Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Drobeta Turnu-Severin
Bd. Mihai Viteazu, nr 18, bl. M10
Craiova
Bd. Dacia nr 108, bl. M8
Reghin
Str. Iernuteni, nr. 2-8
Sector 5
Str.Barca, nr.16,bloc M160
Brasov
Str. Al.Vlahuta, nr. 10
Viseu De Sus
Str.22 Decembrie, nr. 10
Sector 6
B-dul Timisoara, nr 47, sector 6, interior Casino Novosat
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2

vezi toate agentiile

Oferta de pariere

    Alege un sport
    Alege un campionat

   FOTBAL
AFRICA CAF CHAMPIONS LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7510 Es Setif : Tp Mazembe 22:00
1.85
3.30
3.85
1.19
1.78
1.25
+
AFRICA CAF CONFEDERATION CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1572 Coton Sport De Garoua : Al Ahly 18:00
2.45
3.00
2.80
1.35
1.45
1.31
+
ANGLIA CHAMPIONSHIP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7075 Wolves : Bolton 17:00
1.70
3.60
4.25
1.15
1.95
1.21
+
7071 Rotherham : Charlton 17:00
2.10
3.30
3.10
1.28
1.60
1.25
+
7074 Sheffield Wednesday : Reading 17:00
2.05
3.35
3.15
1.27
1.62
1.24
+
6988 Millwall : Nottingham Forest 17:00
2.80
3.20
2.30
1.49
1.34
1.26
+
6954 Middlesbrough : Brentford 17:00
1.75
3.40
4.20
1.16
1.88
1.24
+
6953 Leeds : Huddersfield 17:00
2.45
3.10
2.70
1.37
1.44
1.28
+
6952 Fulham : Blackburn 17:00
2.35
3.30
2.70
1.37
1.49
1.26
+
6951 Derby : Cardiff 17:00
1.85
3.40
3.75
1.20
1.78
1.24
+
6950 Brighton : Blackpool 17:00
1.55
3.70
5.40
1.09
2.20
1.20
+
6949 Watford : Bournemouth 14:15
2.05
3.25
3.30
1.26
1.64
1.26
+
7070 Norwich : Birmingham 17:00
1.50
3.90
5.60
1.08
2.30
1.18
+
ANGLIA CONFERENCE NORTH
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3920 Hyde United : Lowestoft Town 17:00
3.13
3.55
2.00
1.66
1.28
1.22
+
3925 North Ferriby : Barrow 17:00
2.80
3.45
2.20
1.55
1.34
1.23
+
3903 Guiseley : Oxford City 17:00
2.15
3.50
2.85
1.33
1.57
1.23
+
3929 Tamworth : Colwyn Bay 17:00
2.30
3.45
2.65
1.38
1.50
1.23
+
3901 Gainsborough : Stalybridge 17:00
2.03
3.45
3.14
1.28
1.64
1.23
+
3899 Fylde : Worcester City 17:00
1.35
4.63
6.95
1.05
2.78
1.13
+
3898 Chorley : Hednesford 17:00
1.98
3.45
3.26
1.26
1.68
1.23
+
3896 Boston Utd : Gloucester 17:00
1.65
3.69
4.45
1.14
2.02
1.20
+
3897 Bradford Park Avenue : Brackley Town 17:00
2.30
3.45
2.65
1.38
1.50
1.23
+
3926 Solihull Moors : Stockport 17:00
2.30
3.45
2.65
1.38
1.50
1.23
+
3921 Leamington : Harrogate Town 17:00
2.30
3.45
2.65
1.38
1.50
1.23
+
ANGLIA CONFERENCE PREMIER
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1288 Torquay : Dover Athletic 17:00
1.40
4.32
6.45
1.06
2.59
1.15
+
1289 Welling : Gateshead 17:00
3.40
3.25
2.00
1.66
1.24
1.26
+
1286 Kidderminster : Grimsby 17:00
2.45
3.20
2.60
1.39
1.43
1.26
+
1287 Macclesfield : Southport 17:00
1.90
3.29
3.70
1.20
1.74
1.26
+
1265 Halifax : Telford 17:00
1.30
4.74
8.30
1.02
3.02
1.12
+
1199 Barnet : Altrincham 17:00
1.35
4.51
7.25
1.04
2.78
1.14
+
1200 Bristol Rovers : Woking 17:00
2.20
3.15
3.05
1.30
1.55
1.28
+
1197 Aldershot : Lincoln City 17:00
2.05
3.09
3.45
1.23
1.63
1.29
+
1213 Dartford : Forest Green 17:00
3.50
3.31
1.95
1.70
1.23
1.25
+
1198 Alfreton Town : Nuneaton 17:00
2.20
3.10
3.10
1.29
1.55
1.29
+
1264 Eastleigh : Braintree Town 17:00
2.30
3.20
2.82
1.34
1.50
1.27
+
ANGLIA CONFERENCE SOUTH
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5032 Bromley : Gosport Borough 17:00
1.45
4.25
5.30
1.08
2.36
1.14
+
5038 Wealdstone : St Albans 17:00
2.65
3.25
2.35
1.46
1.36
1.25
+
5037 Staines : Farnborough 17:00
2.15
3.50
2.80
1.33
1.56
1.22
+
5036 Maidenhead United : Havant & Waterlooville 17:00
2.65
3.25
2.35
1.46
1.36
1.25
+
5035 Hemel Hampstead Town : Hayes & Yeading United 17:00
2.35
3.25
2.65
1.36
1.46
1.25
+
5034 Ebbsfleet United : Sutton United 17:00
2.15
3.50
2.80
1.33
1.56
1.22
+
5033 Chelmsford City : Weston Super Mare 17:00
2.35
3.25
2.65
1.36
1.46
1.25
+
5018 Bishop S Stortford : Whitehawk 17:00
2.80
3.50
2.15
1.56
1.33
1.22
+
5008 Bath City : Eastbourne Borough 17:00
2.80
3.50
2.15
1.56
1.33
1.22
+
4959 Basingstoke : Boreham Wood 17:00
2.35
3.25
2.65
1.36
1.46
1.25
+
ANGLIA ISTHMIAN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6372 Billericay Town : Wingate & Finchley 17:00
2.20
3.65
2.68
1.37
1.55
1.21
+
6509 Lewes : Maidstone United 17:00
3.80
3.53
1.80
1.83
1.19
1.22
+
6373 Dulwich Hamlet : Afc Hornchurch 17:00
1.40
4.77
5.65
1.08
2.59
1.12
+
6512 Peacehaven & Telscombe : Vcd Athletic 17:00
1.60
3.86
4.60
1.13
2.10
1.19
+
6545 Witham Town : Kingstonian 17:00
2.82
3.70
2.10
1.60
1.34
1.20
+
6544 Tonbridge : Hendon 17:00
2.47
3.70
2.35
1.48
1.44
1.20
+
6507 Harrow Borough : Leiston 17:00
3.09
3.60
2.00
1.66
1.29
1.21
+
6511 Metropolitan Police : Bury Town 17:00
1.90
3.65
3.32
1.25
1.74
1.21
+
6508 Leatherhead : Enfield 17:00
2.10
3.55
2.91
1.32
1.60
1.22
+
6377 Hampton & Richmond : East Thurrock 17:00
2.57
3.60
2.30
1.50
1.40
1.21
+
6376 Grays Athletic : Bognor Regis Town 17:00
1.80
3.41
3.95
1.18
1.83
1.24
+
6510 Margate : Canvey Island 17:00
1.36
4.52
6.95
1.05
2.74
1.14
+
ANGLIA LEAGUE 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7119 Swindon : Sheffield United 17:00
2.25
3.20
2.90
1.32
1.52
1.27
+
7118 Scunthorpe : Leyton Orient 17:00
2.91
3.30
2.20
1.55
1.32
1.25
+
7117 Rochdale : Coventry 17:00
2.25
3.25
2.90
1.33
1.53
1.27
+
7115 Port Vale : Barnsley 17:00
2.45
3.20
2.65
1.39
1.45
1.27
+
7116 Preston : Crawley Town 17:00
1.50
3.75
6.00
1.07
2.31
1.20
+
7106 Milton Keynes Dons : Crewe 17:00
1.45
4.05
6.05
1.07
2.43
1.17
+
7114 Notts County : Oldham 17:00
2.70
3.00
2.50
1.42
1.36
1.30
+
7104 Gillingham : Walsall 17:00
2.70
3.20
2.40
1.46
1.37
1.27
+
7099 Doncaster : Chesterfield 17:00
2.60
3.25
2.45
1.44
1.40
1.26
+
7100 Fleetwood : Bristol City 17:00
2.85
3.15
2.30
1.50
1.33
1.27
+
7120 Yeovil : Peterborough 17:00
2.72
3.35
2.30
1.50
1.36
1.25
+
7096 Colchester : Bradford 17:00
2.45
3.25
2.60
1.40
1.44
1.26
+
ANGLIA LEAGUE 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7174 York : Southend 17:00
2.40
3.20
2.69
1.37
1.46
1.27
+
7173 Tranmere : Exeter 17:00
2.00
3.25
3.40
1.24
1.66
1.26
+
7172 Shrewsbury : Newport County 17:00
1.80
3.25
4.20
1.16
1.83
1.26
+
7163 Afc Wimbledon : Morecambe 17:00
2.20
3.30
2.91
1.32
1.55
1.25
+
7171 Portsmouth : Wycombe 17:00
2.25
3.20
2.90
1.32
1.52
1.27
+
7170 Plymouth : Hartlepool 17:00
1.75
3.30
4.40
1.14
1.89
1.25
+
7167 Mansfield : Carlisle 17:00
1.85
3.30
3.90
1.19
1.79
1.25
+
7168 Northampton : Accrington Stanley 17:00
1.65
3.35
5.00
1.11
2.01
1.24
+
7165 Cambridge United : Luton 17:00
2.35
3.25
2.72
1.36
1.48
1.26
+
7166 Cheltenham : Dagenham & Redbridge 17:00
1.80
3.40
4.00
1.18
1.84
1.24
+
7164 Bury : Burton Albion 17:00
2.35
3.20
2.75
1.35
1.48
1.27
+
7169 Oxford United : Stevenage 17:00
2.25
3.25
2.86
1.33
1.52
1.26
+
ANGLIA NORTHERN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6865 Fc United Of Manchester : Grantham 17:00
1.50
4.18
5.10
1.10
2.30
1.16
+
6866 Ilkeston Town : Ramsbottom Utd 17:00
1.90
3.60
3.36
1.24
1.74
1.21
+
6868 Nantwich Town : Matlock Town 17:00
2.30
3.60
2.57
1.40
1.50
1.21
+
6874 Witton Albion : Trafford Fc 17:00
1.80
3.67
3.67
1.21
1.83
1.21
+
6872 Stourbridge : Curzon Ashton 17:00
2.20
3.65
2.68
1.37
1.55
1.21
+
6869 Rushall Olympic : Kings Lynn 17:00
2.10
3.50
2.95
1.31
1.60
1.23
+
6875 Workington : Frickley Athletic 17:00
1.50
4.18
5.10
1.10
2.30
1.16
+
6863 Ashton United : Halesowen 17:00
2.20
3.65
2.68
1.37
1.55
1.21
+
6864 Buxton : Belper Town 17:00
1.35
4.96
6.35
1.06
2.78
1.11
+
6873 Whitby Town : Marine 17:00
2.10
3.60
2.88
1.33
1.60
1.21
+
6871 Stamford : Blyth Spartans 17:00
2.00
3.60
3.09
1.29
1.66
1.21
+
6870 Skelmersdale United : Barwell 17:00
1.67
3.91
4.05
1.17
1.99
1.18
+
ANGLIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1590 Newcastle : Hull 17:00
2.05
3.20
3.55
1.25
1.68
1.30
+
1611 West Ham : Liverpool 19:30
4.20
3.60
1.80
1.94
1.20
1.26
+
1593 Swansea : Southampton 17:00
2.40
3.25
2.80
1.38
1.50
1.29
+
1588 Burnley : Sunderland 17:00
2.45
3.10
2.85
1.37
1.48
1.32
+
1538 Qpr : Stoke 14:45
2.65
3.15
2.60
1.44
1.42
1.31
+
1539 Aston Villa : Arsenal 17:00
4.10
3.50
1.85
1.89
1.21
1.27
+
ANGLIA SOUTHERN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7599 Slough Town : Bideford Fc 17:00
2.10
3.65
2.85
1.33
1.60
1.21
+
7597 Hitchin : Redditch 17:00
2.10
3.65
2.85
1.33
1.60
1.21
+
7598 Poole Town : Arlesey Town 17:00
1.25
5.34
8.75
1.01
3.32
1.09
+
7593 Dorchester : Hungerford Town 17:00
3.95
3.85
1.70
1.95
1.18
1.19
+
7594 Dunstable : Chippenham 17:00
1.70
3.85
3.95
1.18
1.95
1.19
+
7595 Frome Town : Cambridge City 17:00
4.65
4.56
1.50
2.30
1.13
1.13
+
7425 Corby : Paulton Rovers 17:00
1.60
3.91
4.55
1.14
2.10
1.18
+
7367 Cirencester Town : Chesham United 17:00
2.40
3.45
2.53
1.42
1.46
1.23
+
7220 Banbury United : St Neots Town 17:00
7.30
5.30
1.29
3.07
1.04
1.10
+
7221 Burnham : Truro City 17:00
4.70
4.50
1.50
2.30
1.13
1.14
+
7596 Histon : Weymouth 17:00
5.25
4.62
1.44
2.46
1.10
1.13
+
ARGENTINA PRIMERA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5017 Quilmes : Lanus 02:30
3.00
3.00
2.30
1.50
1.30
1.30
+
5025 Estudiantes : Gimnasia Lp 21:15
1.85
3.07
4.25
1.15
1.78
1.29
+
5030 Olimpo Bahia Blanco : Belgrano 22:30
2.50
2.85
2.85
1.33
1.43
1.33
+
ARMENIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4890 Banants : Alashkert 15:10
1.75
3.54
4.05
1.17
1.89
1.22
+
4891 Shirak Gyumri Fc : Ulisses Yerevan Fc 15:10
2.40
3.25
2.65
1.38
1.46
1.26
+
AUSTRIA BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1004 Altach : Wiener Neustadt 19:30
1.70
3.50
4.20
1.14
1.91
1.21
+
1005 Ried : Sturm Graz 19:30
2.60
3.05
2.50
1.40
1.37
1.27
+
1003 Admira Wacker : Grodig 19:30
2.20
3.10
3.00
1.29
1.52
1.27
+
AUSTRIA REGIONALLIGA EAST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3210 Marsch Neuberg : Ritzing 17:30
5.40
4.50
1.40
2.45
1.07
1.11
+
3211 Mattersburg Ii : Rapid Vienna Ii 17:30
2.25
3.45
2.65
1.36
1.50
1.22
+
AUSTRIA REGIONALLIGA MITTE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3224 Pasching/lask Juniors : Austria Klagenfurt 16:00
4.25
3.87
1.65
2.03
1.16
1.19
+
3225 Union Gurten : Kalsdorf 17:00
3.05
3.50
2.05
1.63
1.29
1.23
+
AUSTRIA REGIONALLIGA WEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3265 Wacker Innsbruck Ii : Dornbirn 17:00
2.25
3.35
2.79
1.35
1.52
1.25
+
3264 Fc Bizau : Pinzgau Saalfelden 17:00
2.53
3.45
2.40
1.46
1.42
1.23
+
3255 Austria Salzburg : Hochst 16:30
1.13
7.49
12.1
 
4.63
1.03
+
3266 Wsg Wattens : Usc Eugendorf 17:00
1.75
3.73
3.85
1.19
1.89
1.20
+
AZERBAIJAN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7327 Khazar Lankaran : Araz Nakhchivan Pfk 17:00
1.42
4.38
5.95
1.07
2.52
1.15
+
7326 Sumgayit : Azal Baku 15:00
1.90
3.41
3.55
1.22
1.74
1.24
+
BELARUS VYSSHAYA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5226 Belshina : Fc Slutsk 16:00
2.30
3.10
2.85
1.32
1.48
1.27
+
4976 Shakhtar Soligorsk : Naftan Novopolotsk 17:00
1.95
3.30
3.40
1.23
1.67
1.24
+
5228 Fc Dnepr Mogilev : Dinamo Brest 17:00
2.40
3.15
2.65
1.36
1.44
1.26
+
BELGIA 2E KLASSE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5009 Seraing United : Geel 21:00
1.70
3.50
4.40
1.14
1.95
1.23
+
5003 Royal Antwerp : Eupen 21:00
2.70
3.20
2.40
1.46
1.37
1.27
+
5010 Virton : Woluwe Zaventem 21:00
1.70
3.60
4.10
1.15
1.92
1.20
+
5002 Oud Heverlee : Heist 21:00
1.20
5.75
10.5
 
3.72
1.08
+
5001 Dessel Sport : St Truiden 20:30
4.50
3.60
1.65
2.00
1.13
1.21
+
BELGIA 3E KLASSE A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5438 Olsa Brakel : Eendracht Zele 21:00
1.65
3.57
4.65
1.13
2.02
1.22
+
5437 Kvv Coxyde : Rac Gent Zeehaven 21:00
1.60
3.68
4.90
1.12
2.10
1.21
+
5436 Ksv Oudenaarde : Deinze 21:00
3.67
3.67
1.80
1.83
1.21
1.21
+
5435 Dender : Izegem 21:00
2.00
3.25
3.40
1.24
1.66
1.26
+
BELGIA 3E KLASSE B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5370 Sprimont Comblain Sport : Vervietois 21:00
1.23
5.38
9.85
 
3.48
1.09
+
5367 Kermt Hasselt : Union Saint Gilloise 21:00
2.84
3.40
2.20
1.55
1.34
1.24
+
5366 Hoogstraten : Urs Centre 21:00
2.50
3.25
2.54
1.41
1.43
1.26
+
5371 Wallonne Ciney : Union La Calamine 21:00
1.65
3.48
4.80
1.12
2.02
1.23
+
BELGIA JUPILER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6146 Peruwelz : Genk 19:00
2.30
3.30
2.90
1.36
1.54
1.28
+
6148 Oostende : Gent 21:00
2.80
3.25
2.40
1.50
1.38
1.29
+
6149 Westerlo : Lierse 21:00
1.75
3.65
4.25
1.18
1.96
1.24
+
6147 Anderlecht : Cercle Brugge 21:00
1.18
6.60
12.0
 
4.26
1.07
+
BOLIVIA LIGA PROFESIONAL APERTURA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2158 The Strongest : Blooming 22:00
1.30
5.18
7.25
1.04
3.02
1.10
+
BOSNIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5387 Fk Sarajevo : Fk Olimpik Sarajevo 18:00
1.40
4.24
6.65
1.05
2.59
1.16
+
5382 Sloboda Tuzla : Zeljeznicar 17:00
2.95
3.15
2.25
1.52
1.31
1.28
+
5381 Nk Zvijezda Gradacac : Radnik Bijeljina 17:00
1.92
3.26
3.65
1.21
1.72
1.26
+
5380 Nk Travnik : Nk Celik Zenica 17:00
2.08
3.25
3.20
1.27
1.61
1.26
+
5379 Mladost Obarska : Siroki Brijeg 17:00
3.90
3.45
1.80
1.83
1.18
1.23
+
5383 Velez Mostar : Slavia Sarajevo 17:00
1.75
3.53
4.05
1.17
1.89
1.22
+
5378 Drina Zvornik : Nk Vitez 17:00
1.75
3.46
4.15
1.16
1.89
1.23
+
BRAZILIA SERIE B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5451 Ceara : Avai 03:50
1.70
3.45
4.30
1.14
1.91
1.22
+
5449 America Rn : Portuguesa Sp 01:30
2.10
3.20
3.10
1.27
1.57
1.25
+
5454 Santa Cruz Pe : Icasa Ce 22:10
1.65
3.50
4.75
1.12
2.02
1.22
+
5456 Vila Nova : America Mineiro 22:10
2.70
3.15
2.35
1.45
1.35
1.26
+
5455 Vasco Da Gama : Nautico Pe 22:10
1.42
3.70
7.35
1.03
2.46
1.19
+
5453 Sampaio Correa Ma : Abc 22:10
1.60
3.70
4.60
1.12
2.05
1.19
+
5452 Ponte Preta : Oeste Sp 22:10
1.40
3.80
7.50
1.02
2.52
1.18
+
5450 Joinville : Atletico Go 22:10
1.60
3.75
4.60
1.12
2.07
1.19
+
BRAZILIA SERIE C
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5029 Duque De Caxias Rj : Macae Esporte 22:00
2.75
3.00
2.40
1.43
1.33
1.28
+
BULGARIA A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3293 Marek Dupnitsa : Botev Plovdiv 17:00
4.05
3.35
1.75
1.83
1.15
1.22
+
3297 Cska Sofia : Lokomotiv Sofia 19:00
1.40
4.00
7.00
1.04
2.55
1.17
+
3296 Lokomotiv Plovdiv : Beroe Stara Zagora 18:30
4.55
3.65
1.65
2.03
1.14
1.21
+
3292 Haskovo : Levski Sofia 16:45
7.10
4.25
1.35
2.66
1.02
1.13
+
CHINA SUPER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3003 Shanghai Shenhua : Guizhou Renhe 14:45
2.40
3.25
2.65
1.38
1.46
1.26
+
3088 Guangzhou Evergrande : Shanghai Shenxin 15:00
1.15
6.00
15.0
 
4.29
1.07
+
2770 Beijing Guo An : Tianjin Taida 14:30
1.30
4.60
8.50
1.01
2.98
1.13
+
2766 Dalian Aerbing : Shandong Luneng 14:00
3.50
3.30
1.95
1.70
1.23
1.25
+
COLUMBIA LIGA POSTOBON 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3735 Boyaca Chico : Depotivo Pasto 22:00
1.85
3.25
4.00
1.18
1.79
1.26
+
COLUMBIA TORNEO POSTOBON 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6144 Real Santander : Jaguares D. Cordoba 23:00
2.20
3.20
2.99
1.30
1.55
1.27
+
6141 Fc Aguablanca : U. D. Popayan 23:00
2.15
3.20
3.09
1.29
1.57
1.27
+
6097 Dep. Rionegro : U. M. Santa Marta 23:00
1.60
3.71
4.85
1.12
2.10
1.20
+
COREEA DE SUD K LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1042 Jeonbuk Motors : Seoul 08:00
1.80
3.39
4.00
1.18
1.83
1.24
+
1045 Suwon Bluewings : Pohang Steelers 10:00
2.50
3.00
2.72
1.36
1.43
1.30
+
1044 Gyeongnam : Sangju Sangmu Fc 10:00
2.25
3.04
3.05
1.29
1.52
1.29
+
1043 Ulsan Hyundai : Incheon United 08:00
1.82
3.35
3.95
1.18
1.81
1.25
+
CROATIA PRVA HNL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7501 Rnk Split : Hajduk Split 20:00
2.65
3.00
2.55
1.41
1.38
1.30
+
7500 Istra 1961 : Nk Zagreb 17:00
2.00
3.15
3.50
1.22
1.66
1.27
+
DANEMARCA DIVISION 2 EAST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6465 Sollerod Vedbaek : B93 Kopenhagen 16:00
2.00
3.90
2.90
1.32
1.66
1.18
+
6422 Herlev : Nykobing Fc 14:00
2.75
3.70
2.15
1.58
1.36
1.21
+
6423 Hik Hellerup : Rishoj Boldklub 14:00
1.90
3.70
3.25
1.26
1.73
1.20
+
6421 B 1908 : Hvidovre 14:00
6.00
5.10
1.35
2.76
1.07
1.10
+
6420 Avedore : Frem 14:00
4.75
4.50
1.50
2.31
1.13
1.14
+
DANEMARCA DIVISION 2 WEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6467 Naesby : Kolding B 16:00
1.55
4.40
4.40
1.15
2.20
1.15
+
6466 Jammerbugt Fc : Kjellerup 16:00
1.30
5.20
7.20
1.04
3.02
1.10
+
2547 Brabrand : Ringkobing 15:00
3.00
3.80
1.95
1.68
1.29
1.18
+
2551 Middelfart : Sydvest 15:00
1.62
4.00
4.10
1.15
2.02
1.16
+
2542 Skovbakken : Naestved 14:00
3.80
3.90
1.70
1.92
1.18
1.17
+
2538 Kolding : Bk Marienlyst 14:00
2.90
3.80
2.00
1.64
1.31
1.18
+
DANEMARCA DIVIZIA 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2316 Bronshoj : Horsens 16:00
3.95
3.61
1.75
1.89
1.18
1.21
+
DANEMARCA SERIES GROUP 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2882 Fredensborg : Jaegersborg 16:30
2.59
3.85
2.20
1.55
1.40
1.19
+
2881 Greve : Bornholm 16:00
1.43
4.06
6.45
1.06
2.49
1.17
+
2876 Egedal : Tarnby Ff 14:30
3.70
3.64
1.80
1.83
1.20
1.21
+
2874 Fremad Valby : Birkerod 14:00
1.90
3.80
3.22
1.27
1.74
1.19
+
2875 Kastrup : Kfum 14:00
3.22
3.80
1.90
1.74
1.27
1.19
+
2873 Ballerup : Vanlose If 14:00
1.90
3.65
3.33
1.25
1.74
1.21
+
2768 B 1903 : Taastrup 14:00
2.05
3.75
2.88
1.33
1.63
1.20
+
DANEMARCA SUPERLIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1906 Hobro : Esbjerg Fb 18:00
3.45
3.35
1.95
1.70
1.23
1.25
+
ELVETIA SCHWEIZER CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6750 Biel Bienne : Sion 18:30
5.00
3.90
1.55
2.19
1.11
1.18
+
6752 Chiasso : Aarau 18:30
3.65
3.45
1.85
1.77
1.20
1.23
+
6753 Schaffhausen : Luzern 18:30
5.00
3.90
1.55
2.19
1.11
1.18
+
ESTONIA MEISTRILIIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3692 Johvi Orbit : Trans Narva 16:00
8.50
4.67
1.30
3.01
1.02
1.13
+
3693 Jalgpallikool Tammeka : Flora Tallinn 19:00
18.2
10.7
1.05
6.74
   
+
3682 Nomme Kalju : Paide Linnameeskond 13:00
1.05
10.7
18.2
 
6.74
 
+
FINLANDA KAKKONEN ITAINEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2160 Fc Lahti Akatemia : Pk Keski Uusimaa 16:00
1.91
4.15
2.97
1.31
1.73
1.16
+
2213 Sc Kufu : Atlantis 17:00
5.50
4.88
1.40
2.59
1.09
1.12
+
2163 Mp Mikkeli : Kultsu 16:00
1.30
5.37
6.85
1.05
3.01
1.09
+
FINLANDA YKKONEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8874 Ac Oulu : Viikingit 16:00
1.15
6.25
14.0
 
4.32
1.06
+
8875 Hifk : Fc Haka 16:00
2.20
3.60
2.71
1.37
1.55
1.21
+
8876 Ilves : Kooteepee 16:00
2.91
3.55
2.10
1.60
1.32
1.22
+
8877 Jazz : Pk 35 16:00
3.40
3.31
2.00
1.68
1.25
1.26
+
FRANTA LIGUE 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1718 Toulouse : Caen 21:00
2.30
3.15
3.05
1.33
1.55
1.31
+
1669 Metz : Bastia 21:00
2.15
3.15
3.35
1.28
1.62
1.31
+
1668 Lorient : Reims 21:00
1.80
3.30
4.50
1.16
1.90
1.29
+
1667 Marseille : Rennes 18:00
1.65
3.50
5.35
1.12
2.12
1.26
+
1716 Nantes : Nice 21:00
1.85
3.20
4.40
1.17
1.85
1.30
+
FRANTA LIGUE 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2146 Le Havre : Troyes 15:00
2.60
2.95
2.65
1.38
1.40
1.31
+
GERMANIA 2ND BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6722 Fsv Frankfurt : Bochum 14:00
2.70
3.15
2.40
1.45
1.36
1.27
+
6727 Greuther Furth : Kaiserslautern 14:00
2.40
3.10
2.76
1.35
1.46
1.28
+
6721 1860 Munich : Ingolstadt 14:00
2.75
3.20
2.35
1.48
1.35
1.27
+
GERMANIA 3RD LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1036 Preussen Munster : Sonnenhof Grossaspach 15:00
1.60
3.75
4.75
1.12
2.10
1.20
+
1039 Stuttgart Amateurs : Chemnitzer 15:00
2.90
3.20
2.25
1.52
1.32
1.27
+
1038 Rw Erfurt : Jahn Regensburg 15:00
1.85
3.40
3.75
1.20
1.78
1.24
+
GERMANIA BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1535 Mainz : Borussia Dortmund 19:30
4.60
4.20
1.60
2.20
1.16
1.19
+
1388 Stuttgart : Hoffenheim 16:30
2.65
3.25
2.50
1.46
1.41
1.29
+
1387 Schalke : Eintracht Frankfurt 16:30
1.75
3.50
4.50
1.17
1.97
1.26
+
1384 Paderborn : Hannover 16:30
2.85
3.30
2.35
1.53
1.37
1.29
+
1382 Hamburg : Bayern Munich 16:30
11.0
5.25
1.25
3.55
 
1.12
+
1381 Augsburg : Werder Bremen 16:30
1.90
3.40
3.85
1.22
1.81
1.27
+
GERMANIA REGIONALLIGA BAVARIA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5150 Illertissen : Wurzburger Kickers 15:00
3.50
3.45
1.90
1.74
1.23
1.23
+
5149 Bayreuth : Greuther Furth Am 15:00
2.69
3.20
2.40
1.46
1.37
1.27
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORD
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7353 Weiche Flensburg : Eintracht Norderstedt 15:00
2.40
3.25
2.65
1.38
1.46
1.26
+
7364 Wolfsburg Am : Goslarer Ac 08 15:00
1.70
3.58
4.30
1.15
1.95
1.22
+
7344 St Pauli Am : Hannover Am 15:00
2.91
3.30
2.20
1.55
1.32
1.25
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5139 Viktoria Berlin : Union Berlin Am 14:30
2.60
3.45
2.30
1.48
1.38
1.22
+
5138 Cz Jena : Plauen 14:30
1.70
3.55
4.15
1.15
1.91
1.21
+
5137 Bfc Dynamo : Babelsberg 14:30
1.80
3.50
3.70
1.19
1.80
1.21
+
5136 Auerbach : Berlin Ak 07 14:30
2.45
3.10
2.60
1.37
1.41
1.26
+
GERMANIA REGIONALLIGA SUDWEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4067 Wormatia Worms : Astoria Walldorf 15:00
2.30
3.10
2.90
1.32
1.50
1.28
+
3994 Hessen Kassel : Zweibrucken 15:00
1.42
4.05
6.45
1.05
2.49
1.16
+
4063 Homburg : Freiburg Am 15:00
2.05
3.35
3.10
1.27
1.61
1.23
+
4065 Neckarelz : Elversberg 15:00
3.95
3.88
1.70
1.96
1.18
1.19
+
4066 Pirmasens : Baunatal 15:00
1.85
3.53
3.60
1.21
1.78
1.22
+
GERMANIA REGIONALLIGA WEST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3881 Rw Oberhausen : Sportfreunde Lotte 20:30
2.00
3.35
3.30
1.25
1.66
1.25
+
3884 Viktoria Koln : Hennef 05 15:00
1.17
6.47
10.9
 
4.06
1.06
+
3883 Sc Verl : Siegen 15:00
1.75
3.53
4.05
1.17
1.89
1.22
+
3829 Aachen : Uerdingen 15:00
1.75
3.63
3.95
1.18
1.89
1.21
+
3880 Rodinghausen : Wattenscheid 15:00
1.45
4.11
5.95
1.07
2.43
1.17
+
3838 Kray : Koln Am 15:00
2.59
3.45
2.35
1.48
1.40
1.23
+
3828 Schalke Am : Rw Essen 14:00
3.02
3.40
2.10
1.60
1.30
1.24
+
GERMANIA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3633 Psv Union Neumunster : Sv Eichede 16:00
3.39
4.25
1.75
1.89
1.24
1.15
+
3634 Preetzer Tsv : Tus Hartenholm 16:30
2.20
3.75
2.63
1.39
1.55
1.20
+
3623 Sv Eutin 08 : Altenholz 15:00
1.60
4.19
4.20
1.16
2.10
1.16
+
3624 Kropp : Flensburg 08 15:30
2.20
3.75
2.63
1.39
1.55
1.20
+
GRECIA SUPER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3113 Xanthi : Levadiakos 16:00
1.95
3.10
3.70
1.20
1.69
1.28
+
3119 Olympiakos Piraeus : Veria 20:30
1.15
6.00
13.0
 
4.11
1.06
+
3114 Ofi Crete : Atromitos Athens 18:15
3.00
2.90
2.30
1.47
1.28
1.30
+
IORDANIA PRO LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1255 Ramtha Sc : Al Sareeh 19:30
2.10
3.20
3.20
1.27
1.60
1.27
+
1253 Al Wihdat : Al Ahly Jordan 19:30
1.40
4.47
6.15
1.07
2.59
1.14
+
IRLANDA DIVISION 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3256 Galway Fc : Finn Harps 21:45
1.53
3.70
5.60
1.08
2.23
1.20
+
3251 Longford : Cobh Ramblers 21:30
1.15
6.50
13.0
 
4.33
1.06
+
IRLANDA LEAGUE CUP
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7369 Dundalk : Shamrock Rovers 19:45
1.90
3.25
3.70
1.20
1.73
1.26
+
IRLANDA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3230 Sligo : Drogheda 21:45
1.55
3.66
5.45
1.09
2.19
1.21
+
ISRAEL LIGAT HA AL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5408 Kiryat Shmona : Hapoel Tel Aviv 20:10
2.75
3.20
2.35
1.48
1.35
1.27
+
5399 Hapoel Haifa : Ashdod 19:00
2.25
3.20
2.90
1.32
1.52
1.27
+
5397 Hapoel Petach Tikva : Hapoel Beer Sheva 18:00
4.90
3.68
1.60
2.10
1.12
1.21
+
5398 Bnei Sakhnin : Hapoel Akko 19:00
2.00
3.30
3.35
1.25
1.66
1.25
+
5405 Maccabi Netanya : Maccabi Pet Tikva 19:30
2.00
3.30
3.35
1.25
1.66
1.25
+
ITALIA LEGA PRO GIRONE A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2883 Arezzo : Lumezzane 18:00
2.20
3.05
3.15
1.28
1.55
1.30
+
2892 Cremonese : Sud Tirol 20:30
2.00
3.13
3.55
1.22
1.66
1.28
+
2880 Pro Patria : Novara 17:00
3.50
3.20
1.98
1.67
1.22
1.26
+
2878 Pordenone : Giana Erminio 15:30
2.15
3.00
3.30
1.25
1.57
1.30
+
2879 Bassano : Albinoleffe 16:00
1.95
3.04
3.85
1.19
1.70
1.29
+
ITALIA LEGA PRO GIRONE B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5128 Pisa : Reggiana 18:00
1.65
3.26
5.30
1.10
2.02
1.26
+
5127 Lucchese : Pontedera 17:00
2.35
2.92
3.00
1.30
1.48
1.32
+
5126 Ancona : Pro Piacenza 16:00
2.20
2.91
3.30
1.25
1.55
1.32
+
5125 Teramo : Gubbio 15:30
1.90
3.11
3.95
1.18
1.74
1.28
+
ITALIA LEGA PRO GIRONE C
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2912 Melfi : Catanzaro 18:00
2.70
3.00
2.50
1.42
1.36
1.30
+
2911 Messina : Matera 17:00
2.15
3.04
3.25
1.26
1.57
1.29
+
2913 Paganese : Casertana 16:00
2.45
3.00
2.80
1.35
1.45
1.31
+
2910 Vigor Lamezia : Salernitana 16:00
2.75
3.10
2.40
1.46
1.35
1.28
+
2909 Cosenza : Lupa Roma 15:30
2.20
3.04
3.15
1.28
1.55
1.30
+
ITALIA SERIE A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2169 Cesena : Empoli 19:00
2.70
3.10
2.55
1.44
1.40
1.31
+
2172 Milan : Juventus 21:45
3.05
3.25
2.30
1.57
1.35
1.31
+
ITALIA SERIE B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2155 Latina : Avellino 16:00
2.00
3.00
3.75
1.20
1.67
1.30
+
2156 Perugia : Vicenza 16:00
1.65
3.40
5.00
1.11
2.02
1.24
+
2157 Pro Vercelli : Varese 16:00
2.45
2.96
2.80
1.34
1.44
1.31
+
2152 Catania : Modena 16:00
1.95
3.10
3.75
1.20
1.70
1.28
+
2153 Cittadella : Pescara 16:00
2.65
3.00
2.55
1.41
1.38
1.30
+
2154 Lanciano : Frosinone 16:00
2.30
3.00
3.00
1.30
1.50
1.30
+
2150 Bologna : Crotone 16:00
1.70
3.35
4.70
1.13
1.96
1.25
+
2151 Brescia : Ternana 16:00
2.10
3.00
3.45
1.24
1.60
1.31
+
2149 Bari : Livorno 16:00
2.10
3.06
3.35
1.25
1.60
1.29
+
JAPONIA J LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7323 Vissel Kobe : Shimizu S Pulse 13:00
2.05
3.35
3.20
1.27
1.64
1.25
+
7322 Urawa Red Diamonds : Kashiwa Reysol 13:00
1.85
3.36
3.80
1.19
1.78
1.24
+
7318 Tokushima Vortis : Omiya Ardija 13:00
3.10
3.20
2.15
1.57
1.29
1.27
+
7317 Sanfrecce Hiroshima : Albirex Niigata 13:00
1.95
3.25
3.55
1.22
1.70
1.26
+
7316 Sagan Tosu : Vegalta Sendai 13:00
1.95
3.30
3.50
1.23
1.70
1.25
+
7313 Kashima Antlers : Yokohama Marinos 13:00
2.15
3.15
3.15
1.28
1.57
1.28
+
7315 Kawasaki Frontale : Fc Tokyo 13:00
2.30
3.15
2.86
1.33
1.50
1.27
+
JAPONIA J2 LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1080 Shonan Bellmare : Mito Hollyhock 13:00
1.45
3.80
6.65
1.05
2.42
1.19
+
1084 Thespa Kusatsu : Consadole Sapporo 13:30
3.40
3.25
2.00
1.66
1.24
1.26
+
1078 Jef United : Fc Gifu 13:00
1.70
3.30
4.75
1.12
1.95
1.25
+
1079 Oita Trinita : Avispa Fukuoka 13:00
2.30
3.10
2.90
1.32
1.50
1.28
+
1077 Fagiano Okayama : Ehime Fc 13:00
2.10
3.20
3.20
1.27
1.60
1.27
+
1074 Tokyo Verdy : Kataller Toyama 07:00
1.95
3.25
3.55
1.22
1.70
1.26
+
1072 Matsumoto Yamaga : Kamatamare Sanuki 07:00
1.50
3.70
6.10
1.07
2.30
1.20
+
1076 Roasso Kumamoto : Tochigi Sc 10:00
2.25
3.20
2.90
1.32
1.52
1.27
+
KAZAHSTAN PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5249 Aktobe : Kaisar Kyzylorda 15:00
1.40
4.05
7.00
1.04
2.57
1.17
+
5236 Fc Astana : Shakhter Karagandy 14:00
1.18
5.70
11.0
 
3.75
1.07
+
5251 Spartak Semey : Zhetysu Taldykorgan 13:30
2.50
3.20
2.50
1.40
1.40
1.25
+
5235 Ordabasy Shymkent : Kairat Almaty 13:00
3.30
3.30
2.00
1.65
1.25
1.25
+
5252 Taraz : Atyrau 15:00
2.10
3.20
3.15
1.27
1.59
1.26
+
5250 Tobol Kostanay : Irtysh Pavlodar 13:00
1.80
3.40
3.85
1.18
1.81
1.23
+
LETONIA VIRSLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6560 Fc Daugava : Fk Jelgava 16:00
2.22
3.45
2.78
1.35
1.54
1.23
+
6561 Fk Liepaja : Fc Daugava 2 16:00
1.45
4.11
5.95
1.07
2.43
1.17
+
LITUANIA A LYGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3709 Granitas Klaipeda : Trakai 12:00
4.75
4.08
1.55
2.19
1.12
1.17
+
3734 Banga Gargzdai : Suduva 18:00
6.40
4.55
1.38
2.66
1.06
1.14
+
MACEDONIA 1.MFL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2814 Rabotnicki Skopje : Vardar Skopje 16:30
2.80
3.45
2.20
1.55
1.34
1.23
+
MALTA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6297 Hibernians : Pieta Hotspurs 19:15
1.20
6.24
9.35
1.01
3.74
1.06
+
6296 Qormi : Birkirkara 19:00
4.90
3.97
1.55
2.19
1.11
1.18
+
6295 Tarxien Rainbows : Naxxar Lions 17:00
2.60
3.55
2.30
1.50
1.40
1.22
+
6294 Floriana : Zebbug Rangers Fc 17:00
1.40
4.05
7.15
1.04
2.59
1.17
+
MAROC DIVIZIA 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5395 Chabab Atlas Khenifra : Olympic Safi 18:00
3.05
2.63
2.55
1.41
1.29
1.39
+
5396 Hoceima : Khouribga 21:00
2.30
2.55
3.65
1.21
1.50
1.41
+
5394 Fus Rabat : Maghreb Fes 16:00
2.10
2.69
3.95
1.18
1.60
1.37
+
MEXIC LIGA DE ASCENSO
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7992 Coras Tepic : Dorados De Sinaloa 04:30
1.57
3.67
5.20
1.10
2.15
1.21
+
7989 Atlante : Min. De Zacatecas 03:00
2.10
3.15
3.25
1.26
1.60
1.28
+
NORTHERN IRELAND PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4718 Warrenpoint : Crusaders 17:00
6.30
4.39
1.40
2.59
1.06
1.15
+
4717 Portadown : Ballinamallard United 17:00
1.40
4.38
6.30
1.06
2.58
1.15
+
4713 Cliftonville : Dungannon 17:00
1.35
4.66
6.85
1.05
2.77
1.13
+
4715 Institute : Glentoran 17:00
3.09
3.45
2.05
1.63
1.29
1.23
+
4714 Coleraine : Ballymena 17:00
2.40
3.35
2.59
1.40
1.46
1.25
+
4716 Linfield : Glenavon 17:00
1.55
4.10
4.70
1.12
2.19
1.17
+
NORVEGIA TIPPELIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8697 Valerenga : Molde 19:00
3.85
3.32
1.85
1.78
1.19
1.25
+
8696 Bodo Glimt : Stromsgodset 16:30
2.40
3.15
2.72
1.36
1.46
1.27
+
OLANDA EREDIVISIE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6160 Vitesse : Heerenveen 21:45
1.80
3.70
3.90
1.21
1.90
1.23
+
6159 Den Haag : Go Ahead Eagles 20:45
1.80
3.70
3.90
1.21
1.90
1.23
+
6158 Excelsior : Dordrecht 19:30
2.05
3.50
3.25
1.29
1.69
1.26
+
OLANDA JUPILER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7195 Rkc Waalwijk : Volendam 20:45
2.45
3.35
2.53
1.42
1.44
1.24
+
7193 Roda : Jong Ajax 17:30
1.55
3.92
5.00
1.11
2.20
1.18
+
7194 Nec Nijmegen : Emmen 20:45
1.40
4.40
6.25
1.06
2.58
1.14
+
PARAGUAY PRIMERA DIVISION CLAUSURA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7788 General Diaz : Club Guarani Asuncion 02:00
4.25
3.50
1.70
1.92
1.14
1.21
+
4086 Deportivo Capiata : 3 De Febrero 22:30
2.10
3.30
3.10
1.28
1.60
1.25
+
PERU PRIMERA DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2534 Sport Huancayo : Real Garcilaso 18:30
2.30
3.00
3.00
1.30
1.50
1.30
+
2545 Union Comercio : Utc De Cajamarca 20:45
1.90
3.20
3.75
1.19
1.73
1.26
+
2553 Leon De Huanuco : Juan Aurich 23:00
2.15
3.20
3.05
1.29
1.56
1.26
+
POLONIA EKSTRAKLASA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1447 Lech Poznan : Zawisza Bydgoszcz 21:30
1.50
3.77
5.90
1.07
2.30
1.20
+
1446 Bielsko Biala : Gornik Zabrze 19:00
2.35
3.10
2.85
1.34
1.48
1.29
+
1445 Piast Gliwice : Cracovia Krakow 16:30
2.40
3.05
2.80
1.34
1.46
1.29
+
POLONIA I LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3461 Katowice : Pogon Siedlce 19:00
1.70
3.46
4.45
1.14
1.95
1.23
+
3460 Arka Gdynia : Chojnice 18:30
1.95
3.30
3.50
1.23
1.70
1.25
+
3459 Gks Tychy : Wisla Plock 17:30
2.70
3.15
2.40
1.45
1.36
1.27
+
3458 Widzew Lodz : Flota Swinoujscie 17:00
2.10
3.15
3.25
1.26
1.60
1.28
+
3454 Dolcan Zabki : Bytovia Bytow 16:30
1.70
3.46
4.45
1.14
1.95
1.23
+
3453 Miedz Legnica : Lks Nieciecza 15:45
2.74
3.05
2.45
1.44
1.36
1.29
+
PORTUGALIA LIGA DE HONRA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1839 Uniao De Madeira : Benfica B 18:00
2.40
3.10
2.76
1.35
1.46
1.28
+
PORTUGALIA PRIMERA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8291 Penafiel : Setubal 18:00
2.50
2.95
2.75
1.35
1.42
1.31
+
8292 Nacional Madeira : Braga 22:15
2.80
3.00
2.45
1.45
1.35
1.31
+
REPUBLICA CEHA FNL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3450 Sfc Opava : Fk Mas Taborsko 19:00
2.25
3.15
2.95
1.31
1.52
1.28
+
3445 Fotbal F M : Viktoria Zizkov 17:30
3.05
3.15
2.20
1.55
1.30
1.28
+
3444 Trinec : Sigma Olomouc 11:15
2.65
3.10
2.50
1.43
1.38
1.29
+
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2123 Bohemians 1905 : Slavia Prague 21:15
2.60
3.10
2.55
1.41
1.40
1.29
+
2122 Vysocina Jihlava : Pribram 18:00
1.85
3.25
3.95
1.18
1.78
1.26
+
2118 Jablonec : Budejovice 18:00
1.33
4.38
8.25
1.02
2.86
1.15
+
2121 Slovacko : Dukla Prague 18:00
1.95
3.18
3.65
1.21
1.70
1.27
+
2117 Brno : Slovan Liberec 18:00
2.45
3.05
2.74
1.36
1.44
1.29
+
ROMANIA LIGA I
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7463 Dinamo Bucuresti : Csm Studentesc Iasi 18:30
1.60
3.80
5.40
1.13
2.23
1.23
+
7459 Otelul Galati : Cfr Cluj 18:30
5.90
3.90
1.55
2.35
1.11
1.23
+
7445 Concordia : Fc Botosani 16:00
2.80
3.10
2.55
1.47
1.40
1.33
+
RUSIA FIRST DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6738 Sokol Saratov : Shinnik Yaroslavl 16:00
2.40
3.10
2.75
1.35
1.46
1.28
+
6737 Kryliya Sovetov : Fc Volgar 16:00
1.45
3.90
6.30
1.06
2.41
1.18
+
6736 Petrotrest St Petersburg : Sakhalin Sakhalinsk 15:00
2.30
3.05
2.95
1.31
1.50
1.29
+
6735 Fk Tosno : Fk Tyumen 15:00
1.55
3.70
5.30
1.09
2.18
1.20
+
6733 Fk Yenisey : Gazovik Orenburg 14:00
2.55
3.00
2.65
1.38
1.41
1.30
+
6734 Khimk Dzerzhinsk : Anzhi Makhachkala 14:00
5.30
3.70
1.55
2.18
1.09
1.20
+
6726 Tom Tomsk : Sibir Novosibirsk 13:00
1.33
4.40
8.00
1.02
2.84
1.14
+
RUSIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3436 Spartak Moscow : Terek Grozni 19:00
1.70
3.40
4.60
1.13
1.96
1.24
+
3435 Kuban : Rubin Kazan 16:00
2.10
3.15
3.25
1.26
1.60
1.28
+
3434 Rostov : Zenit St Petersburg 13:30
6.40
3.92
1.45
2.43
1.06
1.18
+
SCOTIA DIVIZIA 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4679 Queen Of The South : Hibernian 17:00
2.70
3.40
2.30
1.50
1.37
1.24
+
4678 Livingston : Raith 17:00
1.95
3.40
3.40
1.24
1.70
1.24
+
4668 Hearts : Cowdenbeath 17:00
1.33
4.55
7.60
1.03
2.85
1.13
+
4667 Falkirk : Dumbarton 17:00
1.65
3.50
4.70
1.12
2.01
1.22
+
4666 Alloa : Rangers 17:00
9.00
5.30
1.25
3.34
1.01
1.10
+
SCOTIA DIVIZIA 2
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4685 Stirling Albion : Forfar 17:00
2.65
3.55
2.25
1.52
1.38
1.22
+
4682 Morton : Dunfermline 17:00
2.45
3.40
2.50
1.42
1.44
1.24
+
4683 Peterhead : Stenhousemuir 17:00
1.95
3.45
3.35
1.25
1.70
1.23
+
4681 Brechin : Ayr United 17:00
2.20
3.45
2.80
1.34
1.55
1.23
+
4680 Airdrie United : Stranraer 17:00
2.45
3.45
2.50
1.43
1.45
1.24
+
SCOTIA DIVIZIA 3
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4698 Elgin : Montrose 17:00
2.10
3.55
2.90
1.32
1.60
1.22
+
4697 East Stirling : Annan Athletic 17:00
2.95
3.45
2.10
1.59
1.31
1.23
+
4693 Clyde : Arbroath 17:00
2.90
3.55
2.10
1.60
1.32
1.22
+
4694 East Fife : Queen S Park 17:00
1.80
3.55
3.80
1.19
1.84
1.22
+
4692 Berwick : Albion Rovers 17:00
2.50
3.40
2.45
1.44
1.42
1.24
+
SCOTIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4803 Inverness Caledonian Thistle : St Johnstone 17:00
2.10
3.25
3.15
1.28
1.60
1.26
+
4802 Hamilton : Kilmarnock 17:00
2.00
3.30
3.35
1.25
1.66
1.25
+
4801 Aberdeen : Ross County 17:00
1.50
4.00
5.40
1.09
2.30
1.17
+
SERBIA SUPERLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2622 Mladost Lucani : Borac Cacak 17:00
2.00
3.00
3.70
1.20
1.66
1.30
+
2650 Vojvodina Novi Sad : Spartak Zlatibor Voda 20:00
1.50
3.60
6.25
1.06
2.28
1.21
+
2649 Cukaricki Belgrade : Donji Srem Pecinci 20:00
1.57
3.30
6.10
1.06
2.14
1.25
+
2648 Crvena Zvezda : Novi Pazar 19:00
1.15
6.00
15.5
 
4.33
1.07
+
2647 Radniki Nis : Fk Rad 17:00
2.05
3.00
3.55
1.22
1.63
1.30
+
2621 Jagodina : Napredak 17:00
1.57
3.60
5.30
1.09
2.14
1.21
+
2600 Ofk Belgrade : Vozdovac 16:00
1.75
3.35
4.30
1.15
1.88
1.24
+
SLOVACIA SUPERLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3129 Spartak Myjava : Kosice 20:30
1.90
3.30
3.50
1.21
1.70
1.23
+
3130 Zilina : Trnava 21:00
1.90
3.30
3.55
1.21
1.71
1.24
+
3128 Zlate Moravce : As Trencin 18:30
3.30
3.20
2.05
1.62
1.25
1.26
+
3127 Senica : Sport Podbrezova 18:30
1.55
3.75
5.20
1.10
2.18
1.19
+
3126 Banska Bystrica : Ruzomberok 18:30
2.10
3.30
3.05
1.28
1.59
1.24
+
SLOVENIA PRVA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6138 Domzale : Olimpija Ljubljana 21:05
2.50
3.20
2.58
1.40
1.43
1.27
+
6137 Nk Celje : Rudar Velenje 19:00
2.10
3.25
3.15
1.28
1.60
1.26
+
6136 Koper : Maribor 17:00
3.65
3.48
1.85
1.78
1.21
1.23
+
SPANIA LA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1748 Atl Madrid : Celta Vigo 21:00
1.48
4.10
6.60
1.09
2.53
1.21
+
1746 Deportivo La Coruna : Real Madrid 17:00
8.50
5.50
1.30
3.34
1.05
1.13
+
1747 Athletic Bilbao : Granada Cf 19:00
1.45
4.10
6.85
1.07
2.56
1.20
+
1749 Espanyol : Malaga 23:00
2.10
3.15
3.60
1.26
1.68
1.33
+
SPANIA LIGA ADELANTE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2571 Las Palmas : Alcorcon 21:00
2.05
3.26
3.26
1.26
1.63
1.26
+
2582 Sabadell : Ponferradina 21:00
2.50
3.10
2.64
1.38
1.43
1.28
+
2569 Real Zaragoza : Alaves 19:15
2.10
3.15
3.25
1.26
1.60
1.28
+
2550 Mirandes : Sporting Gijon 19:00
3.25
3.05
2.15
1.57
1.26
1.29
+
2549 Barcelona B : Llagostera 19:00
1.60
3.50
5.25
1.10
2.10
1.23
+
2548 Rec De Huelva : Lugo 17:00
2.00
3.21
3.45
1.23
1.66
1.27
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP I
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6878 Compostela : Logrones 21:00
2.20
3.04
3.15
1.28
1.55
1.30
+
6876 Atletico Astorga Fc : Marino Luanco 19:00
1.90
3.28
3.70
1.20
1.74
1.26
+
6877 Real Murcia : Cd Lealtad 20:00
1.45
3.86
6.55
1.05
2.43
1.19
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP II
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6944 Athletic Bilbao B : Real Madrid Castilla 16:45
2.10
3.15
3.25
1.26
1.60
1.28
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP III
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7002 Elche B : Valencia B 19:00
1.80
3.32
4.10
1.17
1.83
1.25
+
7004 Huracan Valencia : Lleida 19:00
2.35
3.05
2.88
1.33
1.48
1.29
+
7005 Villarreal B : Espanyol B 19:30
3.05
3.05
2.25
1.52
1.29
1.29
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP IV
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7054 El Palo : San Roque 20:30
1.90
3.32
3.65
1.21
1.74
1.25
+
7053 Lucena : Cacereno 20:00
1.80
3.34
4.05
1.17
1.83
1.25
+
7055 Cadiz : Granada Cf B 22:00
1.60
3.57
5.10
1.10
2.10
1.22
+
SUA MLS
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1362 Real Salt Lake : Colorado Rapids 05:00
1.55
3.85
5.00
1.11
2.18
1.18
+
SUEDIA ALLSVENSKAN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8857 Falkenberg : Orebro 17:00
2.30
3.20
2.80
1.34
1.49
1.26
+
8856 Brommapojkarna : Bk Hacken 17:00
6.45
3.98
1.44
2.46
1.06
1.18
+
SUEDIA DIVISION 1 NORRA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6172 Lulea : Umea 16:00
1.95
3.60
3.22
1.26
1.70
1.21
+
6171 Forward : Huddinge 16:00
1.95
3.45
3.35
1.25
1.70
1.23
+
6170 Athletic Fc : Dalkurd 16:00
2.05
3.45
3.09
1.29
1.63
1.23
+
SUEDIA DIVISION 1 SODRA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6196 Lunds : Qviding 16:00
1.55
4.05
4.70
1.12
2.18
1.17
+
6203 Skovde : Oskarshamn 17:00
2.15
3.30
2.95
1.30
1.56
1.24
+
6200 Kristianstad : Motala 17:00
2.05
3.50
2.95
1.29
1.60
1.21
+
6197 Halmia : Trelleborgs Ff 17:00
2.20
3.50
2.70
1.35
1.52
1.21
+
SUEDIA DIVISION 2 NORRA SVEALAND
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6286 Kvarnsvedens : Karlbergs Bk 16:00
1.90
3.80
3.15
1.27
1.72
1.19
+
6285 Gamla Upsala : Akropolis 16:00
2.50
3.60
2.30
1.48
1.40
1.20
+
SUEDIA DIVISION 2 NORRLAND
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6288 Sandviks Ik : Harnosand 16:00
2.70
3.65
2.15
1.55
1.35
1.20
+
SUEDIA DIVISION 2 OSTRA GOTALAND
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6290 Lindsdals : Hollvikens Gif 16:00
4.00
4.05
1.65
2.01
1.17
1.17
+
6289 Ljungby : Nosaby If 15:00
2.10
3.75
2.75
1.35
1.59
1.19
+
SUEDIA DIVISION 2 SODRA SVEALAND
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6292 Hammarby Tff : Sodertalje Fk 18:15
2.20
3.75
2.60
1.39
1.54
1.19
+
6291 Fc Linkoping City : Gute 16:00
1.90
3.80
3.10
1.27
1.71
1.18
+
SUEDIA DIVISION 2 VASTRA GOTALAND
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6293 Savedalens If : Gif Nike 16:00
2.35
3.70
2.45
1.44
1.47
1.20
+
SUEDIA SUPERETTAN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3381 Ostersunds : Degerfors 17:00
1.82
3.59
3.65
1.21
1.81
1.21
+
3380 Gais : Landskrona 17:00
1.70
3.50
4.40
1.14
1.95
1.23
+
TARA GALILOR PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3778 Newtown : Newi Cefn Druids 16:30
1.65
3.84
4.25
1.15
2.02
1.19
+
TURCIA FIRST LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4852 Samsunspor : Boluspor 19:00
1.90
3.35
3.60
1.21
1.74
1.24
+
4851 Orduspor : Antalyaspor 19:00
2.50
3.15
2.60
1.39
1.42
1.27
+
4848 Osmanlispor : Karsiyaka 17:00
1.60
3.75
4.80
1.12
2.11
1.20
+
4850 Altinordu : Denizlispor 19:00
2.15
3.20
3.10
1.29
1.57
1.27
+
4849 Bucaspor : Giresunspor 18:00
2.00
3.00
3.75
1.20
1.67
1.30
+
TURCIA SUPER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2741 Mersin Idman Yurdu : Caykur Rizespor 20:00
2.45
3.10
2.85
1.37
1.48
1.32
+
2651 Balikesirspor : Galatasaray 20:00
7.15
4.00
1.45
2.57
1.06
1.21
+
2601 Kayseri Erdiyesspor : Akhisar Bld Spor 17:00
2.30
3.25
2.95
1.35
1.55
1.29
+
UCRAINA VYSCHA LIHA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3199 Metalurg Zaporizhya : Vorskla Poltava 17:00
2.74
3.05
2.45
1.44
1.36
1.29
+
3198 Metalurg Donetsk : Illichivec Mariupol 14:00
1.65
3.57
4.65
1.13
2.02
1.22
+
UNGARIA NB I
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3092 Diosgyor : Honved 17:30
1.76
3.50
4.05
1.17
1.88
1.23
+
3093 Mtk Budapest : Dunaujvaros Pase 19:30
1.40
4.10
7.00
1.04
2.59
1.17
+
3094 Szombathelyi Haladas : Videoton 19:30
6.85
4.65
1.35
2.77
1.05
1.13
+
3095 Puskas Akademia : Lombard Papa 21:30
2.10
3.20
3.20
1.27
1.60
1.27
+
3091 Nyiregyhaza : Gyor 15:30
4.10
3.50
1.75
1.89
1.17
1.23
+
URUGUAY PRIMERA DIVISION APERTURA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3401 Institucion Atletica : Cerro 21:30
1.90
3.30
3.60
1.21
1.72
1.24
+
3402 El Tanque Sisley : Penarol 22:00
3.40
3.50
1.90
1.72
1.23
1.22
+
   TENIS
CHALLENGE CAMPINAS BRAZIL
CodPartidaOra1  2Extra
8521 G.mina : R.becker 01:30
1.87
 
1.80
+
METZ ATP DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
7251 M.fyrstenberg&m.matkowski : A.begemann&j.knowle(0) 17:40
1.48
 
2.45
+
SEUL WTA
CodPartidaOra1  2Extra
2532 M.kirilenko : K.pliskova 06:30
1.90
 
1.80
+
SEUL WTA DUBLU
CodPartidaOra1  2Extra
3429 L.arruabarrena&begu I C : M.kirilenko&y.wickmayer(0) 09:15
2.10
 
1.60
+
TOKYO WTA
CodPartidaOra1  2Extra
1574 G.muguruza Blanco : C.wozniacki 06:00
3.00
 
1.33
+
   HOCHEI
AUSTRIA EHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1196 Black Wings Linz : Bolzano(5.5) 18:30
1.35
5.40
6.10
1.08
2.86
1.11
+
ELVETIA NLB
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3020 Chaux-de-fonds : Scl Tigers(5.5) 21:00
2.60
4.50
2.05
1.65
1.41
1.15
+
3019 Ajoie : Martigny(5.5) 21:00
2.10
4.50
2.50
1.43
1.61
1.14
+
3018 Visp : Thurgau(5.5) 18:45
1.60
4.80
3.80
1.20
2.12
1.13
+
3017 Langenthal : Gck Lions(5.5) 18:30
1.40
4.90
5.60
1.09
2.61
1.12
+
FINLANDA SM LIIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3427 Tappara : Pelicans(5.5) 17:00
1.75
4.20
3.55
1.24
1.92
1.17
+
3430 Hifk : Assat(5.5) 18:30
1.65
4.40
3.90
1.20
2.07
1.16
+
3423 Karpat : Blues(5.5) 17:00
1.60
4.40
4.20
1.17
2.15
1.16
+
3426 Saipa : Jyp(5.5) 17:00
2.00
4.10
2.90
1.34
1.70
1.18
+
3424 Lukko : Tps(5.5) 17:00
1.90
4.15
3.10
1.30
1.77
1.18
+
3422 Kalpa : Hpk(5.5) 17:00
1.95
4.00
3.05
1.31
1.73
1.19
+
FRANTA LIGUE MAGNUS
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3515 Chamonix : Grenoble(5.5) 21:30
2.55
4.30
2.10
1.60
1.41
1.15
+
3514 Rouen : Caen(6.5) 21:00
1.16
7.40
9.50
1.00
4.16
1.03
+
3513 Morzine-avoriaz : Strasbourg(5.5) 21:00
2.20
4.35
2.40
1.46
1.55
1.15
+
3446 Lyon Hc : Gap(5.5) 21:00
2.30
4.20
2.35
1.49
1.51
1.16
+
3440 Hc Brest Albatros : Briancon(5.5) 19:45
4.10
4.75
1.55
2.20
1.17
1.12
+
3431 Angers : Epinal(6.5) 19:30
1.54
4.75
4.15
1.16
2.21
1.12
+
NORVEGIA ELITESERIEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1130 Sparta Sarpsborg : Valerenga(5.5) 17:30
2.50
4.30
2.15
1.58
1.43
1.16
+
1129 Stjernen : Storhamar(6.5) 17:00
2.80
4.30
1.97
1.70
1.35
1.16
+
REPUBLICA CEHA 1.LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3519 Dukla Jihlava : Horacky Fk Trebic(0) 18:30
2.05
4.20
2.70
1.38
1.64
1.17
+
3512 Stadion Litomerice : Rebel Havlickuv Brod(0) 18:00
1.40
4.75
5.80
1.08
2.61
1.13
+
3511 Slovan Ustecti Lvi : Most(0) 18:00
1.90
4.40
2.95
1.33
1.77
1.16
+
3508 Ceske Budejovice : Kladno(0) 18:00
3.35
4.40
1.75
1.90
1.25
1.15
+
3509 Hc Havirov Panthers : Kadan(0) 18:00
1.75
4.35
3.40
1.25
1.91
1.16
+
3510 Hk Jestrabi Prostejov : Sumperk(0) 18:00
2.25
4.00
2.50
1.44
1.54
1.18
+
3507 Benatky Nad Jizerou : Chomutov(0) 18:00
2.70
4.00
2.10
1.61
1.38
1.18
+
RUSIA KHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4614 Slovan Bratislava : Cska Moscow(5.5) 18:30
3.05
4.20
1.90
1.77
1.31
1.17
+
4612 Dinamo Minsk : Torpedo Nn(5.5) 17:00
2.10
4.10
2.70
1.39
1.63
1.18
+
4610 Atlant Moscow : Severstal Cherepovets(5.5) 16:00
1.98
4.15
2.90
1.34
1.71
1.18
+
RUSIA VHL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6937 Bars Kazan : Yuzhny Ural Orsk(5.5) 16:00
2.35
4.20
2.30
1.51
1.49
1.16
+
6938 Neftjanik Almetjevsk : Chelyabinsk(5.5) 16:00
1.82
4.40
3.15
1.29
1.84
1.15
+
6936 Ariada-akpars : Saryarka(4.5) 16:00
2.50
4.15
2.20
1.56
1.44
1.17
+
6935 Zauralye Kurgan : Toros Neftekamsk(4.5) 14:00
3.15
4.10
1.87
1.78
1.28
1.17
+
6932 Sp. Nizhny Tagil : Molot Perm(5.5) 14:00
2.70
4.20
2.05
1.64
1.38
1.17
+
6894 Rubin Tyumen : Izhstal Izhevsk(5.5) 14:00
1.35
5.35
5.90
1.08
2.81
1.10
+
6893 Kazzinc Torpedo : Sokol Krasnoyarsk(5.5) 14:00
1.70
4.40
3.55
1.23
1.96
1.15
+
SUEDIA ALLSVENSKAN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4721 Aik : Timra(5.5) 19:30
2.10
3.90
2.75
1.36
1.61
1.19
+
4720 Malmo : Almtuna Is(5.5) 17:00
1.48
4.75
4.75
1.13
2.38
1.13
+
4719 Bofors : Rogle(5.5) 17:00
1.95
4.00
3.00
1.31
1.71
1.18
+
SUEDIA ELITSERIEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3457 Vaxjo : Farjestads(0) 19:30
1.95
3.80
3.15
1.29
1.72
1.20
+
3455 Lulea : Brynas(5.5) 19:30
1.68
4.10
3.90
1.19
2.00
1.17
+
3449 Linkopings : Orebro(0) 17:00
1.65
4.30
3.90
1.19
2.05
1.16
+
3456 Modo : Hv 71(0) 19:30
2.60
3.90
2.20
1.56
1.41
1.19
+
3447 Frolunda : Djurgardens If(0) 16:00
1.55
4.35
4.60
1.14
2.24
1.16
+
3448 Leksand : Skelleftea(0) 17:00
3.00
4.00
1.95
1.71
1.31
1.18
+
   BASEBALL
MLB
CodPartidaOra1  2Extra
7577 +1.5san Diego Padres : San Francisco Giants(6.5) 05:10
2.00
 
1.70
+
7575 -1.5st Louis Cardinals : Cincinnati Reds(7.5) 03:15
1.45
 
2.50
+
7576 -1.5oakland Athletics : Philadelphia Phillies(6.5) 04:35
1.35
 
2.90
+
7523 -1.5kansas City Royals : Detroit Tigers(7.5) 03:10
1.80
 
1.90
+
7524 -1.5minnesota Twins : Cleveland Indians(7.5) 03:10
1.70
 
2.02
+
7522 +1.5houston Astros : Seattle Mariners(8.5) 03:10
2.13
 
1.62
+
7521 -1.5colorado Rockies : Arizona Diamondbacks(10.5) 03:10
1.75
 
1.95
+
7520 -1.5atlanta Braves : New York Mets(6.5) 02:35
1.65
 
2.10
+
7519 -1.5tampa Bay Rays : Chicago White Sox(6.5) 02:10
1.70
 
2.00
+
7518 +1.5miami Marlins : Washington Nationals(6.5) 02:10
2.20
 
1.60
+
7517 -1.5pittsburgh Pirates : Milwaukee Brewers(7.5) 02:05
1.68
 
2.05
+
7516 -1.5new York Yankees : Toronto Blue Jays(7.5) 02:05
1.63
 
2.13
+
3111 -1.5colorado Rockies : Arizona Diamondbacks(10.5) 23:10
1.77
 
1.94
+
3110 -1.5oakland Athletics : Philadelphia Phillies(7.5) 23:05
1.44
 
2.58
+
3109 +1.5new York Yankees : Toronto Blue Jays(8.5) 23:05
1.93
 
1.78
+
   HANDBAL
AMICALE INTERNATIONALE
CodPartidaOra1X 21XX212
1589 +0.5portugal : Tunisia(53.5) 19:00
2.40
9.00
1.73
1.89
1.45
1.01
2054 Germany : Switzerland(0) 18:00
1.20
13.0
5.20
1.10
3.71
 
AUSTRIA HLA
CodPartidaOra1X 21XX212
5710 Juri Union Leoben : Sg Westwien(0) 20:00
3.75
10.5
1.30
2.76
1.16
 
5606 Aon Fivers : St Polten(0) 19:30
1.04
16.0
13.0
 
7.17
 
5605 Ulz Schwaz : Krems(0) 19:00
1.70
9.00
2.50
1.43
1.96
1.01
DANEMARCA DAMEHANDBOLDLIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212
3303 Silkeborg : Nykobing F.(0) 17:00
1.65
8.50
2.65
1.38
2.02
1.02
3302 +4.5skive : Team Esbjerg(0) 16:00
6.00
11.5
1.18
3.94
1.07
 
DANEMARCA HOLDBOLDLIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212
2232 +0.5odder Handbold : Skanderborg(55.5) 17:00
2.30
8.10
1.85
1.79
1.51
1.03
2245 Kif Kolding : Skjern(49.5) 18:10
1.50
8.50
3.15
1.27
2.30
1.02
2240 Ribe Esbjerg Hh : Lemvig(54.5) 18:00
1.33
10.5
3.95
1.18
2.87
 
2230 Sonderjyske : Bjerringbro Silkeborg(51.5) 16:00
1.75
8.50
2.45
1.45
1.90
1.02
GERMANIA 2 BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212
5717 Baunatal : Sv Henstedt Ulzburg(0) 19:30
1.60
10.0
2.65
1.38
2.09
 
5718 Emsdetten : Leipzig(0) 20:00
1.55
10.0
2.80
1.34
2.19
 
5719 Eisenach : Grosswallstadt(0) 20:30
1.45
10.0
3.20
1.27
2.42
 
NORVEGIA POSTENLIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212
2055 Fyllingen : Oif Arendal(0) 17:00
1.40
10.5
3.40
1.24
2.57
 
SEHA LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212
1570 Tatran Presov : Vojvodina Novi Sad(0) 19:00
1.03
16.5
11.5
 
6.78
 
1568 Brest : Zagreb Co(0) 16:00
1.22
12.0
4.70
1.11
3.38
 
1569 Veszprem : Metalurg Skopje(0) 17:00
1.13
14.0
6.50
1.05
4.44
 
SPANIA ASOBAL
CodPartidaOra1X 21XX212
4973 Naturhouse La Rioja : Puerto Sagunto(56.5) 21:00
1.05
14.0
13.0
 
6.74
 
4972 +2.5grupo Fegar : Ademar Leon(54.5) 21:00
4.35
7.70
1.35
2.78
1.15
1.03
4969 Barcelona Borges : Ximenez Puente(65.5) 19:30
1.01
17.5
19.0
 
9.11
 
4968 +2.5bm Zamora : Helvetia Anaitasuna(55.5) 19:00
4.00
9.00
1.35
2.77
1.17
1.01
4967 +2.5bm Guadalajara : Granollers(50.5) 19:00
4.35
7.70
1.35
2.78
1.15
1.03
SUEDIA ELITESERIEN FEMININ
CodPartidaOra1X 21XX212
6100 Sparvagens : Tyreso(50.5) 15:00
1.15
13.5
6.25
1.06
4.27
 
6101 H65 Hoor : Skuru(49.5) 16:00
1.50
10.0
2.95
1.30
2.28
 
6102 Vasterasirsta Hf : Heid(48.5) 17:00
1.24
12.0
4.65
1.12
3.35
 
 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei