Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Drobeta Turnu-Severin
Bd. Mihai Viteazu, nr 18, bl. M10
Craiova
Bd. Dacia nr 108, bl. M8
Reghin
Str. Iernuteni, nr. 2-8
Sector 5
Str.Barca, nr.16,bloc M160
Brasov
Str. Al.Vlahuta, nr. 10
Viseu De Sus
Str.22 Decembrie, nr. 10
Sector 6
B-dul Timisoara, nr 47, sector 6, interior Casino Novosat
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2

vezi toate agentiile

Oferta de pariere

    Alege un sport
    Alege un campionat

   FOTBAL
AFC CHAMPIONS LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7324 Al Hilal : Al Ain 20:30
2.00
3.21
3.45
1.23
1.66
1.27
+
ALGERIA LIGUE 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8854 Es Setif : Na Hussein Dey 21:00
1.50
3.60
6.00
1.06
2.25
1.20
+
ANGLIA CHAMPIONSHIP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5110 Bolton : Rotherham 22:00
2.25
3.20
2.88
1.32
1.52
1.26
+
5105 Cardiff : Middlesbrough 21:45
2.75
3.10
2.40
1.46
1.35
1.28
+
5111 Reading : Millwall 22:00
2.10
3.15
3.25
1.26
1.60
1.28
+
5108 Ipswich : Brighton 21:45
2.45
3.15
2.66
1.38
1.44
1.28
+
5107 Huddersfield : Wigan 21:45
2.76
3.10
2.40
1.46
1.35
1.28
+
5106 Charlton : Wolves 21:45
2.75
3.10
2.40
1.46
1.35
1.28
+
5104 Brentford : Norwich 21:45
2.76
3.20
2.35
1.48
1.35
1.27
+
5103 Bournemouth : Leeds 21:45
1.52
3.90
5.30
1.09
2.25
1.18
+
5070 Blackpool : Watford 21:45
3.90
3.38
1.82
1.81
1.18
1.24
+
5069 Birmingham : Sheffield Wednesday 21:45
2.64
3.10
2.50
1.43
1.38
1.28
+
ANGLIA CONFERENCE NORTH
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1798 Stockport : Worcester City 21:45
1.90
3.60
3.36
1.24
1.74
1.21
+
ANGLIA CONFERENCE PREMIER
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6399 Welling : Lincoln City 21:45
2.75
3.20
2.35
1.48
1.35
1.27
+
6387 Eastleigh : Forest Green 21:45
2.60
3.05
2.55
1.40
1.39
1.29
+
6400 Barnet : Wrexham 22:00
1.75
3.34
4.35
1.15
1.89
1.25
+
6398 Torquay : Woking 21:45
2.25
3.20
2.90
1.32
1.52
1.27
+
6397 Macclesfield : Gateshead 21:45
3.20
3.20
2.10
1.60
1.27
1.27
+
6394 Kidderminster : Altrincham 21:45
1.60
3.67
4.90
1.11
2.10
1.21
+
6393 Halifax : Grimsby 21:45
2.25
3.25
2.86
1.33
1.52
1.26
+
6386 Dartford : Dover Athletic 21:45
2.60
3.15
2.50
1.42
1.39
1.27
+
6385 Chester : Southport 21:45
2.20
3.20
3.00
1.30
1.55
1.27
+
6384 Bristol Rovers : Nuneaton 21:45
1.50
3.92
5.60
1.08
2.31
1.18
+
6374 Alfreton Town : Telford 21:45
2.05
3.35
3.15
1.27
1.62
1.24
+
6204 Aldershot : Braintree Town 21:45
2.00
3.25
3.40
1.24
1.66
1.26
+
ANGLIA CONFERENCE SOUTH
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5441 Whitehawk : Wealdstone 21:45
1.30
4.67
8.50
1.02
3.01
1.13
+
ANGLIA FA CUP QUALIFICATION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2334 Blyth Spartans : Darlington 1883 21:45
2.20
3.55
2.74
1.36
1.55
1.22
+
2360 East Thurrock : Afc Hornchurch 21:45
1.50
4.37
4.85
1.12
2.30
1.15
+
2339 Chipstead : Merstham 21:45
1.52
4.39
4.65
1.13
2.26
1.15
+
2356 Coalville Town : Belper Town 21:45
2.00
3.65
3.05
1.29
1.66
1.21
+
2381 Margate : Folkestone Invicta 21:45
1.18
6.64
9.70
1.00
3.94
1.05
+
2379 Harlow Town : Grays Athletic 21:45
2.74
3.55
2.20
1.55
1.36
1.22
+
2358 Dunston Uts : Marske United 21:45
2.25
3.90
2.50
1.43
1.52
1.18
+
2336 Chasetown : Rugby Town 21:45
2.25
3.55
2.67
1.38
1.52
1.22
+
2359 East Preston : Peacehaven & Telscombe 21:45
4.40
4.03
1.60
2.10
1.15
1.17
+
2357 Dereham Town : St Neots Town 21:45
4.15
3.93
1.65
2.02
1.16
1.18
+
2378 Glossop North End : Northwich Victoria 21:45
4.00
3.80
1.70
1.95
1.17
1.19
+
2342 Cirencester Town : Shortwood United 21:45
1.33
4.65
7.45
1.03
2.86
1.13
+
2338 Chesham United : Dunstable 21:45
3.30
3.35
2.00
1.66
1.25
1.25
+
2335 Bridgewater Town : Bodmin Town 21:45
1.28
4.86
8.80
1.01
3.13
1.12
+
2333 Bideford Fc : Tiverton 21:45
1.60
4.03
4.40
1.15
2.10
1.17
+
ANGLIA ISTHMIAN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7367 Enfield : Margate 21:45
5.05
4.22
1.50
2.30
1.11
1.16
+
7366 Canvey Island : Leatherhead 21:45
2.30
3.60
2.57
1.40
1.50
1.21
+
7368 Maidstone United : Harrow Borough 21:45
1.40
4.76
5.65
1.08
2.58
1.12
+
7369 Vcd Athletic : Dulwich Hamlet 21:45
4.15
3.93
1.65
2.02
1.16
1.18
+
7365 Bury Town : Billericay Town 21:45
3.09
3.60
2.00
1.66
1.29
1.21
+
ANGLIA LEAGUE 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5123 Swindon : Oldham 21:45
1.90
3.25
3.70
1.20
1.73
1.26
+
5124 Yeovil : Crewe 21:45
1.65
3.67
4.50
1.14
2.02
1.21
+
5122 Scunthorpe : Coventry 21:45
2.72
3.15
2.40
1.46
1.36
1.27
+
5116 Gillingham : Peterborough 21:45
3.15
3.25
2.10
1.60
1.28
1.26
+
5121 Rochdale : Walsall 21:45
2.40
3.15
2.72
1.36
1.46
1.27
+
5119 Port Vale : Bristol City 21:45
3.19
3.35
2.05
1.63
1.27
1.25
+
5120 Preston : Chesterfield 21:45
1.85
3.28
3.90
1.18
1.78
1.25
+
5118 Notts County : Leyton Orient 21:45
3.45
3.35
1.95
1.70
1.23
1.25
+
5117 Milton Keynes Dons : Bradford 21:45
1.80
3.55
3.80
1.19
1.84
1.22
+
5114 Colchester : Sheffield United 21:45
2.95
3.15
2.25
1.52
1.31
1.28
+
5115 Doncaster : Crawley Town 21:45
2.00
3.25
3.40
1.24
1.66
1.26
+
ANGLIA LEAGUE 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5136 Tranmere : Newport County 21:45
2.80
3.05
2.40
1.46
1.34
1.29
+
5137 York : Luton 21:45
1.85
3.35
3.80
1.19
1.78
1.24
+
5135 Shrewsbury : Carlisle 21:45
1.65
3.50
4.80
1.12
2.02
1.23
+
5133 Plymouth : Wycombe 21:45
2.25
3.10
3.00
1.30
1.52
1.29
+
5134 Portsmouth : Dagenham & Redbridge 21:45
1.80
3.25
4.20
1.16
1.83
1.26
+
5131 Northampton : Hartlepool 21:45
1.75
3.30
4.35
1.14
1.88
1.25
+
5132 Oxford United : Accrington Stanley 21:45
1.90
3.35
3.60
1.21
1.74
1.24
+
5130 Mansfield : Morecambe 21:45
2.10
3.20
3.20
1.27
1.60
1.27
+
5129 Cheltenham : Southend 21:45
2.52
3.30
2.50
1.43
1.42
1.25
+
5126 Afc Wimbledon : Burton Albion 21:45
2.80
3.10
2.35
1.47
1.34
1.28
+
5128 Cambridge United : Exeter 21:45
1.75
3.30
4.45
1.14
1.89
1.26
+
5127 Bury : Stevenage 21:45
1.95
3.10
3.75
1.20
1.70
1.28
+
ANGLIA NORTHERN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7370 Barwell : Stourbridge 21:45
2.80
3.75
2.10
1.60
1.35
1.20
+
7386 Trafford Fc : Workington 21:45
2.88
3.60
2.10
1.60
1.33
1.21
+
7385 Ramsbottom Utd : Witton Albion 21:45
2.57
3.60
2.30
1.50
1.40
1.21
+
7384 Marine : Ashton United 21:45
2.59
3.70
2.25
1.52
1.40
1.20
+
7380 Frickley Athletic : Fc United Of Manchester 21:45
4.30
3.82
1.65
2.02
1.15
1.19
+
7383 Kings Lynn : Buxton 21:45
2.40
3.60
2.46
1.44
1.46
1.21
+
7382 Halesowen : Nantwich Town 21:45
2.10
3.70
2.82
1.34
1.60
1.20
+
7381 Grantham : Rushall Olympic 21:45
2.30
3.60
2.57
1.40
1.50
1.21
+
ARGENTINA NACIONAL B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8669 Argentinos Jrs : Colon 00:10
1.80
3.10
4.50
1.14
1.84
1.29
+
ARGENTINA PRIMERA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1173 Newell S : Olimpo Bahia Blanco 02:30
1.55
3.49
5.90
1.07
2.19
1.23
+
ARGENTINA PRIMERA B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8273 Club Atletico Los Andes : Sportivo Italiano 03:05
1.42
4.10
6.00
1.05
2.44
1.15
+
8266 Club Atletico Fenix : Club Villa Dalmine 21:30
2.60
2.85
2.65
1.36
1.37
1.31
+
AUSTRALIA FFA CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6661 Tuggeranong Utd : Melbourne Victory 12:30
30.5
12.9
1.01
9.07
   
+
6660 Olympic Sharks : Bentleigh Greens 12:30
2.35
3.40
2.62
1.39
1.48
1.24
+
6659 Olympic Fc : Central Coast 12:30
8.00
5.13
1.28
3.13
1.02
1.10
+
6658 Adelaide City : Brisbane Strikers 12:30
2.05
3.50
3.05
1.29
1.63
1.23
+
AUSTRIA 1E LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6745 Wacker Innsbruck : Mattersburg 19:30
2.10
3.30
3.10
1.28
1.60
1.25
+
6724 Horn : St Polten 19:30
2.40
3.30
2.62
1.39
1.46
1.25
+
6725 Kapfenberg : Lask 19:30
2.50
3.20
2.58
1.40
1.43
1.27
+
6723 Fc Liefering : Hartberg 19:30
1.25
5.35
8.75
1.01
3.32
1.09
+
AUSTRIA REGIONALLIGA EAST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7675 St Polten 2 : Wiener Sportklub 20:00
3.05
3.40
2.05
1.61
1.28
1.23
+
AUSTRIA REGIONALLIGA MITTE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7902 Sv Lafnitz : Sak Klagenfurt 20:00
1.25
5.40
8.65
1.02
3.32
1.09
+
7676 Kalsdorf : Allerheiligen 20:00
1.95
3.50
3.30
1.25
1.70
1.23
+
COSTA RICA PREMIER DIVISION APERTURA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4304 Carmelita : Universidad De Costa Rica 01:00
2.20
3.35
2.88
1.33
1.55
1.25
+
CUPA AFC
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2099 Al Qadsia : Jayapura 19:30
1.30
4.60
8.70
1.01
3.01
1.13
+
2098 Arbil : Kitchee 16:00
1.36
4.20
7.80
1.03
2.73
1.16
+
DANEMARCA LANDSPOKAL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6733 Marstal Rise : Jammerbugt Fc 17:30
7.80
5.80
1.25
3.33
1.03
1.08
+
EGIPT PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8921 Misr Lel Makasa : Al Ragaa 16:15
1.95
3.15
3.70
1.20
1.70
1.28
+
8922 Smouha : Alaab Damanhour 16:15
1.67
3.30
5.00
1.11
1.99
1.25
+
8923 Al Masry : Ismaily 19:00
2.95
3.05
2.30
1.50
1.31
1.29
+
EMIRATELE ARABE UNITE PRO LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1085 Al Wahda : Al Ittihad Kalba 16:40
1.37
4.10
7.20
1.03
2.61
1.15
+
1087 Sharjah : Al Ahli Uae 19:30
4.20
3.50
1.70
1.91
1.14
1.21
+
ESTONIA MEISTRILIIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7678 Paide Linnameeskond : Flora Tallinn 17:45
13.7
8.46
1.10
5.23
 
1.02
+
7679 Sillamae Kalev : Levadia Tallinn 17:45
2.75
3.40
2.25
1.52
1.35
1.24
+
7680 Tallinna Kalev : Trans Narva 17:45
5.65
4.11
1.47
2.38
1.08
1.17
+
7681 Jalgpallikool Tammeka : Infonrt Tallinn 19:00
8.85
4.99
1.27
3.19
1.01
1.11
+
7677 Nomme Kalju : Johvi Orbit 17:45
1.07
9.43
16.7
 
6.03
1.01
+
GERMANIA 3RD LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6572 Unterhaching : Arminia Bielefeld 20:00
2.79
3.15
2.35
1.48
1.35
1.28
+
6571 Energie Cottbus : Sonnenhof Grossaspach 19:30
1.70
3.47
4.45
1.14
1.95
1.23
+
6559 Stuttgart Amateurs : Mainz Am 19:00
2.20
3.20
3.00
1.30
1.55
1.27
+
GERMANIA REGIONALLIGA BAVARIA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7353 Greuther Furth Am : Eintracht Bamberg 2010 20:00
1.80
3.40
3.85
1.18
1.81
1.23
+
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7336 Baunatal : Hessen Kassel 20:00
5.80
4.00
1.45
2.37
1.06
1.16
+
7337 Kaiserslautern Am : Astoria Walldorf 20:00
1.40
4.15
6.50
1.05
2.53
1.15
+
IRLANDA FAI CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6657 Derry City : Drogheda 21:45
1.45
4.00
6.10
1.06
2.42
1.17
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6496 Juventus : Malmo 21:45
1.15
7.40
15.0
1.01
4.73
1.06
+
6497 Olympiakos Piraeus : Atl Madrid 21:45
3.70
3.20
2.00
1.72
1.23
1.30
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6746 Liverpool : Ludogorets Razgrad 21:45
1.20
6.20
13.0
1.01
4.04
1.09
+
6747 Real Madrid : Basel 21:45
1.12
8.00
16.0
1.01
5.87
1.04
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA C
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6876 Benfica : Zenit St Petersburg 21:45
1.93
3.25
3.90
1.21
1.77
1.29
+
6877 Monaco : Bayer Leverkusen 21:45
3.10
3.20
2.25
1.57
1.32
1.30
+
LIGA CAMPIONILOR GRUPA D
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6878 Borussia Dortmund : Arsenal 21:45
1.80
3.70
3.85
1.21
1.89
1.23
+
6879 Galatasaray : Anderlecht 21:45
1.70
3.60
4.60
1.15
2.02
1.24
+
LITUANIA A LYGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8255 Pakruojo Kruoja : Atlantas Klaipeda 17:00
2.40
3.45
2.53
1.42
1.46
1.23
+
SCOTIA LEAGUE CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5225 Rangers : Inverness Caledonian Thistle 21:45
2.05
3.30
3.15
1.26
1.61
1.24
+
SLOVACIA SUPERLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7124 Ruzomberok : Spartak Myjava 18:30
2.25
3.25
2.86
1.33
1.52
1.26
+
7123 Trnava : Banska Bystrica 16:30
1.45
3.95
6.20
1.06
2.41
1.18
+
7122 Sport Podbrezova : Dac 1904 16:30
2.30
3.20
2.82
1.34
1.50
1.27
+
7121 Kosice : Senica 16:30
2.35
3.20
2.75
1.35
1.48
1.27
+
SLOVENIA POKAL HERVIS
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1088 Nk Kranj : Nk Celje 17:00
5.35
4.75
1.42
2.52
1.09
1.12
+
1090 Nk Korotan : Olimpija Ljubljana 19:00
7.25
5.18
1.30
3.02
1.04
1.10
+
UEFA CHAMPIONS LEAGUE TINERET
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1095 Real Madrid U19 : Fc Basel U19 19:00
1.15
5.90
14.0
 
4.15
1.06
+
1097 Olympiacos U19 : Atletico Madrid U19 19:00
3.60
3.60
1.80
1.80
1.20
1.20
+
1044 Galatasaray U19 : Anderlecht U19 16:00
2.40
3.50
2.50
1.42
1.46
1.22
+
1094 Liverpool U19 : Pfc Ludogorets Razgrad 16:00
1.12
7.15
12.8
 
4.59
1.03
+
1045 Barcelona U19 : Fc Apoel Nicosia U19 20:00
1.05
8.00
30.0
 
6.32
1.01
+
1043 Benfica U19 : Zenit U19 17:00
1.30
4.75
7.50
1.02
2.91
1.11
+
1096 Juventus U19 : Malmo 16:00
1.28
4.40
9.75
 
3.03
1.13
+
1042 As Monaco Fc U19 : Bayer Leverkusen U19 16:00
2.80
3.60
2.10
1.57
1.33
1.20
+
UNGARIA LIGA KUPA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7794 Szombathelyi Haladas : Bfc Siofok 19:00
1.50
4.15
5.15
1.10
2.30
1.16
+
7792 Honved : Csakvar 17:00
1.28
5.77
6.80
1.05
3.12
1.08
+
7791 Gyirmot : Gyor 18:00
4.35
3.87
1.63
2.05
1.15
1.19
+
7790 Mezokovesd Zsory : Mtk Budapest 18:00
3.80
3.53
1.80
1.83
1.19
1.22
+
7686 Diosgyor : Szolnoki 19:00
1.30
5.78
6.30
1.06
3.01
1.08
+
7793 Videoton : Vasas 20:00
1.40
4.70
5.75
1.08
2.59
1.13
+
8254 Pecs : Soroksar 19:00
1.50
4.15
5.15
1.10
2.30
1.16
+
8253 Puskas Akademia : Szigetszentmiklos 17:00
1.57
4.06
4.60
1.13
2.16
1.17
+
7723 Debreceni : Bekescsaba 17:00
1.20
6.38
9.05
1.01
3.74
1.06
+
7789 Dunaujvaros Pase : Balmazujvaros 16:00
1.48
4.28
5.20
1.10
2.35
1.15
+
7715 Kecskemeti : Szeged 16:00
1.33
5.25
6.30
1.06
2.86
1.10
+
   TENIS
CHALLENGER CAMPINAS
CodPartidaOra1  2Extra
4929 M.zormann Da Silva : R.dutra Silva 16:00
3.65
 
1.21
+
8924 M.zormann Da Silva : N.santos 19:15
1.55
 
2.20
+
8926 F.arguello : J.sorgi 21:10
1.18
 
3.90
+
8925 R.hocevar : C.zampieri 18:55
1.90
 
1.73
+
4923 A.michon : G.mina 19:00
1.75
 
1.90
+
4936 R.becker : F.bagnis 16:30
4.30
 
1.15
+
4922 A.ghem : T.turini 23:15
1.20
 
3.70
+
4925 F.de Paula : F.neis 16:30
1.25
 
3.30
+
CHALLENGER CAMPINAS BRAZILIA
CodPartidaOra1  2Extra
2337 A.sikora : F.romboli 16:30
1.70
 
1.95
+
CHALLENGER IZMIR
CodPartidaOra1  2Extra
4958 M.ilhan : R.ortega Olmedo 15:00
1.20
 
3.75
+
4959 M.jaziri : P.petzschner 11:00
1.70
 
1.95
+
4945 E.gerasimov : A.kudryavtsev 11:00
2.30
 
1.50
+
4943 C.ilkel : T.fabbiano 11:00
3.55
 
1.22
+
4949 E.yurtacan : A.pavic 11:00
7.00
 
1.04
+
CHALLENGER MEKNES
CodPartidaOra1  2Extra
4919 P.krstin : M.viola 14:20
2.70
 
1.37
+
4920 T.tifnouti : D.dzumhur(0) 14:20
7.70
 
1.03
+
4916 P.carreno Busta : M.vaisse 14:20
1.07
 
6.00
+
4913 L.giustino : A.ramos 12:00
5.70
 
1.08
+
4907 F.cipolla : A.karatsev 13:00
1.60
 
2.10
+
4909 H.podlipnik Castillo : S.sabry 13:00
1.68
 
1.98
+
4910 J.samper Montana : R.carballes Baena 13:00
1.65
 
2.02
+
4921 Y.idmbarek : S.travaglia 13:00
3.80
 
1.19
+
4914 M.safwat : S.diez 16:10
1.75
 
1.90
+
4908 G.granollers Pujol : L.pouille 17:30
3.70
 
1.20
+
4911 K.coppejans : L.ouahab 16:30
1.47
 
2.40
+
CHALLENGER QUITO
CodPartidaOra1  2Extra
5031 V.estrella Burgos : W.leite 02:30
1.17
 
4.05
+
5039 J.londero : M.arevalo Gonzalez 22:05
1.70
 
1.95
+
5035 G.lapentti : G.pella 23:00
1.65
 
2.00
+
5036 H.dellien : J.spir 21:05
1.65
 
2.02
+
5032 C.buchanan : M.trungelliti 20:35
2.30
 
1.50
+
5043 T.angelinos : N.mektic 20:30
2.10
 
1.60
+
5040 N.jarry : A.velotti 19:00
1.95
 
1.70
+
5033 E.struvay : H.cunha 19:00
1.84
 
1.80
+
5034 F.mena : A.krajicek 19:00
3.70
 
1.20
+
CHALLENGER TRNAVA
CodPartidaOra1  2Extra
5059 U.ignatik : B.rola 13:00
2.85
 
1.33
+
5050 B.balleret : A.haider Maurer 14:00
4.60
 
1.13
+
5046 A.veic : P.torebko 11:00
1.45
 
2.45
+
5044 A.arnaboldi : J.kubler 11:00
2.02
 
1.65
+
5054 J.mertl : J.choinski 11:00
1.25
 
3.30
+
5056 M.mecir : K.beck 18:05
1.36
 
2.90
+
5055 J.pospisil : P.riba 16:10
2.30
 
1.50
+
5045 A.montanes : A.de Greef 16:00
1.17
 
4.05
+
GUANGZHOU WTA
CodPartidaOra1  2Extra
1154 B.jovanovski : M.niculescu 10:15
2.55
 
1.45
+
1163 S.soler Espinosa : S.stephens 13:00
3.55
 
1.25
+
1161 M.puig : K.knapp 10:15
1.88
 
1.82
+
1164 S.stosur : Y.wang 09:00
1.09
 
6.10
+
1162 S.cirstea : P.martic 09:00
1.26
 
3.48
+
1158 K.zhang : J.cepelova 09:00
3.20
 
1.30
+
1186 Y.xu : P.mayr Achleitner 05:00
2.06
 
1.68
+
GUANGZHOU WTA DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
3187 Y.wang&l.zhu : R.olaru&s.peer(0) 11:30
2.85
 
1.35
+
3185 J.larsson&a.smith : A.beck&p.martic(0) 14:15
1.60
 
2.20
+
3186 K.jans Ignacik&k.piter : A.cornet&m.linette(0) 10:15
1.90
 
1.80
+
METZ ATP
CodPartidaOra1  2Extra
2274 A.seppi : I.sijsling 13:20
1.50
 
2.40
+
2311 L.lokoli : P.lorenzi 19:00
2.80
 
1.38
+
2308 J.janowicz : A.mannarino 20:35
1.65
 
2.10
+
8944 K.de Schepper : T.kamke 17:00
1.80
 
1.90
+
METZ ATP DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
2250 M.draganja&h.kontinen : C.fleming&m.venus(0) 15:30
1.65
 
2.10
+
2258 N.mahut&e.roger Vasselin : J.chardy&l.rosol(0) 21:00
1.45
 
2.50
+
2234 A.begemann&j.knowle : B.becker&g.muller(0) 17:05
1.50
 
2.35
+
SEUL WTA
CodPartidaOra1  2Extra
7413 M.minella : Y.wickmayer 07:30
2.75
 
1.35
+
7410 K.kanepi : E.kulichkova 05:00
1.30
 
3.00
+
7411 A.schmiedlova : D.kovinic 06:15
2.10
 
1.60
+
7412 H.watson : N.gibbs 06:15
1.50
 
2.30
+
5470 J.glushko : Ka.pliskova 08:30
4.75
 
1.15
+
6021 M.rybarikova : F.schiavone 09:45
2.10
 
1.65
+
5962 Kr.pliskova : S.voegele 07:30
2.47
 
1.48
+
5385 A.radwanska : P.hercog 07:15
1.06
 
7.30
+
6020 M.kirilenko : D.vekic 06:00
1.65
 
2.10
+
5471 K.bertens : K.koukalova 05:00
1.94
 
1.77
+
SEUL WTA DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
3205 X.han&c.mchale : Hong S Y&kang S K(0) 11:00
1.25
 
3.40
+
3204 O.kalashnikova&r.voracova : A.bogdan&friedsam A L(0) 10:00
1.50
 
2.35
+
3197 J.glushko&o.rogowska : Chan C W&hsu C Y(0) 10:00
1.50
 
2.35
+
3196 D.kovinic&a.schmiedlova : A.panova&h.watson(0) 08:45
2.65
 
1.40
+
3198 L.arruabarrena&begu I C : D.jurak&m.moulton Levy(0) 08:45
2.35
 
1.50
+
TOKYO WTA
CodPartidaOra1  2Extra
6742 L.davis : D.gavrilova 06:15
1.25
 
3.55
+
6743 S.errani : M.erakovic 12:15
1.43
 
2.62
+
6741 J.gajdosova : D.hantuchova 06:15
1.93
 
1.78
+
6734 C.vandeweghe : A.kudryavtseva 05:00
1.28
 
3.30
+
6052 V.azarenka : K.date Krumm 11:00
1.10
 
5.80
+
6029 S.lisicki : C.dellacqua 08:45
1.28
 
3.30
+
6024 C.suarez Navarro : K.nara 07:30
1.64
 
2.12
+
6026 K.flipkens : D.cibulkova 05:00
2.52
 
1.46
+
TOKYO WTA DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
5064 A.pavlyuchenkova&l.safarova : G.muguruza&c.suarez Navarro(0) 10:00
1.85
 
1.85
+
5065 B.bencic&m.hingis : R.fujiwara&hsieh S Y(0) 07:30
1.25
 
3.55
+
5068 J.gajdosova&rodionova Ar : Y.sema&m.tanaka(0) 06:15
1.27
 
3.40
+
5063 A.kudryavtseva&rodionova An : M.miyamura&j.namigata(0) 05:00
1.20
 
4.00
+
   BASCHET
AMICALE INTERNATIONALE FEMININ
CodPartidaOra1X 21XX2Extra
1093 +4.5belarus : Turkey(118.5) 19:00
2.57
17.0
1.53
2.23
1.40
+
1092 +12.5china : Spain(134.5) 17:00
8.50
21.0
1.07
6.05
1.02
+
   HOCHEI
BELARUS EXTRALIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1007 Hk Vitebsk : Hc Dinamo Maladzyechna(5.5) 18:30
4.05
5.00
1.55
2.24
1.18
1.12
+
1070 Neman Grodno : Hk Gomel(5.5) 18:30
2.00
4.30
2.75
1.37
1.68
1.16
+
1056 Hk Lida : Metallurg Zhlobin(5.5) 18:30
6.50
6.20
1.28
3.17
1.06
1.07
+
1009 Shakhter Soligorsk : Hk Brest(5.5) 18:30
1.22
6.70
8.00
1.03
3.65
1.06
+
1008 Khimik-ska : Yunost Minsk(5.5) 18:30
5.00
5.60
1.40
2.64
1.12
1.09
+
ELVETIA NLA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1189 Bern : Fr. Gotteron(5.5) 20:45
2.10
4.30
2.60
1.41
1.62
1.16
+
1191 Lausanne : Lugano(5.5) 20:45
2.35
4.15
2.35
1.50
1.50
1.18
+
1196 Zsc Lions : Zug(5.5) 20:45
1.60
4.80
3.85
1.20
2.14
1.13
+
1193 Servette : Biel(5.5) 20:45
1.62
4.60
3.90
1.20
2.11
1.14
+
1192 Rapperswil : Ambri(5.5) 20:45
2.55
4.50
2.10
1.63
1.43
1.15
+
1190 Davos : Kloten(5.5) 20:45
1.90
4.55
2.90
1.34
1.77
1.15
+
ELVETIA NLB
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7609 Thurgau : Langenthal(5.5) 21:00
2.65
4.15
2.05
1.62
1.37
1.16
+
7604 Martigny : Olten(5.5) 21:00
2.55
4.10
2.15
1.57
1.41
1.17
+
7603 Gck Lions : Chaux-de-fonds(5.5) 21:00
2.25
4.10
2.40
1.45
1.51
1.16
+
7602 Scl Tigers : Ajoie(5.5) 20:45
1.70
4.40
3.60
1.23
1.98
1.15
+
FINLANDA SM LIIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5439 Hifk : Sport(5.5) 18:30
1.40
5.00
5.65
1.09
2.65
1.12
+
1200 Tps : Blues(5.5) 18:30
1.88
4.10
3.15
1.29
1.78
1.18
+
1199 Pelicans : Assat(5.5) 18:30
2.02
4.05
2.85
1.35
1.67
1.18
+
1198 Lukko : Kalpa(5.5) 18:30
1.62
4.25
4.20
1.17
2.11
1.17
+
1197 Jyp : Hpk(5.5) 18:30
1.72
4.20
3.70
1.22
1.97
1.17
+
5440 Ilves : Karpat(5.5) 18:30
3.85
4.10
1.70
1.99
1.20
1.18
+
REPUBLICA CEHA EXTRALIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6696 Pardubice : Slavia Prague(5.5) 19:00
1.95
4.05
3.00
1.32
1.72
1.18
+
6698 Sparta Prague : Mlada Boleslav(5.5) 19:30
1.45
4.45
5.60
1.09
2.48
1.15
+
6697 Plzen : Karlovy Vary(5.5) 19:20
1.55
4.30
4.70
1.14
2.25
1.17
+
6695 Olomouc : Zlin(5.5) 19:00
2.75
3.95
2.10
1.62
1.37
1.19
+
6669 Liberec : Mountfield Hk(5.5) 19:00
2.55
3.95
2.25
1.55
1.43
1.20
+
6667 Litvinov : Trinec(5.5) 18:30
2.50
4.00
2.25
1.54
1.44
1.18
+
6666 Vitkovice : Kometa Brno(5.5) 18:00
2.25
4.05
2.50
1.45
1.55
1.18
+
RUSIA KHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6701 Medvescak Zagreb : Torpedo Nn(5.5) 21:00
2.30
4.00
2.45
1.46
1.52
1.19
+
6699 Atlant Moscow : Cska Moscow(5.5) 18:30
3.10
4.10
1.90
1.77
1.30
1.18
+
6700 Slovan Bratislava : Severstal Cherepovets(5.5) 20:00
1.60
4.40
4.20
1.17
2.15
1.16
+
RUSIA MHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7587 Junior Kurgan : Ladja Togliatti(6.5) 15:30
2.85
4.40
1.90
1.73
1.33
1.14
+
7584 Kristall Berdsk : Hk Chelny(6.5) 14:00
1.35
5.40
5.70
1.08
2.77
1.09
+
7585 Kuznetskie Medvedi : Irbis Kazan(6.5) 14:00
1.35
5.40
5.70
1.08
2.77
1.09
+
7586 Sibirskie Snaipery : Belye Medvedi(6.5) 14:00
2.30
4.30
2.30
1.50
1.50
1.15
+
7583 Avto Yekaterinburg : Reaktor Nizhnekamsk(6.5) 14:00
2.00
4.40
2.65
1.38
1.65
1.14
+
7579 Sahalinskie Akuly : Hk Riga(6.5) 11:30
2.20
4.50
2.40
1.48
1.57
1.15
+
7582 Omskie Yastreby : Stalnye Lisy(6.5) 13:00
1.80
4.40
3.15
1.28
1.84
1.15
+
7578 Amurskie Tigry K. : St Petersburg(6.5) 11:00
2.25
4.45
2.35
1.49
1.54
1.15
+
7592 Kapitan Stupino : Shinnik Bobruysk(5.5) 18:00
2.75
4.40
1.95
1.69
1.35
1.14
+
7591 Vityazi Chekhov : Yunost Minsk(6.5) 16:00
2.40
4.30
2.25
1.54
1.48
1.16
+
7590 Tyumenskiy Legion : Belye Tigry Orenburg(6.5) 16:00
1.70
4.75
3.35
1.25
1.96
1.13
+
7589 S. Barsy Astana : Kirovo-chepetsk(6.5) 16:00
1.50
4.85
4.55
1.15
2.35
1.13
+
7588 Mamonty Yugry K. M. : Tolpar Ufa(6.5) 16:00
1.95
4.40
2.75
1.35
1.69
1.14
+
RUSIA VHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6702 Sokol Krasnoyarsk : Bars Kazan(5.5) 14:00
1.70
4.25
3.75
1.21
1.99
1.17
+
6711 Chelyabinsk : Zauralye Kurgan(5.5) 15:30
1.85
4.20
3.20
1.28
1.82
1.17
+
SLOVACIA EXTRALIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7423 Zvolen : Poprad(5.5) 19:00
1.90
4.20
3.00
1.31
1.75
1.16
+
7422 Piestany : Kosice(5.5) 19:00
3.55
4.25
1.70
1.93
1.21
1.15
+
7420 Trencin : Skalica(5.5) 18:30
1.35
4.35
7.80
1.03
2.79
1.15
+
7421 Zilina : Nitra(5.5) 18:30
3.55
4.25
1.70
1.93
1.21
1.15
+
7419 Martin : Banska Bystrica(5.5) 18:30
2.05
4.15
2.65
1.37
1.62
1.16
+
SUEDIA ALLSVENSKAN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8607 Vasteras : Asploven(5.5) 20:00
1.60
4.40
4.15
1.17
2.14
1.15
+
5220 Karlskrona Hk : Timra(5.5) 20:00
2.20
3.85
2.65
1.40
1.57
1.20
+
5219 Bofors : Oskarshamn(5.5) 20:00
1.65
4.25
4.00
1.19
2.06
1.17
+
5218 Aik : Almtuna Is(5.5) 20:00
1.75
4.15
3.60
1.23
1.93
1.18
+
5217 Malmo : Sodertalje(5.5) 19:00
1.80
4.05
3.45
1.25
1.86
1.18
+
5221 Mora : Rogle(5.5) 20:00
2.05
3.85
2.90
1.34
1.65
1.20
+
   BASEBALL
JAPONIA
CodPartidaOra1  2Extra
8667 -1.5saitama Seibu Lions : Hokkaido Nippon-ham Fighters(7.5) 12:00
1.90
 
1.80
+
8668 -1.5tohoku Rakuten Golden Eagles : Chiba Lotte Marines(6.5) 12:00
1.86
 
1.84
+
8652 +1.5orix Buffaloes : Fukuoka Softbank Hawks(6.5) 12:00
1.82
 
1.88
+
8646 -1.5yokohama Dena Baystars : Chunichi Dragons(6.5) 12:00
1.62
 
2.15
+
8645 +1.5tokyo Yakult Swallows : Hanshin(0) 12:00
2.03
 
1.70
+
8644 +1.5hiroshima Toyo Carp : Yomiuri(0) 12:00
2.10
 
1.65
+
MLB
CodPartidaOra1  2Extra
3495 +1.5minnesota Twins : Detroit Tigers(7.5) 03:10
2.40
 
1.50
+
3678 -1.5l A Angels : Seattle Mariners(7.5) 05:05
1.75
 
1.95
+
3505 +1.5arizona Diamondbacks : San Francisco Giants(7.5) 04:40
1.95
 
1.75
+
3462 -1.5kansas City Royals : Chicago White Sox(7.5) 03:10
1.40
 
2.70
+
3681 -1.5san Diego Padres : Philadelphia Phillies(6.5) 05:10
1.55
 
2.30
+
3461 -1.5tampa Bay Rays : New York Yankees(7.5) 02:10
1.65
 
2.10
+
3459 +1.5atlanta Braves : Washington Nationals(6.5) 02:10
1.95
 
1.75
+
3458 -1.5baltimore Orioles : Toronto Blue Jays(7.5) 02:05
1.70
 
2.02
+
3460 -1.5new York Mets : Miami Marlins(6.5) 02:10
1.65
 
2.10
+
   HANDBAL
SEHA LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212
8643 Veszprem : Nexe Nasice(56.5) 19:00
1.01
16.0
18.0
 
8.47
 
SPANIA ASOBAL
CodPartidaOra1X 21XX212
6712 +11.5helvetia Anaitasuna : Barcelona Borges(61.5) 21:00
15.0
22.0
1.01
8.92
   
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei