Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Giurgiu
Str.Bucuresti, bloc 28/853, ap.6, Magazin 3 Industrial
Craiova
Cartier Sarari Siloz, bloc M51-M52
Tirgoviste
Str.Gen.I.E.Florescu, bloc C 1-A, ap.1/2
Sector 6
Str. Chilia Veche, nr.2
Braila
Ansamblul Radu Negru, Str.Sebesului, nr.3, bloc J, scara 4
Iasi
Str. Ignat, Nr.15
Drobeta Turnu-Severin
Bd. Mihai Viteazu, nr 18, bl. M10
Craiova
Bd. Dacia nr 108, bl. M8
Reghin
Str. Iernuteni, nr. 2-8
Sector 5
Str.Barca, nr.16,bloc M160

vezi toate agentiile

Oferta de pariere

    Alege un sport
    Alege un campionat

   FOTBAL
AFRICA DE SUD PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3104 Supersport United : Orlando Pirates 15:30
2.30
3.00
2.90
1.30
1.47
1.28
+
3103 Bloemfontein Celtic : Chippa United 15:30
2.20
3.00
3.10
1.27
1.52
1.29
+
ANGLIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4896 Hull : Tottenham 18:00
3.35
3.25
2.15
1.65
1.29
1.31
+
4895 Crystal Palace : Liverpool 15:30
4.25
3.50
1.82
1.92
1.20
1.27
+
ARGENTINA NACIONAL B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8824 Huracan : Union De Santa Fe 22:00
2.35
3.00
2.84
1.32
1.46
1.29
+
8764 Colon : Ferro Carril Oeste 22:00
1.35
4.08
8.00
1.01
2.70
1.16
+
ARGENTINA PRIMERA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8642 Lanus : Gimnasia Lp 01:30
1.85
3.25
4.30
1.18
1.85
1.29
+
8641 Velez Sarsfield : Godoy Cruz 00:10
1.70
3.40
5.05
1.13
2.03
1.27
+
8643 Belgrano : Tigre 22:00
1.88
3.25
4.15
1.19
1.82
1.29
+
8644 Estudiantes : Defensa Y Justicia 22:00
1.60
3.55
5.70
1.10
2.19
1.25
+
AUSTRALIA A LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3635 Central Coast : Adelaide 08:00
3.10
3.30
2.15
1.60
1.30
1.27
+
AUSTRIA BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5400 Sturm Graz : Salzburg 17:30
5.70
4.20
1.50
2.42
1.11
1.19
+
BELARUS VYSSHAYA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7908 Belshina : Fc Dnepr Mogilev 13:00
1.40
4.35
6.00
1.06
2.52
1.14
+
7909 Dinamo Brest : Neman Grodno 13:00
2.60
3.20
2.40
1.43
1.37
1.25
+
7911 Fc Slutsk : Fc Minsk 13:00
2.60
3.20
2.40
1.43
1.37
1.25
+
BELGIA 2E KLASSE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8366 Mons : Royal Antwerp 16:00
1.75
3.60
4.00
1.18
1.89
1.22
+
BELGIA JUPILER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1231 Kortrijk : Zulte Waregem 21:00
2.30
3.30
2.90
1.36
1.54
1.28
+
1230 Genk : Mechelen 19:00
2.05
3.35
3.40
1.27
1.69
1.28
+
1223 Oostende : Standard Liege 15:30
3.60
3.30
2.00
1.72
1.25
1.29
+
BOLIVIA LIGA PROFESIONAL APERTURA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7715 Bolivar : Universitario Sucre 22:00
1.45
4.00
5.80
1.06
2.37
1.16
+
7711 Wilstermann : Sport Boys 02:00
1.30
5.00
7.00
1.03
2.92
1.10
+
7712 Nacional Potosi : Club Petrolero 21:00
1.60
3.60
4.75
1.11
2.05
1.20
+
7714 Universitario De Pando : The Strongest 21:00
3.75
3.45
1.80
1.80
1.18
1.22
+
BOSNIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7689 Nk Vitez : Nk Travnik 14:00
1.75
3.45
4.00
1.16
1.85
1.22
+
7692 Zeljeznicar : Nk Celik Zenica 14:00
1.33
4.25
8.00
1.01
2.78
1.14
+
7690 Slavia Sarajevo : Drina Zvornik 14:00
1.75
3.40
4.05
1.16
1.85
1.22
+
7691 Sloboda Tuzla : Fk Sarajevo 14:00
4.25
3.70
1.65
1.98
1.14
1.19
+
BRAZILIA SERIE A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7432 Coritiba : Palmeiras 23:30
1.85
3.30
4.15
1.19
1.84
1.28
+
7428 Santos : Sao Paulo Sp(n) 21:00
2.50
3.15
2.75
1.39
1.47
1.31
+
7430 Chapecoense Sc : Botafogo 23:30
1.70
3.45
4.75
1.14
2.00
1.25
+
7424 Bahia Ba : Atletico Pr 01:00
1.65
3.65
4.85
1.14
2.08
1.23
+
7431 Corinthians : Gremio 23:30
1.90
3.30
3.85
1.21
1.78
1.27
+
7429 Sport Recife : Fluminense 21:00
2.80
3.15
2.45
1.48
1.38
1.31
+
7427 Flamengo : Criciuma(n) 21:00
1.50
4.10
5.85
1.10
2.41
1.19
+
7426 Figueirense : Vitoria Ba 21:00
2.00
3.35
3.50
1.25
1.71
1.27
+
7425 Cruzeiro : Goias 21:00
1.40
4.25
7.25
1.05
2.68
1.17
+
BRAZILIA SERIE B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7159 Sampaio Correa Ma : Atletico Go 01:00
2.40
3.15
2.80
1.36
1.48
1.29
+
7158 Ceara : Portuguesa Sp 01:00
1.30
4.80
8.70
1.02
3.09
1.13
+
BULGARIA A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7245 Botev Plovdiv : Levski Sofia 13:15
1.90
3.30
3.65
1.21
1.73
1.25
+
7246 Beroe Stara Zagora : Slavia Sofia 17:30
1.50
3.80
5.80
1.08
2.30
1.19
+
CHILE PRIMERA DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2555 Cobresal : O Higgins 21:00
3.19
3.45
2.05
1.66
1.29
1.25
+
2561 Audax Italiano : Universidad De Concepcion 23:30
2.25
3.25
2.95
1.33
1.55
1.28
+
2557 Universidad Catolica : Colo Colo 21:00
4.85
3.58
1.65
2.06
1.13
1.23
+
2556 Palestino : Union La Calera 21:00
2.10
3.35
3.16
1.29
1.63
1.26
+
CIPRU 1.DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7737 Nea Salamina Famagusta : Ermis Aradippou 18:00
2.50
3.30
2.50
1.42
1.42
1.25
+
COLUMBIA LIGA POSTOBON PLAY OFF
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8575 Atletico Huila : Independiente Santa Fe 02:30
2.80
3.15
2.35
1.48
1.35
1.28
+
8574 Once Caldas : Atletico Nacional 00:30
2.90
3.20
2.25
1.52
1.32
1.27
+
COSTA RICA PREMIER DIVISION APERTURA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7724 Deportivo Saprissa : Herediano 04:00
2.05
3.30
3.10
1.26
1.60
1.23
+
7726 Limon : Deportiva Alajuelense 22:00
3.50
3.30
1.90
1.70
1.21
1.23
+
7725 Cartagines : Belen Siglo 19:00
2.00
3.30
3.25
1.25
1.64
1.24
+
CROATIA PRVA HNL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3695 Rnk Split : Nk Zagreb 18:00
1.60
3.65
5.20
1.11
2.14
1.22
+
3694 Lokomotiva Zagreb : Slaven Belupo 16:00
1.82
3.35
4.10
1.18
1.84
1.26
+
DANEMARCA DIVIZIA 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8588 Aarhus Gf : Lyngby 16:30
2.30
3.25
2.85
1.35
1.52
1.27
+
8587 Viborg : Bronshoj 16:00
1.55
3.80
5.50
1.10
2.25
1.21
+
8585 Fredericia : Skive 16:00
2.20
3.30
3.00
1.32
1.57
1.27
+
8586 Vendsyssel Ff : Ab Copenhagen 16:00
2.05
3.30
3.30
1.26
1.65
1.26
+
DANEMARCA SUPERLIGAEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5967 Odense : Fc Nordsjaelland 15:00
2.70
3.30
2.45
1.49
1.41
1.28
+
5968 Brondby If : Sonderjyske 18:00
1.75
3.50
4.50
1.17
1.97
1.26
+
5969 Midtjylland : Aalborg 20:00
2.00
3.40
3.50
1.26
1.72
1.27
+
ECUADOR SERIE A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8118 Liga De Loja : Olmedo 21:00
1.53
3.70
5.65
1.08
2.24
1.20
+
8119 Mushuc Runa : El Nacional 21:00
2.25
3.20
2.90
1.32
1.52
1.27
+
8109 Universidad Catolica : Manta Fc 19:30
1.55
3.60
5.65
1.08
2.20
1.22
+
8100 Ldu Quito : Barcelona Guayaquil 18:30
2.00
3.25
3.40
1.24
1.66
1.26
+
8091 Deportivo Quito : Deportivo Cuenca 17:00
2.20
3.20
3.00
1.30
1.55
1.27
+
EGIPT PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1589 Al Ahly : Al Nasr Cairo 20:00
1.16
5.41
13.4
 
3.85
1.07
+
1588 Al Ragaa : El Zamalek 17:00
4.90
3.42
1.60
2.01
1.09
1.21
+
1587 Petrojet : Talaea El Gaish 14:30
2.50
2.85
2.70
1.33
1.39
1.30
+
ELVETIA CHALLENGE LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1708 Winterthur : Lausanne 16:00
1.95
3.35
3.45
1.23
1.70
1.25
+
1707 Le Mont Lausanne : Wil 16:00
2.65
3.25
2.40
1.46
1.38
1.26
+
ELVETIA SUPER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2165 Thun : Young Boys 17:00
2.45
3.25
2.75
1.40
1.49
1.30
+
2164 St Gallen : Vaduz 14:45
1.45
4.00
7.00
1.06
2.55
1.20
+
2163 Basel : Aarau 14:45
1.35
4.60
8.00
1.04
2.92
1.16
+
FRANTA LIGUE 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3418 Montpellier : Toulouse 18:00
2.55
3.05
2.85
1.39
1.47
1.35
+
3419 Marseille : Bordeaux 22:00
1.65
3.70
5.10
1.14
2.14
1.25
+
3417 Nantes : St Etienne 15:00
2.70
2.95
2.75
1.41
1.42
1.36
+
GERMANIA 2ND BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1468 Karlsruher : Aue 14:30
1.57
3.68
5.80
1.10
2.25
1.24
+
1469 Nurnberg : Ingolstadt 14:30
3.09
3.20
2.25
1.57
1.32
1.30
+
1470 Rb Leipzig : St Pauli 14:30
1.60
3.55
5.65
1.10
2.18
1.25
+
GERMANIA 3RD LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5449 Mainz Am : Hallescher 15:00
2.25
3.25
2.85
1.33
1.52
1.26
+
GERMANIA BUNDESLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4905 Hamburg : Werder Bremen 16:30
1.90
3.50
3.85
1.23
1.83
1.27
+
4906 Stuttgart : Augsburg 18:30
2.45
3.35
2.75
1.42
1.51
1.30
+
GERMANIA OBERLIGA HAMBURG
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7666 Niendorfer : Halstenbek Rellingen 15:00
2.90
3.60
2.00
1.61
1.29
1.18
+
7663 Usc Paloma : Buchholz 11:45
3.30
3.90
1.78
1.79
1.22
1.16
+
7665 Marschlande : Curslack Neuengamme 15:00
3.55
4.00
1.70
1.88
1.19
1.15
+
7664 Barmbek Uhlenhorst : Tus Dassendorf 15:00
2.90
3.60
2.00
1.61
1.29
1.18
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORD
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6465 Vfb Oldenburg : Vfr Neumunster 15:00
1.75
3.50
3.95
1.17
1.86
1.21
+
6463 Goslarer Ac 08 : Meppen 15:00
2.45
3.30
2.50
1.41
1.42
1.24
+
6464 Hansa Luneburg : Rehden 15:00
2.30
3.20
2.75
1.34
1.48
1.25
+
6462 Eintracht Norderstedt : Hamburg Am 15:00
4.60
3.70
1.60
2.05
1.12
1.19
+
6461 Bv Cloppenburg : Braunschweig 15:00
1.55
4.00
4.60
1.12
2.14
1.16
+
6460 Weiche Flensburg : Hannover Am 14:45
2.25
3.30
2.75
1.34
1.50
1.24
+
6459 Werder Bremen Am : Eintracht Brauschweig Ii 14:00
1.40
4.40
5.90
1.06
2.52
1.13
+
GERMANIA REGIONALLIGA NORDOST
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6477 Berlin Ak 07 : Viktoria Berlin 14:30
2.15
3.20
3.00
1.29
1.55
1.25
+
GUATEMALA LIGA NACIONAL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8059 Marquense : Csd Municipal 04:00
1.70
3.55
4.20
1.15
1.92
1.21
+
8058 Csd Comunicaciones : Universidad San Carlos 00:00
1.40
3.75
7.70
1.02
2.52
1.18
+
8062 Antigua Gfc : Deportivo Guastatoya 19:15
1.48
3.85
5.75
1.07
2.31
1.18
+
8061 Suchitepequez : Penarol Halcones 19:00
1.40
3.80
7.45
1.02
2.52
1.18
+
8060 Deportivo Malacateco : Coatepeque 19:00
1.40
3.80
7.45
1.02
2.52
1.18
+
GULF CUP OF NATIONS
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1721 Arabia Saudita : United Arab Emirates 20:00
2.20
2.95
3.25
1.26
1.55
1.31
+
1667 Oman : Qatar 16:45
2.60
2.85
2.74
1.36
1.40
1.33
+
IRAN PRO LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2643 Gostaresh Foolad Fc : Rah Ahan Fc 12:30
2.45
2.85
2.85
1.32
1.43
1.32
+
2651 Esteghlal Tehran : Perspolis 16:30
2.30
2.87
3.05
1.28
1.48
1.31
+
ISRAEL LIGAT HA AL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7340 Bnei Sakhnin : Beitar Jerusalem 19:45
2.65
2.85
2.60
1.37
1.36
1.31
+
ITALIA CAMPIONATO PRIMAVERA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7228 Perugia Youth : Udinese Youth 12:00
2.49
3.40
2.35
1.44
1.39
1.21
+
7234 Lazio Youth : Palermo Youth 12:00
1.70
3.66
3.85
1.16
1.88
1.18
+
7227 Cittadella Youth : Pescara Youth 12:00
3.06
3.40
2.00
1.61
1.26
1.21
+
7235 Latina Youth : Ternana Youth 15:30
1.85
3.60
3.30
1.22
1.72
1.19
+
7221 Varese Youth : Trapani Youth 16:00
2.25
3.40
2.62
1.35
1.48
1.21
+
ITALIA LEGA PRO GIRONE A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7960 Salo : Monza 12:00
2.55
2.95
2.70
1.37
1.41
1.31
+
7961 Torres Calcio : Sud Tirol 15:30
2.20
3.00
3.20
1.27
1.55
1.30
+
7962 Arezzo : Real Vicenza 17:00
2.80
2.95
2.50
1.44
1.35
1.32
+
7963 Giana Erminio : Mantova 19:00
2.40
3.00
2.85
1.33
1.46
1.30
+
ITALIA LEGA PRO GIRONE B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7971 Aquila : Savona 13:30
1.78
3.20
4.35
1.14
1.84
1.26
+
7974 Pisa : Carrarese 19:00
1.60
3.30
5.75
1.08
2.10
1.25
+
7973 Pro Piacenza : Ascoli 17:00
4.75
3.25
1.72
1.93
1.12
1.26
+
7972 Pistoiese : Pontedera 15:30
2.15
3.06
3.20
1.26
1.56
1.29
+
ITALIA LEGA PRO GIRONE C
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7980 Melfi : Casertana 13:30
2.70
2.95
2.55
1.41
1.37
1.31
+
7984 Martina : Messina 19:00
2.40
2.95
2.89
1.32
1.46
1.31
+
7983 Foggia : Matera 17:00
2.20
3.00
3.20
1.27
1.55
1.30
+
7982 Vigor Lamezia : Lupa Roma 15:30
2.10
3.05
3.35
1.24
1.60
1.29
+
7981 Benevento : Lecce 15:30
2.40
3.00
2.90
1.33
1.47
1.31
+
ITALIA SERIE A
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1560 Milan : Inter 21:45
2.75
3.15
2.70
1.47
1.45
1.36
+
1543 Torino : Sassuolo 13:30
1.85
3.40
4.20
1.20
1.88
1.28
+
1559 Verona : Fiorentina 16:00
3.45
3.30
2.10
1.69
1.28
1.31
+
1558 Udinese : Chievo 16:00
1.90
3.35
4.00
1.21
1.82
1.29
+
1555 Parma : Empoli 16:00
2.05
3.25
3.65
1.26
1.72
1.31
+
1550 Napoli : Cagliari 16:00
1.40
4.50
7.45
1.07
2.81
1.18
+
1549 Cesena : Sampdoria 16:00
3.80
3.50
1.90
1.82
1.23
1.27
+
ITALIA SERIE B
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1658 Catania : Latina 19:00
1.85
3.30
4.20
1.19
1.85
1.28
+
JAPONIA J2 LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6539 Yokohama Fc : Giravanz Kitakyushu 07:00
2.45
3.15
2.65
1.38
1.44
1.27
+
6538 Tochigi Sc : V Varen Nagasaki 07:00
3.00
3.20
2.20
1.55
1.30
1.27
+
6532 Thespa Kusatsu : Ehime Fc 07:00
2.35
3.20
2.75
1.35
1.48
1.27
+
6531 Oita Trinita : Shonan Bellmare 07:00
4.20
3.40
1.75
1.88
1.16
1.24
+
6529 Matsumoto Yamaga : Mito Hollyhock 07:00
1.75
3.40
4.20
1.16
1.88
1.24
+
6530 Montedio Yamagata : Tokyo Verdy 07:00
1.40
3.90
7.50
1.03
2.57
1.18
+
6528 Kyoto Ps : Fc Gifu 07:00
1.70
3.40
4.55
1.13
1.95
1.24
+
6527 Kataller Toyama : Fagiano Okayama 07:00
3.40
3.25
2.00
1.66
1.24
1.26
+
6526 Kamatamare Sanuki : Jef United 07:00
7.00
3.70
1.45
2.42
1.04
1.20
+
6525 Consadole Sapporo : Jubilo Iwata 07:00
2.90
3.10
2.30
1.50
1.32
1.28
+
6524 Avispa Fukuoka : Roasso Kumamoto 07:00
2.60
3.15
2.50
1.42
1.39
1.27
+
MALTA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4975 Valletta : Mosta 17:00
1.30
4.70
7.00
1.02
2.81
1.10
+
4936 Naxxar Lions : Qormi 15:00
2.60
3.55
2.20
1.50
1.36
1.19
+
MAROC DIVIZIA 1
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1665 Raja Casablanca : Maghreb Fes 17:00
1.50
3.55
6.25
1.05
2.26
1.21
+
1666 Rsb Berkane : Kacm Marrakesh 20:30
2.35
2.60
3.30
1.23
1.45
1.37
+
1659 Chabab Atlas Khenifra : Fus Rabat 17:00
2.90
2.60
2.65
1.37
1.31
1.38
+
1590 Far Rabat : Kac Kenitra 15:00
2.15
2.70
3.60
1.20
1.54
1.35
+
MEXIC LIGA DE ASCENSO
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7680 Coras Tepic : Estudiantes De Altamira 02:00
1.90
3.10
3.80
1.18
1.71
1.27
+
MEXIC PRIMERA DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8261 Jaguares : Queretaro 05:00
2.00
3.10
3.50
1.22
1.64
1.27
+
8260 Pachuca : Veracruz 04:06
1.65
3.40
5.00
1.11
2.02
1.24
+
8259 Universidad Guadalajara : Cruz Azul 03:00
2.65
3.00
2.55
1.41
1.38
1.30
+
8257 Puebla : Santos Laguna 01:00
2.70
3.00
2.50
1.42
1.36
1.30
+
8258 Tigres : Toluca 03:00
2.10
3.15
3.25
1.26
1.60
1.28
+
2880 America Mexico : Atlas 01:00
1.70
3.35
4.70
1.13
1.96
1.25
+
8262 Unam Pumas : Monterrey 20:00
2.35
3.05
2.85
1.33
1.47
1.29
+
NORVEGIA NM CUPEN
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1453 Molde : Odd Bk 14:15
1.80
3.25
3.90
1.16
1.77
1.23
+
NORVEGIA TIPPELIGAEN PLAY OFF
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2621 Brann : Mjondalen 20:00
1.45
4.10
6.75
1.07
2.55
1.19
+
OLANDA EREDIVISIE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4858 Groningen : Psv Eindhoven 13:30
4.25
3.75
1.75
1.99
1.19
1.24
+
4860 Heracles : Den Haag 15:30
2.00
3.55
3.45
1.28
1.75
1.27
+
4865 Utrecht : Cambuur 17:45
2.20
3.45
3.05
1.34
1.62
1.28
+
4859 Fc Zwolle : Twente 15:30
3.55
3.45
2.00
1.75
1.27
1.28
+
OLANDA JUPILER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4666 Sparta Rotterdam : Fc Oss 15:30
1.80
3.60
3.80
1.20
1.85
1.22
+
PARAGUAY PRIMERA DIVISION CLAUSURA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2176 Olimpia : Rubio 01:00
1.50
3.80
5.80
1.08
2.30
1.19
+
2178 3 De Febrero : Deportivo Capiata 23:00
1.95
3.40
3.40
1.24
1.70
1.24
+
PERU PRIMERA DIVISION
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8551 Leon De Huanuco : Universitario De Deportes 20:15
2.15
3.20
3.00
1.29
1.55
1.25
+
8552 Alianza Lima : Utc De Cajamarca 23:00
1.27
4.55
9.75
 
3.10
1.12
+
8536 Cesar Vallejo : Inti Gas 03:00
1.45
3.90
6.00
1.06
2.36
1.17
+
8550 Sporting Cristal : Union Comercio 18:00
1.33
4.60
7.00
1.03
2.78
1.12
+
POLONIA EKSTRAKLASA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4871 Lechia Gdansk : Jagiellonia 16:30
1.95
3.30
3.60
1.23
1.72
1.26
+
4872 Piast Gliwice : Lech Poznan 19:00
3.80
3.30
1.90
1.77
1.21
1.27
+
POLONIA I LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8330 Miedz Legnica : Olimpia Grudziadz 13:30
2.50
3.10
2.60
1.38
1.41
1.27
+
8329 Chojnice : Pogon Siedlce 13:15
1.80
3.35
3.85
1.17
1.79
1.23
+
8328 Lks Nieciecza : Chrobry Glogow 12:30
1.62
3.60
4.60
1.12
2.02
1.20
+
PORTUGALIA LIGA DE HONRA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8268 Leixoes : Sporting Lisbon B 17:00
2.85
3.20
2.35
1.51
1.35
1.29
+
8269 Tondela : Sporting Farense 17:00
1.87
3.25
4.00
1.19
1.79
1.27
+
8267 Ac Viseu : Santa Clara 17:00
2.15
3.10
3.30
1.27
1.60
1.30
+
PORTUGALIA TACA DE PORTUGAL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
6523 Vitoria Guimaraes : Braga 21:15
2.65
3.15
2.40
1.44
1.36
1.26
+
6522 Oriental : Setubal 19:00
3.30
3.25
2.00
1.64
1.24
1.25
+
6504 Penafiel : Aves 17:00
2.35
3.00
2.85
1.32
1.46
1.29
+
REPUBLICA CEHA FNL
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1702 Slovan Varnsdorf : Fk Mas Taborsko 14:30
2.05
3.15
3.35
1.24
1.62
1.27
+
1703 Znojmo : Usti Nad Labem 14:30
1.65
3.55
4.65
1.13
2.01
1.22
+
REPUBLICA CEHA GAMBRINUS LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5360 Slavia Prague : Hradec Kralove 19:00
1.70
3.50
4.50
1.14
1.97
1.23
+
5355 Viktoria Plzen : Bohemians 1905 16:45
1.15
6.50
14.5
 
4.49
1.07
+
ROMANIA LIGA I
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1492 Petrolul Ploiesti : Fcm Targu Mures 20:30
1.75
3.55
4.55
1.17
1.99
1.26
+
1484 Cfr Cluj : Csm Studentesc Iasi 18:00
1.40
4.50
7.50
1.07
2.81
1.18
+
1483 Pandurii Tg.jiu : Fc Botosani 15:30
1.90
3.30
4.10
1.21
1.83
1.30
+
RUSIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2168 Dynamo Moscow : Terek Grozni 12:30
1.95
3.25
3.80
1.22
1.75
1.29
+
2173 Spartak Moscow : Mordovia Saransk 17:30
1.43
4.00
7.50
1.05
2.61
1.20
+
1122 Arsenal Tula : Amkar Perm 15:00
2.88
3.15
2.40
1.50
1.36
1.31
+
SCOTIA PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
5130 Partick Thistle : Aberdeen 14:45
3.65
3.40
1.95
1.76
1.24
1.27
+
SERBIA SUPERLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
2515 Partizan Belgrade : Napredak 18:00
1.13
6.40
16.0
 
4.57
1.06
+
2506 Ofk Belgrade : Mladost Lucani 14:00
1.85
3.20
4.00
1.17
1.78
1.26
+
2505 Cukaricki Belgrade : Jagodina 14:00
1.60
3.50
5.20
1.10
2.09
1.22
+
SLOVACIA FUTBALOVA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7272 Slovan Duslo Sala : Fc Spartak Trnava B 14:00
1.45
4.15
5.78
1.07
2.42
1.16
+
6743 Mfk Kosice B : Lokomotiva Zvolen 14:00
4.60
3.85
1.60
2.10
1.13
1.19
+
7264 Sered : Samorin 14:00
1.35
4.30
7.68
1.03
2.76
1.15
+
SLOVACIA SUPERLIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8604 Slovan Bratislava : Spartak Myjava 20:00
1.50
3.85
6.00
1.08
2.35
1.20
+
SLOVENIA PRVA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
4998 Kalcer Radomlje : Krka 17:00
2.65
3.00
2.50
1.41
1.36
1.29
+
SPANIA LA LIGA
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3425 Rayo Vallecano : Celta Vigo 13:00
2.65
3.30
2.55
1.47
1.44
1.30
+
3426 Levante : Valencia 18:00
4.80
3.65
1.70
2.07
1.16
1.26
+
3427 Elche : Cordoba 20:00
1.90
3.25
4.20
1.20
1.83
1.31
+
3429 Villarreal : Getafe 22:00
1.45
4.20
7.00
1.08
2.63
1.20
+
SPANIA LIGA ADELANTE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8319 Real Betis : Alaves 19:15
1.60
3.50
5.75
1.10
2.18
1.25
+
8316 Real Valladolid : Las Palmas 13:00
2.10
3.15
3.45
1.26
1.65
1.31
+
8320 Albacete : Osasuna 20:00
2.40
3.15
2.90
1.36
1.51
1.31
+
8321 Alcorcon : Lugo 22:00
1.90
3.20
4.10
1.19
1.80
1.30
+
8317 Girona : Rec De Huelva 18:00
1.90
3.20
4.10
1.19
1.80
1.30
+
8318 Mirandes : Leganes 18:00
2.55
3.05
2.75
1.39
1.45
1.32
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP I
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1141 Marino Luanco : Cultural Leonesa 19:30
3.00
3.00
2.25
1.50
1.29
1.29
+
1140 Zamora : Ud Somozas 18:00
1.90
3.20
3.65
1.19
1.71
1.25
+
1138 Tropezon : Compostela 18:00
2.75
3.00
2.40
1.43
1.33
1.28
+
1139 Up Langreo : Real Avilies 18:00
1.95
3.10
3.60
1.20
1.67
1.26
+
1133 Cd Lealtad : Burgos 13:00
2.30
3.12
2.80
1.32
1.48
1.26
+
1137 Real Murcia : Sporting Gijon B 18:00
1.44
4.00
6.00
1.06
2.40
1.16
+
1136 Logrones : Fc Coruxo 18:00
1.72
3.35
4.32
1.14
1.89
1.23
+
1135 Atletico Astorga Fc : Real Oviedo 17:30
4.00
3.25
1.80
1.79
1.16
1.24
+
1134 Celta Vigo B : Guijuelo 17:00
2.40
3.00
2.75
1.33
1.43
1.28
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP II
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1422 Toledo : Athletic Bilbao B 13:15
1.97
3.15
3.50
1.21
1.66
1.26
+
1419 Conquense : Rayo Vallecano B 13:00
1.90
3.20
3.68
1.19
1.71
1.25
+
1420 Getafe B : Fuenlabrada 13:00
1.95
3.20
3.50
1.21
1.67
1.25
+
1421 Las Palmas B : Huesca 13:00
2.15
3.10
3.08
1.27
1.54
1.27
+
1400 Atletico Madrid B : Trival Valderas A. 13:00
1.62
3.50
4.75
1.11
2.02
1.21
+
1391 Tudelano : Real Madrid Castilla 12:45
2.50
3.05
2.60
1.37
1.40
1.27
+
1424 Sestao River : Sd Leioa 18:30
1.83
3.18
4.00
1.16
1.77
1.26
+
1423 Real Union De Irun : Ud Socuellamos Cf 18:00
1.80
3.25
4.00
1.16
1.79
1.24
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP III
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1513 Ud Cornella : Badalona 19:00
2.15
3.05
3.15
1.26
1.55
1.28
+
1507 Reus : Atletico Baleares 13:00
1.67
3.40
4.55
1.12
1.95
1.22
+
1506 Mallorca B : Gimnastic 13:00
2.20
3.00
3.10
1.27
1.52
1.29
+
1512 Lleida : Valencia B 18:00
1.72
3.32
4.35
1.13
1.88
1.23
+
1509 Alcoyano : Villarreal B 18:00
1.90
3.15
3.75
1.19
1.71
1.26
+
1511 Club Deportivo Eldense : Elche B 18:00
2.18
3.02
3.10
1.27
1.53
1.28
+
1508 Olot : Hercules 17:30
2.63
3.00
2.50
1.40
1.36
1.28
+
SPANIA SEGUNDA DIVISION B GROUP IV
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
1804 La Hoya Lorca : Arroyo Cp 13:15
1.83
3.20
3.95
1.16
1.77
1.25
+
1770 Almeria B : Jaen 13:00
2.20
3.00
3.10
1.27
1.52
1.29
+
1771 Cacereno : Granada Cf B 13:00
2.87
3.25
2.20
1.52
1.31
1.25
+
1803 Melilla : Ucam Murcia 13:00
3.00
3.20
2.15
1.55
1.29
1.25
+
1807 Lucena : Villanovense 18:00
2.30
3.02
2.88
1.31
1.47
1.28
+
1769 Sevilla Atletico : Marbella 12:30
2.18
3.02
3.10
1.27
1.53
1.28
+
1808 Rb Linense : Cadiz 18:00
2.45
3.05
2.65
1.36
1.42
1.27
+
1806 El Palo : Real Betis B 18:00
1.90
3.10
3.78
1.18
1.70
1.26
+
1805 Cartagena : Cordoba Cf B 18:00
1.60
3.48
5.00
1.10
2.05
1.21
+
SUA MAJOR LEAGUE SOCCER PLAYOFFS
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
8263 New York Red Bull : New England Revolution 20:30
2.00
3.45
3.40
1.27
1.71
1.26
+
TARA GALILOR PREMIER LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
3033 Port Talbot : Carmarthen 15:00
2.27
3.25
2.90
1.34
1.53
1.27
+
TURCIA FIRST LEAGUE
CodPartidaOra1X 21XX212Extra
7646 Sanliurfaspor : Adana Demirspor 13:30
1.90
3.37
3.75
1.21
1.77
1.26
+
7645 Gaziantep Bb : Manisaspor 13:30
1.55
3.68
5.50
1.09
2.20
1.21
+
7644 Elazigspor : Altinordu 13:30
2.10
3.25
3.25
1.28
1.63