Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu

Ai jucat

Verifica-ti biletul acum!

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports

Noua dimensiune

a pariurilor



Agentii nou deschise

Viseu De Sus
Str.22 Decembrie, nr. 10
Sector 6
B-dul Timisoara, nr 47, sector 6, interior Casino Novosat
Curtea De Arges
Terasa 1 Mai, spatiul C1
Sector 1
Str. Stefan Burileanu, nr 14 si 16, Bl. M13 si N13
Braila
Cartier Vidin, Calea Galati, bloc 2
Sector 6
Str.Ceahlau, nr.20, bloc 103, parter, Spatiul Comercial 3
Arad
Str.A.Vlaicu, nr.57, bloc U4, scara A+B, ap.17/B, Piata Uta
Galati
Str. Cosminului, nr.98 (prelungirea strazii Brailei)
Brasov
Str. Michael Weiss, nr. 9,
Constanta
B-dul Tomis, Nr. 129-131, incinta H10 Sport Lounge

vezi toate agentiile

Live Betting

Sambata - 23-08-2014
 Competitie   Eveniment Ora TV
FOTBAL BRAZIL PAULISTA CUP
Independente SP - Rio Branco SP 00:30
FOTBAL BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Atletico Belo Horizonte MG - Internacional RS 00:30
FOTBAL BRAZIL BRASILEIRO SERIE A
Botafogo RJ - Chapecoense SC 00:30
FOTBAL CHILE PRIMERA DIVISION, APERTURA
Union Espanola - Universidad de Concepcion 01:00
FOTBAL MEXIC PRIMERA DIVISION, APERTURA
Tiburones Rojos Del Veracruz - Guadalajara Chivas 01:00
FOTBAL MEXIC PRIMERA DIVISION, APERTURA
Cruz Azul - Gallos Blancos de Queretaro 01:00
FOTBAL AUSTRALIA VICTORIA PREMIER LEAGUE
Green Gully Cavaliers - Port Melbourne Sharks 08:00
BASCHET FILIPINE UAAP
De La Salle Green Archers - Up Fighting Maroons 09:00
TENIS ITF MEN RUSSIA F8, SINGLES
Baluda, Victor - Davydenko, Philip 09:00
VOLEI INTERNATIONAL WORLD GRAND PRIX WOMEN, FINAL ROUND
Russia - Brazil 09:10
BASCHET FILIPINE NCAA, SENIORS
Uphsd Altas - Lpu Pirates 09:30
FOTBAL AUSTRALIA QUEENSLAND NATIONAL PREMIER LEAGUE
Western Pride - Harimau Muda A 10:00
FOTBAL AUSTRALIA BRISBANE PREMIER LEAGUE
Peninsula Power - Wolves FC 10:00
FOTBAL AUSTRALIA WEST STATE LEAGUE PREMIER DIVISION
Floreat Athena FC - Balcatta FC 10:00
RUGBY RUGBY UNION SUPERLIGA, TOP 4
Rcj Farul Constanta - Baia Mare 10:00
FOTBAL AUSTRALIA WEST STATE LEAGUE PREMIER DIVISION
Stirling Lions SC - Armadale SC 10:00
FOTBAL AUSTRALIA QUEENSLAND NATIONAL PREMIER LEAGUE
Palm Beach Sharks - Moreton Bay Jets 10:00
FOTBAL AUSTRALIA WEST STATE LEAGUE PREMIER DIVISION
Perth Glory FC Youth - Inglewood United SC 10:00
FOTBAL AUSTRALIA WEST STATE LEAGUE PREMIER DIVISION
Cockburn City SC - Perth SC 10:00
RUGBY RUGBY UNION THE RUGBY CHAMPIONSHIP
New Zealand - Australia 10:35
TENIS ITF MEN SERBIA F10, SINGLES
Nekic, Tim - Sakharov, Gleb 11:00
FOTBAL AUSTRALIA BRISBANE PREMIER LEAGUE
Capalaba - Ipswich Knights 11:00
FOTBAL AUSTRALIA BRISBANE PREMIER LEAGUE
Albany Creek - North Star FC 11:00
FOTBAL AUSTRALIA QUEENSLAND NATIONAL PREMIER LEAGUE
Brisbane City - Sunshine Coast Fire 11:00
FUTSAL JAPONIA F. LEAGUE
Fuchu Athletic FC - Agleymina Hamamatsu 11:00
FOTBAL AUSTRALIA NSW PREMIER LEAGUE, FINAL ROUND
Sydney Olympic FC - Rockdale City Suns 11:00
VOLEI INTERNATIONAL U19 EUROPEAN CHAMPIONSHIP, WOMEN
Czech Republic - Belgium 11:30
TENIS ITF MEN AUSTRIA F8, SINGLES
Haider-Maurer, Mario - Brtnicky, Filip 11:30
FOTBAL LITUANIA A LYGA
Suduva Marijampole - FK Ekranas 12:00
FOTBAL JAPONIA J.LEAGUE
Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers 12:00
FOTBAL AUSTRALIA BRISBANE PREMIER LEAGUE
Eastern Suburbs - Logan Lightning 12:00
FOTBAL JAPONIA J.LEAGUE
Ventforet Kofu - Gamba Osaka 12:30
FOTBAL JAPONIA J.LEAGUE
FC Tokyo - Urawa Red Diamonds 12:30
TENIS ITF WOMEN BRAUNSCHWEIG, SINGLES W-C15-GER-03A
Perrin, Conny - Mendesova, Pernilla 13:00
FOTBAL RUSIA PREMIER LEAGUE
FK UFA - Spartak Moscow 13:00
FOTBAL COREEA DE SUD K-LEAGUE CHALLENGE
Bucheon FC 1995 - Gangwon FC 13:00
FOTBAL JAPONIA J.LEAGUE
Vissel Kobe - Vegalta Sendai 13:00
FOTBAL JAPONIA J.LEAGUE
Nagoya Grampus - Kashiwa Reysol 13:00
FOTBAL JAPONIA J.LEAGUE
Niigata Albirex - Tokushima Vortis 13:00
FOTBAL JAPONIA J.LEAGUE
Yokohama F Marinos - Kawasaki Frontale 13:00
FOTBAL JAPONIA J.LEAGUE
Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 13:00
FOTBAL JAPONIA J.LEAGUE
Omiya Ardija - Sagan Tosu 13:00
FOTBAL DANEMARCA 2ND DIVISION EAST
Herlev - B 93 Kopenhagen 14:00
FOTBAL GERMANIA 2. BUNDESLIGA
Fortuna D?sseldorf - Karlsruher SC 14:00
FOTBAL GERMANIA 2. BUNDESLIGA
1. FC N?rnberg - FSV Frankfurt 14:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Ipswich Town - Norwich City 14:15
FOTBAL CHINA CHINESE SUPER LEAGUE
Shandong Luneng - Beijing Guoan FC 14:30
TENIS ITF MEN FINLAND F3, SINGLES
Kontinen, Micke - Paukku, Juho 14:30
TENIS ITF WOMEN BRAUNSCHWEIG, SINGLES W-C15-GER-03A
Saez Larra, Olga - Lottner, Antonia 14:30
FOTBAL SCOTLAND PREMIERSHIP
Inverness Caledonian Thistle - Celtic Glasgow 14:30
FOTBAL SINGAPORE S.LEAGUE
Young Lions - Hougang United FC 14:30
FOTBAL ANGLIA PREMIER LEAGUE
Aston Villa - Newcastle United 14:45 Dolce Sport 2
FOTBAL CHINA CHINESE SUPER LEAGUE
Shanghai Sipg - Dalian Aerbing FC 14:45
TENIS ITF MEN TURKEY F28, SINGLES
Ilkel, Cem - Jankovits, Yannick 15:00
FOTBAL GERMANIA 3. LIGA
Hallescher FC - Stuttgarter Kickers 15:00
FOTBAL GERMANIA 3. LIGA
Arminia Bielefeld - Fortuna K?ln 15:00
FOTBAL GERMANIA 3. LIGA
VfL Osnabr?ck - SC Preussen M?nster 15:00
FOTBAL GERMANIA 3. LIGA
1. FSV Mainz 05 II - SpVgg Unterhaching 15:00
FOTBAL GERMANIA 3. LIGA
SSV Jahn Regensburg - Hansa Rostock 15:00
FOTBAL GERMANIA 3. LIGA
Holstein Kiel - Energie Cottbus 15:00
FOTBAL GERMANIA 3. LIGA
Rot Weiss Erfurt - Dynamo Dresden 15:00
FOTBAL FRANTA LIGUE 2
Dijon Fco - AJ Auxerre 15:00
RUGBY RUGBY UNION FRANCE - TOP 14
CA Brive - Asm Clermont Auvergne 15:45
FOTBAL POLONIA I LIGA
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 15:45
FOTBAL RUSIA PREMIER LEAGUE
FC Zenit St Petersburg - Amkar Perm 16:00
FOTBAL DANEMARCA 1ST DIVISION
Br?nsh?j BK - Viborg FF 16:00
HOCHEI INTERNATIONAL CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE, GROUP E
Tappara Tampere - SC Bern 16:00
RUGBY RUGBY UNION CURRIE CUP
Vodacom Blue Bulls - Eastern Province Kings 16:00
FOTBAL GERMANIA BUNDESLIGA
1. FC K?ln - Hamburger SV 16:30
FOTBAL GERMANIA BUNDESLIGA
Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 16:30
FOTBAL NORVEGIA ELITESERIEN
Stromsgodset IF - Stabaek IF 16:30
FOTBAL POLONIA EKSTRAKLASA
Cracovia Krakow - Podbeskidzie Bielsko Biala 16:30
FOTBAL GERMANIA BUNDESLIGA
TSG 1899 Hoffenheim - FC Augsburg 16:30
FOTBAL GERMANIA BUNDESLIGA
Hannover 96 - FC Schalke 04 16:30 EuroSport 2
FOTBAL GERMANIA BUNDESLIGA
Hertha BSC Berlin - Werder Bremen 16:30
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Middlesbrough FC - Sheffield Wednesday 17:00
RUGBY RUGBY LEAGUE RFL CHALLENGE CUP
Castleford Tigers - Leeds Rhinos 17:00
FOTBAL PORTUGALIA SEGUNDA LIGA
FC Porto B - CF Uniao Madeira 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Brighton & Hove Albion - Bolton Wanderers 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Huddersfield Town - Charlton Athletic 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Watford FC - Leeds United 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Wigan Athletic - Blackpool FC 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Brentford FC - Birmingham City 17:00
FOTBAL ANGLIA PREMIER LEAGUE
Chelsea FC - Leicester City 17:00 EuroSport 1
FOTBAL SEUEDIA ALLSVENSKAN
Malm? FF - IFK Norrk?ping 17:00
FOTBAL ANGLIA PREMIER LEAGUE
Swansea City - Burnley FC 17:00
FOTBAL ANGLIA PREMIER LEAGUE
Southampton FC - West Bromwich Albion 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Nottingham Forest - Reading FC 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Millwall FC - Rotherham United 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Wolverhampton Wanderers - Cardiff City 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Blackburn Rovers - AFC Bournemouth 17:00
FOTBAL ANGLIA CHAMPIONSHIP
Derby County - Fulham FC 17:00
FOTBAL ANGLIA PREMIER LEAGUE
Crystal Palace - West Ham United 17:00
FOTBAL UNGARIA NB I
Paksi FC - Ujpest FC 17:30
FOTBAL AUSTRIA BUNDESLIGA
SK Sturm Graz - Wolfsberger AC 17:30
FOTBAL BULGARIA A PFG
Lokomotiv Sofia - Ludogorets Razgrad 18:00
FOTBAL BULGARIA A PFG
Cherno More Varna - Lokomotiv 1926 Plovdiv 18:00
FOTBAL UCRAINA UKRAINE CUP
FC Zirka Kirovohrad - Dynamo Kiev 18:00
HOCHEI INTERNATIONAL CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE, GROUP H
HC Vitkovice Steel - EV Zug 18:00
FOTBAL FRANTA LIGUE 1
EA Guingamp - Olympique Marseille 18:00 Digi Sport 1
RUGBY RUGBY UNION CURRIE CUP
Dhl Western Province - Golden Lions 18:05
HOCHEI INTERNATIONAL CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE, GROUP J
Sonderjyske Ishockey - Skelleftea AIK 18:05
BASCHET INTERNATIONAL INTERNATIONAL FRIENDLY GAMES
Brazil - Iran 18:15
FOTBAL ROMANIA LIGA I
CS Pandurii Targu Jiu - FC Viitorul Constanta 18:30 Dolce Sport 1
HOCHEI INTERNATIONAL CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE, GROUP B
Vienna Capitals - Valerenga IF 18:45
HOCHEI INTERNATIONAL CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE, GROUP J
Krefeld Pinguine - HIFK Hockey 18:45
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA LEGA PRO, GIRONE I
Barletta - Paganese 19:00
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA LEGA PRO, GIRONE C
Real Vicenza - AC Mantova 19:00
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA
Atalanta Bergamasca Calcio - AC Pisa 1909 19:00
FOTBAL MAROC BOTOLA
Izk Itihad Z Khemisset - Mas Maghrib A Fes 19:00
FOTBAL PORTUGALIA PRIMEIRA LIGA
Maritimo Funchal - Academica de Coimbra 19:00
FOTBAL RUSIA PREMIER LEAGUE
Rubin Kazan - CSKA Moscow 19:00
FOTBAL POLONIA EKSTRAKLASA
Gornik Zabrze - Gornik Leczna 19:00
FOTBAL BELGIA PRO LEAGUE
Standard Liege - KVC Westerlo 19:00
FOTBAL NORVEGIA ELITESERIEN
V?lerenga IF - SK Brann 19:00
FOTBAL GRECIA SUPER LEAGUE
OFI Kreta - Panaitolikos 19:15
FOTBAL GRECIA SUPER LEAGUE
Aok Kerkyra - Panthrakikos 19:15
TENIS WTA NEW HAVEN, USA, DOUBLES
Erakovic M / Parra Santonja A - Klepac A / Soler-Espinosa S 19:30
TENIS ATP WINSTON SALEM, USA
Rosol, Lukas - Janowicz, Jerzy 19:30
FOTBAL UCRAINA UKRAINE CUP
Obolon-Brovar Kiev - Shakhtar Donetsk 19:30
RUGBY RUGBY UNION FRANCE - TOP 14
RC Toulonnais - La Rochelle 19:30
FOTBAL HOLLAND EREDIVISIE
Willem II Tilburg - AZ Alkmaar 19:30
FOTBAL ANGLIA PREMIER LEAGUE
Everton FC - Arsenal FC 19:30 Dolce Sport 2
FOTBAL GERMANIA BUNDESLIGA
Borussia Dortmund - Bayer 04 Leverkusen 19:30 EuroSport 2
FOTBAL UNGARIA NB I
Kecskemeti - Dunaujvaros Pase 19:30
FOTBAL UNGARIA NB I
Videoton FC - MTK Budapest FC 19:30
RUGBY RUGBY UNION FRANCE - TOP 14
Aviron Bayonnais - US Oyonnax 19:30
RUGBY RUGBY UNION FRANCE - TOP 14
Bordeaux Begles - Racing-Metro 92 19:30
RUGBY RUGBY UNION FRANCE - TOP 14
Montpellier Herault RC - Grenoble 19:30
FOTBAL BULGARIA A PFG
PFC Beroe Stara Zagora - FC Haskovo 2009 20:00
HANDBAL GERMANIA BUNDESLIGA
TBV Lemgo - THW Kiel 20:00
FOTBAL SPANIA SEGUNDA DIVISION
Real Valladolid - RCD Mallorca 20:00
FOTBAL AUSTRIA BUNDESLIGA
Red Bull Salzburg - Cashpoint SCR Altach 20:00
FOTBAL AUSTRIA BUNDESLIGA
SC Wiener Neustadt - FC Admira Wacker M?dling 20:00
FOTBAL AUSTRIA BUNDESLIGA
SV Josko Fenster Ried - SV Scholz Gr?dig 20:00
FOTBAL PORTUGALIA PRIMEIRA LIGA
FC Pacos Ferreira - FC Porto 20:00
FOTBAL SPANIA PRIMERA DIVISION
CF Malaga - Athletic Bilbao 20:00 Digi Sport 2
FOTBAL SPANIA SEGUNDA DIVISION
Recreativo Huelva - Real Zaragoza 20:00
FOTBAL SPANIA SEGUNDA DIVISION
CA Osasuna - FC Barcelona B 20:00
BASEBAL SUA MLB
Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays 20:07
RUGBY RUGBY UNION CURRIE CUP
Natal Sharks - Toyota Free State Cheetahs 20:10
FOTBAL INTERNATIONAL CLUBS CLUB FRIENDLY GAMES
AEK Athen - AS Roma 20:30
FOTBAL HOLLAND EREDIVISIE
SC Heerenveen - Excelsior Rotterdam 20:45
HOCHEI INTERNATIONAL CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE, GROUP B
Z?rich Lions - Farjestad BK 20:45
HOCHEI INTERNATIONAL CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE, GROUP E
HC Ocelari Trinec - Stavanger Oilers 21:00
FOTBAL MAROC BOTOLA
Rsb Berkane - Dhj Difaa Hassani Jdidi 21:00
FOTBAL URUGUAY PRIMERA DIVISION, APERTURA
Institucion Atletica Sud America - Club Nacional de Football 21:00
FOTBAL ARGENTINA PRIMERA DIVISION
Gimnasia Y Esgrima La Plata - Club Atletico Rosario Central 21:00
FOTBAL ROMANIA LIGA I
Steaua Bucuresti - FC Ceahlaul Piatra Neamt 21:00 LOOK TV
FOTBAL BELGIA PRO LEAGUE
SV Zulte Waregem - Royal Mouscron-Peruwelz 21:00
FOTBAL FRANTA LIGUE 1
OSC Lille - FC Lorient 21:00
FOTBAL FRANTA LIGUE 1
HSC Montpellier - FC Metz 21:00
FOTBAL FRANTA LIGUE 1
OGC Nice - FC Girondins Bordeaux 21:00
FOTBAL FRANTA LIGUE 1
Stade de Reims - SM Caen 21:00
FOTBAL BELGIA PRO LEAGUE
KV Kortrijk - KV Oostende 21:00
FOTBAL BELGIA PRO LEAGUE
Lierse SK - Royal Charleroi SC 21:00
FOTBAL FRANTA LIGUE 1
SC Bastia - FC Toulouse 21:00 Digi Sport 1
BASCHET INTERNATIONAL INTERNATIONAL FRIENDLY GAMES
Slovenia - Lithuania 21:05
FOTBAL CEHIA 1. LIGA
SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzen 21:15
BASEBAL SUA MLB
Chicago Cubs - Baltimore Orioles 21:20
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA LEGA PRO, GIRONE G
Ascoli Picchio 1898 - AC Ancona 21:30
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA
AS Varese 1910 - Virtus Entella 21:30
FOTBAL POLONIA EKSTRAKLASA
Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw 21:30
BASCHET INTERNATIONAL INTERNATIONAL FRIENDLY GAMES
France - Finland 21:30
FOTBAL UNGARIA NB I
Lombard Papa FC - Gy?r ETO FC 21:30
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA LEGA PRO, GIRONE D
San Marino Calcio - Spal 2013 21:30
FOTBAL GRECIA SUPER LEAGUE
Olympiacos Piraeus - Niki Volou 21:30
FOTBAL HOLLAND EREDIVISIE
GO Ahead Eagles - FC Dordrecht 21:45
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA
Perugia Calcio Spa - Spezia Calcio 21:45
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA
US Palermo - Modena FC 21:45
RUGBY RUGBY UNION FRANCE - TOP 14
Stade Francais Paris - Lyon Ou 21:45
FOTBAL SPANIA PRIMERA DIVISION
FC Sevilla - CF Valencia 22:00 Digi Sport 2
TENIS WTA NEW HAVEN, USA
Rybarikova, Magdalena - Kvitova, Petra 22:00
FOTBAL BOSNIA & HERZEGOVINA PREMIJER LIGA
FK Zeljeznicar - Zrinjski Mostar 22:00
FOTBAL SPANIA SEGUNDA DIVISION
CD Numancia - Sporting Gijon 22:00
FOTBAL SPANIA PRIMERA DIVISION
Granada CF - Deportivo La Coruna 22:00
FOTBAL CROATIA 1. HNL
NK Zadar - NK Istra 1961 22:00
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA
AS Bari - AS Avellino 1912 22:00
FOTBAL ITALIA COPPA ITALIA
Cagliari Calcio - Calcio Catania 22:00
FOTBAL BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Atletico GO - Sampaio Correa MA 22:10
FOTBAL BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Avai SC - Santa Cruz PE 22:10
FOTBAL BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Nautico PE - America RN 22:10
FOTBAL BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Parana Clube PR - Bragantino SP 22:10
FOTBAL BRAZIL BRASILEIRO SERIE B
Portuguesa SP - Ceara CE 22:10
FOTBAL PORTUGALIA PRIMEIRA LIGA
Sporting Cp - FC Arouca 22:30
FOTBAL CHILE PRIMERA DIVISION, APERTURA
Nublense - CD Ohiggins 22:30
RUGBY RUGBY UNION THE RUGBY CHAMPIONSHIP
Argentina - South Africa 22:40
FOTBAL PARAGUAY PRIMERA DIVISION, CLAUSURA
Nacional Asuncion - CA 3 de Febrero 23:00
BASEBAL SUA MLB
Washington Nationals - San Francisco Giants 23:05
FOTBAL ARGENTINA PRIMERA DIVISION
Newells Old Boys - CA Belgrano 23:15

Ghid de pariere

DESCOPERA TOATE POSIBILITATILE DE PARIERE OFERITE DE STANLEYBET

Pariurile live sunt pariuri in cota fixa in care Jucatorul indica rezultatele evenimentelor sportive propuse pe parcursul desfasurarii lor, acesta hotarand in mod independent Evenimentul pe care mizeaza. Castigurile vor putea fi platite imediat dupa finalziarea obiectului pariului. Tipuri de pariuri

REZULTAT FINAL (Fara cod)

Acest tip de pariu va permite sa alegeti rezultatul final al evenimentului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

SCOR CORECT (COD 2)

Acest tip de pariu va permite sa indicati scorul exact al unui eveniment.

Nota: Pe langa scorurile afisate pe unul din ecranele din agentii se pot alege si alte scoruri.

PRIMA REPRIZA (COD 6)

Acest tip de pariu va permite sa indicati rezultatul cu care se termina prima repriza a unui eveniment.

Optiuni:
1 victoria echipei gazda;
X egalitate;
2 victoria echipei oaspete.

MAI PUTINE/ MAI MULTE Goluri (COD U)

Pentru acest tip de pariu trebui sa indicati daca numarul total de goluri inscrise de ambele in meci este mai mare sau mai mic decat valoarea inscrisa pe oferta.

Valoarea initiala inscrisa pe oferta este 2,5 dar acesta poate varia pe parcursul meciului.

Optiuni:
1 - Mai putine goluri decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe goluri decat valoarea inscrisa pe oferta.

URMATOAREA ECHIPA CARE VA MARCA (COD F)

Acest tip de pariu va permite sa indicati urmatoarea echipa care va inscrie intr-un meci.

Optiuni:
1 - Echipa gazda va inscrie urmatorul gol;
NG - Niciuna dintre cele doua echipe nu va inscrie;
2 - Echipa oaspete va inscrie urmatorul gol.

PARIU LIVE 0:0 (COD 0)

In momentul acceptarii pariului, scorul este considerat 0:0, indiferent de scorul din momentul respectiv, fiind luate in considerare doar golurile inscrise dupa acceptarea pariului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.

Exemplu 1: Alegand meciul Roma - Juventus, Roma conduce Juventus cu scorul de 1:0 in momentul acceptarii pariului si se va finaliza cu scorul de 2:0. Pariul este considerat castigator cu victoria echipei gazda (optiunea 1);

SANSA MULTIGOL (COD MG)

La acest tip de pariu puteti opta pentru numarul de goluri cumulate pe parcursul intregului meci: 0-1, 2-3, 4-6, 7+, aceste intervale incluzand totalul golurilor marcate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

Exemplu: Alegem meciul Inter - Milan. Acesta se va finaliza cu scorul de 2:3, numarul total de goluri fiind 5. Pariul este considerat castigator daca am optat ca se inscriu 4-6 goluri.

URMATORUL CORNER (COD FC )

Se va alege echipa care va executa urmatorul corner din momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - echipa gazda va executa urmatorul corner;
2 - echipa oaspete va executa urmatorul corner;
NC - nu se va mai executa nici un corner.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

SANSA MULTICORNER (COD MC)

In cazul acestui tip de pariu trebuie specificat numarul de cornere executate pe parcursul intregului meci: 0-4, 5-7, 8-10, 11-13, 14-16, 17+, aceste intervale incluzand totalul conerelor executate de ambele echipe, la sfarsitul partidei.

MAI PUTINE/MAI MULTE CORNERE (COD UC)

Se ia in considerare numarul total de cornere in meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea biletului valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului.

Optiuni:
1 - Mai putine cornere decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe cornere decat valoarea inscrisa pe oferta.

Nota: Cornerele acordate dar neexecutate ulterior nu se iau in considerare!

URMATORUL CARTONAS(cod FB)

In cazul acestui tip de pariu trebuie indicata echipa care va primi urmatorul cartonas.

Optiuni:
1 - echipa gazda va primi urmatorul cartonas;
2 - echipa oaspete va primi urmatorul cartonas;
NC - nu se va mai primi nici un cartonas.

Orice cartonas acordat dupa fluierul de final al partidei nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este retras pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Cartonasele luate in considerare sunt doar cele acordate jucatorilor din momentul in care intra pe teren si inainte de a-l parasi.

Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu se iau in considerare. In cazul in care doi sau mai multi jucatori sunt penalizati cu un cartonas in urma aceluiasi incident, doar cel acordat primului jucator va fi luat in considerare. In cazul in care unui jucator i se acorda al doilea cartonas galben, urmat de unul rosu, acesta este considerat ca 1 cartonas in urmatorul tip de pariu de acest fel oferit.

PUNCTE DE CARTONAS (COD MB)

In cazul acestui tip de pariu, trebuie specificata care echipa acumuleaza cele mai multe puncte de cartonas intr-un meci, sau egalitate in cazul unui numar egal de puncte de cartonas acumulate de fiecare echipa.

Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Cartonasul galben reprezinta echivalentul a 10 puncte de cartonas, iar cel rosu a 25 puncte. Doua cartonase galbene acordate unui jucator, urmate automat de unul rosu, reprezinta echivalentul de puncte ale unui cartonas galben si ale unui cartonas rosu, adica 35 de puncte.

Orice cartonas acordat dupa ce s-a fluierat sfarsitul regulamentar de joc nu va fi luat in considerare. Orice cartonas care este anulat pe terenul de joc nu va fi luat in considerare. Se iau in considerare cartonasele acordate jucatorilor doar pentru perioada in care acestia se afla pe terenul de joc. Cartonasele acordate ne-jucatorilor (ex: antrenori, jucatori rezerva care nu iau parte la joc) nu sunt luate in considerare la totalul de cartonase.

MAI PUTINE/ MAI MULTE PUNCTE DE CARTONAS (COD UB)

Se ia in considerare numarul total de puncte de cartonas din meci, raportat la o valoare inscrisa pe oferta. Respectiva valoare se va modifica pe parcursul fiecarui meci, luandu-se in considerare la validarea Biletului, valoarea inscrisa in momentul acceptarii pariului. In cazul acestui tip de pariu se aplica aceeasi modalitate de punctare si aceleasi reguli aplicate tipului de pariu prezentat anterior.

Optiuni:
1 - Mai putine puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta;
2 - Mai multe puncte de cartonas decat valoarea inscrisa pe oferta.

Note:

- Autogolul este creditat ca gol al adversarilor nu al echipei care l-a inscris;
- Miza minima de pariere 2 lei, la care se adauga taxele;
- Castig maxim este de 500.000 lei;
- Oferta fiecarei zile este afisata in agentii pe ecranele LCD;
- Se accepta pariuri multi-tip;
- Pe acelasi bilet de pariere pot fi jucate unul sau mai multe evenimente oferite "live";
- Evenimentele live nu pot fi jucate pe acelasi bilet impreuna cu un alt tip de eveniment.


 
Contactati-ne    Tel: 0213001000    Fax: 0372300008

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL

Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei