Home

Rezultate Live

Rezultate

Oferta

Milionar

Biletul Saptamanii

INFO | Cupe Europene

INFO | Romania Liga I

Supergol

Pariuri Speciale

Ghid Pariere

Meniu
 

Cod bilet

Cod castigator

banner v-sports
Oradea Str.Vasile Alecsandri, nr.10
Sector 3 Calea Vitan, nr. 58
Buzau str. Unirii, bloc E3
Sector 5 Zidarului,. Nr 4, parter, sector 5
Tirgu-Jiu Str. Victoriei, Bl. 194
Sector 3 Str. Prevederii, Nr. 13A, Bl. M1C
Sector 3 B-dul Liviu Rebreanu, Nr. 6A,Galeriile Titan,etaj 3, SPORTS BAR & BILLIARD
Moreni Str.Cpt.Pantea Ioan, nr.13A, parter, spatiul 2
Sector 4 Aleea Huedin, Nr. 3
Piatra Neamt Str. 1 Decembrie 1918, nr.02, Bl. 19, SC B, parter

vezi toate agentiile
livebetting

Calendarul evenimentelor LIVE 17-04-2014
Competitia Evenimentul Ora TV
TENIS - WTA KUALA LUMPUR, MALAYSIA Zhang, Ling - Zhang, Shuai 09:00
TENIS - WTA KUALA LUMPUR, MALAYSIA Pliskova, Karolina - Duan, Ying-Ying 10:15
FOTBAL - AUSTRALIA U20 VICTORIA PREMIER LEAGUE Dandenong Thunder SC - Oakleigh Cannons FC 11:15
TENIS - ATP MONTE-CARLO, MONACO Robredo, Tommy - Raonic, Milos 11:30
TENIS - ATP MONTE-CARLO, MONACO Tsonga, Jo-Wilfried - Fognini, Fabio 11:30
FOTBAL - AUSTRALIA CUPA GOLD COAST Kingscliff - Surfers Paradise 11:30
FOTBAL - AUSTRALIA CUPA GOLD COAST Gold Coast Knights - Magic United Tfa 11:30
FOTBAL - AUSTRALIA U20 VICTORIA PREMIER LEAGUE South Melbourne FC - Ballarat Red Devils SC 11:30
FOTBAL - AUSTRALIA U20 VICTORIA PREMIER LEAGUE Pascoe Vale SC - Heidelberg United SC 11:30
FOTBAL - AUSTRALIA CUPA CANALE Annerley - Rochedale Rovers 12:00
FOTBAL - AUSTRALIA SOUTH AUSTRALIA STATE LEAGUE Modbury - Eastern United 12:30
TENIS - ATP MONTE-CARLO, MONACO Nadal, Rafael - Seppi, Andreas 12:50
FOTBAL - COREEA DE SUD LIGA WK Suwon Fmc - Seoul City 13:00
FOTBAL - AUSTRALIA SOUTH AUSTRALIA PREMIER LEAGUE White City - WT Birkalla 13:00
FOTBAL - AUSTRALIA VICTORIA PREMIER LEAGUE Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons 13:15
TENIS - ATP MONTE-CARLO, MONACO Wawrinka, Stanislas - Almagro, Nicholas 13:30
TENIS - WTA KUALA LUMPUR, MALAYSIA Cibulkova, Dominika - Hsieh, Su-Wei 13:30
FOTBAL - AUSTRALIA CUPA GOLD COAST Burleigh Heads - Southport 13:30
FOTBAL - AUSTRALIA CUPA GOLD COAST Musgrave - Tweed United 13:30
FOTBAL - AUSTRALIA CUPA GOLD COAST Palm Beach - Murwillumbah 13:30
FOTBAL - AUSTRALIA VICTORIA PREMIER LEAGUE South Melbourne - Ballarat Red Devils 13:30
FOTBAL - AUSTRALIA VICTORIA PREMIER LEAGUE Pascoe Vale - Heidelberg United 13:30
FOTBAL - DANEMARCA 2ND DIVISION EAST Fremad Amager - B 1908 Amager 14:00
FOTBAL - DANEMARCA 2ND DIVISION EAST FC Roskilde - B 93 Kopenhagen 14:00
FOTBAL - DANEMARCA DIVIZIA 1 Bronshoj BK - Vejle BK 14:00
FOTBAL - DANEMARCA DIVIZIA 1 Hvidovre IF - FC Fredericia 14:00
TENIS - ATP MONTE-CARLO, MONACO Rosol, Lukas - Federer, Roger 14:10
FOTBAL - SINGAPORE LIGA S Balestier Khalsa FC - Geylang International 14:30
FOTBAL - SINGAPORE LIGA S Home United FC - Tanjong Pagar United 14:30
TENIS - WTA KUALA LUMPUR, MALAYSIA, DUBLU Kichenok L / Savchuk O - Jurak D / Moulton-Levy M 14:45
TENIS - ATP MONTE-CARLO, MONACO Dimitrov, Grigor - Ferrer, David 14:50
FOTBAL - RUSIA ZONE MOSCOW, DIVISION A Domodedovo - Troitsk-2001 15:00
FOTBAL - DANEMARCA DIVIZIA 1 HB Koge - AC Horsens 15:30
TENIS - ATP MONTE-CARLO, MONACO Carreno-Busta, Pablo - Djokovic, Novak 15:30
FOTBAL - UCRAINA PREMIER LEAGUE Tavriya Simferopol - PFC Sevastopol 16:00
FOTBAL - DANEMARCA DIVIZIA 1 AB Kopenhagen - Silkeborg IF 16:00
FOTBAL - DANEMARCA SUPERLIGAEN Odense BK - FC Nordsjalland 16:00
TENIS - ATP MONTE-CARLO, MONACO Berdych, Tomas - Garcia-Lopez, Guillermo 16:10
FOTBAL - EGIPT PREMIER LEAGUE, GROUP 2 Ittihad El-Shorta - Haras El Hodood 16:30
FOTBAL - FINLANDA CUPA SUOMEN Atlantis FC - FC Haka Valkeakoski 17:00
FOTBAL - CEHIA CUP FC Viktoria Plzen - FC Zbrojovka Brno 17:00
VOLEI - ROMANIA DIV 1, PLAYOFF Dinamo Lemtrans Bucuresti - Scm Craiova 17:00
HOCHEI - INTERNATIONAL CAMPIONATUL MONDIAL U18 DIVIZIA 1, GRUPA A Italia - Letonia 17:00
FOTBAL - LITHUANIA A LYGA Trakai FK - Pakruojo Kruoja 17:30
VOLEI - TURCIA LIGA 1, PLAYOFFS Fenerbahce Grundig Istanbul - Arkas Izmir 17:30
TENIS - ITF MASCULIN COLUMBIA, SIMPLU Mena, Facundo - Quintero, Michael 18:00
TENIS - ITF MASCULIN COLUMBIA, SIMPLU De Paula, Fabiano - Martinez, Mateo Nicolas 18:00
HOCHEI - SLOVACIA EXTRALIGA, PLAYOFFS HC Kosice - HKM Nitra 18:00
VOLEI - ROMANIA DIV 1, PLAYOFF Remat Zalau - Cvm Tomis Constanta 18:00
FOTBAL - DANEMARCA SUPERLIGAEN Esbjerg FB - Randers FC 18:00
HANDBAL - DANEMARCA HANDBOLDLIGAEN, GRUPA 1 Aalborg Handbold - Sonderjyske 18:10
HOCHEI - FINLANDA LIGA SM, PLAYOFFS Tappara Tampere - Karpat Oulu 18:30
HOCHEI - INTERNATIONAL EURO CHALLENGE Finlanda - Germania 18:30
FOTBAL - RUSIA CUPA FK Rostov - Luch-Energia Vladivostok 18:30
HOCHEI - INTERNATIONAL CAMPIONATUL MONDIAL U18, GRUPA B Danemarca - Finlanda 18:30
FOTBAL - ITALIA SERIE B FC Crotone - AS Varese 1910 19:00
FOTBAL - EGIPT PREMIER LEAGUE, GROUP 2 Al-Zamalek - AL Minya 19:00
HOCHEI - INTERNATIONAL EURO CHALLENGE Cehia - Norvegia 19:00
HOCHEI - INTERNATIONAL EURO CHALLENGE Belarus - Elvetia 19:00
VOLEI - SERBIA SUPERLIGA, PLAYOFFS Ok Vojvodina Ns Seme - Crvena Zvezda 19:00
HOCHEI - CEHIA EXTRALIGA, PLAYOFFS PSG Zlin - HC Kometa Brno 19:20
FOTBAL - GERMANIA BUNDESLIGA 2 Energie Cottbus - FC St Pauli 19:30
TENIS - ITF MASCULIN COLUMBIA, SIMPLU Struvay, Eduardo - De Greef, Arthur 19:30
TENIS - ITF MASCULIN COLUMBIA, SIMPLU Salamanca Caicedo, Carlos - Mantilla, Felipe 19:30
VOLEI - TURCIA LIGA 1, FEMININ, PLAYOFFS Eczacibasi Vitra - Fenerbahce Universal 19:30
FOTBAL - GERMANIA LIGA 3 Rot Weiss Erfurt - Borussia Dortmund II 19:30
FOTBAL - GERMANIA BUNDESLIGA 2 FC Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden 19:30
FOTBAL - GERMANIA BUNDESLIGA 2 SV Sandhausen - Fortuna Dusseldorf 19:30
FOTBAL - POLONIA LIGA 1 Energetyk Row Rybnik - GKS Katowice 19:45
BASCHET - INTERNATIONAL EUROLEAGUE, PLAYOFFS Real Madrid - Olympiacos Piraeus 20:00
HOCHEI - SUEDIA SHL, PLAYOFFS Farjestad BK - Skelleftea AIK 20:00
FOTBAL - UCRAINA PREMIER LEAGUE Metalist Kharkiv - Zorya Lugansk 20:00
FOTBAL - SUEDIA ALLSVENSKAN Falkenbergs FF - Kalmar FF 20:00
FOTBAL - SUEDIA ALLSVENSKAN Gefle IF - IF Brommapojkarna 20:00
FOTBAL - SUEDIA ALLSVENSKAN IFK Goteborg - Aatvidabergs FF 20:00
FOTBAL - GERMANIA REGIONALLIGA WEST Fortuna Dusseldorf II - Rot Weiss Oberhausen 20:00
FOTBAL - GERMANIA REGIONALLIGA NORTHEAST FC Magdeburg - FC Viktoria Berlin 20:00
FOTBAL - DANEMARCA SUPERLIGAEN FC Vestsjaelland - FC Kopenhagen 20:00
FOTBAL - SUEDIA ALLSVENSKAN IF Elfsborg - Helsingborgs IF 20:05
FOTBAL - SUEDIA SUPERETTAN Landskrona BOIS - Syrianska FC 20:20
HOCHEI - GERMANIA DEL, PLAYOFFS Kolner Haie - ERC Ingolstadt 20:30
BASCHET - AUSTRIA ABL, PLAYOFFS Magnofit Gussinger Knights - Redwell Gunners 20:30
FOTBAL - TURCIA T?RKIYE KUPASI Antalyaspor AS - Eskisehirspor 20:30
FOTBAL - ROMANIA CUPA ROMANIEI Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti 20:30 ProTV
FOTBAL - GERMANIA REGIONALLIGA WEST FC Viktoria Koln - SG Wattenscheid 09 20:30
FOTBAL - ELVETIA CHALLENGE LEAGUE FC Lugano - FC Wohlen 20:45
FOTBAL - ELVETIA CHALLENGE LEAGUE FC Locarno - FC Vaduz 20:45
HANDBAL - FRANTA D1 Selestat - Saint Raphael 21:00
HANDBAL - SPANIA ASOBAL Juanfersa Grupo Fegar - BM Huesca 21:00
FOTBAL - ARGENTINA PRIMERA DIVISION, TORNEO FINAL CA All Boys - Arsenal de Sarandi 21:00
DESCOPERA TOATE POSIBILITATILE DE PARIERE OFERITE DE STANLEYBET
Pariurile live sunt pariuri in cota fixa in care Jucatorul indica rezultatele evenimentelor sportive propuse pe parcursul desfasurarii lor, acesta hotarand in mod independent Evenimentul pe care mizeaza. Castigurile vor putea fi platite imediat dupa finalziarea obiectului pariului.
Tipuri de pariuri
REZULTAT FINAL (Fara cod)
Acest tip de pariu va permite sa alegeti rezultatul final al evenimentului.

Optiuni:
1 - victoria echipei gazda;
X - egalitate;
2 - victoria echipei oaspete.
 
Contactati-ne!
Tel: 0213001000
Fax: 0372300008

© Stanleybet Romania.

Toate drepturile rezervate.
Powered by Stanleybet

Membri ai

Stanleybet BookMarkers Stanleybet Ugir Stanleybet ESSA

Right Betting SRL
Bucuresti, sector 6
BD Vasile Milea 2P
Nr. Reg. Com.: J40/7498/2010
CIF: 27255308
Capital Social: 1.000.000 lei