Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2
Sector 6
Str.Ceahlau, nr.20, bloc 103, parter, Spatiul Comercial 3
Arad
Str.A.Vlaicu, nr.57, bloc U4, scara A+B, ap.17/B, Piata Uta
Galati
Str. Cosminului, nr.98 (prelungirea strazii Brailei)
Brasov
Str. Michael Weiss, nr. 9,
Constanta
B-dul Tomis, Nr. 129-131, incinta H10 Sport Lounge
Focsani
B-dul Unirii, nr.20, bloc B2, ap.88, scara 3, parter
Cluj - Napoca
Str.Avram Iancu, nr.492-500, etaj 1, unitatea K-499/A, Complex Comercial Polus Center Cluj

vezi toate agentiile

Oferta de pariere

    Alege un sport
    Alege un campionat

   FOTBAL
AFRICA CAF CHAMPIONS LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1172 El Zamalek : Tp Mazembe 22:30
1.95
3.20
3.55
1.21
1.68
1.26
+
1173 As Vita Club : Al Hilal 17:00
1.80
3.25
4.10
1.16
1.81
1.25
+
1175 Cs Sfaxien : Esperance Sportive De Tunis 00:00
2.05
3.00
3.40
1.22
1.59
1.28
+
ARGENTINA CUPA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6604 Lanus : Colon 22:15
1.60
3.28
5.55
1.08
2.06
1.24
+
5903 Boca Juniors : Huracan(n) 02:15
1.80
3.15
4.20
1.15
1.80
1.26
+
AUSTRALIA BRISBANE PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3655 Ipswich Knights : Eastern Suburbs Brisbane 08:15
3.12
3.60
1.95
1.67
1.26
1.20
+
3656 Brisbane Force : Capalaba 11:00
3.70
3.95
1.70
1.91
1.19
1.16
+
AUSTRALIA NSW PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3579 Leichhardt Tigers : Bonnyrigg W. E. 10:00
4.30
3.67
1.65
1.98
1.14
1.19
+
3577 Blacktown City Fc : Rockdale City Suns 08:00
1.39
4.20
6.50
1.04
2.55
1.15
+
3578 St George Saints Fc : Blacktown Spartans 08:00
7.70
4.72
1.30
2.93
1.02
1.11
+
AUSTRALIA VICTORIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1192 Heidelberg Utd. : Hume City 10:00
1.85
3.65
3.37
1.23
1.75
1.19
+
1191 Werribee City Fc : Ballarat Red Devils 08:00
2.35
3.60
2.45
1.42
1.46
1.20
+
1193 Oakleigh Cannons : Bentleigh Greens 10:00
1.70
3.82
3.82
1.18
1.91
1.18
+
AUSTRIA BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1387 Grodig : Sturm Graz 17:30
2.15
3.00
3.20
1.25
1.55
1.29
+
AUSTRIA REGIONALLIGA WEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6628 Fc Bizau : Altach Ii 17:00
2.70
3.45
2.20
1.51
1.34
1.21
+
BELGIA JUPILER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4209 Zulte Waregem : Kortrijk 21:00
1.80
3.28
4.00
1.16
1.80
1.24
+
4208 Anderlecht : Peruwelz 19:00
1.20
5.57
10.2
 
3.60
1.07
+
4207 Mechelen : Genk 15:30
2.50
3.10
2.55
1.38
1.40
1.26
+
BRAZILIA SERIE A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1261 Sport Recife : Atletico Mg 22:00
2.52
2.95
2.66
1.36
1.40
1.29
+
1260 Goias : Sao Paulo Sp 22:00
2.95
2.95
2.30
1.48
1.29
1.29
+
1259 Corinthians : Palmeiras 22:00
1.85
3.20
3.85
1.17
1.75
1.25
+
1258 Atletico Pr : Fluminense 22:00
2.25
3.15
2.85
1.31
1.50
1.26
+
1257 Bahia Ba : Internacional 03:00
3.15
3.15
2.10
1.57
1.26
1.26
+
1256 Santos : Chapecoense Sc 00:30
1.60
3.50
5.00
1.10
2.06
1.21
+
1254 Criciuma : Vitoria Ba 00:30
1.92
3.25
3.55
1.21
1.70
1.25
+
1255 Cruzeiro : Figueirense 00:30
1.22
5.25
10.0
 
3.44
1.09
+
BRAZILIA SERIE B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3381 Sampaio Correa Ma : Vila Nova 03:00
1.40
4.05
6.65
1.04
2.52
1.16
+
3370 Parana Clube Pr : Abc 03:00
1.70
3.49
4.25
1.14
1.92
1.21
+
BULGARIA A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5964 Beroe Stara Zagora : Botev Plovdiv 20:00
2.05
3.21
3.21
1.25
1.60
1.25
+
5963 Cska Sofia : Levski Sofia 19:30
2.50
3.15
2.54
1.39
1.41
1.26
+
CANADA SOCCER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6622 Niagara United : Kingston Fc 02:00
2.40
3.60
2.40
1.44
1.44
1.20
+
6621 London City : Toronto Croatia 02:00
4.95
3.80
1.55
2.15
1.10
1.18
+
CHILE PRIMERA DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5141 Cobresal : Palestino 23:00
2.15
3.25
2.96
1.29
1.55
1.25
+
5140 Nublense : San Marcos De Arica 22:30
2.00
3.20
3.35
1.23
1.64
1.25
+
5139 Cobreloa : Santiago Wanderers 22:30
2.05
3.16
3.25
1.24
1.60
1.26
+
5138 Union Espanola : Universidad Catolica 03:30
2.68
3.30
2.30
1.48
1.36
1.24
+
5137 Barnechea : Union La Calera 01:00
2.55
3.00
2.60
1.38
1.39
1.29
+
CHINA SUPER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1796 Henan Jianye : Guangzhou Evergrande 15:00
6.30
4.50
1.37
2.63
1.05
1.13
+
1794 Shanghai East Asia : Liaoning Whowin 14:45
1.56
3.60
5.20
1.09
2.13
1.20
+
1793 Harbin Yiteng : Shandong Luneng 14:45
5.10
3.60
1.57
2.11
1.09
1.20
+
COLUMBIA LIGA POSTOBON 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5149 Once Caldas : Boyaca Patriotas 23:15
1.82
3.40
3.75
1.19
1.78
1.23
+
5148 Depotivo Pasto : Independiente Medellin 03:45
3.45
3.25
1.95
1.67
1.22
1.25
+
5147 Uniautonoma : Atletico Junior 01:30
6.45
4.10
1.40
2.51
1.04
1.15
+
5145 Deportivo La Equidad : Los Millionarios 01:30
2.25
3.10
2.90
1.30
1.50
1.27
+
CROATIA PRVA HNL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1203 Rijeka : Hajduk Split 22:00
1.68
3.45
4.40
1.13
1.93
1.22
+
DANEMARCA DIVIZIA 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3253 Aarhus Gf : Fc Roskilde 16:30
1.42
4.50
5.40
1.08
2.45
1.12
+
3252 Viborg : Horsens 16:00
2.08
3.30
3.05
1.28
1.59
1.24
+
DANEMARCA SUPERLIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1590 Esbjerg Fb : Sonderjyske 20:00
1.90
3.10
3.80
1.18
1.71
1.27
+
1589 Randers Fc : Hobro 18:00
2.00
3.25
3.30
1.24
1.64
1.25
+
ELVETIA CHALLENGE LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5866 Le Mont Lausanne : Schaffhausen 16:00
2.85
3.25
2.20
1.52
1.31
1.24
+
5865 Biel Bienne : Chiasso 16:00
2.15
3.20
3.00
1.29
1.55
1.25
+
ELVETIA SUPER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2098 Basel : Luzern 17:00
1.40
4.00
6.80
1.04
2.52
1.16
+
2093 Vaduz : Zurich 14:45
2.65
3.15
2.40
1.44
1.36
1.26
+
2094 Young Boys : Aarau 14:45
1.65
3.50
4.50
1.12
1.97
1.21
+
FINLANDA KAKKONEN ETELAINEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6410 Klubi 04 : Grifk 19:00
4.00
4.25
1.60
2.06
1.16
1.14
+
6409 Bk 46 : Fc Espoo 18:30
1.35
5.10
5.75
1.07
2.70
1.09
+
FINLANDA VEIKKAUSLIIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1365 Vps : Mariehamn 18:30
1.85
3.40
3.60
1.20
1.75
1.22
+
1364 Rops : Lahti 18:30
3.00
3.00
2.25
1.50
1.29
1.29
+
1363 Mypa : Kups 18:30
2.60
3.15
2.45
1.42
1.38
1.26
+
1362 Honka : Tps 18:30
2.25
3.20
2.80
1.32
1.49
1.25
+
FINLANDA YKKONEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1046 Ilves : Ac Oulu 18:30
1.50
3.80
5.40
1.08
2.23
1.17
+
GERMANIA 3RD LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1104 Sonnenhof Grossaspach : Fortuna Koln 15:00
2.45
3.05
2.66
1.36
1.42
1.28
+
1103 Preussen Munster : Hansa Rostock 15:00
1.80
3.27
4.00
1.16
1.80
1.24
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORD
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1224 Vfb Oldenburg : Hannover Am 16:00
2.00
3.45
3.10
1.27
1.63
1.22
+
1223 Hansa Luneburg : Eintracht Brauschweig Ii 16:00
2.35
3.25
2.65
1.36
1.46
1.25
+
1221 Havelse : Braunschweig 15:00
1.68
3.60
4.20
1.15
1.94
1.20
+
1222 Werder Bremen Am : Bv Cloppenburg 15:00
1.50
4.00
5.10
1.09
2.24
1.16
+
GUATEMALA LIGA NACIONAL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6618 Deportivo Malacateco : Petapa 20:00
1.50
3.60
6.00
1.06
2.25
1.20
+
6619 Deportivo Guastatoya : Universidad San Carlos 23:30
2.60
3.20
2.40
1.43
1.37
1.25
+
6617 Xelaju : Penarol Halcones 05:00
1.50
3.75
5.60
1.07
2.25
1.18
+
6616 Marquense : Suchitepequez 05:00
1.55
3.40
5.75
1.06
2.14
1.22
+
6615 Csd Comunicaciones : Coatepeque 01:00
1.33
4.35
7.75
1.02
2.79
1.14
+
IRLANDA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4225 Sligo : Limerick 21:00
1.45
3.85
6.20
1.05
2.38
1.18
+
4224 Dundalk : Bray 21:00
1.18
5.38
12.9
 
3.80
1.08
+
4223 Ucd : Derry City 19:00
4.35
3.42
1.70
1.91
1.14
1.22
+
ISLANDA PEPSI DEILDIN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6418 Kr Reykjavik : Breidablik 23:00
1.60
3.78
4.50
1.12
2.05
1.18
+
6417 Keflavik : Valur 22:15
2.45
3.20
2.56
1.39
1.42
1.25
+
6416 Fylkir : Fh Hafnarfjordur 22:15
5.35
3.90
1.50
2.26
1.08
1.17
+
6415 Fram Reykjavik : Vikingur Reykjavik 22:15
2.58
3.25
2.40
1.44
1.38
1.24
+
6414 Stjarnan : Ibv Vestmannaeyjar 20:00
1.80
3.65
3.55
1.21
1.80
1.19
+
6413 Fjolnir : Thor Akureyri 20:00
2.30
3.10
2.82
1.32
1.48
1.27
+
JAPONIA J LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1594 Omiya Ardija : Tokushima Vortis 13:00
1.55
3.54
5.45
1.08
2.15
1.21
+
1607 Vissel Kobe : Gamba Osaka 13:00
2.55
3.15
2.49
1.41
1.39
1.26
+
1595 Sanfrecce Hiroshima : Kofu 13:00
1.80
3.25
4.00
1.16
1.79
1.24
+
1593 Nagoya Grampus : Yokohama Marinos 13:00
3.10
3.00
2.20
1.52
1.27
1.29
+
1592 Kawasaki Frontale : Albirex Niigata 13:00
1.80
3.27
4.00
1.16
1.80
1.24
+
1574 Cerezo Osaka : Sagan Tosu 13:00
2.28
3.10
2.85
1.31
1.48
1.27
+
1572 Fc Tokyo : Vegalta Sendai 12:30
1.90
3.21
3.65
1.19
1.71
1.25
+
1571 Urawa Red Diamonds : Kashima Antlers 12:00
2.10
3.15
3.15
1.26
1.57
1.26
+
1570 Shimizu S Pulse : Kashiwa Reysol 12:00
2.59
3.15
2.45
1.42
1.38
1.26
+
KAZAHSTAN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5973 Kairat Almaty : Spartak Semey 17:00
1.20
5.25
11.0
 
3.55
1.08
+
5972 Tobol Kostanay : Shakhter Karagandy 15:00
3.60
3.40
1.85
1.75
1.20
1.22
+
5971 Fc Astana : Atyrau 13:00
1.45
3.90
6.00
1.06
2.36
1.17
+
LETONIA VIRSLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6219 Spartaks : Fc Daugava 2 19:00
1.33
4.55
7.10
1.03
2.77
1.12
+
MECIURI AMICALE CLUBURI
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3205 Manchester City : Milan 23:00
1.75
3.40
4.10
1.16
1.86
1.23
+
6613 Houston Dynamo : Aston Villa 04:00
3.40
3.45
1.90
1.71
1.23
1.22
+
6612 Chicago Fire : Tottenham 03:00
5.20
4.40
1.44
2.38
1.08
1.13
+
6611 Raja Casablanca : Espanyol 01:30
4.05
3.25
1.80
1.80
1.16
1.25
+
6609 New York Red Bull : Arsenal 00:00
5.50
3.80
1.50
2.25
1.08
1.18
+
1940 Inter : Real Madrid(n) 01:00
5.00
3.75
1.55
2.14
1.10
1.18
+
MEXIC LIGA DE ASCENSO
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1056 Zacatepec : Correcaminos Uat 04:00
2.50
3.15
2.54
1.39
1.41
1.26
+
1059 Club Celaya : Lobos Buap 04:00
2.30
3.10
2.82
1.32
1.48
1.27
+
1058 San Luis : Dorados De Sinaloa 03:00
2.15
3.09
3.10
1.27
1.55
1.27
+
1057 Irapuato : Coras Tepic 03:00
2.15
3.10
3.09
1.27
1.55
1.27
+
1055 Merida : Alebrijes De Oaxaca 02:00
2.30
3.10
2.85
1.32
1.48
1.27
+
1054 Min. De Zacatecas : Necaxa 03:30
2.30
3.10
2.85
1.32
1.48
1.27
+
1053 Atlante : Estudiantes De Altamira 03:00
1.95
3.12
3.60
1.20
1.67
1.26
+
MEXIC PRIMERA DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1747 Tigres : Leon 03:00
2.20
3.10
3.00
1.29
1.52
1.27
+
1749 Pachuca : Monterrey 04:06
2.40
3.10
2.65
1.35
1.43
1.26
+
1750 Jaguares : Toluca 05:00
2.55
3.15
2.50
1.41
1.39
1.26
+
1751 Unam Pumas : Chivas 20:00
2.25
3.15
2.90
1.31
1.51
1.27
+
1745 America Mexico : Tijuana 01:00
1.60
3.40
5.00
1.09
2.02
1.21
+
1746 Puebla : Veracruz 01:00
2.00
3.15
3.35
1.22
1.62
1.25
+
NORVEGIA ADECCOLIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6016 Honefoss : Ullensakerkisa 19:00
1.67
3.70
4.15
1.15
1.96
1.19
+
6017 Tromso : Strommen 19:00
1.45
4.00
5.80
1.06
2.37
1.16
+
6004 Ham Kam : Ranheim 19:00
9.25
5.09
1.24
3.28
 
1.09
+
6010 Hodd : Mjondalen 19:00
2.40
3.15
2.65
1.36
1.44
1.26
+
6002 Alta : Tromsdalen 19:00
1.90
3.34
3.50
1.21
1.71
1.23
+
6001 Sandefjord : Nest Sotra 16:00
1.42
4.13
6.05
1.06
2.45
1.15
+
6003 Baerum : Bryne 19:00
2.50
3.25
2.48
1.41
1.41
1.24
+
NORVEGIA TIPPELIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1726 Sogndal : Odd Bk 19:00
3.05
3.15
2.15
1.55
1.28
1.26
+
1727 Brann : Viking 21:00
2.70
3.15
2.35
1.45
1.35
1.26
+
1725 Molde : Rosenborg 19:00
1.60
3.70
4.80
1.12
2.09
1.20
+
1724 Bodo Glimt : Sarpsborg 19:00
1.93
3.35
3.40
1.22
1.69
1.23
+
1721 Haugesund : Start 16:30
2.22
3.25
2.85
1.32
1.52
1.25
+
PARAGUAY PRIMERA DIVISION CLAUSURA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4056 3 De Febrero : Olimpia 22:00
4.00
3.40
1.75
1.84
1.16
1.22
+
4055 12 De Octubre : Club Guarani Asuncion 22:00
4.55
3.75
1.60
2.06
1.12
1.18
+
4052 Sportivo Luqueno : Rubio 00:30
2.20
3.20
2.85
1.30
1.51
1.24
+
PERU PRIMERA DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1066 Inti Gas : Universitario De Deportes 23:30
2.22
3.20
2.85
1.31
1.51
1.25
+
1065 Cd San Simon : Los Caimanes Fc 21:00
2.10
3.20
3.10
1.27
1.57
1.25
+
1064 Juan Aurich : Union Comercio 04:00
1.35
4.30
7.00
1.03
2.66
1.13
+
1063 Cesar Vallejo : Sporting Cristal 01:30
2.10
3.35
2.95
1.29
1.57
1.23
+
POLONIA EKSTRAKLASA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3279 Gornik Zabrze : Lech Poznan 19:00
3.45
3.11
2.00
1.64
1.22
1.27
+
3276 Zawisza Bydgoszcz : Jagiellonia 16:30
2.15
3.10
3.10
1.27
1.55
1.27
+
3275 Ruch Chorzow : Gornik Leczna 16:30
2.15
3.00
3.20
1.25
1.55
1.29
+
PORTUGALIA TACA DA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3581 Sporting Farense : Chaves 21:00
2.40
2.95
2.81
1.32
1.44
1.29
+
3591 Covilha : Freamunde 19:00
1.95
3.12
3.60
1.20
1.67
1.26
+
3573 Atletico Cp : Aves 19:00
3.05
3.04
2.20
1.52
1.28
1.28
+
3624 Tondela : Leixoes 19:00
1.80
3.13
4.25
1.14
1.80
1.26
+
3590 Ac Viseu : Portimonense 18:00
2.35
3.00
2.84
1.32
1.46
1.29
+
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1381 Budejovice : Slovan Liberec 21:15
2.66
3.05
2.45
1.42
1.36
1.28
+
1380 Vysocina Jihlava : Mlada Boleslav 18:00
2.55
3.05
2.56
1.39
1.39
1.28
+
ROMANIA LIGA I
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3947 Fc Botosani : Gaz Metan Medias 17:00
1.83
3.65
3.65
1.22
1.82
1.22
+
3948 Cfr Cluj : Ceahlaul 19:00
1.50
3.85
6.00
1.08
2.35
1.20
+
3949 Fc Brasov : Petrolul Ploiesti 21:00
3.30
3.20
2.10
1.62
1.27
1.28
+
RUSIA FIRST DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6291 Anzhi Makhachkala : Fc Volgar 19:00
1.25
4.60
10.5
 
3.20
1.12
+
6290 Sokol Saratov : Cka Energia Chab 18:00
2.25
3.10
2.90
1.30
1.50
1.27
+
6289 Baltika Kaliningrad : Volga Novgorod 18:00
2.82
3.10
2.30
1.48
1.32
1.27
+
6286 Tom Tomsk : Luch Vladivostock 15:00
1.75
3.30
4.25
1.14
1.86
1.24
+
6287 Fk Tyumen : Fk Yenisey 16:00
2.30
3.10
2.82
1.32
1.48
1.27
+
6288 Shinnik Yaroslavl : Gazovik Orenburg 17:30
2.30
3.10
2.82
1.32
1.48
1.27
+
6285 Fk Tosno : Kryliya Sovetov 15:00
3.20
3.10
2.10
1.57
1.25
1.27
+
6283 Sakhalin Sakhalinsk : Khimk Dzerzhinsk 07:00
2.00
3.20
3.35
1.23
1.64
1.25
+
6284 Sibir Novosibirsk : Petrotrest St Petersburg 13:00
1.60
3.62
4.75
1.11
2.05
1.20
+
SLOVACIA SUPERLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5748 Kosice : Zlate Moravce 18:30
1.83
3.39
3.70
1.19
1.77
1.22
+
5747 As Trencin : Sport Podbrezova 18:30
1.40
3.98
6.85
1.04
2.52
1.16
+
SLOVENIA PRVA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4070 Krka : Gorica 19:00
2.60
3.15
2.45
1.42
1.38
1.26
+
4078 Domzale : Nk Celje 21:05
1.50
3.75
5.60
1.07
2.25
1.18
+
SUA MLS
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1035 Toronto Fc : Sporting Kansas City 02:00
2.75
3.20
2.30
1.48
1.34
1.25
+
1036 New England Revolution : Columbus Crew 02:30
2.15
3.20
3.00
1.29
1.55
1.25
+
SUEDIA ALLSVENSKAN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1371 Elfsborg : Norrkoping 18:30
1.55
3.90
4.80
1.11
2.15
1.17
+
1372 Helsingborg : Orebro 18:30
1.55
3.65
5.15
1.09
2.14
1.19
+
1368 Brommapojkarna : Atvidaberg 16:00
2.45
3.15
2.60
1.38
1.42
1.26
+
1369 Mjallby : Gotenborg 16:00
4.10
3.50
1.72
1.89
1.15
1.21
+
1370 Aik Stockholm : Falkenberg 18:30
1.40
4.35
6.00
1.06
2.52
1.14
+
SUEDIA DIVISION 2 NORRA GOTALAND
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6573 Larje/angereds : Carlstad United 18:00
2.87
3.80
2.00
1.64
1.31
1.18
+
6572 Karlstad : Tibro 16:00
1.90
3.80
3.11
1.27
1.71
1.18
+
SUEDIA DIVISION 2 NORRA SVEALAND
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6567 Sollentuna United : Sparvagens 17:00
1.20
5.97
9.10
 
3.60
1.06
+
6566 Konyaspor : Vasteras Ik 17:00
2.00
3.60
3.00
1.29
1.64
1.20
+
6565 Akropolis : Karlbergs Bk 17:00
1.30
4.94
7.15
1.03
2.92
1.10
+
SUEDIA DIVISION 2 SODRA SVEALAND
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6523 Hammarby Tff : Rynninge 16:00
1.65
4.30
3.67
1.19
1.98
1.14
+
6522 Ekero Ik : Eskilstuna City 16:00
3.38
3.85
1.80
1.80
1.23
1.17
+
SUEDIA DIVISION 2 VASTRA GOTALAND
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6516 Assyriska Bk : Gif Nike 17:00
1.35
4.82
6.15
1.05
2.70
1.11
+
6515 Lindome Gif : Ramlosa Sodra 14:00
1.90
3.85
3.07
1.27
1.71
1.17
+
SUEDIA SUPERETTAN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6024 Jonkopings Sodra : Sundsvall 19:20
2.62
3.00
2.52
1.40
1.37
1.28
+
UCRAINA VYSCHA LIHA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1928 Zorya Lugansk : Metalist Kharkiv 21:00
3.65
3.55
1.80
1.80
1.19
1.21
+
1926 Dinamo Kiev : Vorskla Poltava 19:00
1.30
4.39
8.75
 
2.92
1.13
+
1927 Shakhtar Donetsk : Metalurg Zaporizhya 19:00
1.20
5.42
10.8
 
3.61
1.08
+
1925 Hoverla Uzgorod : Karpaty Lviv 17:00
2.75
3.10
2.35
1.46
1.34
1.27
+
UNGARIA NB I
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1538 Paksi Se : Gyor 21:30
4.05
3.44
1.75
1.86
1.16
1.22
+
1537 Diosgyor : Puskas Akademia 19:30
1.70
3.55
4.15
1.15
1.91
1.21
+
1536 Kecskemeti : Ferencvaros 17:30
3.95
3.30
1.80
1.80
1.16
1.24
+
   TENIS
ATLANTA ATP
CodPartidaOra1  2Extra
6367 D.sela : B.becker 03:00
2.00
 
1.72
+
ATLANTA ATP DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
6365 V.pospisil&j.sock : N.barrientos&v.estrella Burgos(0) 04:20
1.25
 
3.55
+
CHALLENGER LEXINGTON
CodPartidaOra1  2Extra
6374 T.kokkinakis : J.duckworth(0) 00:20
1.85
 
1.78
+
STANFORD CALIFICARI WTA
CodPartidaOra1  2Extra
6603 M.shamayko : Y.xu 01:00
3.05
 
1.29
+
   BASCHET
SUA WNBA
CodPartidaOra1X 21XX2Extra
6345 -11.5phoenix Mercury : New York Liberty(158.5) 05:00
1.09
20.0
7.50
1.03
5.45
+
6336 -1.5san Antonio Silver Stars : Indiana Fever(150.5) 03:00
1.80
16.0
2.07
1.62
1.83
+
   BASEBALL
MLB
CodPartidaOra1  2Extra
6364 +1.5san Francisco Giants : L A Dodgers(5.5) 04:05
2.40
 
1.50
+
6363 -1.5l A Angels : Detroit Tigers(8.5) 04:05
1.80
 
1.90
+
6362 +1.5colorado Rockies : Pittsburgh Pirates(10.5) 03:10
2.10
 
1.65
+
6361 +1.5texas Rangers : Oakland Athletics(8.5) 03:05
2.35
 
1.52
+
6360 +1.5tampa Bay Rays : Boston Red Sox(7.5) 02:10
1.86
 
1.84
+
6359 +1.5minnesota Twins : Chicago White Sox(7.5) 02:10
2.25
 
1.57
+
6358 -1.5milwaukee Brewers : New York Mets(7.5) 02:10
1.57
 
2.25
+
6356 -1.5houston Astros : Miami Marlins(8.5) 02:10
1.80
 
1.90
+
6357 -1.5kansas City Royals : Cleveland Indians(8.5) 02:10
1.80
 
1.90
+
6355 -1.5atlanta Braves : San Diego Padres(6.5) 02:10
1.52
 
2.35
+
6354 -1.5philadelphia Phillies : Arizona Diamondbacks(7.5) 02:05
1.65
 
2.10
+
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei