3.45 1.21 1.63 1.26
+
5676 Holstein Kiel : Jahn Regensburg 15:00 2.00 3.19 3.35 1.23 1.63 1.25
+
5684 Rb Leipzig : Darmstadt 15:00 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
5686 Stuttgart Amateurs : Unterhaching 15:00 2.05 3.16 3.25 1.24 1.60 1.26
+
5687 Wehen : Chemnitzer 15:00 2.15 3.15 3.05 1.28 1.55 1.26
+
5669 Burghausen : Hansa Rostock 15:00 2.35 3.05 2.80 1.33 1.46 1.28
+
5670 Duisburg : Osnabruck 15:00 2.40 3.05 2.73 1.34 1.44 1.28
+
GERMANIA BUNDESLIGA
2919 Hamburg : Wolfsburg 19:30 3.00 3.20 2.25 1.55 1.32 1.29
+
2903 Werder Bremen : Hoffenheim 16:30 2.85 3.35 2.25 1.54 1.35 1.26
+
2891 Freiburg : Borussia Monchengladbach 16:30 3.09 3.20 2.20 1.57 1.30 1.29
+
2889 E. Braunschweig : Bayern Munich 16:30 6.25 4.50 1.40 2.62 1.07 1.14
+
2886 Borussia Dortmund : Mainz 16:30 1.33 4.70 8.00 1.04 2.96 1.14
+
2880 Augsburg : Hertha Berlin 16:30 1.90 3.27 3.85 1.20 1.77 1.27
+
GERMANIA REGIONALLIGA BAVARIA
7018 Viktoria Aschaffenburg : Memmingen 15:00 2.85 3.25 2.20 1.52 1.31 1.24
+
7007 Schalding Heining : 1860 Munich Am 15:00 4.00 3.45 1.75 1.85 1.16 1.22
+
7006 Ingolstadt Am : Tsv 1860 Rosenheim 15:00 1.90 3.35 3.50 1.21 1.71 1.23
+
7005 Greuther Furth Am : Heimstetten 15:00 1.50 3.80 5.40 1.08 2.23 1.17
+
7004 Eintracht Bamberg 2010 : Illertissen 15:00 4.20 3.50 1.70 1.91 1.14 1.21
+
7002 Bayern Hof : Seligenporten 15:00 2.25 3.15 2.85 1.31 1.50 1.26
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORD
8460 Vfr Neumunster : Weiche Flensburg 16:00 2.80 3.20 2.25 1.49 1.32 1.25
+
8459 Sv Eichede : Werder Bremen Am 15:00 7.15 4.50 1.33 2.76 1.03 1.12
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
8455 Meuselwitz : Germania Halberstadt 14:30 2.10 3.25 3.05 1.28 1.57 1.24
+
8456 Lokomotive Leipzig : Neustrelitz 15:00 4.20 3.50 1.70 1.91 1.14 1.21
+
8454 Auerbach : Optik Rathenow 14:30 1.70 3.50 4.20 1.14 1.91 1.21
+
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
8285 Zweibrucken : Homburg 15:00 1.95 3.30 3.40 1.23 1.67 1.24
+
8284 Offenbacher Kickers : Freiburg Am 15:00 2.30 3.20 2.75 1.34 1.48 1.25
+
8283 Mainz Am : Neckarelz 15:00 1.35 4.60 6.50 1.04 2.69 1.12
+
8281 Baunatal : Tus Koblenz 15:00 3.35 3.30 1.95 1.66 1.23 1.23
+
8282 Eintracht Frankfurt Am : Hessen Kassel 15:00 2.35 3.15 2.70 1.35 1.45 1.26
+
GERMANIA REGIONALLIGA WEST
8433 Sportfreunde Lotte : Sv Lippstadt 08 15:00 1.28 4.80 8.30 1.01 3.04 1.11
+
8432 Sc Wiedenbruck 2000 : Velbert 15:00 1.75 3.45 4.00 1.16 1.85 1.22
+
8430 Borussia Monchengladbach Am : Sc Verl 15:00 1.85 3.30 3.70 1.19 1.74 1.23
+
8431 Rw Essen : Koln Am 15:00 2.05 3.30 3.10 1.26 1.60 1.23
+
8429 Bochum Am : Fortuna Koln 15:00 3.80 3.60 1.75 1.85 1.18 1.20
+
IRLANDA DIVISION 1
6503 Longford : Finn Harps 21:30 1.45 3.66 6.75 1.04 2.37 1.19
+
ITALIA CAMPIONATO PRIMAVERA
1445 Milan Youth : Verona Youth 16:00 1.62 3.60 4.65 1.12 2.03 1.20
+
ITALIA SERIE A
8184 Fiorentina : Roma 22:00 2.80 3.25 2.35 1.50 1.36 1.28
+
8183 Juventus : Bologna 19:30 1.18 6.36 11.6 4.11 1.07
+
8182 Udinese : Napoli 16:00 3.10 3.30 2.15 1.60 1.30 1.27
+
8176 Parma : Inter 16:00 2.55 3.15 2.60 1.41 1.42 1.29
+
8174 Lazio : Torino 16:00 1.82 3.30 4.20 1.17 1.85 1.27
+
8175 Milan : Livorno 16:00 1.30 4.80 8.75 1.02 3.10 1.13
+
8173 Genoa : Cagliari 16:00 2.20 3.00 3.30 1.27 1.57 1.32
+
8172 Chievo : Sassuolo 16:00 2.00 3.15 3.65 1.22 1.69 1.29
+
8170 Atalanta : Verona 16:00 2.05 3.10 3.55 1.23 1.65 1.30
+
8171 Catania : Sampdoria 16:00 2.20 3.25 3.05 1.31 1.57 1.28
+
JAPONIA J LEAGUE
4544 Kofu : Nagoya Grampus 13:00 2.60 3.00 2.54 1.39 1.38 1.28
+
4534 Urawa Red Diamonds : Kawasaki Frontale 11:00 1.92 3.20 3.60 1.20 1.69 1.25
+
4533 Gamba Osaka : Omiya Ardija 10:00 1.90 3.25 3.60 1.20 1.71 1.24
+
4471 Kashiwa Reysol : Yokohama Marinos 09:00 2.25 3.25 2.80 1.33 1.50 1.25
+
4532 Fc Tokyo : Cerezo Osaka 10:00 2.30 3.00 2.91 1.30 1.48 1.28
+
4470 Kashima Antlers : Vissel Kobe 09:00 1.95 3.15 3.55 1.20 1.67 1.26
+
4469 Vegalta Sendai : Sagan Tosu 08:00 2.35 3.15 2.70 1.35 1.45 1.26
+
4439 Tokushima Vortis : Shimizu S Pulse 08:00 6.55 3.71 1.45 2.37 1.04 1.19
+
MEXIC PRIMERA DIVISION
1209 Morelia : Cruz Azul 03:30 2.15 3.15 3.05 1.28 1.55 1.26
+
1250 Santos Laguna : Jaguares 05:30 1.65 3.37 4.80 1.11 1.98 1.23
+
PERU
8574 Union Comercio : Sporting Cristal 21:00 2.70 3.10 2.40 1.44 1.35 1.27
+
POLONIA I LIGA
4749 Miedz Legnica : Arka Gdynia 20:30 2.55 3.00 2.60 1.38 1.39 1.29
+
4748 Flota Swinoujscie : Puszcza Niepolomice 16:00 2.15 3.10 3.10 1.27 1.55 1.27
+
4746 Wisla Plock : Chojnice 15:00 2.00 3.10 3.45 1.22 1.63 1.27
+
4745 Sandecja Nowy Sacz : Kolejarz Stroze 15:00 2.00 3.20 3.35 1.23 1.64 1.25
+
4744 Gornik Leczna : Gks Belchatow 13:30 2.45 3.05 2.65 1.36 1.42 1.27
+
PORTUGALIA LIGA DE HONRA
7165 Oliveirense : Beira Mar 18:00 1.90 3.20 3.70 1.19 1.72 1.26
+
7168 Uniao De Madeira : Portimonense 18:00 3.10 3.00 2.20 1.52 1.27 1.29
+
7167 Sporting Farense : Atletico Cp 18:00 3.15 2.95 2.20 1.52 1.26 1.30
+
7166 Porto B : Benfica B 18:00 2.05 3.21 3.21 1.25 1.60 1.25
+
7164 Moreirense : Braga B 18:00 1.30 4.53 8.25 1.01 2.92 1.12
+
7163 Feirense : Trofense 18:00 1.85 3.11 4.05 1.16 1.76 1.27
+
7162 Chaves : Aves 18:00 2.10 3.06 3.25 1.25 1.58 1.28
+
7161 Ac Viseu : Leixoes 18:00 1.85 3.15 3.95 1.17 1.75 1.26
+
7160 Tondela : Santa Clara 13:15 1.95 3.06 3.70 1.19 1.67 1.28
+
7159 Covilha : Penafiel 13:15 3.30 2.91 2.15 1.55 1.24 1.30
+
PORTUGALIA PRIMERA LIGA
5617 Belenenses : Sporting Lisbon 21:15 5.55 3.27 1.60 2.06 1.07 1.24
+
5615 Gil Vicente : Estoril 19:00 4.25 3.12 1.80 1.80 1.14 1.26
+
5614 Pacos Ferreira : Nacional Madeira 18:00 2.35 3.10 2.75 1.34 1.46 1.27
+
5613 Maritimo : Academica 18:00 1.90 3.14 3.75 1.18 1.71 1.26
+
REPUBLICA CEHA FNL
7027 Fk Mas Taborsko : Bohemians Prague 18:00 1.30 4.39 8.75 2.92 1.13
+
7022 Trinec : Zlin 11:15 2.20 3.04 3.05 1.28 1.52 1.28
+
7021 Banik Sokolov : Fotbal F M 11:15 1.85 3.34 3.70 1.19 1.76 1.23
+
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
4756 Mlada Boleslav : Jablonec 21:15 1.48 3.80 5.80 1.07 2.30 1.18
+
4755 Znojmo : Banik Ostrava 17:00 2.40 3.15 2.65 1.36 1.44 1.26
+
4754 Slovan Liberec : Slovacko 17:00 1.82 3.56 3.56 1.20 1.78 1.20
+
ROMANIA LIGA I
1072 Cfr Cluj : Ceahlaul 19:30 1.95 3.20 3.75 1.21 1.73 1.28
+
1071 Vaslui : Corona Brasov 17:00 1.30 5.00 8.00 1.03 3.08 1.12
+
RUSIA PREMIER LEAGUE
6218 Anzhi Makhachkala : Zenit St Petersburg 17:00 5.15 3.42 1.60 2.06 1.09 1.22
+
6210 Tom Tomsk : Kryliya Sovetov 12:00 2.20 2.83 3.30 1.24 1.52 1.32
+
6213 Lokomotiv Moscow : Terek Grozni 14:30 1.50 3.56 6.10 1.06 2.25 1.20
+
SCOTIA DIVIZIA 1
7125 Morton : Dundee 17:00 5.00 3.76 1.55 2.15 1.10 1.18
+
7124 Hamilton : Alloa 17:00 1.30 4.55 8.00 1.01 2.90 1.12
+
7119 Falkirk : Raith 17:00 1.50 3.97 5.20 1.09 2.25 1.16
+
7118 Dumbarton : Queen Of The South 17:00 2.35 3.30 2.61 1.37 1.46 1.24
+
7117 Cowdenbeath : Livingston 17:00 2.76 3.40 2.20 1.52 1.34 1.22
+
SCOTIA DIVIZIA 2
7112 Stenhousemuir : Rangers 17:00 6.30 4.71 1.35 2.70 1.05 1.11
+
7113 Stranraer : Brechin 17:00 1.85 3.46 3.55 1.21 1.75 1.22
+
7110 Ayr United : Dunfermline 17:00 2.58 3.25 2.40 1.44 1.38 1.24
+
7111 Forfar : Arbroath 17:00 1.85 3.38 3.65 1.20 1.75 1.23
+
7106 Airdrie United : East Fife 17:00 1.85 3.46 3.55 1.21 1.75 1.22
+
SCOTIA DIVIZIA 3
1276 Annan Athletic : Queen S Park 17:00 1.60 3.78 4.50 1.12 2.05 1.18
+
1277 Berwick : East Stirling 17:00 1.55 3.60 5.35 1.08 2.15 1.20
+
1278 Montrose : Clyde 17:00 2.35 3.30 2.61 1.37 1.46 1.24
+
1297 Peterhead : Albion Rovers 17:00 1.30 4.51 8.35 2.93 1.12
+
1298 Stirling Albion : Elgin 17:00 1.65 3.60 4.40 1.13 1.98 1.20
+
SCOTIA PREMIER LEAGUE
8109 St Mirren : Hibernian 17:00 2.25 3.20 2.82 1.32 1.50 1.25
+
8104 Motherwell : Celtic 14:45 4.85 3.85 1.55 2.15 1.11 1.17
+
8105 Hearts : Ross County 17:00 2.65 3.25 2.35 1.46 1.36 1.25
+
8107 Kilmarnock : Partick Thistle 17:00 2.40 3.10 2.70 1.35 1.44 1.27
+
8108 St Johnstone : Dundee United 17:00 2.30 3.20 2.75 1.34 1.48 1.25
+
SLOVACIA FUTBALOVA LIGA
8545 Bardejov : Sport Podbrezova 17:00 3.15 3.05 2.15 1.55 1.26 1.28
+
8546 Dubnica : Rimavska Sobota 17:00 2.67 2.90 2.55 1.39 1.36 1.30
+
8547 Samorin : Fk Pohronie 17:00 1.50 3.55 6.15 1.05 2.25 1.21
+
8548 Slovan Duslo Sala : Tatran Liptovsky 17:00 2.50 2.90 2.73 1.34 1.41 1.30
+
8549 Zemplin Michalovce : Tatran Presov 20:30 1.90 3.15 3.75 1.19 1.71 1.26
+
SLOVACIA SUPERLIGA
6301 Kosice : Slovan Bratislava 16:00 2.90 3.10 2.25 1.50 1.30 1.27
+
6302 As Trencin : Dac 1904 18:30 1.55 3.46 5.65 1.07 2.15 1.22
+
6310 Zilina : Nitra 18:30 1.65 3.44 4.65 1.12 1.98 1.22
+
6311 Spartak Myjava : Senica 20:00 2.30 3.10 2.82 1.32 1.48 1.27
+
SPANIA LA LIGA
2995 Osasuna : Valencia 17:00 2.59 3.20 2.55 1.43 1.42 1.28
+
2997 Levante : Getafe 19:00 2.40 3.00 2.93 1.33 1.48 1.32
+
3006 Real Sociedad : Espanyol 21:00 1.70 3.53 4.55 1.15 1.99 1.24
+
SPANIA LIGA ADELANTE
4837 Hercules : Cordoba 19:00 2.05 3.09 3.35 1.23 1.61 1.27
+
4838 Lugo : Ponferradina 19:00 2.10 3.10 3.20 1.25 1.57 1.27
+
4839 Real Madrid Castilla : Eibar 19:15 2.20 3.04 3.05 1.28 1.52 1.28
+
4855 Barcelona B : Girona 20:00 2.15 3.09 3.10 1.27 1.55 1.27
+
4856 Mirandes : Las Palmas 21:00 2.70 2.95 2.50 1.41 1.35 1.30
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP I
8369 Real Avilies : Marino Luanco 19:30 1.90 3.10 3.80 1.18 1.71 1.27
+
8368 Compostela : Burgos 19:00 1.80 3.25 4.00 1.16 1.79 1.24
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP II
8379 Athletic Bilbao B : Amorebieta 18:00 1.60 3.45 5.10 1.09 2.06 1.22
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP IV
8420 El Palo : Rb Linense 20:00 3.10 3.10 2.15 1.55 1.27 1.27
+
8410 Lucena : Cordoba Cf B 18:00 2.40 3.20 2.60 1.37 1.43 1.25
+
SUA MLS
4294 Philadelphia Union : Houston Dynamo 23:00 2.05 3.15 3.25 1.24 1.60 1.26
+
4293 Chicago Fire : New England Revolution 23:00 1.90 3.14 3.75 1.18 1.71 1.26
+
SUEDIA DIVISION 1 NORRA
8264 Umea : Dalkurd 16:00 2.05 3.50 3.00 1.29 1.62 1.22
+
SUEDIA DIVISION 1 SODRA
8340 Oskarshamn : Halmia 16:00 3.20 3.50 1.95 1.67 1.25 1.21
+
SUEDIA SUPERETTAN
6828 Ostersunds : Husqvarna 16:00 2.15 3.15 3.05 1.28 1.55 1.26
+
TURCIA SUPER LEAGUE
5654 Galatasaray : Kasimpasa 19:00 1.50 3.78 6.25 1.07 2.36 1.21
+
5647 Bursaspor : Elazigspor 19:00 1.80 3.46 4.05 1.18 1.87 1.25
+
5640 Akhisar Bld Spor : Kayserispor 16:00 2.10 3.20 3.30 1.27 1.62 1.28
+
5639 Gaziantepspor : Genclerbirligi 13:30 2.35 3.20 2.83 1.35 1.50 1.28
+
UNGARIA NB I
6362 Kaposvar : Szombathelyi Haladas 21:00 2.90 3.10 2.25 1.50 1.30 1.27
+
6360 Paksi Se : Debreceni 17:00 4.90 3.54 1.60 2.06 1.10 1.21
+
6361 Ujpest : Videoton 19:00 2.82 3.20 2.25 1.50 1.32 1.25
+
6358 Lombard Papa : Gyor 15:00 6.50 3.75 1.45 2.38 1.05 1.19
+
6359 Kecskemeti : Mtk Budapest 17:00 2.30 3.15 2.78 1.33 1.48 1.26
+
CodPartidaOra1X 21XX2Extra
BRAZILIA NBB PLAY OFF
8333 -3.5sao Jose Dos Campos : Palmeiras Sp(156.5) 22:00 1.63 16.5 2.33 1.48 2.04
+
7408 -6.5uberlandia : Franca Sp(155.5) 01:00 1.35 17.0 3.30 1.25 2.76
+
ITALIA A1
1983 -10.5reggio Emilia : Scavolini Pesaro(0) 21:30 1.12 19.0 6.45 1.06 4.82
+
1982 -6.5oknoplast Bologna : Cimberio Varese(0) 21:30 1.35 17.0 3.30 1.25 2.76
+
1981 -8.5lenovo Cantu : Umana Venezia(0) 21:30 1.20 18.0 4.65 1.13 3.70
+
1968 +3.5juve Caserta : Montepaschi Siena(0) 21:30 2.33 16.5 1.63 2.04 1.48
+
1967 -6.5giorgio Tesi Pistoia : Sutor Montegranaro(0) 21:30 1.35 17.0 3.30 1.25 2.76
+
1964 -7.5banco Di Sardegnav Sassari : Acea Roma(0) 19:15 1.25 18.0 4.05 1.17 3.31
+
1963 -8.5enel Brindisi : Sidigas Avellino(0) 17:30 1.20 18.0 4.65 1.13 3.70
+
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
RUSIA MHL PLAY OFF
7404 Krasnaya Armiya : Spartak Moskow(4.5) 17:00 2.20 4.10 2.55 1.43 1.57 1.18
+
SUA NHL PLAY OFF
8136 Boston Bruins : Detroit Red Wings(5.5) 02:30 1.80 3.90 3.65 1.23 1.89 1.21
+
CodPartidaOra1X 21XX212
CUPA EHF
2978 Hcm Constanta : Lugi(0) 12:00 1.40 10.0 3.50 1.23 2.59
DANEMARCA DAMEHANDBOLDLIGAEN
6465 Team Esbjerg : Viborg Hk(0) 18:10 3.45 10.0 1.40 2.57 1.23
FRANTA D1
7439 Chambery : Nimes(0) 21:00 1.16 12.0 6.30 1.06 4.13
GERMANIA 2 BUNDESLIGA
4617 Nordhorn Lingen : Huttenberg(0) 20:30 1.12 15.0 7.00 1.04 4.77
4618 Saar Louis : Tusem Essen(0) 20:30 2.25 8.70 1.85 1.79 1.53 1.02
4619 Djk Rimpar : Altenholz(0) 21:00 1.15 15.0 6.00 1.07 4.29
4616 Leipzig : Bietigheim Metterzimmern(0) 20:30 1.50 9.25 3.05 1.29 2.29 1.01
4615 Grosswallstadt : Eintracht Hildesheim(0) 20:00 1.21 13.0 5.00 1.11 3.61
4614 Friesenheim : Aue(0) 20:00 1.03 17.5 13.5 7.62
4613 Asv Hamm : Erlangen(0) 20:00 2.00 8.90 2.05 1.63 1.67 1.01
GERMANIA BUNDESLIGA
2966 Balingen Weilstetten : Eisenach(0) 20:00 1.25 13.0 4.40 1.14 3.29
2967 Lemgo : Emsdetten(0) 20:00 1.10 13.0 8.50 1.01 5.14
LIGA CAMPIONILOR
2975 Metalurg Skopje : Kiel(0) 19:30 2.70 9.40 1.60 2.10 1.37 1.00
2974 Paris Handball : Veszprem(0) 17:30 1.80 9.00 2.30 1.50 1.83 1.01
SPANIA ASOBAL
6675 Helvetia Anaitasuna : Bm Guadalajara(0) 21:15 1.50 8.00 3.20 1.26 2.29 1.02
6660 Puerto Sagunto : Naturhouse La Rioja(0) 19:30 4.70 11.0 1.25 3.29 1.12
6617 Cangas : Villa De Aranda(0) 19:30 1.70 7.15 2.65 1.37 1.93 1.04
 
 
Contactati-ne!
Tel: 0213001000
Fax: 0372300008

© Stanleybet Romania.

Toate drepturile rezervate.
Powered by Stanleybet

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL
Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei